מחזור 12 בליגת העל: הפועל מנצחת באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/11/12.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביתר ירושלים הביאה 3,000 אוהדים, שזוהי כמות יפה לכל הדעות, אך רחוקה מהמספרים שנקבת בהם. כדי להביא 5,000 אוהדים, הייתם צריכים למלא את כל החלק העליון (מה שלא קרה) ולדאוג שחצי מהמפלס התחתון יתמלא (ולהוציא את יציע הכבוד, שם יושבים אוהדים של מכבי נתניה, היו מקסימום 500 אוהדים). כפי שמהיציע המערבי לא שמעו את היציע המזרחי, כך גם להפך. בפייסבוק ובפורומים דווקא כולם מביעים שביעות רצון מהעידוד, שגם בעיניי היה מצוין.

הסיבה היחידה שזה לא נשמע בשידורים היא שהקהל האורח יושב קרוב לעמדת השידור ומשום כך יתכן מאוד שאוהדי מכבי נתניה יעברו לשבת ביציע המערבי. אני עדיין חושב שאנחנו צריכים לשבת ביציע המזרחי, כי התמונה המרשימה שרואים מכביש החוף בזמן המשחקים שווה בעיניי יותר מכמה אנחנו נשמעים בשידור.

2. Bensh Member

לא יודע על מה אתם מדברים נתנייתים. גם אני ראיתי בסך הכל גוש של אולי מאה מעודד ושקט מופתי מסביבם

ציפיתי לתיקו ושמחתי להתבדות. נצחון שנותן בוסט מטורף למוראל

3. abcd Member

תשמע אני לא אומר שיש לנו קהל יותר טוב אבל באמת שבאצטדיון הזה צד אחד לא שומע את הצד השני.
    גם נגד הפועל לא שמענו אותם כל המשחק ורק אחר כך שהתחילו הדיווחים מאלה שראו בטלויזיה הבנו ששמעו רק אותם ואותו דבר היום, באמת שחוץ מבגולים ובסוף לא שמעתי משהו מיוחד.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא בשביל לתת לכם מחמאות או משהו, אבל יש לכם קהל עם פוטנציאל רציני. הבאתם כמות יחסית יפה למרות שציפיתי ליותר, אבל בחיאת למה כל הקהל לא מעודד למעט כמה שניות מצטברות במשחק? לא אומר לך ממש כל אחד מהקהל, אבל כן ציפיתי שכל הלמעלה ישתתף בעידוד אחרי גולים או משהו, גם זה לא.

היהלום הצהוב, כל כלי התקשורת(כולל השידור בטלוויזיה) ציינו לפחות 5 אלף שלנו.

5. abcd Member

הגיוני שעודדתם יותר חזק אבל זה רק השחקנים ששיחקו על הדשא והיו בעמדה נייטרלית יכולים להגיד. גם מהמזרחי זה היה נראה שיש רק חלק קטן מהיציע שמעודד בשוטף ולא רק אחרי גולים.
    לא שאני אומר שכל היציע שלנו עודד בטירוף אבל מאיפה שהייתי זה היה נשמע בסדר..

יכולים לכתוב גם שהבאתם 10 אלף זה לא הופך את זה לנכון, לדעתי 4 נשמע יותר קרוב לאמת(לא שזה לא מכובד)

6. henry1 Member

תמיד המשחקים מול ביתר היו מרתקים, עם קצב טוב, אווירה טובה ולא מעט שערים. גם היום (כבר אתמול...) כך היה וקשה לי שלא להרגיש תחושת החמצה, אבל אם כבר להפסיד, אז להפסיד כמו ששיחקנו היום. סוף-סוף ראינו באמת קבוצה על המגרש, לחימה ותשוקה.

השינוי שבנין עשה - הוצאת סבע ודג'אני מההרכב, הוכיח את עצמו, ומהחליפים הוכיחו שיש לנו יותר עומק בספסל ממה שחשבנו, אם רק יודעים להשתמש בהם נכון. עומר פרץ היה בהחלט לא רע בתור מגן ימני (אך עדיין צריך לעבוד על הסגירה בהגנה), צלישר בקישור היה גם כן טוב (צריך לעבוד על הדיוק) ולופו עשה את שלו בהתקפה. דווקא הכנסתו של ד'אני גמרה לנו את המשחק. אני משבוע לשבוע לא יכול לראות אותו יותר. במה עזרה הכניסה שלו? שוב אנחנו צריכים לצפות בכבדות והחוסר חשק שלו? היה עדיף להשאיר את צלישר או להכניס את בן בנימין. כניסתו של סבע לעומת זאת, הוכיחה את עצמה ואם צריך לוותר על מישהו, לא הייתי מוותר על סבע. סבע בכושר טוב, הוא תוספת כח משמעותית בהתפקה שלנו, בטח אם נמשיך לשחק ככה. אני מאמין, שבניגוד לדג'אני, סבע כן מעוניין לחזור לתלם ואני מצפה מבנין שיידע ליישר איתו את ההדורים. כקבוצת תחתית, אין לנו את הלוקסוס לוותר עליו.

קרופניק ממשיך להיות זוועה, אבל האבסרוד שבלעדיו זה גרוע עוד יותר. לקראת ינואר הרכש הראשון שצריך לבצע הוא של בלם שיחזק לנו את ההגנה הגרועה שיש לנו.

חבל שאחרי משחק כזה, צריך לדבר על הבלאגן העצום שהיה לפני המשחק. שערי האיצטדיון נפתחו כרגיל באיחור. אוהדים נכנסו בלי בדיקה ביטחונית ובלי בדיקה של כרטיס/מנוי, וזה בגלל שדלת הכניסה פשוט נפתחה ע"י אוהדים וכולם הסתערו פנימה. אוהדים שרכשו מנויים יקרים יותר ליציע התחתון, נאלצו להיכנס ליציע אחר בגלל שהיציע היה מלא. אוהדי ביתר שנכנסו בטעות ליציע של נתניה, הועברו במהלך המשחק ליציע שלהם, לא לפני תגרה בינם לבין אוהדי נתניה.

מישהו צריך לשלם על כל המחדלים האלה שקורים שבוע אחר שבוע. לא ייתכן ששום דבר לא נעשה בנידון. ככה הם רוצים למשוך קהל? עד שעברנו לאיצטדיון כזה מפואר אנחנו צריכים לסבול מהשכונתיות שהייתה בקופסא? למה אוהדים שרוכשים כרטיס מלאן במכירה מוקדמת במטרה להימנע מהמתנה בקופות צריכים לעמוד חצי שעה בתור?
    ביזיון כמו שהיה היום אני לא זוכר. פשוט בושה.

7. yedidel Member

שמח לראות שאוסקר לא מוכן לשתף פעולה עם השכונה בליגה והורה לשחקנים לא להוציא כדור כל פעם ששחקן נופל.
    רמת השרון וסכנין (אמנם קאסום באמת נפצע הפעם אבל זה מקרה נדיר) הן שתי קבוצות שנוקטות בשיטת ה"איבדתי כדור אז בוא ניפול ונעצור את המשחק" שנים. טוב שלמדו על בשרן שזה כבר לא עובד.

8. Telkiyski Member

"שנים"? למיטב ידיעתי זו השנה השניה בלבד של רמה"ש בליגת העל, או שאולי עקבת אחרי ה"מסורת" שציינת כאן אודות הקבוצה הזו גם בליגה הלאומית?
    מכבי יצאה לא בסדר כשהמשיכה לשחק למרות ששחקן שוכב על הרצפה, זה לא שהוצאת הכדור הייתה מונעת ממנה איזו התקפה מתפרצת.
    בקיצור זה היה המכביזם במיטבו, שמעון מזרחי בטח גאה.

9. yedidel Member

כן, לצערי יצא לי ארבע שנים לבלות איתם בליגה הלאומית. ושם תאמין לי זה גם היה הרבה יותר גרוע.
    דרך אגב, גם אצל אשדוד (אולי השנה קצת פחות), הפועל ר"ג, והפועל פ"ת בתקופת יובל נעים זאת שיטת משחק.

10. Don Joan Roman Member

חבוב אם השחקן נפצע אז שהשופט יעצור את המשחק. אני לא מבין מי קבע שזה לא ספורטיבי להמשיך לשחק כששחקן נשכב על הדשא

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מכבי יצאו בסדר גמור, שחקן פצוע? השופט צריך לשרוק, השחקנים לא מד"א שצריכים לדאוג לשלומם של אנשים ככה שמבחינתם להמשיך זה לגיטימי.

12. henry1 Member

אבירם, ביתר הביאו יותר מ-3000 צופים. צריכים לתת להם את הקרדיט על אווירה נפלאה שהם היו שותפים לה. להערכתי הם הביאו באיזור ה-4000-4500 אוהדים. אגב, היו פרסומים הזויים שהם הביאו 7000, מה שכמובן לא פרופורציונלי ביחד למידות של היציעים, אבל למה לבדוק לפני שמדווחים... היד על המקלדת קלה. הנה תמונה של הקהל הגדול שהם הביאו אתמול: (כל היציע המערבי מכיל כ- 6600 מקומות)

http://imageshack.us/a/img835/1812/43853127.Xxx

ביציע התחתון של היציע הזה ישבו אוהדי נתניה ולאחר מכן עברו עוד כ-200-300 אוהדי ביתר מהיציע של נתניה אל היציע הזה התחתון.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בגולים של בית"ר רוב היציע התחתון קפץ.

14. henry1 Member

כפי שאמרתי, בתמונה הזאת חסר את ה-200-300 אוהדים הנוספים שהעבירו אליכם מהיציע של נתניה, כך שכמות האוהדים ביציע התחתון הייתה די שווה, אולי יתרון קטן לכם. בכל מקרה, זה משקף את ההערכות שכתבתי בהודעה שהבאתם בין 4000-4500, אבל בטח לא הפירסומים ההזויים שנכתבו ונאמרו.

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כמה קהל נתניה הביאו?