מחזור 12 בליגת העל: הפועל מנצחת באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/11/12.

1. שער 7 Member

ב- 10 השנים האחרונות השגנו 3 ניצחונות חוץ בלבד במקום המקולל הזה שנקרא "איצטדיון הי"א באשדוד", וגם ככה 2 מתוכם היו בשתי העונות הכי גדולות של הפועל שאני זוכר (2001/2002 עם גביע אופ"א ועונת הדאבל 2009/2010). אשתקד הגענו לקריית שמונה שדורגה מתחתינו בידיעה שהפסד והם עולים על חשבוננו למקום הראשון. קריית שמונה עשתה זאת ולא זזה משם. אני לא חושב שאם נפסיד לאשדוד היא לא תזוז מהמקום הראשון (למרות המשחק החסר שלה), בעיקר בגלל שגם מכבי בתמונה ועם כל הכבוד לקבוצה המצויינת של אשדוד, המאבק הוא מול מכבי ואת זה כולם יודעים. קבוצה שרוצה אליפות צריכה להתגבר על המכשול באשדוד (או לפחות לא להפסיד בו כמו שקרה לנו לא מעט ב- 10 השנים האחרונות). המטרה היא להיות צמודים בצמרת עד ינואר ומשם לחזק את הקבוצה ב- 2 מגינים ימניים (להעיף את הדחלילים שנמצאים שם כרגע) ובבלם עם ניסיון מוכח (לא משנה אם ישראלי או זר, ואם כבר זר רצוי מזרח אירופאי, כי אלו השחקנים שהכי הצליחו בהפועל).

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה וחרפה: פחות מ-40 דקות לשריקת הפתיחה והשערים עדיין סגורים. רק שלא יקרה אסון.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזיון כזה לא היה מעולם: 35 דקות לפני פתיחת המשחק, השערים נפתחים בלי בידוק בטחוני ובלי בידוק בכלל. אין שום דבר שיכול למנוע מבן אדם בלי כרטיס, או חלילה מחבל, להיכנס.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה-

סנאמו - עומר פרץ, קרופניק, עידו לוי, בן-הרוש, שטרית - צלישר, שבחון, לופו, צ'ראן - שריקי.

בית"ר-

הרוש - חדד, שקבורץ, בראשי, מגרלשווילי - פרננדס, קריאף, ריקן - עזריאל, בן-שושן, ערן לוי.

---
    אני מרוצה מההרכב של אלי כהן, בא במטרה לנצח עם כל הכלים שיש לו.
    ערן לוי לעומת גלאוינה זה שינוי של שמיים וארץ, ראינו את זה מול מכבי חיפה וביחד עם עזריאל שחוזר גם הוא להרכב נהיה יותר מסוכנים כאשר כל תשומת הלב תרד מריקן שגם הוא יהיה חופשי יותר.

המשחק היום מאוד מטריד אותי, זה בדיוק מסוג המשחקים שיכולים להדליק קבוצה כבויה כמו מכבי נתניה של העונה ושחקנים כמו סבע, שבחון ושריקי תמיד נתנו תצוגות נגדנו שהדגש הוא על סבע שלבטח יהיה רעב מאוד שיעלה מהספסל, אצלנו נראה עד כמה ההפסד לחיפה השפיע עלינו כי עוד הפסד היום יעלה את הלחץ לקראת המשחק נגד מכבי.

5. ENGLAND Member

לא רציתי לרשום אחרי הראשון אז עכשיו אני מרשה לעצמי.

מחצית ראשונה שקולה, מחצית שנייה עכו לחצו לאחר שני הרחקות מהקו של אוננגה ומעבי בגלל טעויות של טל חן.
    מנגה ברחבה זה גול/
    האורות נפלו שם עכשיו המשחק הופסק

עריכה: ממשיכים עם תאורה חלשה

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלי חכמון לא ישכח גם לחגוג עם שחקני נתניה אחרי הגול..הביא להם גול במתנה עם הבעיטה החופשית המונפצת הזאת.
    שקבורץ נוראי עד עכשיו.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המשחק הזה לא שונה ממשחקים אחרים שלנו העונה, אנחנו נראים לא רע בכלל, יותר טובים מהיריבה, מגיעים למצבים, ופשוט לא מצליחים להבקיע ממהלך כדורגל ראוי. למזלנו היה את הכדור החופשי הזה, יופי של כדור של סוויסה, נותן לנו 3 נקודת שהזה כמו אוויר לנשימה מבחינתנו, אנחנו נראים בהחלט לא רע, חייבים לעשות משהו עם הבקעת שערים.

8. אלי מתחן Member

מתי ערן לוי יפסיק לנסות לסובב קרנות לתוך השער?

9. Raulito Madridista

אבי ריקן - פעם עוד שחקן בינוני בליגת העל, כזה שחסר אחריות בשביל להיות מגן שמאלי ולא מספיק טוב התקפית כדי לשחק כקשר. והיום - כל גול בצבע ואחד השחקנים הטובים ביותר בליגה עד עכשיו. בית"ר משחקת כדורגל התקפי כמו שהקהל אוהב, כבשה 20 שערים שזה הכי הרבה חוץ ממכבי ת"א ובקיצור זה נראה טוב מבחינתה.
    מכבי נתניה מנגד ביזיון, ניצחון אחד בלבד בשלושה משחקים במגרש החדש ורק 2 נק' בלבד מהקו האדום. וכל הכבוד לטל בנין שמספסל את הקפטן והסקורר הכי טוב שיש לו, נו באמת.

שמח על הניצחון של הפועל רמת-גן, שימו לב שיש לה גם משחק חסר. היא שיחקה טוב הרבה פעמים העונה אך הייתה חסרה לה רגל מסיימת. אגב, הבלם עומר חזום(שחקן ספסל) משרת איתי בבסיס.

ק"ש מחברת שני נצחונות רצופים(ועוד ללא ספיגה) כמו שעשתה במחזורי הפתיחה והנה היא עוד פעם בצמרת. העניין הוא שהיא תצטרך לרכוש את אמון הקהל מחדש במשחקים נגד יריבות יותר רציניות, ועד עכשיו במשחקים האלה היא לא עשתה את זה.

שער מהיר הוא האידיאל של קבוצה גדולה במשחק מול בונקר מסתמן ומכבי נהנתה ממנו היום. טוב מאוד עבור מכבי שהיא השיגה ניצחון מוחץ ולא הסתפקה במועט. אחרי שני משחקים ללא שער זכות - מכבי פיצתה על כך עם 8 שערים. עטר בכושר הבקעה מטורף אבל מוקדם לדבר על שבירת שיאים, למרות שהליגה חלשה אני בספק אם הוא יוכל לתת בראש ככה כל שבוע בקצב כזה, מאמין שתגיע תקופת יובש. אסור לשכוח את היכולת של קולאוטי גם כן.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד המשחקים המהנים ביותר שהיו השנה בליגה ואיזה סיום מתוק למשחק...
    איצטדיון אירופאי, אווירה מצוינת והרבה קהל, קצב מצוין, שערים, החמצות ודרמה גדולה בסיום, לא צריך לבקש יותר.

ריקן הפך לווינר שלנו והראל סג"ל אמר יפה - הוא סוג של ערן זהבי של בית"ר, אחד כזה שהגיע משום מקום והופך לאיש המרכזי כנגד כל הסיכוים(נחזור שנה אחורה וריקן מגן כושל בבית"ר של יובל נעים) והיה חסר לנו שחקן כזה עם ביצים שבא ולוקח עליו את המשחק ונותן שערים ובישולים ברגעי האמת, חשבנו שברוכיאן יהיה כזה והוא איפה ואיפה ריקן היום.

מה שיכל להיות שבוע הבא בטדי....מהמשחק בר"ג נרוויח אולי כמה ג'ובות כי האופן שבו השגנו את הניצחון היום והעובדה שיש חג ביום המשחק תביא לדעתי לר"ג קרוב ל-30 אלף אוהדים, יתרון ביתיות לא יהיה לנו בחיים אבל יהיה מעניין לראות אותנו מול הקבוצה הטובה בליגה עד כה.
    כמו שזה נראה עכשיו 2 התל-אביביות הבכירות קצת מעל שאר הקבוצות וילכו עד הסוף, אשדוד סביר להניח תוך חודש מקסימום גם תצטרף אל שאר הליגה(פרט להפועל חיפה שנראית הכי חלשה) ואנחנו רואים ליגה של מומנטום וכל קבוצה שעושה 2 נצחונות רצופים מתקרבת לצמרת, 11 קבוצות שנמצאות בערך באותה רמה.

11. אלי מתחן Member

נתניה לא שיחקו רע היום, היה להם מספיק מצבים כדי לנצח.
    אבי ריקן היה מצויין בתור מגן ימני, אבל בגלל שהוא שמאלי ברגל תקעו אותו באגף שמאל, משהו שם לא עבד.
    לשים לב שעוד פעם בלי קובי מויאל אנחנו נראים הרבה יותר טוב. מהרגע שהוא נכנס ועד השער השלישי בית"ר בקושי שיחקה כדורגל.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

זה היה בנתניה או בטדי?
    כי פשוט שמעתי כל המשחק את הקהל של ביתר... גם שנתניה השוו שמעתי רק את בית"ר
    אם לא הייתי יודע שזה בנתניה הייתי בטוח שזה בטדי

13. henry1 Member

ואם נגיד לך שזה בגלל שכל הקהל של ביתר ישב מתחת לעמדת השידור והתפרס בכל היציע המערבי, זה ישנה לך משהו? לדעתי, לא. מה גם שאתה יודע את התשובה...
    גם בפעם הבאה כשקבוצה עם קהל תבוא ותשב ביציע המערבי וישמעו אותם יותר מהסיבה הפשוטה שהם ליד/מתחת לעמדת השידור, אתה שוב תחזור על אותה תגובה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תגיד אתה אמיתי? אצטדיון ביתי שלכם, חוץ מכמה פעמים ששרתם יאללה נתניה כל היציע אני רואה שכולם יושבים חוץ מאיזה גוש של מאה שמנסה לעודד. אצלנו כל ה5-6 אלף שהגיעו עודדו.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאב לב כזה לא היה לי מאז שהודחנו מול הפועל תל אביב בעונה שעברה. היינו ראויים לפחות לנקודה. זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו השנה והיינו צריכים להשיג מקדמה גדולה במחצית הראשונה.
    הדבר הטוב היחידי שאני יכול לקחת מהמשחק זה את העידוד של הקהל ואת העובדה שלא הושמעו קריאות כלפי טל בנין. הקהל הוכיח שכשהוא רואה קבוצה שנאבקת, הוא יודע להעריך גם אחרי הפסדים וגם כשהמצב בטבלה קשה מאוד.