מחזור 12 בפרמיירליג: ליברפול מתארחת באמירויות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏10/11/06.

1. KirkH Member

גיבן כבר ישב במשחק האחרון של הפדלאות על הספסל, סביר להניח שיפתח היום באיסטלנדס. איתו ובלעדיו, אני לא רואה את החבורה של לוייד בראון מפסידה.

פולהאם יצנחו בשלב מסויים, אני לא חושב שהם מציגים כדורגל כל כך גדול כמו שהטבלה גורמת לחשוב. ההגנה אומנם התחזקה (אנטי ניימי אחד השחקנים היותר אנדר-רייטד בליגה), אבל בשורה התחתונה, אני לא מאמין שהחלק הקדמי שלהם שווה יותר ממקום של כבוד בחבורת התחתית.

2. קינג לדלי Member

לא ראיתי את המשחק אבל לפי הדיווח גראהם פול פסל שער לסיטי ואף אחד לא יודע למה.
    סיטי החמיצה כל המשחק וניוקאסל נראתה כמו הפועל צפת.
    מי שראה מה היה שידווח עד שאיסטלנדס יתאושש ויצא מהמקלט...

הנה תמונה של פירס בדיוק ברגע שהוא נזכר למי רואדר דומה...

http://www.sportinglife.com/football/news/...l&TEAMHD=soccer

3. W.Rooney Member

משחק חלש של שתי קבוצות חלשות.

שליטה כמעט מוחלטת של שיטי לאורך כל המשחק, למעט דקות אחדות בהן היה אפשר לראות את ניוקאסל מנסה לצאת קדימה.
    סיטי הגיעה למצבי כיבוש מצויינים במחצית הראשונה. ריינה היה חייב להעלות את החניכים של פירס ל-1-0 ממצב נוח. גם ג'ואי בארטון בדקות הראשונות עם החמצה מצד ימין.

בדקות הסיום בליץ של ניוקאסל שלא נתנה לשיטי להחזיק בכדור אפילו לשניה, אבל המגפייז יכולים להיות מרוצים שיצאו מהמשחק הזה בשלום.

עוד דבר: מהכניסה של קוראדי וסמאראס אפשר היה לראות את סיטי משחקת הרבה יותר מדוייק, מניעה כדור טוב יותר ומגיעה למצבי כיבוש, בהן קוראדי היה מעורב שוב ושוב.

פירס ורואדר ניסו לשחזר את מקרה פארדיו-ונגר ביניהם, אך לבסוף התחבקו ולחצו ידיים.

4. THE STRETFORD END Member

המשחק של שיטי-ניוקאסל היה ברובו חלש,שיטי ברוב המשחק יותר דומיננטים אבל צריכים להגיד תודה על הנקודה אחרי שבדקות הסיום ניוקאסל יכלה לכבוש 4 פעמים.

פירס ורואדר חברים עוד מימי ווסטהאם ככה שלא היה בינהם שום דבר שמזכיר אפילו את פארדיו והפדופיל,
    הטענות שהיו לפירס היו כלפי הקוון ולא כלפי רודאר שצפה מהצד.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  5. Arsenal F.C Member

דיווח של מי?
    קוראדי תפס את קאר בחולצה, פסילת השער החלטה נכונה.
    אתה יודע מי תמך היום בונגר במקרה הזה?

לא אחר מאשר אלכס פרגוסון!

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כיף לראות את שבצ'נקו חוזר כי אז דרוגבה ממשיך להפציץ...

הילוך וחצי מספיקים כדי להוליך 2-0, בשער הראשון שבה מפספס כדור שמגיע לדרוגבה שדוחק פנימה, והשער השני מסירה מצויינת של שבצ'נקו.. ודרוגבה ממצבים כאלה כבר מלך.

מגיע לשבצ'נקו לכבוש אז יאללה כבר.

7. eastlands Member

לא היתה שום סיבה לפסול את הגול הזה של סמאראס ,גראם פול איז אפאקין אס הול.
    סיטי החמיצה מספיק מצבים טובים כדי לנצח את ניוקאסל החלשה , שנזכרה לשחק בתוספת הזמן לפתע .
    7 שערים ב12 משחקים אומר הכל על העונה הזאת . פירסי היום התחיל עם 2 הנמוכים וואסל ודיקוב , וסיים עם 2 הגבוהים קוראדי וסמאראס , ונראה כאילו הוא בעצמו רוצה לשחק בהתקפה , ברטון , וטרבלסי היו טובים בקישור , ליד סינקליר וריינה הגרועים , מיקה ריצ'ארדס דאן ,דיסטאן לפחות דאגו שלא נפסיד את המשחק הזה ,מאזן מוזר מאוד בבית -3 נצחונות , 3 תיקו יחס שערים 0-4

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרבלסי פתח בקישור? מאיפה בדיוק אמורים לבוא השערים ככה? לא עדיף כבר לזרוק ילדים מהאקדמי להרכב על חשבון מגן ימני מזדקן בקישור?

9. THE STRETFORD END Member

מה זה לזרוק ילדים מהאקדמיה כאילו שהם תרופת פלא שלא משתמשים בה,
    בכדי לא לשרוף שחקנים צעירים ומוכשרים צריך לעשות זאת בהדרגה,
    זה עוזר אם עושים זאת לצד שחקנים מנוסים וגם שהקבוצה יותר יציבה כי לזרוק עכשיו לילד צעיר למים העמוקים כשהקבוצה מקרטעת זה לא תמיד עוזר ויותר מזה יכול לשרוף את הילד גם בטווח הקצר שיכול להשפיע על הטווח הארוך לרעה.

טרבלסי אגב היה לא רע בכלל.

10. city Member

אם אני משער נכון אז טרבלסי שיחק בצד ימין וסינקלייר בצד שמאל, וזה דווקא פיתרון לא רע לבעיות שיש לנו בצד שמאל (חיסרון בקשר שמאלי). טרבלסי שיחק כקיצוני ימני גם בנבחרת טוניסיה במונדיאל האחרון והיה ממש לא רע, ובכלל, הוא תמיד היה ידוע כמגן מאוד התקפי. עדיף בהרבה על ילד מהאקדמי.

11. eastlands Member

טרבלסי היה השחקן הכי מסוכן ויעיל היום בסיטי ,כל עוד הוא כשיר ממש לא משנה לי באיזה תפקיד הוא ישחק - שחקן מהיר ואיכותי ביותר ,את ריינה האיטי הייתי מחליף באיירלנד הצעיר , דיקוב אולי חבר של פירסי ,ונותן הכל על המגרש ,אבל הוא שחקן חלש מאוד ,כמו גם קוראדי שביחד עם דיקוב כבשו העונה -0 שערים ב13 משחקים !

לא מובן לי למה סמאראס לא פתח בהרכב היום ,נקודת האור היחידה היום 38 אלף ! אוהדי סיטי (מיתוך 41 באיצטדיון) שעדיין מגיעים ,גם למשחק של שבת בבוקר ובשידור בסקיי , 0-0 שלישי בבית מיתוך 6 משחקים העונה , בקצב כזה נאבד עוד אוהדים שכל העסק היקר הזה מוליד 0 בריבוע.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טראבלסי בן 29. ממש טרח. וחוץ מזה, למה לפסול אוטומטית זקנים? טדי שרינגהאם הוא דוגמא קיצונית, אבל יש שחקנים כמו אולה גונאר סולשיאר ואלסנדרו דל פיירו שעדיין מככבים. וטראבלסי צעיר מהם.

13. Quique_Flores Member

4-0 לצ'לסי, חבל שלא ראיתי את המשחק אצל חבר שלי

עוד חצי שעה המשחק של מנצ'סטר מול הקבוצה שניצחה אותה פעמיים בשנה שעברה( 2-1 באולד טראפורד ו-4-3 אצל בלקבורן כשרוד כבש צמד אני חושב ובלקבורן הובילה כבר 4-1) ושלא הפסידה לה כבר 3 שנים מאז 03/04

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  14. Arsenal F.C Member

דידי דרוגבה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx הוא פשוט לא עוצר.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק שכיף לראות.... כל רגע היה יכול ליפול עוד שער לצ'לסי, בקיצר לא כוחות.

ג'רמי פתח בעדמת המגן הימני ואני לא יודע איך לאכול את התרומה שלו. מצד אחד הוא היה מעורב מאוד בהתקפה ומהבחינה הזאת זה טוב, אבל מצד שני מתוך 20 הגבהות... 18 הלכו לשוער או היו שטוחות וקצרות.. מה זה זה... ורובן מאז שנכנס פשוט עיצבן אותי עם 2 נסיונות בעיטה מעצבנים שהיו יכולים להתפתח ליותר מזה...

טוב אז דרוגבה שלושער.. ואפילו שבצ'נקו כובש... שבוע טוב. בהצלחה לבלקבורן.