מחזור 11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏3/11/06.

1. KirkH Member

ווסט האם:
    גרין, ספקטור, פרדיננד, גאבידון, קונצ'סקי, מאלינס, בניון, בוייר, ריו קוקר, את'רינגטון ובובי זי.

פראנסנל:
    להמאן, הוייט, טורה, גאלאס, קלישי, חלב, ג'ילברטו, פאבריגאס, רוזיצקי, ואן פרסי, הנרי.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מתסכלת באפטון פארק שמסתיימת ב0-0. ארסנל פשוט לא מספיק טובה היום. חלב, רוזיצקי וססק חושבים שהשטיקים שלהם עם העקבים והפתיחות רגליים יעבדו בפרמיירשיפ וכבר הייתי מצפה שהם יפנימו שזו לא הדרך, לפחות לא בממלכה. רובין ואן-פרסי עסוק יותר בלהתכסח עם ווסטהאם והקהל שלה (נבלות מה זרקו עליו שם בדיוק?) מאשר במשחק והנרי לא מספיק חד, מה שאומר שמשחק ההתקפה שלנו הוא די גורנישט עד כה. בהגנה הרביעיה האחורית נראית סולידית למדי, לא חוכמה גדולה בהתחשב בכך שווסטהאם עלו במערך מאוד מבוקר עם זאמורה כחלוץ בודד, אבל עדיין כשמגיעה מילה טובה צריך להגיד אותה.
    עכשיו כשאנטון נפצע וג'ורג' מק'ארטני נכנס כבלם לעת מצוא (או שמא קונצ'סקי יוסט לעמדת הבלם) חייבים מישהו שיטחן את הבלמים שלהם באוויר, בים וביבשה, אני רוצה אדבאיור.

שער אחד אמור להספיק, רק שיבוא...

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/06
  3. MHFC Member

גם אני לא התרשמתי מארסנל במחצית הראשונה, אבל היא הייתה יכולה לרדת בסוף המחצית הראשונה עם יתרון אם רוזיצקי היה כובש מהמצב המצוין שהוא קיבל מהנרי מול השער, אומנם הוא בעט החוצה.להאמן השוער גם לא נמנע מטעויות כאשר הוא מסר לבניון שמסר ונכנס לרחבה ונגח החוצה, היו כמה הזמדנויות נוספות לווסטהאם שהייתה יכולה לעלות ליתרון, אבל לא עשתה זאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/06
  4. KirkH Member

תרבותי בתחת. פאק יו מיסטר ונגר...

יאללה צ'לסי!!!

5. orend84 Member

איזה ויכוחים בין המאמנים , בהתחלה הם צחקו... מה ששער אחד עושה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה תענוג! לכו לחפש ***** צרפתים!!!! ונגר בכיין!! איזה תענוג... תענוג לראות את ווסטהאם מנצחת את המשחק הזה ובהחלט הגיע לה. הרווד כמעט גרם לי לרדת עליו עם ההחמצה זלו אבל... הוא עשה את זה בסוף. ווסטהאם נראיתה היום מצויין.

7. George Best Member

ארסן ונגר - נמאסת! מאמן גדול עם מינימום כבוד, מה זה מינימום?נאדה, פשוט זבל, כמו כל הקבוצה שלו, לוזרים, אנטיפתים, יותר כיף מלראות את יונייטד מנצחת זה לראות את הפרצוף של ונגר הבכיין, איזה בן אדם מגעיל.
    אנשים כמו בניטז, פרגוסון ועוד המון מאמנים אנגלים צריך להעריך על הכבוד ההדדי, ונגר פשוט מתנהג כמו איזה ערס מגעיל, דוחף את פארדיו.
    ההתאחדות חייבת להשעות את הפדופיל ומהר.

התשובה הכי טובה עד אז:

מרלון האוורד.

תודה תודה.

8. הרצליה Member

כל המחמאות לווסטאהם שקמה לתחייה עם 2 ניצחונות רצופים.
    סמוך לסיום אסטון וילה ביתרון 2-0 על בלקבורן.

9. SeRgInHo Member

איזה ג'נטלמן הוונגר הזה, ]שוט בושה. לא יודע להפסיד בכבוד.

משחק חלש של ארסנל. הארסנל של יום רביעי ושל היום זה כאילו שתי קבוצות שונות לגמרי. אבל למי אכפת... :aaa021:

10. קינג לדלי Member

פאק יו אינדיד !

לא עוד !!!

11. KirkH Member

כוס אמק איזה לחץ, כוס אמק איזה הרכב מעצבן.

צ'לסי:

הילאריו, פריירה, ג'וני, ריקי, קול, מקה, אסיין, למפארד, באלאק, רובן, דידי

PRIDE OF LONDON :aaa021:

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מגעיל עם הרבה דם רע (ולא ברור לי מאיפה בדיוק) הסתיים בצורה מגעילה מבחינתנו. אומנם היינו רעים היום אבל לא היינו שווים הפסד, בזה אני בטוח. תיקו היתה תוצאה יותר משקפת, אבל אלן פארדיו עם החילוף ההתקפי הכפול שהכניס את שרינגהאם והיירווד למשחק הביא את שינוי המומנטום שהוא רצה וזכה בגדול. 20 דקות אחרונות של התקפות מצד לצד בקצב אנגלי משובח הסתיימו בסיומת משובחת של היירווד אחרי מהלך יפה ובישול של מאטי את'רינגטון ממש בדקה ה-90.
    כל הכבוד לווסטהאם על הלחימה, הנחישות ועל התעוזה המפתיעה ב-20 הדקות האחרונות. על הקבוצה שלי אין לי הרבה מה להגיד, היום בניגוד לתוצאות מרגיזות קודמות באמת לא שיחקנו היטב. רוזיצקי, חלב, ססק ובעצם כל החלק ההתקפי שוב הפליאו בקבלת החלטות שערורייתית כשזה באמת משנה, וגם המזל לא היה איתנו כששתי החלטות שיפוט מאוד גבוליות (ספק עבירה של ספקטור על חלב ברחבה ונבדל של אולי 2 ס"מ של אדבאיור) הלכו נגדנו. just one of those days.

חבל שהאווירה על הדשא, ביציעים (שירה מדהימה של אוהדי ווסטהאם אם כבר אני מזכיר אותם) ובין שני המאמנים היתה סופר-עוינת לאורך כל המשחק, כשהבזיון הגיע לשיאו כשונגר ופארדיו כמעט והחליפו מהלומות לאחר הגול של היירווד וונגר סירב ללחוץ את ידו של פארדיו בסיום המשחק.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולכל הקופצים פה שפתאום משבחים את הג'נטלמניות של אלכס פרגוסון (מכל האנשים לא יכולתם לחשוב על דוגמא יותר מגוחכת? גם רוי קין ג'נטלמן לא?), just chill. לא שאני מצדיק את ההתנהגות המבישה של ונגר, אבל דברים כאלה כבר ניראו בעבר, הוא לא המציא את הגלגל פה.

וגם לא הגיע לנו להפסיד. ברור שווסטהאם נלחמו והם אנדרדוגים וזה נחמד ויפה לראות אותם נלחמים ומשיגים תוצאה, אבל תיקו היה הרבה יותר משקף.

14. KirkH Member

תן לשמוע מוזיקה ולהתכונן בשקט.

SUPER CHELSEA :aaa021:

15. Pipe Member

בושה וחרפה ארסן ונגר. אם ההתאחדות מחזיקה מעצמה גוף שמתיימר להיות רציני, היא תעשה משהו בנדון.לא יכול להיות שזו התנהגות של מאמן בפרמיירליג, וזו לא פעם ראשונה שהחוצפן הזה עושה את זה.ולהוסיף חטא על פשע, מסרב בתוקף ללחוץ לפארדיו את היד.

ממש "ג'נטלמן"..
    בושה.

בקשר למשחק, נכון שארסנל קופחה בפנדל שהיה צריך להישרק, אבל זו לא הגזמה לומר שלווסטהאם הגיעו פה הנקודות. הרווד אפילו היה צריך לגמור את זה 5 דקות קודם. ארסנל במשחק מאוד חלש, הנרי לא קיים, ובכל הקבוצה אין נקודת אור אחת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/06