מחזור 11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏3/11/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מזל טוב לווטפורד על הניצחון הראשון שלה העונה, 2-0 יפה על מידלסבורו.

2. KirkH Member

רק חבל שלידיעה משמחת הזו מצטרפת הידיעה הסופית על כך שמרלון קינג סיים את העונה.

חתיכת בעייה עבור בוט'רוייד.

לא שהיה להם יותר מדי סיכוי מלכתחילה, אבל עכשיו זה הופך למשימה בלתי אפשרית.

3. Raulito Madridista

ניצחון אדיר של מנצ'סטר יונייטד על פורטסמות, הלוואי וריאל מדריד הייתה משחקת יפה כמוהה. כדורגל מהיר ותוסס, חיבורי מסירות רצוף בלי איבודי כדור לאחר שלוש פסים, כל השחקנים מתואמים, עבודה שקטה ונקייה בהגנה, יונייטד הייתה אדירה היום, רק בגלל יום טוב של ג'יימס התוצאה לא נגמרה ב6-0 מוחץ. בעיטה חופשית מעולה של רונאלדו, לא הרבה שחקנים היו בועטים לפינה של השוער, הוא התחכם והצליח להערים על ג'ימס, כדור מדוייק מאוד וחזק לאמע גובה, כדור בלתי אפשרי לשוער, כדור מדוד. לא ראיתי את השער השלישי, אבל ראיתי מהלך אדיר של רוני שהשתחרר משחקן ששמר עליו אחרי עצירת כדור נפלאה בחזה, כידרר עם שתי הרגליים, העביר לו את הכדור לשמאל ובעט מעל השער - מהלך ענק שאם היה נגמר בשער היה מתחרה על שער העונה. יונייטד משחקת מעולה, היא בצדק במקום הראשון בטבלה. היא כבשה תשעה שערים בשלושת משחקיה האחרונים ולא ספגה!
    פורטסמות הגיע למצב אחד בפתיחת המחצית השנייה אחרי מהלך התקפי יפה שלה, החמיצה וזהו. פורטסמות תחפש את הנקודות במקום אחר.

ליברפול חוזרה לסורה, 2-0 חלק שלה על רדינג מצמד של קוויט, הוא באמת סקורר, לליברפול לא היה אחד כזה שנה שעברה ולפני שנתיים, היא הצליחה לזכות באליפות האלופות ללא סקורר. ליברפול עדיין לא מאיימת על האליפות אבל מיקומה בטבלה משתפר וכך גם הביטחון עולה. ליברפול מקום שביעי והיא לא רחוקה כל-כך מהעיניים, היא תלחם על מקום במוקדמות האלופות השנה אם לא ייקרה משהו יוצא דופן. האם בניטס האמין בהרכב שלו נגד בורדו או עשה חילופים? שמעתי שבליברפול דיברו שהרוטציות פוגעות בביטחון ובשטף של הקבוצה. רדינג קבוצה חביבה, רק שלא תידרדר לתחתית, בינתיים היא בסדר.

משמח אותי ההפסד של בולטון, לא אוהב את הקבוצה הזו, אין לי שום דבר נגד בן-חיים או עידן טל, להיפך, שיצליחו, טל בן חיים הבלם הישראלי הטוב ביותר, פשוט לקבוצה הזו יש מעט כדורגל והרבה כאסח לטעמי, היא גם הסוס השחור של ארסנל בשנים האחרונות ואני באנגליה חובב ארסנל. וויגאן עם שלושה נצחונות רצופים, בהם הבקיעה שישה שערים ולא ספגה, הקבוצה בתקופה טובה, לא אכפת לי שיימשך ככה. בולטון עם הפסד ביתי שני ברציפות, אותי מפתיעה התוצאה הזו.

ארסנל חייבת לנצח מחר את ווסטהאם בחוץ, יש לה משחק קשה מאוד, ווסטהאם חייבת את הנקודות כדי לעלות מעל הקו האדום, ארסנל קבוצה פחות טובה במשחקי החוץ כמובן פרט לניצחון באולד טראפורד, היא גילתה יכולת טובה בשני המשחקים האחרונים אך לא הפסיקה להחמיץ, יש לה מתחילת העונה מכת החמצות, היא כבשה בליגה 16 שערים, אבל הגיע לה להבקיע כפול. בכל מקרה, אני מאמין שהנרי יחזור להבקיע, ארסנל חייבת לנצח ולעלות למקום השלישי, לנצל את איבוד הנקודות של בולטון. רוזיצקי חייב לארסנל שער על החמצת העונה שלו בשבוע שעבר.

טוטהנאם בעונה בינונית עד עתה ואני חושב שצ'לסי שנמצאת בכושר מעולה תנצח אותה בחוץ. הייתי רוצה לראות את רובן מקבל דקות בקבוצה אך לא כחלוץ שני, אני חושב שצ'לסי צריכה לשחק במשחקי ליגה רגילים נגד קבוצות שהם לא ברצלונה, במערך של 4-3-3 כמו אשתקד, או 4-4-2 עם שני קיצוניים. דיי קשה לייצר הרבה מצבי הבקעה עם ארבעה קשרי מרכז מגרש, למרות שאסיין שחקן מדהים, חוטף המון, נוגח נפלא, בועט טוב, יש לו טכניקה ויכולת מסירה גבוהה, הלוואי והיה בריאל מדריד. צ'לסי כמובן תרצה לנצח ולא לתת ליונייטד לברוח.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ניוקאסל מפסידה לשפילד יונייטד (!) בבית. אני קומקום אם רואדר מעביר את המשחק הבא.

5. ~Man-Utd~ Member

כנראה שזהו משחקו האחרון של ראודר כמנג'ר ניוקאסל יונייטד.
    פשוט בושה, במצב של ניוקאסל להפסיד בבית לשפילד יונייטד.

6. KirkH Member

אתה יודע מה, אני לא הייתי מתחייב על זה. לא כמו ששפארד מנהל את המועדון שלו בשנים האחרונות.

אני כמובן בדעה שראודר לא ראוי לתפקיד ולא מסוגל לספק את התוצאות, רק שאצל הג'ורדייז תמיד מצליחים למצוא את הדרך להרוס בצורה האידיוטית ביותר משהו איכותי.

ואגב, נניח לרגע ששפארד יוצא מהשוק וזורק את ראודר. את מי אתם ממנים?

השם היחידי שעולה לי לראש הוא קלאודיו ראניירי. לניוקאסל אין זמן לניסיונות ואין זמן לחכות שאיזה שחקן עבר יעשה על הקבוצה את הסטאז'. הם צריכים ניסיון, ותק, מקצוענות ובעיקר רוח חדשה.
    הליצן מפירנצה יכול להתאים להם כמו כפפה ליד. הוא מוטיבטור. הוא מנג'ר של שחקנים.

7. קינג לדלי Member

ראיתי את המשחק של ניוקאסל וזה היה מביך. אני כמובן שמח שדאף ופארקר נהנים...
    ניוקאסל לא הגיעה למצב אחד ונראתה כמו הפועל צפת.
    הם בעיקר התמקדו באיך להצליח לגרום לרביעייה האחורית להעיף כדורים ולא לבעוט אוויר.
    ניוקאסל בניצוחו של לוייד בראון(רואדר :aaarofl: ) על הקווים נראית כמו ששיי גיבאן אמר.
    נבחרת פאבים של יום ראשון.

8. George Best Member

ידעתי שרואדר הוא קופי של מישהו, אבל לא עלה לי בראש מי.

לויד בראון, ענק ערן!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx :aaarofl:

ועכשיו ברצינות, ניוקאסל עד ינואר תמשיך להיות קבוצה עלובה ואוסף של 7 נגרים, שוער ענק, דמיאן דאף וסקוט פארקר, ובעיקר מאמן עלוב(כל עוד הוא נשאר).
    בינואר חייב להגיע רכש רציני, שזה בלם אחד לפחות שישחק לצד סטיבן טיילור, מגן שמאלי, קשר וחלוץ נורמלי.להחזיר ללוקה את הביטחון עם דקות משחק, ולקוות שמרטינס לא יפצע כמו אואן כל שני וחמישי.

9. The_Magpie Member

המצב פשוט מביך, בושה לצאת מהבית בימים כאלה. דרך אגב קירק, יש עוד מאמנים שהייתי שם עליהם עין כמו אריקסון שאני מאוד אוהב למרות האכזבה בנבחרת(לדעתי הוא לא אשם במה שהיה במונדיאל, רק השחקנים) וסקולארי שמדי פעם מוזכר במעבר לאנגליה...

10. George Best Member

שתי מילים, שם אחד:

אלן קרבישלי.

11. city4ever Member

איפה הוא נעלם?

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח הפסקה מכדורגל, יש אומרים בגלל בעיות אישיות.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יצא לי לראות את המשחק של מנצ'סטר יונייטד מול פורטסמות', אבל אני כבר אראה את התקציר שלו. לפי מה שאני מבין מהתגובות שקראתי, היה משחק ענק של השדים האדומים.
    השער של כריסטיאנו רונאלדו באמת היה יפה כל כך כמו שאומרים?
    כרגע אנחנו במרחק של 3 נקודות מצ'לסי, שיש לה משחק חסר. התמעד צ'לסי מול טוטנהאם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. bensror Member

יש כבר הרכב של ווסטהאם ?

15. Bill Shankly Member

דרך כלל מפרסמים הרכב כשעה לפני שרקית הפתיחה ..
    תחכה עוד קצת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx