מחזור 12 בספרד: בטיס מנצחת את בארסה בקאמפ-נואו. הצמרת צפופה מאוד ועכשיו פגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/11/18.

1. SaSa Member

אני. ניצחון קליל לריאל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

אין לבארסה סיכוי בליגה במצב המנטלי שלהם. זלזול מוחלט.
    אתלטיקו ניצלו אתמול, אבל אם הם יתעוררו אז השנה יש להם סוף סוף סיכוי אמיתי.

3. סיונרה Member

@סמואל אטו כל אחד יכול להיות נביא זעם. ברצלונה פייבוריטית ברורה בליגה.
    אי אפשר לנצח את כל המשחקים, וטבעי שאחרי תקופה קצת מטורפת תגיע נפילת מתח שתתבטא בהפסד. אני בטוח שברצלונה הייתה קונה לפני כן את ההפסד היום בהנתן שאר המשחקים.

4. סמואל אטו Member

בארסה השנה משחקת טוב רק נגד יריבות חזקות או בליגת האלופות, בכל השאר הם מגיעים למשחק כאילו זה טיול בפארק.
    המשחק היום זה לא תוצאה של תקופה מטורפת או משחק יוצא דופן, זה המשך ישיר לראיו, ללגאנס, לבילבאו, לז'ירונה.
    אז לא נפסיד כל משחק, אבל נאבד הרבה נקודות בדרך.

5. סיונרה Member

זה לא רק הם, הם בסך הכל בני אדם. ההבדל בין ריאל שהזכרת קודם לברצלונה של השנים האחרונות זה לא הרצינות אלא הכלים ההתקפיים שגומרים משחקים גם כשמשחקים פחות טוב.

6. Civil Anti Madridista

https://images.beinsports.com/E0Zs_tNDgrIznQZB8PJCZFE5YFE=/full-fit-in/1000x0/2291240-2018-11-11T170542Z_1363645990_RC1AD4FC3C50_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-BET.Xxx

נוק אאוט מוחלט של קיקה סטיין, פשוט להוריד את הכובע על הכנה אופטימלית איך עושים את זה נכון. לחץ בחכמה על כל נקודות התורפה של ברצלונה וניצח אותה בנשק שלה. תהיו בטוחים שפיליפו ימשיך לרדוף את סרג'י רוברטו עד לסיוטים שלו - המחסור במגן ימני אמיתי זעק הערב לשמיים.

יחד עם זאת, עד שכבר עשינו קולות של חזרה למשחק, מיד דאגנו להחזיר את המומנטום לאורחת עם שער הזוי על הראש של טר שטגן, ההרחקה של ראקיטיץ' ישר אחרי השער, ומעל הכל החילוף של בוסקטס שהשאיר אותנו בלי אמצע ונתן את האות להפקרות. ואלוורדה צלח לו"ז משחקים מטורף בחודש האחרון ללא השחקן הטוב בעולם ועל כן מגיע לו קרדיט, אבל בשורה התחתונה אנחנו לא נגיע לכלום אם נמשיך לספוג בתדירות כזאת.

7. Raulito Madridista

כמה דברים:

1. אין לי ספק שריאל מדריד תפסיד הערב בבלאידוס. אני לא יוצא מגדרי. במצב שלנו אסור לנו להסתכל על ברצלונה. סולארי לא קוסם.
    2. לגבי המשחק שראינו, שני מספרים מטורפים: הראשון - מסי כובש צמד וברצלונה מפסידה - לא קרה מעולם| השני 0- בטיס לא ניצחה בקאמפ-נואו מאז 1997/98.
    3. הלוואי והליגה הזו תיקח הפסקה מעונות של 90+ נקודות, כבר הרבה זמן לא ראינו אלופה נוסח 2001/02 עם משהו כמו 70 נק' - אבל זה לא יקרה, בארסה טובה מהיתר.
    4. ועדיין, בארסה ב-1/3 עונה עם יותר מדי משחקים של שובע, תוצאות מאכזבות, הסתבכות מיותרת ועוד. ואצלה אין שום סיבה שזה יקרה בניגוד לריאל מדריד שזרקה את העונה הזו לפח - הסגל של בארסה התחזק משמעותית, מסי זה מסי ועוד ועוד. ברור שקבוצה גדולה מגיעה עם אנרגיות רבות יותר למשחקים גדולים, אבל בארסה קצת שאננה מדיי. הכדורגל הקסום שלה בוומבלי ובקלאסיקו לא משקף את העונה שלה. כל התקפה במשחק הזה הייתה חצי גול לזכות בטיס, זה לא הגיוני שכאשר בוסקטס לא טוב אז לבארסה אין תשובות ואין ממש מחליפים באופק. ארתור, וידאל, לא סרג'י רוברטו, אף אחד לא היורש המתאים.
    5. בטיס משקיעה את כל-כולה באירופה, זה הרושם, וכמובן שהרבה שחקנים שם לא מנוסים בניגוד לחואקין. אולי זה המשחק שיכניס אותה לליגה...

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/18
  8. סמואל אטו Member

אם אני מסתכל לדוגמא רק על העונה שעברה אז אני לא יכול להסכים איתך(שלא לדבר על עונות אחרות). בארסה הגיעה לכל משחק ברמת מוכנות גבוהה מאוד ודרסה את הליגה בקלות.
    השנה, עושה רושם מההתחלה שהשחקנים שמו את ליגת האלופות הטורניר העיקרי ושומרים את הכוחות שלהם לשם. אותי זה מעצבן ומעציב.

9. סיונרה Member

פרס משלם לשדרנים של וואן? מה אני מפספס שהם כל כך מתהלבים?

10. סיונרה Member

בשנה שעברה הם הגיעו עם הראש למטה אחרי הסופר-קאפ והיו במוד של הוכחה. הם הגיעו לנובמבר כאלופים ובשאר הזמן די נחו. ואין לדעת אם זה לא מה שעלה להם בצ'מפיונס.

11. סיונרה Member

וכשמגיע מגיע, אחלה גול של בנזמה. עוד אפשר לטעות שמדובר בחלוץ. אי אפשר בלי איזה פרשן חסר מושג "בנזמה, אחרי תקופה לא טובה, חוזר לעצמו". אם אפשר לקרוא ל4 שנים תקופה אז סבבה.

12. סיונרה Member

וואו. הבלמים של סלטה צריכים ללכת למגרש שדים.

13. cheddar Member

ראמוס עם 3 פנדלים ברצף הקפצה לאמצע? צריך אומץ לעשות את זה

14. Raulito Madridista

https://www.realmadrid.com/img/galeria-marca/_he16677_20181111094038.Xxx

חגיגה בבלאידוס. ניצחון גדול כנגד כנגד כל הסיכויים: משחק חוץ קשה, פציעות בסיטונות וילדודס על כר הדשא, סלטה שהייתה במומנטום ועוד ועוד ועוד. פעם ראשונה העונה שאני גאה בקבוצה ובאמת חיי את המשחק מול הטלויזיה. היום אנחנו שוב ‘קבוצה’, וקבוצה רצה. הגול של סבאיוס סחט ממני צרחה פה. הדובדבן שבקצפת ותוצאה מחשמלת. מחמאות לסולארי שברור שלא ימשיך ככה לנצח בלי סוף, ועדיין…אנחנו חייבים להיות תחרותיים.
    מודריץ’ עם מחצית ראשונה מעולה ובישול ענק, הוא חייב לתת לנו יותר. וחבר שלו קרוס עם החמצת העונה בינתיים.

אבל אני רוצה לשים את הזרקור על בנזמה שאכל את הדשא ועל בייל שלא אכל את הדשא. בנזמה עם גול גדול, מעורב בשער השני עם סלאלום וגם הכין מצב מצוין לקרוס ולחץ את ההגנה. ובייל? הוא לא פצוע, סתם חלש, לא מעורב, נחבא אל הכלים, פחדן. איכס

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/18
  15. cheddar Member

זה לא נגד כל הסיכויים בכל זאת ריאל מדריד
    הניצחון של בטיס זה דוגמא לנגד כל הסיכויים