מחזור 12 :: אינטר עם 30 נקודות בלי הרבה שבחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏17/11/06.

1. Jose Mourinho Member

הסגל של אינטר לרג'ינה:

שוערים: טולדו, ז'וליו סזאר
    הגנה: קורדובה, זאנטי, גרוסו, מאיקון, בורדיסו, מטראצי, סמואל
    קישור: סטאנקוביץ', פיגו, ויירה, דאקור, קמביאסו, סולארי, גונזאלס
    התקפה: קרוז, אדריאנו, קרספו

הרכב משוער(4-4-2):
    ז'וליו סזאר; מאיקון, קורדובה, סמואל, גרוסו; סולארי/פיגו, דאקור, סטאנקוביץ', זאנטי; קרספו, קרוז

רקובה פצוע. איברהימוביץ' מושעה. אורלנדוני, קאריני, קוקו וצ'וטוס לא זומנו כרגיל משיקולים מקצועיים. אנדראולי ומאקסוול זומנו למשחק הבית הקרוב של הפרימברה מול קייבו.

כמו שאתם רואים, קמביאסו ואדריאנו סוף סוף כשירים, וזומנו. זה הזמן לקאמבק שלהם. במידה ואינטר תבטיח את הניצחון בשלב כלשהו של המשחק, אני מצפה לראות את שניהם נכנסים כמחליפים וצוברים דקות משחק.
    מטראצי אמור לקבל מנוחה לקראת המשחק החשוב מול ספורטינג ליסבון בליגת האלופות באמצע השבוע, וסמואל המצויין יפתח במקומו. סטאנקוביץ' חוזר מהשעיה היישר להרכב(אלא מה).
    ייתכן גם שסולארי יפתח באחד האגפים, במידה וסטאנקוביץ' יפתח כקשר מרכזי לצד דאקור, או במידה וזאנטי יפתח כמגן ימני על חשבון מאיקון(למטרות מנוחה לקראת ספורטינג כמובן).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/06
  2. Raulito Madridista

כל הגדולות של איטליה חייבות לנצח את המשחקים שלהם, ואין להם מחשול גדול מדיי, אבל כמובן שכמו לכל מחזור, יהיו את ההפתעות שלו, האכזבות שלו והסנסציות שלו, אין מחזור שכל הפייבוריטיות בכל המשחקים מנצחות, גם השנה היו מספר הפתעות בליגה האיטלקית, כמו ההפתעה הנעימה של פאלרמו שדורסת ודורסת. כמובן שחשבו שהקבוצה תהיה בצמרת בגלל הסגל הלא רע שלה, העונש של מילאן והקהל שלה, אבל לא הרבה חשבו שהיא תיהיה במקום הראשון.

מילאן הקבוצה שהכי חייבת לנצח את המשחק שלה, היא בפער 20 נקודות מהמקום הראשון וזה בדיחה, אני לא זוכר מילאן כל-כך חלשה מאז שנת 2002 שהיא בקושי ניצחה את החבורה של קשטן בסאן סירו. הבעייה כמובן אצל מילאן זה ההתקפה, למרות שגם ההגנה לא מושלמת, נסטה בירידה ביכולת, מאלדיני לא טוב כמו בעבר זה הכל הגיל כמובן, הנוסחה שם עדיין לא התחברה. בהתקפה, אין חלוץ שיבקיע, פשוט אין, ג'ילארדינו הבקיע שני משחקים רצוף ועצר, אינזאגי לא הבקיע כבר מהמחזור הראשון, על אוליביירה אני לא מדבר בכלל. קאקא לא יכול לנצח משחקים לבד. יש שיפור ביכולת של סיידרוף, ואני מניח שגם פירלו יתעורר מתישהו. הגיע הזמן שמילאן תנצח, זה הופך להיות בדיחה מה שקורה שם.

סביר להניח שאינטר ופאלרמו יינצחו, סביר להניח. רומא חייבת גם היא לעשות את זה, והמאמן חייב להשאיר את השחקנים על הקרקע אחרי תצוגה מעולה נגד מילאן בסאן סירו, אני מאמין בכדורגל הקלאסי של רומא ושל טוטי. מנסיני היה מדהים נגד מילאן.
    בקשר לאינטר..הגיע הזמן לשפשף את אדריאנו בהרכב וגם את קמביאסו אולי הוא לא שיחק הרבה זמן. אדריאנו ייגמור את החצי הראשון של העונה באיטליה ללא שער בסוף וזה יהיה מאוד עצוב וחבל.

3. Milan in the Blood Member

אם החלוצים של מילאן לא הולכים להוכיח את עצמם זה הולך להיות מסוכן למאמן הנצלוטי זה הולך להשפיע על העתיד שלו בקבוצה כמו כן גם בעתיד של החלוצים.
    גאטוסו,מאסימו,דאלזדה,סרג'ינו ופבאלי עדין פצועים.
    אמפולי מגיעים למשחק שאין להם הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים, אמפולי ניצחה בעונה הזאות את פאלרמו שהיא אחת ממובילות הטבלה.
    הרכב של מילאן:דידיה,בונרה,מאלדיני,יאנולובסקי,ברוקי,פירלו,סיידרוף,קאקה,ג'ילארדינו,אוליביירה.

4. carlos_tevez Member

אני מאמין שפלארמו תנצח וגם אינטר ללא בעיה בכלל
    בשביל לשמור על הפסגה
    הפסד של פלארמו וניצחון של אינטר מרחיק את פלארמו מרשות הליגה ב3 נק'
    וכן גם ככה אינטר

5. _____ Member

מילאן עדיין בצרות כמו שחכמינו אמרו, לא קל לצאת מהבוץ ועוד מול קבוצה כאמור אמפולי הכחולה עם הסמל היפה מאוד!
    מילאן תנסה איך כאשר הם מנסים הם לא מצליחים.

6. cazzo Il Capocuoco

הבאנו את אוליביירה כדי לשחק סטנגה,הבנאדם רק פוגע במשקופים ובקורות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. מיכל3 Member

איזה הישג, מילאן לא מפסידה..כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    לא ראיתי את המשחק מאחר ולא שידרו אותו (כמובן שאינטר-רג'ינה הרבה יותר מעניין..), אבל עדכנו
    אותי בהחמצות של אוליביירה המופלא וכרגיל-אין רגל מסיימת בהתקפה. בליגה מן הסתם כבר אין למילאן
    מה למכור, לפחות אני מקווה שנעשה משהו בצ'מפיונס השנה.

8. Jose Mourinho Member

מילאן עדיין בתחתית ופאלרמו מפסידה, פשוט מצויין.
    עכשיו אני מצפה לניצחון של אינטר מחר על רג'ינה וכמובן לשמור על רשת נקייה כדי לאזן את היחס של משחקים-ספיגות.
    מנצ'יני חייב לתת מנוחה מלאה מחר לפטריק ויירה. אחרי המשחק מול רג'ינה עומדים בפני אינטר שני משחקים אולי הכי חשובים ומכריעים עד כה העונה, משחק על העלייה לשמינית גמר ליגת האלופות מול ספורטינג ליסבון בבית, ולאחר מכן משחק העונה בליגה בחוץ מול פאלרמו. ויירה סוחב כרטיס צהוב ואסור לסכן אותו, שכן כרטיס צהוב אחד נוסף ימנע ממנו לשחק מול פאלרמו, דבר שאסור בתכלית האיסור שיקרה. מנוחה מחר תגרום לו להגיע טרי לשני המשחקים החשובים הנ"ל. אפשר להסתדר מול רג'ינה עם דאקור וסטאנקוביץ' באמצע.
    גם דאקור ומאיקון ייעדרו מול פאלרמו במידה ויקבלו צהוב מחר, אבל במקרה שלהם זה פחות קריטי, מהסיבה הפשוטה שאינטר תוכל להסתדר בלעדיהם(סטאנקוביץ' וזאנטי).

9. SeRgInHo Member

תתחילו להתרגל(או שכבר התרגלתם, לא?)מילאן קבוצת תחתית. זה פשוט לא יאמן למה הקבוצה הזאת נהפכה להיות. אפילו אני לא חשבתי שעזיבת שבה תיפגע בהם בצורה כזאת קשה.
    למזלה הרב, על המקום הרביעי מתמודדות קבוצות תחתית כמו סיינה, אמפולי וקטניה, כך שסביר להניח שמילאן תצליח להגיע אל המטרה הנכספת בסוף, פשוט כי אני לא מתאר לעצמי את סיינה/אמפולי/אטלאנטה משחקות בצ'מפיונס ליג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. Chievo Member

תוצאות המחצית במשחקי הסיירה א' עד עכשיו:
    רומא : קטאניה 0:4
    ועוד, קטאניה משחקת עם עשרה שחקנים, צמד לפירוטה.
    הויולה, קייבו, אינטר, ליבורנו, לאציו מובילות 0:1 , אודינזה מובילה 0:2 נגד סיינה.

לוקה חוזר וכובש שער לפני סיום המחצית.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאת מחצית מדהימה !
    4-0 לרומא !!!
    כבשו:
    כריסטיאן פאנוצ'י 12 | 0:1
    אלסאנדרו מנסיני 19 | 0:2
    סימונה פרוטה 24 | 0:3
    סימונה פרוטה 40 | 0:4

ג'וזפה מאסקרה הורחק בדקה ה-15.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 66 כבר 6-0 לרומא !!!!
    אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה שרומא ניצחו בכזו תוצאה..
    כריסטיאן פאנוצ'י( 48) ו-וינצ'נזו מונטלה( 59) הוסיפו עוד שתיים במחצית ה-2.

13. Chievo Member

איך טוטי עדין לא כבש... אוי הינה הוא מוסיף שער שביעי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06
  14. מיכל3 Member

7-0!?? מה הולך פה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    ממזמן לא זכורה לי תוצאה כזאת בסרייה אה..

15. Jose Mourinho Member

3 נקודות, מקום ראשון, רשת נקייה, למרות משחק לא ממש משכנע. עכשיו הראש לשני המשחקים הגדולים בהמשך השבוע, משחק על העלייה לשמינית הגמר בבית מול ספורטינג ליסבון בליגת האלופות, ומשחק העונה בליגה בחוץ מול פאלרמו. עוד סיבה להיות מרוצים היא שויירה, דאקור ומאיקון לא ספגו כרטיסים ויהיו זמינים למשחק הגדול מול פאלרמו.

ציונים:
    ז'וליו סזאר: 7 - ממשיך בכושר הפנטסטי שלו, נתן 2 הצלות מדהימות ושלט בכדורי הגובה בצורה מצויינת.
    זאנטי: 8 - מה עוד יש להגיד עליו, שחקן ענק, תמיד מצטיין ולא משנה באיזו עמדה. עבודת הגנה גדולה, עשה בלאגנים בהתקפה, פשוט מלך :aaa8:
    קורדובה: 6.5 - פיספס ברשלנות (כרגיל) כמה כדורי גובה, אבל ידע לתקן טעויות ובמחצית השנייה היה טוב.
    סמואל: 7 - התחלה קצת הססנית, אבל בהמשך משחק מצויין, ראשון לכל כדור, הציל שער בטוח, ומוכיח בפעם המי יודע כמה שמקומו בהרכב הפותח.
    בורדיסו: 5.5 - מחצית ראשונה זוועתית ממש, מסטו עשה ממנו צחוק בכל פעם שהם נפגשו לאחד-על-אחד, תחום שבורדיסו בד"כ מצטיין בו. במחצית השנייה השתפר מאוד וחילץ כמה כדורים קשים.
    סולארי: 5 - בד"כ שהוא משחק, הוא מצטיין, ובסיום המשחק אני תמיד נותן לו ציון גבוה. היום היה בינוני, בעיקר בגלל שכמעט ולא עזר להגנה.
    ויירה: 7 - היה צריך להחזיק את האמצע כמעט לבד, ועשה את זה פשוט מ-צ-ו-י-י-ן. כבונוס הוא גם רשם בישול שלישי העונה.
    סטאנקוביץ': 4.5 - משחק לא טוב, אבל ראוי לציין שהסרבי השקיע הרבה מאמץ(בעיקר בסיום). איך שגיא כהן אמר עליו? "ריאות ברזל". פשוט מדהים איך הוא אף פעם לא מתעייף.
    פיגו: 6.5 - טוב מאוד.
    קרספו: 6 - בינוני ברוב המשחק, אבל הסקורר את שלו עשה עם עוד שער למאזן.
    קרוז: 6 - בסדר.

אדריאנו: 4 - חלוד, אוי כמה שהוא חלוד.
    מאיקון: 6.5 - הוסיף מימד של מהירות למשחק, רואים שהוא השתפר מאוד בהגנה ביחס לתחילת העונה.
    דאקור: 6 - עזר מאוד לויירה אחרי שנכנס, תרם הרבה דינמיות במרכז הקישור.

מנצ'יני: 6 - הרכב מעט תמוה(ויירה, בורדיסו), אבל הנקודות אצל אינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/11/06