מחזור 12 בליגת העל: הפועל ת"א וחיפה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/12/09.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אחי נצרת לא מצליחים לשמור עוד כמה דקות על שיוויון, משה אוחיון קובע 1-2 לזכות אשדוד בדקה 90 ומחזיר אותה למקום 6.

2. קטלוני Member

השחקנים שלנו כבר 6 מחזורים לא באים לאכול את הדשא.רק מול בני יהודה הם הראו עוד מלחמה על המגרש אבל באמת שהשחקנים נראו כבויים ואדישים למתרחש על המגרש.
    למרות ששרון לוי מגן מעולה לדעתי,אני חושש מהמפגש שלו מול שכטר או ורמוט ולפתוח פעם ראשונה בהרכב במשחק מול ההתקפה הנהדרת של הפועל ת"א,זה לא נעים והוא עלול להיכנס לפאניקה ולעשות שטויות.לפי השמועות בשעות האחרונות,אמיר אבוניל הוא זה שיפתח בהרכב,לא ברור אם זה במקום בלו הדועך או בן בסט הבינוני(בלשון המעטה).

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ההפסד הערב של אחי נצרת באשדוד הוא סימפטום לקבוצת תחתית שתאבק על ההישארות עד המחזור האחרון העונה, אם תמשיך בהתדרדרות הזו היא עוד עלולה להבטיח את הירידה שלה הרבה לפני המחזור האחרון, בהנהלה צריכים לעשות חושבים ולחזק את הקבוצה, כי בדרך הזו זה לא יכול להמשך. אשדוד מבחינתה הפכה משחק קל על הנייר לקשה, הקבוצה הזו בהחלט מועמדת חזקה לסיים בפלייאוף העליון.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, אבל לא צריך לראות אותו כדי להבחין שמועדון ספורט אשדוד עוברת איזשהו תהליך. מהקבוצה שבמשחקיה מובקעים מספר השערים הרב ביותר, היא הפכה בצורה קיצונית להיות הקבוצה השמרנית ביותר בליגה. ועכשיו שער נצחון עם השריקה לסיום. חזון אחרית הימים. ג'קי בן זקן הבטיח משהו חדש ובינתיים הוא מקיים. אם זה טוב או רע נדע רק בעתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/09
  5. הרצליה Member

ניצחון שלישי ברציפות לאשדוד אם אני לא טועה, כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

6. zloof1 Member

הייתי בקופסא בשבת וממש התאכזבתי ממכבי תל אביב . זה משגע אותי ששחקנים כמו לדוגמא יוסי שבחון לא מתאמצים ! ביציע של מכבי היה אווירה טובה הקהל כל המשחק היה על הרגליים ושר שירים לאומת הקהל של נתניה שישבו בשקט עד הגול . שני הקבוצות לדעתי שחקו עם יכולת לא ממש טובה אך מכבי שלטו טיפה יותר ... למרות הכל הנתניתים גנבו גול וניצחו את המשחק ואף זכו בשלושת הנקודות .

הדשא בקופסא לא משהו והמקום קטן מאוד טוב שנתניה עוברת למגרש חדש .

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רן אבוקרט קיבל מצב נדיר של 1על1 מול אניימה ואני לא מבין למה הוא לא ישר בעט והחליט לחכות עוד ועוד ועוד עד שבסוף הגיע למצב בלתי אפשרי , חצי דקה אחרי חיפה נענשה כבר .

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה כלום לעומת המצב של ירו בלו, הזדמנות שיותר קשה להחמיץ ממנה מאשר לכבוש, החמצה מדהימה.
    שליטה מוחלטת של הפועל ת"א, הפועל חיפה מצידה חסרת אונים, ערן לוי הוא שחקן שמן, דוחה, שנשען על הבעיטות (המרשימות יש לאמר) שלו, אפשר להגיד עליו הכל אבל הוא לא שחקן כדורגל, שילך לשחק כדורגל חופים, יותר הולם אותו.
    מבחינת הפועל ת"א, אמנם ירדו להפסקה ביתרון אך התוצאה נזילה ואם לא יבקיעו את השני בתחילת המחצית השניה הם עלולים לשלם על כך ביוקר, להפועל חיפה יש מספיק כלים התקפיים שבהחלט יודעים להבקיע, מה גם שלא שכחתי את בעיטות העונשין של ערן לוי.

9. alexshw Member

בלו בלו.
    עד כה מוכיח שההחלטה להשאיל אותו הייתה נכונה. לא מתאים למכבי חיפה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לוי פשוט מבזה, אם כל מה שהוא תורם זה רק מצבים נייחים וכושר לרוץ גם אין לו אז בואו נחזיר גם את איציק זוהר ורן בן-שמעון לשחק, גם הם יכולים לעשות בדיוק אותו הדבר.

11. zloof1 Member

הפועל 1-0 .. צפוי שער של שכטר לא מפסיק לכבוש :]

12. קטלוני Member

כנראה שבאמת הכל מתקזז.פנדל 100% להפועל ת"א אבל השופט לא שרק.
    משחק מאוד מבוהל שלנו בהתחלה אבל הצלחנו לאזן את מהלך המשחק.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו, איזה גול נדיר של ידין.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הגול הנהדר הזה של ידין הוציא למעשה את הרוח מהמפרשים לשחקני הפועל חיפה, לא שאני חושב שגם בתוצאה של 1:0 הם היו כובשים אך השער השני חיסל אותם סופית, הם כבר יודעים שהמשחק גמור.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את זה כבר אמרתי עוד כשהפועל חיפה היתה צמודה ליריבתה העירונית. הבחור שמן מדי וכנראה זה תלוי בעצלנות נטו. אני לא ממש רואה את המשחק, אבל היה לי ברור שהפועל ת"א תנצח. שתי הראשונות פשוט הטובות בליגה שלנו. לדעתי מכבי חיפה פתחה את העונה יותר טוב מהאדומים, אבל היום האדומים נמצאים בכושר יותר טוב. אני יכול להבין שאוהדי הפועל לא אהבו את התוצאה הסופית שלנו מול סכנין, אבל מבחינתי דווקא נצחונות כאלו עוזרים לחזרה לכושר. כשלהפועל ת"א היו כמה משחקים לא מרשימים הם איבדו נקודות לקבוצות הרבה פחות חזקות, מכבי חיפה בנתיים לא עושה את זה.

הקרב בין שתי הקבוצות ימשיך עד סוף העונה.