מחזור 12 בליגת העל: בונקר של מכבי מצליח, 0-0 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏8/12/06.

1. בית"רי מלידה Member

כל הכבוד לשופטי בג"ץ על שהתפנו מכל עבודתם ונתנו תשובה מהירה לאוהדי בית"ר ומכבי ...6 שעות לפני המשחק...ספידי גונזלס...נו, טוף, זו החלטה הרת גורל...

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אחרי הקריזה שחטפתי בלונדון נחתתי בארץ. האוהדים הצהובים (של תל אביב) חטפו את כל הכרטיסים שלהם בחצי שעה ואני מאוד מקווה שנהנה ממשחק כדורגל איכותי, כמעט כמו שהיה בסטרמפורד ברידג'...

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו באמת... מה חזרנו לתקופת קלינגר? מה זה הבונקר הזה?!
    עולים לי להתקפה עם שני שחקנים וחצי...

4. בית"רי מלידה Member

אין רגל מסיימת בבית"ר, כל הלחץ הזה נראה יפה, אבל אין מספיק בעיטות למסגרת.

חלאס כבר עם הדריבלים האלו נוסח מליקסון - שיבעטו לשער, אחרת נשרוף ת'מועדון.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי ת"א לא במשחק, יש קבוצה אחת על המגרש. ואני לא יודע איך עדיין 0-0.. זה נס ומכבי צריכים להגיד תודה.

אלי כהן ומכבי מאוד מאכזבים אותי, מכבי ממש באה לעשות בונקר ולשחק נקודה ואם הם ימשיכו לשחק ככה השער של בית"ר זה רק עניין של זמן.

6. EL Capitan Member

זאת צביעות להתלונן על זה, כי ששיחקתם ככה בדרבי ונגד חיפה- לא התלוננתם. הפעם זה לא הולך, ועכשיו אתם קוראים לזה בונקר. בית"ר פראיירית, שלא גמרה את המשחק כבר במחצית עם 2-0. ושלא תבינו לא נכון, אני רוצה תיקו. את בית"ר אני שונא לא פחות ממכבי. פעם ראשונה שאני רואה את בית"ר שוטפת פחות או יותר את המגרש העונה. החסרון של ליאור ז'אן מורגש מאד, והדאבל פיבוט של מכבי איננו. לדעתי, מכבי חייבת בינואר להחליף את מרדיקוביץ' בחלוץ זר אחר.

7. בית"רי מלידה Member

תגידו, מה אתם מציעים בתור פס קול למשחק, במקום לשמוע את שני החמורים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אה? מול חיפה במחצית הראשונה הייתה קבוצה אחת על המגרש, מכבי ת"א. מכבי יזמה יותר, שלטה במגרש, הבונקר התחיל אחרי הגול של נימני.

ושוב, המשחק היום רק מוכיח את התלות הנוראית הזאת של מכבי ביכולת של הקפטן. הוא טוב, מכבי טובה. הוא לא טוב, מכבי משחקת על הפנים.

אה כן, סוף סוף אפשר לומר שמצאנו מחליף לשורה אובארוב. קאלה שוער מצויין, נותן הרבה יותר ביטחון מאשר שטראובר עם מבטי ה- "אני הולך להרוג אותך אחרי המשחק, ולא מעניין אותי שהגול הזה 100% באשמתי".

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/06
  9. בית"רי מלידה Member

הפחד שלי: " שלא מבקיעים, אז חוטפים "

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס , מכבי ת"א , לפחות שילחמו שם על השם של הקבוצה .

גועל נפש , משחק של קבוצת תחתית , מסתגרים מאחור ולא מנסים אפילו לייצר התקפות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יאומן... אלי כהן לא התבייש לבוא לטדי ולשחק בונקר מוצהר.. פשוט כך. כאילו הוא ממש צעק "אני לא רוצה ניצחון, אני משחק עם 8 שחקנים בהגנה מכבי באה להוציא תיקו..." לא ציפיתי ממכבי לשחק בצורה כזאת אבל בסוף זה הצליח, מכבי השיגה של שלה וגרמה לבית"ר לאבד עוד 2 נקודות. בית"ר שטפה א המגרש והיו לה מספר התקפות בהחלט יפות אבל הסיומת... ברגע שמזרחי הוציא את תמוז, טעות ענקית, לא היה שום מחץ כי פינטו הוא פשוט שחקן עלוב שאני לא מבין מה עשה בקבוצה.פביאני אם כבר מראה ניצוצות וסיכן גם הוא בצורה מסויימת ועשה פעולות יפות. פינטו הוא כישלון חרוץ של אנשי בית"ר.
    בואטנג היה פנטסטי היום, אין שום מחלוקת לגבי הזר האיכותי בליגה, הוא פשוט עושה עבודה מדהימה.

מכבי איכזבה קשות אבל התיקו הזה עושה את הטבלה כמובן, יותר מעניינת.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

או קיי, רשמיי מהמשחק היום:

אני לא יכול לומר שאני מרוצה מהבונקר ההיסטרי הזה שאלי כהן הנחיל לקבוצה היום, אבל אני גם לא יכול לומר שאני מאוכזב מהתוצאה, לפחות את הנקודה הישגנו. לשחק מול בית"ר בטדי זה אף פעם לא קל, והשנה בטח שיותר משנים עברו, אבל כזה בונקר לא יצא לי לראות..

נקודות אור בודדות יש לי מהמשחק הזה:

*הצוות שיטרית את רוסו עובד מצויין. אגף שמאל שלנו שהיה חדיר כמו מסננת, פשוט השתדרג בכמה רמות מאז שכהן החליט להציב שם את רוסו כדי לעזור לשיטרית להתמודד עם הקושי. חבל שזה עובד מצויין רק בהגנה, ולא גם בהתקפה.

*קאלה שוער ענק, יש מחליף אמיתי לאובארוב.

אה כן, בכלליות? היה משחק גועל נפש.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר להעיף מישהו בינואר קודם שזה יהיה פינטו .

אה עוד משהו, קאלה פשוט גועלי מה שהוא עשה שם לשפונגינן שכולה אמר לו למה לא יצאת לכדור הזה

14. -=Messi=- Member

אלי כהן, אם אמרת שההגנה של בית"ר איטית, למה עשית בונקר?
    באמת גועל נפש של מאמן...
    בלי הרבה דיבורים! הוא יכול לנצח כמה שהוא רוצה אבל לשחק ככה ועוד קבוצה מקום שלישי שהיא חלק מהצמרת? בושה וחרפה.
    היכולת מעודדת, התוצאה לא.
    פביאני היום היה מספר אחד והראה שפינטו צריך לעוף ולא הוא. חבל שהוא לא הכניס את יצחקי... הוא היה יכול להכניס לו הרבה התלהבות.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הראל זה לא היה שפונגין זה היה שטרית.

זה באמת היה מעשה מאוד גועלי, אני במקום אלי כהן ולוני נותן לו וואחאד קנס. אסור לעבור על כזה דבר בשקט. התנשאות מגעילה על שחקן צעיר מסכן שלא יודע איך להגיב מול ההר אדם הזה...