מחזור 12 בליגת העל: חיפה מנצחת באשדוד, תיקו לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/11/08.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של מכבי חיפה מול אשדוד הוא המשחק המרכזי , אבל למה נראה לכם שזה מעניין את קברניטי ערוץ 10??
    אני מאוד מפחד שהמשחק מול סכנין לא יהיה שיחזור של המשחק מול הפועל ת"א , כי סכנין תבוא לשחק בונקר ולצאת למתפרצות .
    עוד דבר שמדאיג אותי זה המשחק הברוטלי שאייל לחמן מחדיר בקבוצות בהם הוא מאמן , ובבית"ר יש לא מעט שחקנים עם רגלי "מרגרינה" .

מכבי ת"א תפגוש את בני יהודה אחרי מופע הבלהות של אבי נימני בסיום הדרבי , נמאס כבר שמאמנים מוציאים את העצבים על השופט בסיום כל משחק.
    הפסד של מכבי ת"א ואני כבר לא רוצה לדעת מה יעבור בראש של אלכס שניידר.

2. מקסים לנגו Member

מכבי חיפה מגיעה למשחק באשדוד במצב לא מזהיר, כאשר היא תעלה לכר הדשא היא כבר תדע את התוצאה מנתניה שם תתארח מכבי פ"ת. במקרה של ניצחון נתניה, הלחץ יופנה הישר לחיפה שבמידה ולא תצליח לנצח היא תאבד את המקום הראשון פעם נוספת. בחיפה ישנה חשיבות לפתוח את הסיבוב השני עם ניצחון, להמשיך את המומנטום אבל מול האשדודים זה הולך להיות קשה. לא סתם, חלק גדול מהתוצאות במפגשים בין השתיים הן 0-0, 1-1. בטוטו המהמרים יוכלו ללכת על באנקר, אני הולך עם מכבי חיפה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליתר דיוק נמאס כבר מנמני שחושב שזה שהוא אלוהים של אוהדי מכבי אז הוא אלוהים של כולם כאן !

כל פעם אחרי הפסד גם כשחקן היה מתנפל על שופטים ומקלל את כל העולם ועושה בלאגנים ותמיד יוצא זכאי בסוף...

זכור גם לפני שנתיים בדרבי 3-0 שלוסקי זרק את הרימון מהמגרש על אוהדי מכבי ומסא בעט בו אז נמני רב עם הרשקוביץ וקילל אותו בבירור ודחף אותו ואפילו לא עשו לו כלום.

בן אדם מגעיל שחושב שבגלל שעל כל חתונה ואירוע לוקח איתו צלמים וכתבים שיראו עד כמה הוא איש מלאך אז מגיע לו הכל.

בנוגע למשחקים אני מקווה שחיפה תנצח באשדוד אבל ממש לא קל שם.
    כל שאר המשחקים די צפויים.

ואני מאוד מקווה שסכנין איכשהו לא תפסיד בטדי, קשה לי לראות את בית"ר מרשה לעצמה לא לנצח את חיפה,מכבי,הפועל וסכנין בבית.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שצריכה לנצל את המחזור הקרוב יותר מכולן, היא הפועל תל אביב. מקומות 1-2 יפגשו את מקומות 4-5 והאדומים, אם ינצחו, יוכלו להתקרוב לפסגה או לברוח לבאות אחריה. היא מארחת את אחת מן הקבוצות החלשות בליגה למשחק ביתי, מול הקהל שלה.
    מכבי חיפה יוצאת למשחק חוץ מאוד לא קל. מועדון ספורט אשדוד יכולה להראות משחק אחד נהדר ומשחק לאחר מכן לתהות האם מדובר באותה הקבוצה. מה שכן, בתקופה האחרונה הקבוצה של יוסי מזרחי נראית מחוברת וכובשת המון שערים.
    אם בני סכנין חלמה מתישהו העונה להוציא נקודות בטדי, אז זה הזמן. ביתר ירושלים לא מצליחה לנצח, גם כשהיא נראית מצוין. הרעש שיהיה סביב המשחק יכול לעשות רק טוב לחניכים של אייל לחמן, אלא שהם יצטרכו להיזהר במשחק שלהם. משחק אלים לא ילך להם, כי בטדי הכרטיסים ישלפו לחובתם מהר.
    אם בני יהודה חיפשה הזדמנות טובה לנצח ולהתחיל לברוח לתחתית, אז המפגש מול מכבי תל אביב זו הזדמנות. הכתומים מתחילת השנה מציגים כדורגל טוב, שלא שווה את המקום הנמוך שהם נמצאים בו ולדעתי, כמו במקרה של מועדון ספורט אשדוד, זה רק עניין של זמן עד שהם יתפסו מקום טוב יותר בטבלה.
    אם עירוני קריית שמונה לא רוצה להסתבך, היא צריכה לנצח את הפועל פתח תקווה, מה שלא הולך להיות קל. הפסד, והיא יכולה בסוף המחזור להרגיש את הקו האדום מקרוב.

על המשחק של מכבי נתניה מול מכבי פתח תקווה אפרט בשלב מאוחר יותר.

5. slagoo Member

חזרתי לפורום, גלשתי פה פעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן, גוטמן, לצערי ממשיך בצורת "ההרכב מנצח", ומשאיר את דה סילבה בהגנה, מהלך מטומטם. הבן אדם לא הגיע לרחבה של מכבי והוא פשוט לא מתאים לשחק כמגן ימני מול קבוצה בינונית כמו הכוח רמת גן. החזרה של טלקייסקי, מבורכת, נקווה שינסה לחזור לעצמו עוד פעם, או שלפחות ירשם בטבלת הסטטיסטיקה.

יאללה הפועל, יהיה טוב. חייב להיות.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול מכבי פתח תקווה מלחיץ אותי מאוד. שלו מנשה, זאב חיימוביץ', דדי בן דיין ולפי התקשורת, גם לואיס מארין יעדרו. אמנם יש לנו מחליפים ברמה טובה, אבל המצב שבו רק קלימי סבן יפתח מהקבועים בחוליה האחורית לא נלקח בחשבון. מזל שלירן שטראובר יכול לשחק, אחרת זה בכלל היה נראה רע. במחזור האחרון נעדרו מספר שחקנים דווקא השגנו תוצאה נהדרת במגרש קשה. למלאבסים יש קבוצה מאוזנת ואנחנו נצטרך את איתי שכטר ביום טוב, בטח במצב שבו אין לנו את שלו מנשה.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

7. Number 8 Member

היה כתוב בONE שמכבי נשמו לרווחה משום שבוזגלו כשיר למשחק נגד בני יהודה, ואני אומר חבל. לא יזיק לבוזגלו לא לשחק משחק אחד, ואולי דווקא אותו משחק יאפס אותו ויבין איפה הוא משחק, כי לא נראה שהוא קלט עדיין. זה מתחיל מהיכולת החלשה שלו עד החמצות נוראיות. הוא סגר סיבוב ראשון חלש מאוד למרות שכבש שלוש שערים, ואולי היום יתחיל את הסיבוב השני הרגל ימין עם יכולת טובה ואולי גם יבקיע, למרות שאני לא רואה את זה קורה.

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם אנחנו לא מנצחים גם היום.

8. SusPoni Member

הפועל תל אביב הביסה את הכח רמת גן 3-0, מצמד ובישול של יבואה. החלוץ הזה עושה פלאים, לדעתי המצטיין בהפועל תל אביב העונה, ביחד עם אניימה.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הייתי בבלומפילד בפעם הראשונה העונה, אין הרבה מה לומר על המשחק הזה מול הכח הפתטית, רק להצטער על כל איבודי הנקודות בסיבוב הראשון.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל ת"א ניצחה בצדק את הכח ע. רמת גן האנמית, משחק טוב מאוד של ורמוט בחלק ההתקפי עם שער ובישול ליבואה, שהבקיע צמד במשחק.
    נהנתי לראות את הפועל משחקת, לטעמי המשחק הכי טוב שלהם העונה, אף על פי שיש לציין שמול הכח זה לא ממש כוחות,
    אך הפועל תל אביב תקפה, יזמה ושלטה במרכז השדה, טוקורה מרוב תסכול שולח מרפק לעבר טופוזאקוב ובעקבות כך מורחק בצדק.

בסך הכל הפועל מנצחת, או יותר נכון מביסה, בצדק מוחלט, אני נהנה לראות את העבודה שגוטמן עושה בקבוצה.

במחזור הבא יהיה קרב צמרת לכל דבר בין מכבי חיפה להפועל תל אביב, רק חבל שבערוץ 10 חושבים יותר על רייטינג מאשר על יכולת נוכחית, שיהיה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א משיגה עוד 3 נקודות חשובות, במצב שנוצר הפועל ת"א חייבת ליצור כמה שיותר המשכיות, בטח כאשר היא פוגשת שבוע הבא את מכבי חיפה ולא יכולה להרשות לעצמה להפסיד לה ולתת לפער שוב לצמוח בצורה רצינית, וכמובן שכבר היום הפער יכול לחזור ל-7 נקודות.
    סמואל יבואה ממשיך ביכולת הנהדרת שלו, מה שמייחד אותו מכולם זה שהוא מצליח לשמור על יכולת כזאת למשך כמה עונות רצופות, ללא ספק החלוץ הטוב בליגה.

משחק בליגת העל כרגע בנתניה.. בין המקום השני לרביעי, מקסימום 3,000 צופים, בושה.

12. Lupo Member

איך ייתכן מצב שאחרי המרפק של שטראובר לא נשרק פנדל לפ''ת וכרטיס אדום לשטראובר? בושה.

משחק מגעיל ביותר, לא הייתה הזדמנות אחת ליד השערים, ולמרות זאת התחושה היא שנתניה תגנוב גול מכלום בסופו של דבר.

הכדורגל הישראלי פשט רגל אם אחרי 11 מחזורים קבוצה ברמה של נתניה נמצאת במקום הראשון. דוחה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקטע של היכולת פחות מטריד אותי, כי נתניה לא כזאת איומה ביחס לאלטרנטיבות האחרות שיש לנו.
    מה שהרבה יותר חורה לי זה הקהל, קבוצה כמו אשדוד כבר מביאה יותר אוהדים מנתניה במשחקי הבית. כדורגל בלי אוהדים לא שווה שום דבר, ואם זאת הכמות שנתניה יכולה להביא.. אני באמת ובתמים במקום אוהדיה הייתי מעדיף שלא לקחת אליפות עם תפאורה עלובה שכזאת.

מבחינת היכולת עזבו, שיטת משחק זו שיטת משחק, נתניה מוכיחה חוזק ועוצמה, שאולי באה על חשבון כדורגל יפה אבל היא פשוט קבוצה חזקה, כנראה אין בארץ קבוצות שכרגע מסוגלות להתמודד עם זה ולכן נתניה איפה שהיא נמצאת, ובזכות.

14. Number 8 Member

כמות הצופים והיכולת של הקבוצות במשחק - בושה אחת גדולה. ממכבי פ"ת אני לא מצפה להרבה, בכל זאת היא משחקת בחוץ מול מוליכת הטבלה, אבל נתניה לא הגיעה להזדמנות אחת בבית שלה... כמו שאמרתי, בושה.

שטראובר מוכיח שוב למה הוא נחשב לאחד השחקנים היותר מגעילים בליגת העל.

לירן, לא יכול להיות מצב שהמוליכה לא תבעט פעם אחת בבית מול הקהל שלה. עזוב גולים, אפילו בעיטות לא היו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/08
  15. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg843473.Xxx

עשינו ניצחון טוב אבל אסור להסתנוור חלילה, היכולת גם היום לא הייתה מספיק משכנעת.
    סוף סוף הפועל כובשת שער מהיר יחסית ואז המשחק הופך להיות הרבה יותר קל. לא שהפועל נתנה הצגה אחרי השער הראשון, ממש לא, הצגה לא הייתה בשום שלב של המשחק, אבל השחקנים קיבלו ביטחון כאשר ירד מעליהם קצת לחץ וגם הכח הייתה צריכה לשחק קצת פחות נסוג. זה חשוב שהצלחנו לפרוץ בונקר, דבר שאנחנו תמיד היינו מתקשים לעשות, גם אם ליריב הייתה הגנה חלשה.
    סמואל יבואה וגילי וורמוט היו המצטיינים של הפועל היום. הראשון, כרגיל, ניצל את כל המצבים אליהם הגיע עם שתי נגיחות נהדרות(אחד הנוגחים הטובים בארץ ללא ספק) וגם החזיר ובישל את השער לוורמוט שבישל לו קודם, וורמוט רשם שער בכורה העונה בשעה טובה ומוצלחת, ועוד בנגיחה! הוא גילה יכולת טובה גם מעבר לכך. יבואה השתווה בינתיים לאבוחצירא מבחינת הכיבושים ואת כל המחמאות האפשריות כבר הבאתי לו.
    השער השני שלנו היה נאה, התקפה מתפרצת מצויינת, בשבועות האחרונים אנחנו עושים את המעבר מהגנה להתקפה בצורה דיי מהירה. למרות זאת, אני חושב שמשהו חסר במשחק ההתקפי שלנו - קנדה וטלקיסקי. הם עשו מה שהם רוצים היום כאשר נכנסו כמחליפים, והבולגרי הציג דקות מצויינות. דה סילבה באמת שהיה לא רע כמגן, גם להתקפה הוא תורם או לפחות מנסה, אבל קנדה עדיף. טלקיסקי גם צריך לשחק ואני מקווה לראות אותו בהרכב כמה שיותר מהר.
    בחלק ההגנתי שעבד יפה ניתן לציין במיוחד את באדיר.
    מהארן לאלא וביבראס נאתכו הציגו משחק פושר מאוד, אבל לראשון קשה לבוא בטענות משום שהוא לא קיבל הרבה כדורים. נאתכו חילק מספר כדורים יפים, אבל שחקני ההתקפה לא היו מתואמים איתו.
    הפועל יכלה להשיג כותרת גדולה בעיתון ולכבוש יותר משלושה שערים היום, בעיקר לאחר הרחקתו של טוקורה, אבל השחקנים העדיפו להעביר את הזמן. בכל מקרה, אני לא בא בטענות.