מחזור 12 בליגת העל: הפועל מנצחת באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/11/12.

1. Love Is Red Member

אשדוד פראיירים, אם הם היו מנצחים את המשחק הם יכלו לטפס למקום הראשון בעקבות משחק חסר שלהם מול הפועל עכו...

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעירוני קריית שמונה של העונה שעברה היה משהו שגרם לי לרצות שהיא תצליח. הדולפינים, לעומת זאת, לא עושים לי את זה. לפעמים זה נראה שהם לא יהיו מסוגלים לזכות באליפות גם אם יהיו הקבוצה היחידה בליגה. אתמול הם היו חייבים לקחת את המשחק.

אגב, ראיתי את התקציר של הדרבי החיפאי והדבר היחידי שעבר לי בראש הוא מה ישראל כהן חושב על תצוגת השוערות של איתן דרשלר.

3. Don Joan Roman Member

קאלה הוא פדחן לא קטן אבל להאשים אותו במכירת משחק? לא צודק לחלוטין.

4. Raulito Madridista

אמנם זה מאכזב מצד הפועל חיפה שדווקא בדרבי קאלה תופס יום חלש אבל סטיל אוחנה ב'בובה של לילה'(ובכל שידור אחר) - 'זה קרה, זה קורה ויכול לקרות לכל אחד. קאלה מגלה העונה יכולת גבוהה ובלעדיו גם מעט הנק' שיש להפועל חיפה כרגע לא היו. קלינגר היה צריך ללכת הביתה אחרי המחזור הנוכחי, לא מבין מה הוא נאחז בקרנות המזבח. הרי המטרה בפתיחת העונה לא הייתה להישאר בליגה. אחד מהמדריכים בחדר כושר אמר לי אחרי הניצחון על אשדוד שהוא 'מאוכזב', ולמה? - 'התפלק לנו ניצחון ועכשיו אני מפחד שהוא(קלינגר) יסיים את העונה בהפועל חיפה'.

חייב להגיד משהו על אריק בנאדו - ברור שהוא קיבל קבוצה שהמקום בטבלה לא משקף, בטח מבחינת הסגל - אבל מדהים איך הוא הצליח להוציא את הקבוצה כל-כך מהר מהבוץ ועם כדורגל די משכנע. חיפה בהחלט תיאבק על אירופה ואולי אם יהיה משבר רציני בקבוצות התל-אביביות אז גם על אליפות. צריך לזכור שגם הפועל וגם מכבי צריכות להגיע לקריית-אליעזר בסיבוב הבא.

5. aloneli Member

לא יודע אם זאת טעות כי לדוד רביבו אין אוויר לחשק 90 דקות והוא בקושי הצליח כבר לרוץ לפני שהוחלף.הבעיה היא שאין מי שיחליף אותו בניגוד להפועל ת"א ששם יש לכל שחקן מחליף.
    אני לא חושב שהשופט השפיע יותר מידי על המשחק.ורטה קיבל צהוב שני וגם אושינאווה וראש קיבלו צהובים שהיה צריך.גם פנדל אני בספק אם היה.

עופר ורטה הוא המגן הימני הכי טוב בארץ.חבל לראות שחקן כמו שפונגינן שנראה כאילו אתמול עלה מהנוער משחק לפניו.הגיע הזמן שהוא יקבל זימון!

6. זכאי Member

הטעות של קאלה בגול השני היא טעות חמורה מדי בשביל להיות מכורה...
    שחקן שמכר משחק לא יעשה כאלה טעויות בכוונה כי זה שקוף מדי

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כל הגולים באשמתו, לא רק השני.
    וכמובן שאין לי שום בסיס לזה אבל וואלה נראה מסריח מידי בשביל להיות אמיתי

8. Raulito Madridista

מלבד העונה במכבי ת"א קאלה נע בין הצלות מטורפות לבין גולים מגוחכים, שכחתם את קופנהאגן? הדבר האחרון שצריך להטריד את הפועל חיפה הוא עמדת השוער.

ונחזור למשחק המרכזי אתמול - השופט לא השפיע על המשחק ואמרתי שלהיפך - אני לא כל-כך יודע אם מדובר בשופט טוב או לא אבל אני חושב שיש פוטנציאל מסוים, המטרה היא לאפשר למשחק לרוץ עם מינימום התערבות. לא היו עבירות אלימות אבל כן עבירות שוות צהוב ולדעתי אם טועמה היה פותח בהרכב אז אשדוד לא הייתה מרשה לעצמה לעצור כל-כך הרבה התקפות בפאולים.

דוד רביבו הוא פלוס אדיר במצבים הנייחים וגם הקפטן. מעולם לא התבסס על מהירות אלא על חוכמת משחק ודיוק פנומנלי. לדעתי בדקות הקריטיות הוא צריך להישאר על המגרש. אגב, במעריב למשל ביקרו קצת את ניר ביטון שלדעתי היה מצויין אבל אף-אחד לא יזכור את זה היות והוא פספס פעמיים מול קליימן. אבו-ענזה ומקרייב היו חלשים יחסית.

מסכים לגבי ורטה, יופי של שחקן(תנועה לעומק והרמות חדות), לדעתי מהבולטים בליגה יחד עם עומר ורד ממכבי שהחמיץ חלק מהמשחקים בגלל פציעה. לאור המצב בכדורגל היום לא הייתי פוסל אותו לגבי הנבחרת.

9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אף אחד לא שכח את קופנהאגן ואת ויסלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל טעויות כאלה קאלה משחק כבר 6 שנים בישראל ולא מסיים את הקריירה שלו בליגה יותר מכובדת, יש לו את כל הנתונים אבל הוא יכול לתת משחק מושלם ואז ברגע אחד לעשות טעות שלא קשורה לכלום, אפילו קבוצות צמרת כאן כבר לא מסתכלות עליו.

אני מבין את קלינגר, הוא יודע שכבר הוא נכשל בהפועל חיפה ואם יתפטר אז ימצא את עצמו ללא עבודה ולכו תדעו איפה ומתי יהיה הג'וב הבא שלו כי קבוצות כבר לא ימהרו להחתים אותו(תראו את גיא עזורי לדוגמא שאחרי כמה כשלונות רצופים יושב כבר יותר משנה בבית) הוא מעדיף להישאר בינתיים עם עבודה שאיפשהו יתפלק לו ניצחון שישנה לו את המומנטום, אני זוכר שגם גיא לוזון אחרי כשלונות רצופים בהפועל ת"א ובמכבי פ"ת(בקדנציה שניה) התחיל נורא את העונה בבני יהודה נשאר בתפקיד ולא התפטר וסיים מקום חמישי ומאז בני יהודה קבוצת צמרת קבועה וגיא לוזון מאמן את הצעירה ובאופק רואה מינוי לנבחרת הבוגרת.

אז הליגה מתחלקת לשלוש- הפועל ומכבי במאבק על התואר, 11 קבוצות באותה רמה שנעות בין מומנטום טוב לרע, ואחרונה הפועל חיפה החלשה.

11. alexshw Member

נתונים לא נתונים, בגלל שטויות כאלה גם בקרואטיה הוא כמעט לא שיחק במועדונים גדולים, פרט לאיזה תקופה קצרה בהיידוק ספליט ושם אני זוכר הוא חטף חמישיה בבית מדברצן במוקדמות האלופות.
    הוא פשוט לא שוער מספיק טוב לרמות רציניות.
    החגיגות הפתטיות שלו אחרי הצלות רק מראות כמה רגשי נחיתות יש לו.

מצב השוערים בליגה הוא די בקנטים, לכן על רקע זה קאלה נחשב לשוער יחסית בכיר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/12