מחזור 11 בפרמיירשיפ :: ארסנל וטוטנהאם נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏28/10/05.

1. ASROMA Member

אוי אוי אוי סטרפורד , איפה אתה עכשיו תגיד לי? מתחבא מרוב בושה? כי אני כולי אדום פה.
    זה שיא המשבר , שיא השפל , היונייטד נראים כמו הצרות.

2. דוקטור Member

קודם הפועל... עכשיו היונייטד!
    איזה כיף.

3. C.Ronaldo#7 Member

זה באמת ביזיון כבר..

4. eastlands Member

תודה ואן דר סאר , תודה ריו , תודה איגביני . רק בנס השופט לא הוציא עוד כמה כרטיסים לכלבים .
    ריו מדחי אל דחי הבחור עסוק במשכורת ובסרט הקפטן - אפס אמיתי

5. דוקטור Member

מדהים איך הפרמייר ליג השנה מזכירה את הליגה בארץ שנה שעברה.
    הקבוצה העשירה נשארת לבד הצמרת, שתי הטוענות הותיקות לאליפות מגמגמות במרכז הטבלה, קבוצות קטנות יחסית מטפסות לצמרת וליברפול על תקן בית"ר. זאת הולכת להיות עונה ארוכה מאוד...
    מזל שבסוף יש מונדיאל.

6. spurs Member

איזה 6:0 ב04 הניצחון הגבוה של ארסנל הוא שישיה מ1915 או משהו כזה

7. Gerrard Member

איזו דרך לפתוח ת'שבוע!!!!
    גם ניצחון על ווסטהאם! גם תבוסה של היוניטד (בע"ה יגמר ב5-0)!

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מדהים בין מידלסברו ליונייטד אני פשוט מתאהב במידלסברו בשידור חי, ולחשוב שרק במקרה פתחתי את הטלוויזיה 50 שניות מהפתיחה, לא זזתי מהמסך עד עכשיו, עושה כל כך טוב לראות את מנדייטה מציג ניצוצות מהעבר, ובכלל, כל מתפרצת של מידלסברו זה פשוט תענוג צרוף. גול ראשון ואן דר סאר היה צריך לאגרף את הכדור ולא ליישר ידיים, גם הזינוק היה טיפה מאוחר מדי. הגול השני, אין מה להגיד, לחימה אדירה של האסלביינק, ולגבי הפנדל.. נו טוב, ריצ'ארדסון פשוט דביל, לא היה יוצא מזה גול גם עוד מיליון שנה, כל כך מיותר.

לצערי אני חושב שמידלסברו תסתגר עוד יותר בהגנה במחצית השנייה ושזה לא יהיה שואו כמו החלק הראשון, ייגמר 3-2 לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/05
  9. Legolas Member

4-0 למידסבלרו ויונייטד מושפלים.

10. city Member

:aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:

מידלסברו עשו לי את השבת.

11. mnc Member

מנצ'סטר יונייטד מובסת 4-1.
    סיבה למסיבה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx :aaa021:

12. Hammers Fan Member

עכשיו חזרתי מהמ.א.ש לאחר 4 שעות של כדורגל. אחלה אווירה עשו האוהדים של ספרס וארסנל (בעיקר ספרס). בקשר למשחק עצמו, תוצאה פחות או יותר מוצדקת, המחצית הראשונה הייתה של טוטנהאם והשנייה של ארסנל. מאוד התרשמתי מטאיניו ששיחק משחק הקרבה עצום, גם ג'נאס היה ענק במרכז השדה (אם לא יכולת פנטסטית של להמן הוא היה גומר את הסיפור במחצית הראשונה בדרייב חד).

אני עדיין לא מבין למה ונגר מתעקש לשחק עם ברגקאמפ בחוד כשואן פרסי ופירס על הספסל. החילופים שינו לחלוטין את המשחק.

בקשר למשחק שלנו עם ליברפול, כנראה הקבוצה הרצתה יותר ניצחה. ליברפול הגיעה לחוצה להשיג נקודות, אנחנו נינוחים אחרי הנצחון על בורו, וזה נראה על המגרש. פארדיו פתח בצורה קצת פחדנית כבליון נסוג מחוד לכיוון הקישור. רק ריאו-קוקר שיחק בצורה סבירה. את'רניגטון לעומת זאת מדאיג אותי מאוד בזמן האחרון, הוא ראה רע.

יוסי אגב, שיחק את המשחק הגרוע ביותר שלו מאז שחתם בווסט האם, וזה לא משרת את האינטרסים שלו בכלל בהתחשב בעובדה שזו הייתה הפעם הראשונה שהוא השתלב במרכז בתפקיד די חופשי. קשה לי להאמין שפארדיו לא יחזיר אותו חזרה לאגף נגד ווסט ברום בשבוע הבא.

אני לא יודע למי יצא לראות את המשחק של צ'לסי, אבל הגול השי של קרייג בלאמי נבע מאחת הטעיות הקשות ביותר שראיתי את פטר צ'ך עושה. הלחץ מצידו של קודוצ'יני מתחיל לאותת?

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת אחת הטעויות היותר קשות? הוא טעה אי פעם לפני היום? אני במקום רומן שולח אותו חזרה למפעל שיתקנו את הבאג (נראה לי שיש בעיה באחת ההלחמות) ומבקש שישלחו עוד אחד כזה מאותו דגם.

השוער הזה ענק ברמות שלא ראיתי כבר הרבה שנים (מאז שמייכל בערך), אם קודוצ'יני אי פעם ישתחל להרכב לפניו (ואני מת על קודו) זו בושה למאמן.

14. Gooner Member

לגבי המשחק היום,אני חושב שוונגר בטעות הציל את המשחק הזה,טוטנהאם שטפו את המגרש היום במחצית הראשונה,וזה לא משנה אם רייקארד ואן באסטן ובקנבאואר היו משחקים בשיאם בארסנל היום (אל תכנסו לקטנות,אתם יודעים למה אני מתכוון...),שראיתי את משחק ההקרבה העצום של הספרז ידעתי שהם יתעייפו במחצית השנייה,ופירס ו-ואן פרסי הם האנשים שיכלו לשנות את המשחק,כתוצאה מהעייפות של טוטנהאם העבודה שלהם פשוט הייתה יותר קלה.
    דרך אגב,הכדור החכם שפירס הביא לואן פרסי היה אחד המסירות היותר חכמות שראיתי בחיי.
    גאון!

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם הקרדיט לונגר על החילופים, אבל פירס ורובין היו חייבים לפתוח מלכתחילה, ונגר תיקן במעט את העוול שעשה אבל אני יצאתי מהמשחק בתחושה של פספוס מסוים. אני לא מאלה שאוהבים להתעסק בספקולציות, אבל נראה לי שאם הצמד הנ"ל היו פותחים בהרכב על חשבון פלאמיני ודניס היינו מורטים היום הרבה נוצות.