מחזור 12 בספרד: בטיס מנצחת את בארסה בקאמפ-נואו. הצמרת צפופה מאוד ועכשיו פגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/11/18.

1. סיונרה Member

@SaSa עבודה יפה.
    משחק לא רע של ריאל במגרש קשה מול יריבה חזקה. הצמד של בנזמה מבטיח את המקום שלו בהרכב לשנתיים הקרובות, מה שמבטיח את העובדה שריאל לא תזכה בכלום. שני שערים יפהפיים שלו, מבחינתי כל עוד הוא ממשיך ביכולת של הערב הוא חוזר לסטטוס שהיה לו לפני עונת האליפות של "חלוץ שלא מספיק טוב לריאל מדריד", אחרי שנמצא כבר שנתיים בסטטוס של "לא שחקן כדורגל מקצועני".
    סבאיוס כרגיל טוב מאוד. שחקן ספרדי טיפוסי שכל קבוצה צריכה אצלה בסגל. אני עדיין לא מבין מה סולארי מוצא בלוקאס ואסקז שהיה היום כלום בבאגט, כמעט כמו בכל פעם שהוא פותח בהרכב. ובייל זה בכלל סיפור עצוב. צריך להיות טיפש טיפה פחות מאשר אלו שמאמינים בבנזמה כדי לחשוב שהוא מסוגל להוביל קבוצת כדורגל ברמה גבוהה. הפציעות עוזרות להשכיח את העובדה שאת הכדורגל הכי טוב שלה ריאל שיחקה בשנים האחרונות בלעדיו.
    לחשוב שמישהו חכם יכל לשים את אותו הסכום באותה עונה על סוארז, איפה יכלנו להיות היום?

2. Raulito Madridista

כתבתי את ההודעה מהפלאפון ונשמטה מילה חשובה: כמעט כנגד כל הסיכויים. זה באמת ניצחון יפה שלנו, לא בעטנו בדלי אחרי איבוד הנקודות של ברצלונה וזו פעם ראשונה העונה שאני גאה בקבוצה. לזה שדיבר על ההגנה של סלטה ויגו - המבין יבין: זו קבוצה שספגה 16 שערים עד למחזור הזה - ההגנה החמישית הגרועה ביותר, וזו הסיבה שסלטה למרות התקפה נהדרת - איי-שם באיזור אמצע הטבלה פלוס-מינוס. אז מה שראינו היום מהחלק האחורי שלה זה בטח לא יוצא דופן. רק הפציעה של קאסמירו נבעה בגלל תאקל של שחקן סלטה והשתיים האחרות לא, אבל הם כיסחו בצורה מאוד מכוערת, ראמוס היה עדין לידם. שיהיה בריא עם הפנדלים האלה ראמוס. אגב, לגבי בנזמה, אני גם אפילו שונא אותו אבל ב-2015/16 הוא היה טוב, עונה טובה, רק אומר, ואפשר לוותר על הציניות והמנטרה הרגילה...

3. AS R Member

טבלה מגניבה רצח למרות שברור שזה לא יימשך לזמן רב.
    בן ידר העונה - 6 שערים ו-3 בישולים כשהוא פותח רק ב-6 משחקים.

4. סיונרה Member

ובעונה שציינת הוא פשוט היה "לא מספיק טוב לריאל מדריד", לא רואה איך זה סותר.
    אני אוותר כשפרשנים, כותבים בפורומים ועיתונאים יפסיקו להתנהג כמו דג זהב ולזכור שבכל פעם שהם היללו את בייל או בנזמה שניהם חזרו מהר מאוד ליכולת הרגילה. וכשאותם אנשים מתלהבים מסולארי כאילו מדובר באיזה עילוי ולא במאמן שבקרוב ייכנס לתקופה רעה כמו של קודמו שבסופה הוא יישלח הביתה עם פיצויים נדיבים.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייבאר במרחק מאליפות כמו שהיא במרחק מלרדת ליגה.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito למה איסקו לא שותף אתמול? מקצועית או פציעה?

7. Raulito Madridista

תראה בפורום של ריאל יש ביקורת קשה עליו, הוא לא נראה כמו שחקן כדורגל מאז שחזר מפציעה. ובאותו עניין: בכתבה הזו כתוב שסולארי מרגיש שהוא צריך לקבל עוד זמן ושחזר מהר מדיי לשחק אחרי הניתוח(תוספתן) ושהוא רחוק פיזית משיאו. מה גם שאתמול שני חילופים מהירים התבזבזו על פציעות, עוד במחצית, ובהמשך גם נאצ'ו נאלץ לנטוש אז לא הייתה סיבה לשתף אותו. נגד מלייה בגביע הוא קיבל מנוחה כמו כל שחקני הקישור הבכירים שלנו. ברור לנו שויניסיוס כרגע הוא שחקן ספסל ראוי אבל לא מעבר ועם איך שאסנסיו נראה אז אין סיבה שאיסקו לא ישחק בקרוב, בטח במשחקים כמו רומא והמאסטייה אחרי הפגרה.

8. Raulito Madridista

המחזור שהיה:

- פער של 4 נק' בין המוליכה ברצלונה לבין ריאל מדריד השישית בטבלה. בין היתר: סביליה מבצעת מהפך בפיחואן נגד אספניול וגם אתלטיקו מדריד עם רמונטדת ענק נגד בילבאו בבית. אלאבס שחזרה לנצח(2:1 על הואסקה) ואספניול עדיין מקדימות את ריאל מדריד והן מדורגות 4-5.
    - עדיין תקועות: הואסקה וראיו וייקאנו. הראשונה לא ניצחה מאז מחזור הפתיחה וראיו אמנם מתחה את ויאריאל עם 2:2 אך זה לא מספיק, הן נועלות את הטבלה ובדרך לסגונדה, שוב.
    - לא מעט גולאסוס המחזור, שימו לב: תומאס שלח פצצה לחיבורים במשחק של אתלטיקו| גם סבאיוס עשה כך נגד סלטה אם כי פחות מרשים| בנזמה כבש שער יפה אתמול| הגול של וידאל בבארסה הגיע אחרי משחק קבוצתי נפלא אבל הפס של מסי היה באופסייד שה-VAR לא ראה(רץ באינסטגרם)|

- ועוד, מעבר לכדורגל - שני אירועים יפים במשחק בין בארסה לבטיס: הראשון - חואקין מקבל תשואות מהקהל של בארסה ואומר - "הופתעתי, התרגשתי, בטח כשהם בפיגור"| השני - בוסקטס מעניק למאמן בטיס קיקה סטיין חולצה חתומה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/18
  9. RubberSoul Member

השער של צ'מה זה מהעונה שעברה. הוא כבש שוב נגד ריאל סוסיאדד, לא כמו ההוא אבל שער יפה.

בטיס לא הפתיעה את מי שמכיר אותה. הקבוצה הזאת ניצחה בברנבאו, בסן סירו ובקאמפ נואו תוך שנה. וזו הדוגמה לעוצמה של הליגה הספרדית, לא רואה אף קבוצה באה ככה מול קבוצות גדולות ומכניעות אותן ככה. עונה נהדרת של הליגה הספרדית כי סוף סוף הקטנות לא מפחדות מהגדולות, שמורידות הילוך לעומת הקטנות שמעלות הילוך. וכל מה שקורה בליגה הספרדית זה כרגיל בלי שמות נוצצים של 50 מיליון כמו בליגות אחרות, השחקנים עושים את שמם והופכים למה שהם.

נ.ב
    מסכן לואיס אנריקה שצריך לבחור רק שני מגינים שמאליים ספרדיים. ג'וניור פירפו הוא הבא בתור.

10. סמואל אטו Member

זה הסבר הגיוני(למרות שאני לא מסכים שהם נחו), אבל זה עדיין לא גורם לי להרגיש יותר טוב או הופך את המצב הנוכחי להגיוני.
    מאז שהתחלתי לעקוב אחרי ברצלונה(98') לא זכור לי זלזול כזה בליגה, בטח לא מאז שהמושכות עברו למסי.
    אני לא חושב שבשום צורה אפשר לעבור על זה לסדר היום, ולהחליק את זה בחשיבה שזה דבר שקורה לכל קבוצה.