מחזור 12 בלאומית: 2-2 בין חיפה לעכו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/11/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הצלילה של הרצליה לא נעצרת... עוד לא מחצית שם ורעננה כבר ביתרון 2-0..
    הליגה רחוקה מלהיגמר עבורם כי ליגה של 5 עולות עדיין משאיר לה מספיק זמן להתעשת ולחזור לעיניינים, אבל זה עצוב מה שקורה שם.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אכן צלילה, הם כבר נמצאים עמוק עמוק בקרקעית, העובדה שיש חמש עולות העונה משאירה להם קצת תקווה.

ובסיום המשחק, רעננה מנצחת את הרצליה 3:1, כאשר כל ארבעת השערים במשחק הובקעו בפחות משעה.

כריסטיאנו דוס סנטוס עם הראשון לזכות רעננה בדקה השישית, עקיבא מגרלשוילי בדקה 36 בפנדל, דודו ביטון הוסיף את השלישי לאחר 10 דקות.
    הרצליה הצליחה רק להשוות כאשר דובב גבאי הבקיע בדקה 54, היה לה יותר מחצי שעה להשוות, שזה הרבה, אך זה לא קרה.

אם בטרום העונה חשבתי שהרצליה תתברג בצמרת בסוף הסיבוב הראשון אז כנראה שזה בדיוק ההיפך.
    עדיין לא הושלם המחזור, אם בשני קריית אתא תנצח את כפר סבא, הרצליה תמצא את עצמה נועלת את הטבלה.

3. הרצליה Member

תקווה? למה? לעלות ליגה?
    אתם צריכים להבין שזאת הדאגה האחרונה של המועדון הזה נכון, לעלות ליגה? איך? הצחקתם אותי.

המטרה היחידה של מכבי הרצליה נכון להיום היא לעצור את ההתרסקות המזעזעת והדוחה הזו כדי להציל את המשך הקיום של המועדון הזה.

יכולים להגיד לי עד מחר שהדרי לא אשם, אבל מאמן שמגיע לכאן וזורק את השוער שלו בשביל לתת לבן של המנכ"ל לעמוד ולספוג 8 שערים בשלושה משחקים,הוא אשם.
    מאמן שעולה עם רון גליק בהרכב כאשר אלי ביטון יושב על הספסל,הוא אשם.
    מאמן שעולה עם דני אלברט כבלם כאשר ברק לביא יושב על הספסל הוא אשם.

מאמן שמפסיד 3-1 בבית להפועל רעננה הוא ליצן כמו כל השחקנים של הקבוצה הזו.

3-1? בנס זה נגמר 3-1, תודה רבה לשאול סמדג'ה שזכר שהוא שיחק בקבוצה הזו במשך 4 עונות ונתן לנו לשים גול מכדור חופשי מוזר שהוא היה חייב לקחת.

אם כל שבוע אתה אומר לעצמך הנה מגיע הניצחון שמוציא אותנו לדרך חדשה משבוע לשבוע זה נראה רחוק יותר ויותר וכנראה שהיריבה האמיתית שלנו היא עירוני קרית אתא.

לא זוכר מעולם דבר כזה במכבי הרצליה, מעולם.

שבוע טוב לכולם.

4. *הפועל-רעננה* Member

היה משחק חלש של שתי הקבוצות אבל אני פשוט מרחם על מכבי הרצליה שפשוט אין להם כלום!!!
    רק במחצית היינו צריכים להיות ביתרון של 5-0 (ואני לא מגזים...)
    שער של גומז נפסל שלא בצדק, עוד פנדל הגיע ושני מצבים ענקיים לגול...
    במחצית השניה רעננה סתם העבירה את הזמן והרצליה הייתה מפורקת מנטלית ולא היה משהו רציני.
    חבל שזה נגמר רק ב-3-1...

עם כל האהבה שיש לגומז, חייבים לשחרר אותו בינואר או בסיום העונה כי הוא פשוט לא פוגע.
    יש לו יכולות טכניות מדהימות אבל הביטחון שלא על הפנים והוא לא מצליח לצאת מהתקופה הזאת עוד מהעונה שעברה.
    לצערי צריך לותר עליו...

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/08
  5. roeiuzan Member

גם אם עד סוף הסיבוב הרצליה תשיג 7 נצחונות אני בספק אם תהיה במקום החמישי ומעלה, ואחרי 7 הפסדים רצופים זה כנראה גם לא יקרה...
    מלבד מסודי, ביטון, ניצן ומשיח להרצליה אין שחקנים, הכל זה פאזל חדש ולא מוצלח שהורכב השנה, החל משחקני בית שלראשונה משחקים בקבוצה הבוגרת, וממשיך בשחקנים צעירים חסרי ניסיון גם כן שהגיעו מבחוץ. באף עמדה אין להם יתרון על קבוצה אחרת, עליית ליגה זה דבר שלא יראו השנה בהרצליה...
    כמו שעמית אמר, רק שלא יתפרקו.

6. הרצליה Member

נגעת בנקודה אבל בדיוק להפך.
    סגל השחקנים הוא הבעיה האחרונה של הקבוצה הזאת.
    דיברת כאן על ארבעה שחקנים אני יוסיף גם את אסף קריספיס על הדרך וקיבלת כאן חמישה שחקנים שיש להם עבר לא רע בכלל בליגת העל.
    זה כמעט חצי קבוצה וזה בהחלט צריך להספיק בשביל להיות לפחות בשישייה הראשונה, הגענו כאן למצב שקבוצות כמו עירוני רמת השרון והפועל ירושלים נמצאות מעלינו בטבלה, הצילו שמישהו יבין מה קורה כאן.

7. roeiuzan Member

אסי משיח לפני העונה שעברה היו לו בערך שנתיים נדמה לי שהוא ראה בעיקר את הספסל במכבי פ"ת, אלן מסודי הוא בדיוק ההפך ממקצוען(נותן את הנשמה רק כשמתחשק לו, אחרת הוא חושך! שחקנים תוצרת לחמן כמו עומאר סאני למשל), הקריירה של ביטון גם כן בירידה ואסף קריספיס לא נמנה עם מיטב חלוצי הליגה הלאומית עם כל הכבוד. חוץ מהעונה שעברה איתכם אין לו שום עבר בליגת העל, ולא שזכור לי שהוא עשה משהו.

עצם העובדה ש-5 קבוצות ואולי 6 עולות ליגה גרמה העונה להרבה קבוצות לרצות לעלות בלי להשקיע יותר מדי ברכש, כמו בני לוד למשל, כפ"ס, רעננה אולי וגם הרצליה. אחרי ירידת ליגה באופן טבעי המוראל של ההנהלה לעלות יורד, שיימן נראה אדיש למצב וכמו שאמרתי הסגל שלכם הוא חלש מאד... אתה בעצמך אומר את זה.

עודד גביש, רון גליק, דובב גבאי, ריף מסיקה, עומר הדר, שי ביטון, עדי סופר ועוד, אין לי בעיה עם השחקנים האלה אני אפילו חושב שהם מוכשרים מאד אבל כרגע הם לא מסוגלים להתמודד עם הדחף של עליית ליגה, ובמיוחד כשהמערכת לחוצה ובתור שחקנים צעירים אין להם עדיין ביטחון עצמי אז ככה נראית הרצליה של העונה.. תוסיף לזה בחירת זרים לקויה ותבין למה המצב הוא כזה. וזה עוד בלי שנכנסנו לבעיות הפנימיות שיש בקבוצה. שבוע טוב לכולם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/08
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כפ"ס השיגה ניצחון חשוב היום 2-0 על קרית אתא והיא עכשיו עם 3 נקודות מתחת לאחי נצרת שבמקום החמישי.

היום אנחנו נגד רמת השרון, כל משחק בית הוא בעייתי בעיניי, כל משחק בית יש סיכויים לא קטנים שנאבד נקודות, אני מקווה שנזכה לא לראות את בונפחד בהרכב, אני מקווה שקדוסי יבוא חד לשם שינוי (אם לא, הגיע הזמן קצת ספסל) ואני מקווה שמליקסון יהיה במיטבו. רמת השרון תבוא מסוגרת אני מניח. אני לא אופטימי לפני משחקי הבית, גם היום יש לי ריח של תסכול באוויר.. אבל זה בהחלט משחק שאנחנו צריכים לנצח.

9. spurs Member

באר שבע מפסידה וחיפה מגדילה את הפער ל6 מהמקום השני

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שאמרתי... די צפוי, אנחנו ממשיכים להפסיד לקבוצות עלובות בבית וזאת לא הפעם האחרונה אני בטוח....

לא רוצה לדבר על מהלך המשחק כי אני עדיין חם ועצבני ואין לי כח לזה, אני רק יגיד שגיא לוי הוא בן זונה אחד גדול וטיפש עלוב.

קרוב ל-7,000 צופים בעוד משחק בית וגיא לוי ממשיך לשחק בצורה כל כך מגוחכת ומטופשת, אידיוט.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

השערים בסך הכל היו צמודים, באר שבע הראשונה שעלתה ליתרון בדקה 57 משער של אורן ניסים הותיק,
    רמת השרון הישוותה בדקה 62 משער של אלכס לויט, באר שבע רצה קדימה ואף השכילה לכבוש
    את השער השני שלה במשחק מרגלו של דנדי אוקונגו, רמת השרון לא נכנעה והישוותה 5 דקות לאחר מכן מעוד שער של לויט.

בדקה ה90 המשחק הוכרע לטובת הקבוצה מהשרון כאשר גל גבע הבקיע ולמעשה ניצח את המשחק עבור קבוצתו.

פספוס גדול של באר שבע להצמד לפסגת הטבלה, להפסיד לקבוצה כל כך נחותה ואפשר להגדיר אותה כקבוצה נטולת כלים, זה אכזרי ומיותר.

במחזור הבא יש שני קרבות תחתית מרתקים ומעניינים,
    הראשון בין נועלת הטבלה, מ.ע קרית אתא שתארח את בני לוד בשישי בצהריים.
    במשחק השני ישוחק ביום שני כאשר הרצליה המפורקת, אם אפשר לקרוא לה כך, תתארח באצטדיון הגולדמן, של עירוני רמת השרון.

צפוי להיות מעניין!

12. Joni Member

איזה תוצאה מפתיעה מוסרמיל!
    לבאר-שבעים יש ללא ספק בעיה קשה מאוד עם הקהל הביתי, אחרת אי אפשר להסביר את שרשרת הכשלונות.
    בשישי הם מגיעים לטדי, משחק מעניין מאוד לדעתי.