מחזור 12 בלאומית: בת ים עולה למקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/12/09.

1. הפועל_כפר_סבא Member

הרצליה לא תהיה בצמרת ולא תעלה ליגה כל עוד המאמן הליצן שלה ימשיך להדריך אותה!

2. הפועל_כפר_סבא Member

הנה, נצרת עלית ה"גדולה" לא מסוגלת לנצח בבית את הקבוצה החלשה בליגה וזה לא אומר שיש לנו ליגה משוגעת.

זה אומר שיש כיום בצמרת קבוצות שהם לא ברמה גבוהה (בלשון המעטה) כמו בת ים, נצרת ורמה"ש שפשוט ניצלו את חולשות הקבוצות האחרות וטיפסו למעלה.
    אפשר להיות בטוחים שכשכמו עראבה, בית"ר שמשון ומכבי ב"ש גם קבוצות חלשות כמו נצרת ובת ים יתפסו את מקומם הטבעי בקרוב.

אני כבר אמרתי שיש 3 קבוצות טובות בליגה הזו עם קהל ומסורת והם קרית שמונה, כפר סבא ואשקלון.
    לצערי אשקלון כבר לא יהיו העונה בצמרת אז נשארנו אנחנו וק"ש.

דרך אגב העירעור שלנו על הטכנית מול עראבה יהיה ביום רביעי הקרוב ב-17:00 ואני כמעט בטוח שהנקודה תוחזר אלינו או לחילופין ייערך משחק חוזר.

3. הפועל אשקלון =] Member

עוד תיקוו לאשקלון:\ משחק תשיעי ברציפות ללא ניצחון של אשקלון

אשקלון שלטו לאורך כל המשחחק ולחצו על ראשוןן אבל שובב אין רגל מסיימת!
    בדקה ה93 נשרקה שריקת 2 מכות לטובת אשקלון בתוך הרחבה של ראשון יוסי רוזן בעט אךת הבעיטה ברשלנות מעל השער מה שגרם לאורי מלמיליאן לצאת מהכלים

כ60 אשקלונים ליוו את הקבוצה במשחק בראשון בהחלט מאכזב לראות שכמוט כזאת קטנה נסעה למשחק:\

4. הפועל_כפר_סבא Member

תגיד לי אשקלוני מה יהיה אתכם? מתי כבר אזקי האידיוט הזה יעיף את מלמיליאן?? חבל לי עליכם, יש לכם סגל טוב מאוד ולא מעט אוהדים. אם קבוצות כמו בת ים ורמה"ש מוצאות את עצמם בצמרת אז אתם בודאי חייביים להיות שם אבל נראה לי שזה כבר מאוחר מדי..

בקשר להרצליה, אין מה להתרגש. יש להם 4 נצחונות רצופים אבל אחד היה בנס מול מרמורק ועוד שניים מול ירושלים וב"ש החלשות.
    אני רוצה לראות אותם מה הם יעשו מול ק"ש ואשקלון.

5. הפועל אשקלון =] Member

אתה צודקק אחיי אזגיי אידיוווט גדולל!

מלמיליאןןן כבר הגיייש התפטרות לפני חודש ואזגי אמר לו לא אני רוצה שאתה תישאר אתה לא הבעיה השחקנים הם הבעיה

6. איתי שכן-טוב Member

עוד תיקו לאוסף.. הפעם 2-2 מול ראשון לציון. הייתי במשחק, היו בערך 50-60 אוהדים מאשקלון. אני חושב שזה היה המשחק הכי טוב של אשקלון העונה. הגול השני שלהם היה לא חוקי, והשופט לא שרק לפנדל ברור לטובתנו! במחצית השנייה פשוט שכבנו על ראשון!!
    דקה 93 אסאו חוטף כדור מגביה לרחבה .. אונגר בעט וכבר ראיתי את הכדור בפנים.. אבל שחקן של ראשון עצר מהקו. כמה חוסר מזל יכול להיות לנו...????
    יחיאל צגאי שהיה ביציע אמר שהוא חוזר לסגל בשבוע הבא.. אני מקווה שיחד איתו ננצח את הרצליה בע"ה.

7. הרצליה Member

למרות יכולת לא גבוהה בלשון המעטה עוד ניצחון חשוב מאוד בדרך לביסוס המעמד כקבוצת צמרת.
    מאז המחזור הרביעי לקחנו 19 נקודות מתוך 24, ואנחנו כבר עם ארבעה ניצחונות רצופים, לא משנה באיזה ליגה זה הישג לא רע בכלל.

למרות יכולת לא מי יודע מה היינו יכולים לנצח את המשחק הזה בהפרש של שלושה שערים.
    שתי החמצות של חט'ארי בתוספת החמצה אחת מדהימה של אודינקה במחצית הראשונה.
    השער של קריספיס(שער רביעי העונה, מעמדת הקשר האחורי!) עשה צדק מאין כמוהו, מכבי באר שבע עם משחק מגעיל,בזבוז זמן מהדקה ה-20.

עוד שבוע עבר ושוב מילה טוב למגן הותיק דני אלברט שמדהים אותי העונה פעם אחר פעם, כל הכבוד.

במחזור הבא(מי יהיה עם יום שני???)משחק חוץ לא פשוט מול אשקלון הפצועה ועם הבונקריסט שלה על הקווים, ונגד בונקריסטים די קשה לנו העונה.

8. איתי שכן-טוב Member

אפשר להגיד הכל על אורי מלמיליאן ! אבל בונקריסט הוא ממש לא!
    אשקלון משחקת במערך של 4-3-3 מתחילת העונה!!

9. Ariel Member

כמה נקודות מעניינות על המחזור שחלף:

*ראש עיריית נצרת-עילית ביקש מהשחקנים שלא לעלות לליגת העל. בטקס שנערך לפני המשחק אתמול, הוא נטל את המיקרופון ואמר לאוזני כל "אני מקווה שתסיימו במקום הכי גבוה ממנו לא עולים ליגה- רביעי". ג'פסו הסביר את העניין כיוון שאין לקבוצה כסף, אך אם השחקנים בכל זאת יפתיעו- העירייה תדע להתמודד עם "הגזירה".

* שרון אביטן מסיים משחק שלישי כמאמן מכבי ב"ש עם מאזן מושלם של.. 3 הפסדים מ-3 משחקים (כולל אחד טכני בשבוע שעבר נגד הפועל ראשל"צ).

אולי יש בכך צדק מסוים, כיוון שאביטן הגיע למשרה בזכות תרומה כלכלית של מקורב, ולא על סמך כשרונו, מה גם שהקבוצה נראתה מצויין תחת התנהלותו של המאמן הקודם אבי בוחבוט.