מחזור 12 :: אינטר עם 30 נקודות בלי הרבה שבחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏17/11/06.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר ניצחה למרות שלא שיחקה ממש טוב, אבל את 3 הנק' הסגנו וזה החשוב ואנו נמצאים עכשיו במקום הרשאון.

שער מצויין של קרספו אחרי בישול טוב של ויירה שהחזיק לבד את הקישור האחורי, קרוז לא מתאים להיות שחקן הרכב לדעתי עדיף להכניס אותו במחצית השנייה כדי לעשות את העבודה, וג'וליו סיזאר שיחק ממש מצויין והוא משתפר יום אחרי יום, ולגבי מאייקון טוב מאוד שהוא כלכך השתפר והוא משחק ממש מצויין וראינו את מה שעשה אחרי שנכנס.

לגבי אדריאנו אולי שהוא לא היה כלכך טוב בגלל שלא שיחק במשך חודשיים, אבל נראה לי שהוא לא יסתדר עוד עם אינטר ועדיף לשני הצדדים (אינטר ואדריאנו) שהוא יעבור לקבוצה אחרת.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו תוצאה מטורפת זו 7-0 !
    אני גם כמו מיכל לא זוכר מתי הייתה כזו תוצאה בסריאה א'..
    באמת ניצחן יפה,אבל אם שמתם לב הכובשים היו שחקני קישור והגנה,למעט מונטלה.
    רומא משחקת כדורגל קבוצתי פשוט נהדר,קאטניה אומנם בשר תותחים,אבל עדיין לתת להם 7-0 בראש זה לא דבר שבא בקלות.
    אנחנו בכושר פנטסטי,אני מקווה שרק נמשיך ככה,ומי יודע אולי גם נצליח לקחת את הסקדוטו.

3. ori_pit Member

אני מקווה מאוד שאדריאנו לא יעזוב הוא לא צריך לוותר שימשיך להשקיע והתוצאות יבואו הרי כדורגל הוא לא שכח לשחק.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ופרנצ'סקו טוטי. משחק מצוין של רומא, היה לי נורא כיף לראות את התקציר. הם נמצאים בכושר נפלא בזמן האחרון וכיף נורא לראות אותם. כרגע, הם הקבוצה שאני הכי מחבב מבין שלושת הקבוצות שרצות לאליפות.

5. צ'וצ'ו קמביאסו Member

לדעתי רומא הם היריבה הכי מסוכנת לאינטר כרגע גם בגלל הכושר הנפלא שלהם וגם מכיוון שיש להם יותר ניסיון מפאלרמו במאבקי צמרת, אבל וזה אבל לדעתי עם פאלרמו מנצחת את אינטר שבוע הבא היא גם חזק במירוץ יכול להיות שהעונה שלה תקום ותיפול על המשחק הזה אפילו יותר מאשר אינטר, אבל רומא עושה רושם כקבוצה הכי טובה מבחינת כדורגל באיטליה והיא גם לא פראירית ולוקחת הרבה נקודות, אני חושב שיהיה מירוץ מעניין מאוד על הכתר.

6. Chievo Member

מה שקורה לפלרמו עכשיו זה בדיוק מה שקרה לקייבו בעונת 2001/02, היא עמוק בצמרת עכשיו אבל זה לא יימשך הרבה זמן, כך שלפלרמו אין ניסיון במאבקי הצמרת, אז הינה במחזור הזה היא הפסידה, והיא תתחיל לאבד עוד נקודות בהמשך, ב"משחק העונה" הבא לדעתי תהיה עדיפות לאינטר, אבל כמו שאבו-אלעבד תמיד אומר, צריכים לפתוח בהרכב החזק.
    רומא, מה יש להגיד על רומא חוץ שהיא קבוצה גדולה שמשחקת כמו שקבוצה גדולה משחקת, לא מרחמת על היריבה, כל הכבוד, ובהצלחה בדרך להגדיל את הסיכויים לסקודטו.

הליגה מתחילה להיות מעניינת יותר ויותר בכל מחזור, גם הסיירה ב' שנמצא בה לפחות חמש קבוצות שצמוקים וקרובים מאוד בצמרת.
    את הדברים האלה אף פרשת שחיתות תצליח לקחת מהכדורגל האיטלקי. :aaa15:

7. Raulito Madridista

הגיע ההפסד הראשון של פאלרמו בשעה טובה ומוצלחת ואינטר השתלטה על הפיסגה עם משחק בינוני מאוד, הברקה של קרספו - כמו שצריך. השאלה היא האם פאלרמו תשים את ההפסד בצד ותמשיך בדהירה שלה לאורך כל העונה, היא עדיין יכולה לקחת אליפות, יש לה משחק נגד אינטר במחזור הבא בביתה והיא יכולה לנצח את אינטר וכל קבוצה באיטליה בבית, או שזה יהיה כדור שלג של פאלרמו שיוריד אותה מהצמרת והיא תיצור רצף שלילי, אני חושב שפאלרמו אם תגמור שלישית זה גם הישג לאור הקבוצה החזקה של רומא, משחקת מדהים!!!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7!!!!!! ידעתי שרומא תנצח בקלות את קטאניה החביבה, אבל לא תיארתי לעצמי תוצאה כזו. למרות שקטאניה שיחקה בנחיתות מספרית לא מעט דקות, זה לא מצדיק שביעייה אדירה כזו. צמד לפאנוצ'י? אני לא זוכר מתי הוא הבקיע ובטח ובטח מתי הוא כבש צמד. רומא רק נקודה מהמקום השני אבל עדיין ארבע מהמקום הראשון, היא צריכה להמשיך ברצף הטוב שלה ולקוות למעידה מהצמרת. יש לה פער גדול מהמקום הרביעי. רומא חייבת לנצח באלופות והיא צריכה לנצח את וולנסיה בבית יותר מהפרש של גול אחד והיא תוכל לעלות ראשונה. יש לרומא קבוצה מאוד כשרונית, חבל אם היא תיכשל באירופה.

מילאן כמובן ממשיכה לפשל, לא ייאמן כמה קורות ומשקופים הקבוצה הזו עשתה, משקופים כמו גולים, 12 משקופים זה המון, 12 גולים מעט. ההתקפה של מילאן חלשה, אבל הקישור מת פרט לקאקא, פירלו לא נכנס לעונה עדיין, קאקא לא יכול לסחוב לבד, העונה של מילאן נהפכת לבדיחה כמו שאומרים כבר, מעניין לכמה נקודות הפער שלה מאינטר יגיע? הקבוצה לא תרד ליגה אבל הפער שלה מהקו האדום הוא רק ארבע, אנצ'לוטי צריך לעשות שינויים דרסטים, אולי לשחק אפילו עם שלושה חלוצים ולהרוס את ההרכב הנוכחי כי הוא כישלון, לפחות באירופה מילאן הצליחה. מילאן לא קבוצה תחתית, היא תצא מזה בסופו של דבר, אבל השאלה האם היא תגמור רביעית או שלישית שזה בסדר אחרי 3 שנים של פעמיים מקום שני ואליפות, או האם היא תגמור 7 נניח.

הייתי בטוח שלאציו תפסיד אחרי שניצחה יפה מחזור קודם. כל הכבוד לה על ה4-1.

8. cazzo Il Capocuoco

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    אפילו בחלומות הכי נוראים ובסיוטים מילאן לא הייתה משחקים עם 3 קשרים ו3 חלוצים!מה זה?!מונדיאל כדורגל חופים?!