מחזור 11 - לקראת שבוע של כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏29/11/18.

1. Raulito Madridista

אין שום סיבה שגוטמן יגיד למכבי חיפה "לא תודה", זה אתגר, ומעבר לזה הוא תמיד יכול לחזור להיות פרשן באולפן הממוזג, יקחו אותו בזרועות פתוחות חזרה בערוץ. זה אגב כולה שני משחקים, רק אומר.
    טוב שמכבי לא מנצחת לנצח, שלא תשבור כאן שיאי ליגה בכזו קלות ועם 10% מוטיבצייה. בטח אם באר-שבע הייתה מנצחת אז גם מכבי אבל הקבוצה של בכר פראיירית וזו עונה בושה, כבר כמעט סיבוב של כלום, גם אם בן שהר החמיץ בשער ריק. כמה הזדמנויות כבר יהיו לצמצם פערים?

לגבי ורמוט, היה שעיר לעזאזל במכבי חיפה, בטרבל במכבי היה פצוע ושחקן ספסל, מלכתכילה היה ברור שיהיה לו קשה, הוא צריך כתף ותמיכה כמו מליקסון. טוב שלא שופטים אותו על העונה שהחמיץ בגלל פציעה בקאמבק עם הפועל או על 2014/15 שהיה מוקף בקבוצות ליגה לאומית. אין כאן עוד ערן זהבי, בקושי מאור בוזגלו שהוא שחקן שיכנס לנבחרת העשור כאן והציג רמה גבוהה במשך כמה עונות. כל היתר שהם לא אצילי - מתנדנדים באותו האיזור - מחן עזרא ומוגרבי ועד עטר ושכטר שקצת מעל. יוצא דופן - מליקסון.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/18
  2. Butragueño מנהלים

הידע של שפיגלר בכדורגל פשוט מביך. חיפה שחקה לא טוב אתמול, אבל אי אפשר להגיד על הפועל חיפה שהראתה איזשהו כדורגל לפנטיאון.
    השדר לא מפסיק לדבר על הכדורגל הגדול שלה, ולא מפסיק לדבר על "כמעט 100% הצלחה מול השער" גם כאשר היא מגיעה ל-2 מתוך 10.
    אני פשוט לא מסוגל לשמוע יותר על אוננות ספורטיבית כשקבוצה כובשת שני שערים מהירים ממתפרצות.

גם הסיפור עם ורמוט אותו דבר. שני שערים סופר קלים וכבר מדברים על קאמבק, ואיזה כיף לראות את ורמוט הגדול.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מצב שאלי גוטמן הציב את מוחמד עוואד באגף. מה קרה לך? שנים שהוא מכיר את הפישר הזה. מה, הוא ייתן לו עכשיו להתחיל לרדוף אחרי מגנים?

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  4. yedidel Member

מה הסיפור עם תמאש והשערים העצמיים? לאג'ידה תפרו סיפור על פחות מזה

zivmay אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

תמאש לדעתי מוכר בסבירות של 50%.

בגמר הגביע נגד ביתר הוא גם עשה משהו דומה ושטקוס לקח כדור גדול.

6. Telkiyski Member

הוא אוהב את זה.
    בכלל, לדעתי ה"אתגר" (על הנייר זה לא באמת כזה אתגר, זו קבוצה של 100 מיליון) לקחת את מכבי חיפה בחזרה לגדולה קוסם לו.

הוא זוכר איך הייתה הפועל כשבא אליה ב2007 ומה עשה איתה ב-3 עונות שאחר כך.

7. סמואל אטו Member

מאותה סיבה שאתה ואני מדברים עליו עכשיו.
    חיידק הכדורגל. ועוד אצלו זה מקצוע.

8. Raulito Madridista

זה אולי הפער הכי גדול איי-פעם בין תקציב בפועל לבין איכות, יותר גרוע ממה שהיה עם לוזון אשתקד. הוא לפחות היה יכול לנפנף ב-'בוזגלו יחזור, וברמי גרשון שהגיע כרכש מבטיח וכן אלברמן שחלק חשבו שמכבי טעתה כשנתנה לו את ברכת הדרך. מה רלוונטי התקציב כשגוטמן תקוע עכשיו וגם בינואר אין מציאות? זה אתגר גדול כי המועדון כבר התרגל להפסיד ושכח איך זה לנצח. והלחץ אחרי כל שנה רעה רק גובר. ובנוסף הוא תמיד יכול לחזור לפרשן בערוץ.

גוטמן תוך שנה הפך קבוצת תחתית לקבוצה שכמעט זכתה באליפות. אלה זמנים שונים והמון דברים קרו, אולי הוא איבד את זה והשוק קשה, אבל לפחות ריספקט על מה שהיה, אוהד הפועל.

9. קשר ימני Member

יהיו פה אלף הודעות על שיפוט בנוהל?

10. Raulito Madridista

ובנוגע למשחק היום: מכבי נתניה - הפועל ת"א, בקבוצת אוהדים שלנו בפייסבוק כתבו משהו נכון - במשחק הבכורה של המאמן החדש שלהן, כל הקבוצות הבאות ניצחו - לא רק מכבי חיפה ובית"ר ירושלים אלא גם הפועל חיפה, מ.ס אשדוד, בני סכנין ועוד. הפועל חייבת את 'אפקט המאמן החדש', אנחנו מתחת לקו האדום אחרי תוצאות זוועתיות במחזור הקודם. התקווה שלי היא שנתניה תצא קדימה והפועל תצליח לחטוף כדור ולענות במתפרצת, ותמיד יש שאלה מי 'מהכוכבים' שלנו יסופסל(כתבתי את זה בצחוק - תעלו חיוך) - ואני הייתי עולה על עגייב וגנדה באגפים מתחת לדמארי שחשוב הוא חוזר. נתניה קבוצה צנועה, רצה הרבה, נלחמת, יש לה מהירות וגיוון בהתקפה ויהיה לא פשוט, אני מאוד מודאג מהמשחק הזה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכף 2019 ואלון יפת עדיין שופט במשחק מרכזי(בהליכה, ולא במובן הטוב של המילה) ואצטדיון רמת גן עדיין מארח משחקים בליגת העל. אין ספק שהיה שווה לחכות 3 שבועות כדי שהליגה תחזור.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא בלתי נסבל. אין בעיה עם שדר שמתלהב ונהנה מהסיטואציה, אבל האמירות שלו בשערים.. חלוץ בסך הכל עובר שחקן הגנה ברחבה והוא משחרר אמירות כמו "אחד השערים היפים שראינו העונה". מעניין אם אני אשאל אותו אחרי המשחק אם הוא עדיין חושב ככה, מה הוא יענה.

13. סיונרה Member

אולנארה הראה איזו יכולת מדהימה שמצדיקה הרכב למרות התנהגות גרועה אפילו בסטנדרטים שלנו?

14. סיונרה Member

אפילו אני לא צפיתי את זה, יותר אידיוט מאולנארה זה המאמן שנותן לו לשחק. הבנאדם לא נמצא במועדון שבוע, במדינה חדשה, ומתנהג כאילו הוא כבר זכה פה בשחקן העונה.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכולת של יורדת ליגה ואם אולנארה ילבש שוב את החולצה של בית"ר אז גם יגיע לנו לרדת.