מחזור 12 בליגת העל: הפועל ת"א וחיפה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/12/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להאמין שאם בית"ר הערב לא מנצחת היא צריכה לפטר את שום. אם זה לא יקרה לדעתי ה'מועדון יישרף'. כן 3.5 מיליון דולר דמי פיטורין או לא, אגיאר ייצטרך להרגיע את השורות.

מכבי ת"א מגיעה עכשיו לנתניה כפייבוריטית גדולה. היא ניצחה את מכבי חיפה ולכן רק ניצחון יספק את כולם. אם נתניה לוקחת נקודות אפשר בקלות להגיד שהניצחון האחרון של הצהובים/כחולים הגיע יותר בגלל העייפות של מכבי חיפה...

הירוקים צריכים להתאושש ומהר. אפשר להפסיד משחק אחד, זה לא אסון בטח לא בבלומפילד נגד מכבי ת"א, אבל הקבוצה נראית פתאום עייפה ולא ממש מרוכזת. הפועל ת"א נכנסת עכשיו ל'זון' (או כבר נכנסה) והיא מסוגלת לדעתי תוך מספר שבועות להרוס לאלופה את הפתיחה המצויינת.

3 משחקים, 3 משחקי מבחן!

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהפך של הרגע האחרון - בסוף אני נוסע לקופסא! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

מונית של 16 אנשים תצא מעפולה בשעה 16:30. 15 מתוכם אוהדים של מכבי תל אביב ויהלום אחד חולה נפש, הלוא הוא אנוכי, יקווה לחזור בחתיכה אחת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

יש לי תחושה טובה לקראת המשחק, כי בשבועות האחרונים הקבוצה נראית טוב מאוד מבחינה התקפית. אני די פוחד שליאור ז'אן ושרן ייני ישתלטו על המשחק, כי עם כל החיסורים שלהם, זה יהיה הדבר המרכזי שיהיה להם להציע במשחק. אנחנו צריכים לשחק את המשחק הרגיל שלנו ומתישהו אחמד סבע יצטרך למצוא את הרשת.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.beitar-jerusalem.org.il/images/ppl/alon_harazi/alon10_sm.Xxx

אלון חרזי - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

חבל שלא כיבדו אותו יותר בעונת הפרישה שלו, בכל מקרה השחקן ההגון ביותר שראינו בכדורגל הישראלי שלדעתי אין אוהד שלא העריך אותו, כבוד גדול שהוא שיחק עונה בבית"ר.

4. alexshw Member

בעיקרון הפועל ת"א שיחקה את אותה כמות המשחקים של מכבי חיפה(מכבי חיפה שיחקה שניים יותר, אבל זה היה מול הדייגים מצפון אירלנד - לא נחשב), ככה שהעומס די שווה.
    אני חושב שגם בהפועל ת"א יתחילו להרגיש בעייפות.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע לכולם פה להוריד טיפה מהפייבוריטיות של מכבי...איביצה אילייב ועמנואל מאיוקה לא ישחקו היום בוודאות (גם אבידור בספק, בוודאות לא יפתח) מה שאומר שאיליה יבוריאן ישחק וכנראה שבחון...אין ספק ששני השחקנים האלה רק מחלישים את מכבי ומבחינה התקפית אין לנו מה למכור כרגע בקופסא. ראם נוציא תיקו כששני אלה בהתקפה זה יהיה הישג.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח אליפות אם אני לא טועה.

אני מציע לכולם פה להוריד טיפה מהפייבוריטיות של מכבי...איביצה אילייב ועמנואל מאיוקה לא ישחקו היום בוודאות (גם אבידור בספק, בוודאות לא יפתח) מה שאומר שאיליה יבוריאן ישחק וכנראה שבחון...אין ספק ששני השחקנים האלה רק מחלישים את מכבי ומבחינה התקפית אין לנו מה למכור כרגע בקופסא. ראם נוציא תיקו כששני אלה בהתקפה זה יהיה הישג.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/09
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא רואה את מכבי ת"א יוצאת עם משהו היום, נתניה לא כזאת קבוצה חזקה, אבל יש לה הגנה יציבה יחסית, והיא תעלה היום עם מוטיבציה גבוהה מאוד לעצור את מכבי ת"א, ואני חושב שכל זה צריך להספיק כדי לפחות לא להפסיד למכבי ת"א שלמרות התוצאות האחרונות עדיין רחוקה מלהיות קבוצה באמת מרשימה.

בשנים האחרונות היינו יותר קבוצה של משחקים גדולים, ונגד הקטנות לא מעט פישלנו, העונה אנחנו בטוח לא קבוצה של משחקים גדולים, כי במשחקים הגדולים התפרקנו שוב ושוב, אז אני מקווה שלפחות מול הקטנות יותר נדע להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי ושלפחות ההגנה תראה טוב יותר מול קבוצות פחות מוכשרות. אבוי לנו אם אנחנו מפסידים את המשחק הזה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ננצח את המשחק בנתניה בהתחשב בכך שאין לנו התקפה למשחק היום, אני יהיה מופתע. אם מכבי תנצח זה ייתן לה לדעתי בוסט חבל על הזמן.

9. burning soil Member

אחרי הנצחונות היפים של מכבי, מה שחשוב הוא לשמור על המומנטום,
    מצידי באמת שיהיה 1-0 מגעיל אפילו, כי גם ככה אני לא מצפה ליותר,
    בעיקר כי זה משחק קשה בהרכב חסר.

10. שגיא Guest

אני מרגיש שאני נשמע כבר כמו תקליט שבור, אבל הפעם זו המחצית הכי גרועה של חיפה מפתיחת העונה. פשוט חושך. שום דבר לא עובד, השחקנים לא מנסים. לא יאומן שיש כלכך הרבה כשרון על המגרש ולא נעשה שום מהלך חיובי מצד מכבי חיפה. היחיד שמנסה וקצת מצליח זה מוחמד גאדיר שדווקא פתח לא טוב את המשחק והשתפר ככל שהמשחק עבר. דבלשווילי ממשיך עם השטויות שלו כשהוא בא לקבל כדור עם הגב לשער ובמקום לשחרר אותו מהר הוא מאבד אותו מהר.

אבל המפתח כמובן זה יניב קטן. אני באמת מודה לקטן על עשרת המחזורים הראשונים, אבל עושה רושם שגם הוא צריך לנוח. קטן לא הגיע היום למשחק. שום מסירה מדוייקת, שום פעולה חיובית, משחק איטי מאוד ולא תורם כלום. פשוט כלום. אם אני אלישע לוי אני מוציא את קטן במחצית (כן, מוציא את קטן) ומכניס את ארבייטמן במקומו ונותן לאייל גולסה או רפאלוב לנהל את המשחק מהמרכז.

הבעיה היא שאלישע כנראה ישחק אותה חכם גדול ויכניס את עותמן במקום רפאלוב.

11. gustavo_broccoli Member

אכן חרא של מחצית אבל הסתכלתי בטבלת ליגת העל ושם לא מורידים נקודות על מחצית חרא. ייש עוד חצי ואני מקוה שאלישע ישטוף אותם טוב במחצית. תיקו והפסד זה אותה משמעות: משברון.

12. קטלוני Member

איך אני אוהב את הדרמטיות של אוהדי מכבי חיפה.תיקו מול קבוצה שמתבנקרת זה לא כזה נורא,ומכבי ת"א הייתה יותר טובה,קורה.

13. שגיא Guest

סכנית לא מתבנקרת. להיפך, היא הגיע במחצית הראשונה ליותר הזדמנויות מחיפה.

וכן, דרמטיות, כי הקבוצה הזו הפסיקה לשחק בשבועיים האחרונים.

14. קטלוני Member

מה זה לא היה ברור שמתישהו רצף הניצחונות יעצר והתשישות מהאלופות תתחיל להשפיע על היכולת בליגה?
    משברון או לא,המשחק עדיין לא נגמר.

15. אלי מתחן Member

מגיע לסכנין להפסיד, נכון שאין לה את הכלים לנצח אבל בכל פעם שהם ניסו לתקוף הם גם הצליחו, למה לא לשלוח עוד שחקן למעלה?