מחזור 12 בליגת העל: הפועל ת"א וחיפה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/12/09.

1. קטלוני Member

ארבייטמן 1:0 למכבי חיפה.נראה לי שהוא יהיה מלך השערים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/09
  2. איגור .פ. Member

גם נראה שעונה הבאה הוא לא יהיה בארץ

3. שגיא Guest

טוב, לפחות המשחק נגמר בניצחון, למרות המשחק החלש. אני בעשר הדקות האחרונות לא יכולתי לשבת וכבר ראיתי את השיוויון נכנס.

מצד שני, כמה רציתי שאלון חרזי יכבוש שער.

4. gustavo_broccoli Member

הוא ישחק בשנה הבאה בליברפול עם יצחקי,ברוכיאן, ומאור בוזגלו.

5. Raulito Madridista

טוב, אין לי ספק שקבוצה מעט טובה יותר מסכנין הייתה משיגה תיקו, אבל צריכים להעריך את המלחמה והנחישות של שחקניו של מרקו בלבול. אצל חיפה, מדהים איך למרות מערך כל-כך התקפי, הקבוצה לא הצליחה לייצר יותר מחצי מצב הבקעה במחצית הראשונה. כבר היו משחקים בינוניים של חיפה השנה, אבל בדרך-כלל היא הייתה מצליחה להגיע להרבה הזדמנויות לכיבוש גם אם היא משחקת איטי ונרפה או בלי התלהבות. בחצי הראשון סכנין הצליחה לצאת להתקפות לא רעות אבל לא בידיוק הגיע לה לכבוש. ישנה ירידת מתח רצינית ביכולת של גאדיר שנראה אדיש למתרחש על הדשא. שלומי ארבייטמן מעניק עוד ניצחון למכבי חיפה, ומספר השערים שלו ביחס לדקות המשחק זה מדהים, אבל אין ספק שכאשר ארבייטמן פותח בהרכב הוא פחות טוב. אבל אלישע לא מספיק הוגן איתו - ארבייטמן צריך לפתוח בהרכב כמה משחקים ברצף ולקבל את הקרדיט. אבל זה לא יקרה כי דבאלשווילי בישל היום שער יפה מאוד והוכיח שלמרות שהוא מחמיצן כרוני, הוא מועיל לחיפה גם ביצירת המצבים והוא מכפה על האנוכיות שלו, ומי שמאכזב משחקני ההתקפה לאחרונה זהו דווקא קטן, אבל הוא לא יסופסל והוא בכל-מקרה לא משחק כל-כך כחלוץ. מאכזב שחיפה שוב ניצחה ופתחה פער של 9 נקודות בצמרת, אבל זה היה צפוי, ולפחות ספורטאי ענק כמו אלון חרזי זכה לפרוש עם ניצחון ועם דקות משחק - כל-כך מגיע לו. תיארתי לעצמי שאם חיפה לא תוביל בביטחה, אלישע לא יכניס את חרזי. הפרידה המכובדת תיערך ביום שלישי.

6. alexshw Member

מה יש לומר. ברור שהאלופה נמצאת בתקופה לא טובה. תקופות כאלה קורות כל עונה. השאלה היא כמה נקודות תאבד וכמה נזק יגרם.
    אני חושב שהתקופה תחלוף ומכבי חיפה תחזור לייצג את היכולת הטובה. לא יודע מתי בדיוק, אבל אני לא מודאג.
    מה שכן צריך להתחזק בינואר בקישור.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Raulito Madridista

שער אחד היא ספגה ממצב נייח ובעזרת שער ממצב נייח מנגד היא גם השוותה את התוצאה וכמובן שזה קורה ומידי פעם קבוצות סופגות ממצבים נייחים, אבל הרבה יותר גרוע מהתוצאה - בית"ר לא משחקת כדורגל(הקבוצה ביצעה 8 עבירות ב-25 דקות לעומת עבירה אחת בלבד של רעננה), היא שוות כוחות לרעננה במשחק בית שלה, ועוד כאשר עד לשער של סטיבן כהן המצויין, רעננה נתנה לבית"ר הרבה כבוד ולא ממש התנפלה על הכדור. אני מאמין שבית"ר תנצח בסופו של דבר, כי למרות שהביטחון של השחקנים עדיין רעוע - יש לקבוצה הזאת כדורגל וגם רעננה סופגת בכל משחק עד עכשיו, אבל אין ספק שאם בן-שושן לא היה בועט בצורה רשלנית, בית"ר הייתה עולה למחצית ביתרון ואז שום, שקפוא על הקווים - היה נושם לרווחה. כעת המשימה עבור בית"ר מעט קשה יותר, אבל יותר נוח מאשר לפני שער השיוויון של ברוכיאן. הבעיטה החופשית הייתה מצויינת ולסמדג'ה לא היה סיכוי, והגיע הזמן שברוכיאן יכבוש את שער הבכורה שלו העונה, אבל הקפטן של בית"ר חייבת לדרוש יותר את הכדור, הוא מאוד אנמי עד עכשיו. ברוכיאן נחבא אל הכלים וזה לא בסדר. ברק משה זהו שם חדש, לפחות בשביל אלו שלא מכירים את הנוער של בית"ר, ואף יותר מעניין מזה - יצחקי על הספסל. שום מנסה סדרת חינוך. אבל הוא ישבר במחצית השנייה ויצחקי ייכנס. ואם הוא יהיה נחוש - המשחק של בית"ר בוודאות.

אני מזפזפ מידי פעם למשחק בקופסא ועד עכשיו שתי הקבוצות מתחת לכל ביקורת, שום מצב הבקעה לא ראינו פרט לבעיטה של אוקוצ'ה ויש יותר מידי עבירות. אבל, לפחות על פי ההתחלה, היה נראה שאם יש קבוצה שיוזמת זוהי מכבי. המשחק התנהל בהתחלה בחצי המגרש של נתניה, שעושה רושם שחזרה להעיף כדורים כמו בעידן הקודם של עטר, אבל שחקני ההתקפה של מכבי(כחלון למשל), לא מספיק חדים בפעולה האחרונה ולכן אין מצבים, אפילו לא חצאי מצבים, ומנגד פרנסמן הגיע מפוקס.

9. wings Member

טאלב טוואטחה הוא המסיללה החדש. איזה יופי של שחקן.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יספרו לכם בתקשורת שמפתחת המשחק היו קללות נגד עזורי אבל זה שקר , זה אותם 10-15 אוהדים שקיללו עוד מפתיחת העונה.
    אבל מאחרי הגול שלנו וכשעזורי החליט לסגת אחורה הקולות גברו אט אט והשיא היה בפתיחת המחצית השנייה כשהוא מוציא את קדוסי בלי שום סיבה מוצדקת ומכניס את נאסר הקשר.

הפועל פ"ת עם הגנה גרועה והתקפה לא מי יודע מה , עשתה כמה דפיקות לב שפשוט רק החמיצו.
    מאמן הכושר העלוב הזה עוד מרשה לעצמו כשפ"ת בעשרה שחקנים לרדת לבונקר ממש ככה , אפילו חלוץ לא היה , לפתח תקווה ממש הגיע תיקו פה וזה מראה כמה הם חלשים שאפילו בפנדל לא הצליחו להשיג אותו.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק, אחד ההפסדים הכואבים שאני זוכר בתקופה האחרונה, פשוט נאחס הנתניה האלה. היינו כל כך יותר טובים בכל פרמטר, אין להם מה למכור בכלל ואיכשהו ממצב אחד הם הצליחו לעשות גול. חסר לנו חלוץ נורמלי, ולמען האמת, עדיף את דור מלול בקישור ואת שפונגין מאחוריו, כי תמיר כחלון זה שחקן לאספלט בשישי אחר הצהריים. מעצבן מעצבן מעצבן.

12. alexshw Member

נגמרו 5 ימי האשליה של מכבי ת"א. שמחתם על הניצחון המוצדק על האלופה? סבבה. ו?

קהל של ב"ש הוא בושה וחרפה. חושב שהם אימפריה של 15 אליפויות.
    שיתביישו.

13. wings Member

יופי. פסטיבל מכבי ת"א נגמר. ואני מבין ששטראובר אחראי לגול, ככה שזה אפילו קצת משמח.

14. הפועל_23 Member

ביזיון גדול בוינטר, יובל נעים הציג את ניהול המשחק הגרוע ביותר שראיתי בחיי, וזכה בצדק לקריאות "להתפטר".
    הפועל ר"ג הובילה 1-0 משער של איילי בדקה ה78, לאחריו המאמן הכניס את אלי לוי במקום ג'ורג' דאטורו ואת חיים מלכה במקום תומר תייר.
    להזכירכם נגד הפועל עכו שב10 שחקנים, בבית.
    כעת הפועל ר"ג משחקת עם לא פחות מ4 בלמים, 2 מגנים ו2 קשרים אחוריים.
    עד הגול של ר"ג עכו לא עשתה כלום במשחק. אבל מאז עכו השתלטה על המשחק וזכתה בשיוויון מפנדל מוצדק אחרי נגיעת יד מקרית של סוארז.

גם ההרכב הפותח היה הזוי שהציג 433 מוזר ביותר עם 3 קשרים אחוריים ו3 חלוצים , הרכב בו הפועל ר"ג לא הצליחה אפילו לבעוט לשער , רק כשקובי חסן נכנס במקום מור גולן היה מי שיחבר בין הקישור להתקפה והפועל ר"ג הייתה הרבה יותר טובה מעכו, עד שהבקענו את הגול...

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני תמיד חשבתי שזה יהיה רק שער 2, אבל היום בזיון אחד גדול כאשר החלו קריאות של "גיא עזורי בן זונה" משער לשער, ו"גיא עזורי לך הביתה נמאס לנו ממך" ולא אלה לא היו רק 10-15 איש, אל תסלף את העובדות!

יש לנו קהל קקי! ובושה וחרפה שהאנשים על העמודים, מהקאמלס והקרייזי, במקום לדרבן את כולם לעודד הם התחילו לקלל גם את עזורי. איכסע, איכסע, איכסע.

רביבו חגג היום 32 חורפים אז הוא גמל לנו במשחק מעולה במחצית הראשונה, היינו טובים מאוד. מחצית שנייה עזורי ירד ל4-5-1 לא מובן וכך גם פ"ת שלטו אבל הפעם ההגנה עמדה בצורה לא רעה. לבסוף נאסר עם הסיפתח שלו, איך הוא רץ למשפחה בשער העיתונאים-זה נקרא שחקן בית (טוב הוא לא הכי בית אבל הוא שחקן "איזורי") ולא שאר השחקנים שמשחקים כאן עונה ולא מחוברים למקום.

אשר כהן היה בזיון. 2 נגיעות יד ברורות (אחת פנדל אחת על קצה הרחבה) של שחקני פ"ת - הוא לא שרק. ליטוף של שמעון הרוש - שרק. קאלה יצא ענק וגם אחרי המשחק התבדח איתנו, אדם נשמה.

ולסיכום היה טוב וטוב שהיה. זה ליד, עוד לא זה, אבל בסדר במשחקים כאלה צריכים לאסוף נקודות, מקום 6 (סביר להניח 7) במחזור 13 (אחרי כל הגדולות) זה לא רע ונראה מה יהיה בבלומפילד אני לא מצפה ליותר מדיי.