מחזור 12 :: אחרי המהומות- ניצחונות לאינטר ולרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏9/11/07.

1. cazzo Il Capocuoco

תקלות בלווין, הא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

בינתיים אני שומע ברדיו שסואזו הבקיע את השלישי.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין איך רומא הסתדרה עד עכשיו בלי טאדיי, 3 שערים בשני משחקים.
    טוב לראות את טוטי שהיה טוב מאוד עד שהוחלף על ידיד ג'ולי.
    מקסס במשחק מושלם עד עכשיו וגם משחק מצויין של פיזארו.

3. Giallorossi Member

ניצחון קל אבל חשוב בסופו של דבר.
    משחק ההתקפה היה נהדר ושוטף כשהיה צריך וגם דוני וההגנה היו מעולים.

כמו שקובי רומניסטה אמר, קשה להבין איך רומא הסתדרה ללא טאדיי בחודשיים האחרונים, הוא היה גדול היום.
    טוטי היה טוב למרות שלא שיחק חודש וחצי, בזכותו המשחק ההתקפי במחצית הראשונה היה המשחק היפייפה שמאפיין את רומא.

הכי חשוב הפער מאינטר נשמר על שלוש נקודות, ושנפתח פער של 5 נק' מיובה ושאר הליגה.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, בשידור שלי אמרו שאינטר כבשה היום בפעם ה-45 ברציפות במשחק בית ובכך השוויתה את השיא של רומא מ-1929.

5. ויירי Member

אינטר נראית מצויין, הניצחון על לאציו אתמול בא די בקלות, ורק מראה כמה פוטנציאל טמון בקבוצה של מנציני, שחקנים בולטים:
    סמואל - בלי קשר למשחק נגד לאציו, וולטר נמצא בכושר מצויין, מנהיג תהגנה של אינטר, וכיסה על חסרונו של מטראצי באופן מצויין, מעניין לראות מה יהיו המהלכים של מנציני עקב חזרתו של מטראצי

קמביאסו - אולי השחקן הטוב ביותר אתמול, ובמשחקים האחרונים, מחזיק את מרכז הקישור לבד, משחק בפשטות, מסירות מדויקות, מיקום מצויין בקישור, ותרומה גדולה להתקפה

פלה - קשר בן 19 שהגיע מפורטוגל, כיסה בצורה מצוינת את חסרונם של ויירה ודאקור, ונותן תקוות לעתיד מצויין

חימנז - משחק שלישי שמנציני נותן לו לפתוח, וחימנז מציג יכולת נפלאה, 2 גולים ב3 משחקים, ומשחק מצויין נגד לאציו, דומיננטי במגרש

התקפה - זלאטן וסואזו נתנו משחק טוב אתמול, שתי חלוצים מצוינים, כשבאותו זמן על הספסל יושבים קרוז וקרספו, זה רק מראה איזה התקפה חזקה בנויה באינטר

6. Raulito Madridista

אינטר ניצחה אתמול כל-כך בקלות את לאציו שזה דיי מדהים. השחקנים לא היו צריכים לרוץ יותר מדיי, לא השקיעו יותר מדיי וגם הלחימה לא הייתה מטורפת. למרות שלאציו פה ושם סיכנה את השער, היה ברור מהשנייה הראשונה שאינטר לא תספוג שער, ז'וליו סזאר הדף פעם אחת נפלא ניסיון של רוקי בבעיטה לחיבורים, אבל פרט לזאת לאציו לא באמת סיכנה, היא קבוצה מאוד בינונית ואם תעפיל לשלב הבא בליגת האלופות(קשה להאמין), או אופ"א, יהיה לה קשה לשפר את מעמדה בליגה.
    דוד סואזו חלוץ מצויין. הוא מהיר, הוא אחד שיודע לעשות דריבל, הוא חכם, רק שבינתיים באינטר הוא לא מוסיף שום ערך מוסף למשחק שלהם. הוא לאחרונה מתחיל לכבוש אחרי שתחילה החמיץ, אבל אינטר תרוויח ממנו עוד הרבה.
    חבל לי על הספסול התמידי של סולארי שמידיי פעם נזרק למערכה, אבל זה לא שבאמת מאמינים בו.
    כדי להראות את העוצמה של אינטר - תסתכלו על הספסל - חלוצים כמו קרספו שהוא אדיר וקרוז, בכל משחק שהוא עולה הוא כובש(לא ראיתי שכבר רשמו את זה, בהחלט מסכים עם המשתמש ויירי), ותראו גם את חוליית ההגנה, שלמרות שכל שני וחמישי מישהו אחר פצוע שם, היא בקושי סופגת.
    רומא לא באמת נראית לי אחת שתאיים על האליפות, יובנטוס דווקא נראית לי יותר חזקה, אך הפער שלה מאינטר הוא כבר שמונה נקודות.
    אינטר של השנה פחות מבריקה מאשתקד, היא משחקת כדורגל פשוט שמביא תוצאות, ולמרות שלפעמים זה נראה כאילו אוטוטו היא תפסיד ותזייף(היא לא מראה עליונות גדולה מידיי בכמות המצבים לגול או מבחינת הסגנון), זה לא קורה.
    אהה ואיפה מילאן? רחוקה, מאוד.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של אינטר היה אתמול, למרות כל הפציעות בסגל אינטר ממשיכה עם הכושר הטוב ולא מפסיקה לנצח, קמביאסו היה איש המשחק ללא ספק הוא מחזיק לנו את הקישור בוצרה טובה, פלה הצעיר נתן משחק טוב ומראה שיש לו כישרון, וח'ימנז כרגיל נותן את הכל במשחק ולא היה רחוק מלהבקיע.

נקדות האור מהמשחק הזה היא שזלאטן סוף סוף חזר לכבוש גם בליגה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אתמול אינטר:לאציו וכמו שאמר קמביאסו היום - אינטר מתקרבת לשלמות. (למרות הפציעות) הייתי דווקא חושש אם הייתי אוהד אינטר, האם אינטר בשיאה מוקדם מדי...

9. Jose Mourinho Member

אם אינטר "קרובה לשלמות" עם כל הנעדרים האלה, אז לשיאה היא עוד לא הגיעה.