מחזור 11 בפרמיירשיפ :: ארסנל וטוטנהאם נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏28/10/05.

1. THE STRETFORD END Member

ועוד לפני הדרבי הלונדוני וויגאן בשער בדקה ה 92 שוב מנצחת2-0 את פולהאם בבית!!!
    מי אמר שאין מתחרה לצ'לסי על האליפות?

לגבי הדרבי,תוצאה מוצדקת,מחצית ראשונה של ספרס,הרבה התלהבות,שליטה במרכז השדה,כמה הזדמנויות טובות וגם הצלה ענקית של להאמן והפיספוס של ג'נס,
    מחצית שנייה שונה לגמרי הרבה בזכות פירס,ארסנל פחות מאבדת כדורים,ספרס משום מה לא לוחצת על הדוושה,רובינסון בטעות שנייה ברציפות לאחר שבת שעברה סופג,
    חבל שהוא לא יציב,מצד אחד חוקח כדורים מצויינים ומצד שני שער טיפשי,

חייב לציין לרעה את הספרדי הבכיין/צוללן רייס,
    גם דפו לא עושה מספיק עבודה מעבר לכשהוא מקבל את הכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/05
  2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה פשוט אכזרי קלפי טוטנהאם, הכל מסביב הצביע על ניצחון (כמה זמן הם לא ניצחו אגב? כולם מדברים על איזה רצף ואין לי מושג על כמה זמן זה מתשרע כבר), האווירה פשוט הייתה חגיגית כאילו משהו מיוחד הולך לקרות, אני חושב שפיזית עקץ לי כשפירס כבש את הגול הזה, אכזרי. וחבל שהשופט היה יותר מדי זעיר ולא רצה להוציא צהוב שני כשהיה צריך, לשתי הצדדים הגיע לפחות אחד כזה.

סה"כ צורת המשחק של ארסנל בדקות האחרונות הוכיחה שהם כבר לא בונים על שומדבר רציני בליגה העונה, אם השחקנים כל כך מרוצים מתוצאות תיקו בדרבי מול קבוצה שהם לפחות אמורים לסמן כנחותה מהם, מקומם בטבלה מוצדק.

3. ShrimpEr Member

ויגאן הייתה זוועתית במחצית הראשונה והקוטאג'רס שלטו ברובה... שימבונדה הפוקסיונר כבש בנגיחה והעניק ללאטיקס ניצחון חמישי רצוף .. מי היה מאמין

4. Robin Member

משחק נהדר של קלישי, פירס וואן פרסי היום. רייס לא משהו. גם להמן היה יציב מאוד. אני לא מבין למה אנחנו פותחים עם שחקן מרכז שדה בכנף כשיש לנו שחקן כנף כשיר - פברגאס לא מספיק מהיר בשביל לשחק שם וזה לא אשמתו שלא הייתה לו מחצית ראשונה טובה. פלאמיני לא זוכה בכדורים במרכז השדה, הוא בעיקר עושה עבירות. צריכים לקנות קשר הגנתי בינואר (קומפני) ואולי עוד חלוץ (טורס?). אם קמפבל עוד פעם נפצע אז גם כנראה שצריכים עוד בלם (קומפני יוכל לכסות גם את החלק הזה). מחצית ראשונה טוטנהאם טובה, מתלהבת, לוחצת שנראית מצוינת הרבה בזכות המחצית האומללה של ארסנל. מחצית שנייה - שליטה מוחלטת של ארסנל, ואן פרסי מאוד מסוכן, פירס מוסר הרבה מסירות עומק מה שלברגקאמפ לא כל כך הלך היום. סה"כ תיקו די משקף ומשחק טוב מאוד לפי דעתי. אני גם חייב לציין שהשידור השתפר משמעותית מאז הפעם האחרונה שראיתי משחק בצ'רלטון (נראה לי זה היה נגד אברטון) אבל זלצר עדיין אומר דאוסון ולא דוסון אבל רוב השמות נראה לי שהוא אמר נכון. אותי אישית גם עצבן ברק שאמר "רק רשת" במבטא כאילו אמריקאי - זה אידיוטי.

5. THE STRETFORD END Member

מארק ריילי ממשיך לחלק פנדלים שלא נבראו והפעם לצ'לסי שכבר מוליכה 2-0.

6. Robin Member

זה תמיד ככה כשחוזרים מפיגור, שמחים על החזרה מפיגור ואומרים לפחות לא הפסדנו. טוטנהאם לא ניצחו אותנו בליגה מאז 99.

7. Rudess Member

סטרטפורד , אם יש מישהו שראוי לציין לגנאי זה את מידו, שכל כדור גובה נפל וניסה לסחוט עבירות, אבל אני שמח שסטיב בנט לא קנה את ההצגה המצרית.

ודרך אגב, אני מקווה שטוטנהאם תיענש על החפץ שנזרק מהיציע על ראשו של להמן.

ולבחור שכתב פה שארסנל רצתה תיקו, דווקא ארסנל לחצה על הדוושה עד הדקה ה-90 וניסתה להכריע את המשחק. זאת הייתה טוטנהאם שהרחיקה כדורים לטריבונות ונראתה בפאניקה מוחלטת וחיכתה לשריקת הסיום של בנט.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד, ריילי כנראה חלם על שגיא כהן גם בפנדל של בלאמי.

9. TheLane Member

שידור מזוויע,
    איך אפשר להגיד על רובינסון שהוא שוער "ביזיון" או משהו בסגנון?
    טעות טעות אבל יש גבול. אם הוא לא היה מציל שני כדורים לפני הטעות, הייתי אומר בסדר,
    אבל אחרי הצלות כאלו להגיד שהוא שוער גרוע?

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שראינו דברים שונים, כי רובינסון דווקא נורא מיהר לשלוח כדורים לעבר קין\דפו\מידו בכל הזדמנות שהייתה לו, בעוד שארסנל התמסרה לה בהרחבה, והליצן הגרמני בשער רק חיפש איזה פרובוקציות כדי להתגלגל עוד קצת על הדשא. אני מתקשה להאמין שמישהו בטוטנהאם מסופק מהתוצאה הזאת ולא ירד עם תחושה אדירה של פספוס מהדשא.

11. Robin Member

ברור כי זה היה הצ'אנס הגדול שלהם בשש שנים האחרונות לנצח אותנו אבל זה לא אומר כלום.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, וגם חילופו של רייס בסיגאן בדקה ה90 לא אומר שונגר היה מת לשמור על התיקו..

13. THE STRETFORD END Member

לא ייאמן,הוא אנושי למרות הכל,צ'ך עושה טעות שמובילה לשוויון 2-2,בלאמי עם צמד.

14. Alexander Hleb Member

תוצאות מחצית
    באנפילד 1-0 לליברפול משער של צ'אבי אלונסו.
    פנדל של וויטהד בדקה ה-4 מוריד את סנדרלנד להפסקה ביתרון על פומפי.
    צ'לסי- בלקבורן 2-2 (צ'לסי סופגת שניים במחצית ?!?!)
    צ'רלטון-בולטון 0-0
    ברמינגהאם-אברטון 1-0 (דיויס)

15. Ampelmann Member

השידור היום באמת היה נורא. מספיק ששמענו עוד שבוע שמות כמו 'דאוסון' או 'ואנגר' וגילינו שפול רובינסון נורא, שוב היינו צריכים לשמוע את הנסיונות העגומים של זלצר לבטא את האות ש'...

למשחק: האגף השמאלי של ארסנל היה פרוץ לחלוטין, בעיקר במחצית הראשונה, מהצד השני, האגף הימני של טוטנהאם במחצית הראשונה היה גם זוועתי עם לי, ששוב שיחק א-לה-רונאלדיניו ודפו, שעד המחצית השניה שוב שיחק מחבואים.
    בכל אופן, הנקודה הכי מצערת שאני מצאתי, היתה הפספוס של ג'נאס בדקה ה-28...אחח...כמה ורוד שזה היה.