מחזור 12 בפרמייר-ליג: צ'לסי עולה לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/11/04.

1. IversonPower Member

ארסנל 1-1 תוצאה סופית

2. THE STRETFORD END Member

אדום בנשמה
    "אתה כמו חתול חושף ציפורניים.. מתגונן"

מתגונן?על מה בדיוק יש לי להתגונן?
    רק קשה לי להבין איך אפשר להעביר ביקורת על משחקים שלא רואים.

ארסנל מסיימת בתיקו 1-1 עם פאלאס שיכלה בסוף עוד להוציא 3 נקודות,חבל אבל אין לי עיניים גדולות.

אמצע שבוע יש לי את פאלאס בגביע המיקי מאוס,אמאלה.

3. robson Member

אני לא יודע מה איתכם אבל אני נהנתי מאוד מהמשחק מהשער של הנרי..המשחק הפך להיות מהיר, קיצבי
    וחזק, כל מה שאנחנו מבקשים ממשחק אנגלי טיפוסי.
    בקשר לתוצאות של היום, אז צ'לסי עשו את שלהם עם 1-0 קטן על אברטון ששיחקה ללא רגשי נחיתות.
    ארסנל רשמית במשבר לא רק מבחינת התוצאות אלא בעיקר מבחינת היכולת. ייאמר לזכותם שהם לא מפסידים ושומרים
    על מרחק סביר מהמקום הראשון ונמצאים חזק בתמונה בכל המסגרות.
    ימים רעים עוברים על ליברפול {ויפים לנו...}אבל בירמינגהאם הוציאה ניצחון חשוב שייתן לה קצת אוויר לנשימה במאבקי
    התחתית. מה יהיה עם נוריץ'? אם היום הם לא ניצחו את חניכיו של ספארקי אז מצבם רע ומר..

אבל כמובן מחר הדובדבן שבקצפת, ניצחון בדרבי ויוצאים לדרך חדשה...אמן כן יהי רצון.

4. eastlands Member

כל שבוע אתם יוצאים לדרך חדשה ,,,,
    מישחק מחשמל בסלהסט פארק , לדרבי יש חוקים משלו (העובדות מראות שלקבוצה מלונדון קשה יותר לקחת אליפות בגלל 30 הנקודות במישחקי הדרבי )
    אני מקוה שלא נאכזב מחר , בסך הכל מישחקים טובים , כף שמתחיל החורף והקצב גובר,

5. GOALER Member

אבל אתם לא מחר

6. eastlands Member

goaler- אתם לא מחר
    מה בדיוק רצית חמוד , יש מחר דרבי בערוץ 53 , ב54 עירוני אשדוד ,ובערוץ חמש על האש סנטנדר נגד ריבר פלייט עם אוייב העם נדב (חבורת הזבל)יעקבי

7. cityblues beter dead than red

איך אני שמח שלא סופרים את הנוער שלנו....

לפחות לנו ישארו תירוצים.

8. ASROMA Member

אוי אוי אני חוזר בי ממה שכתבתי לפני חודש על ארסנל איך תוך חודש הכל השתנה ופתאום ארסנל לא נראית כל כך מאיימת , צ'לסי למרות ה1-0 שיחקה מצוין ומאז שרובן חזר מהפציעה הקבוצה מציגה יכולת מעולה רק דרוגבה יחזור ואז תהיה גם סיומת טובה יותר ליד השער , אם היונייטד ינצחו מחר אפשר להגיד שהמאבק נפתח מחדש.
    לגבי ליברפול באמת הם התחילו לא משהו נכנסו לפורמה ואז הפציעות של סיסה ובארוש כנראה יגמרו לה את העונה וחבל כבר 13 הפרש מצ'לסי לא חושב שליברפול יהיו פקטור העונה מכיוון שעוד נותרו לה הרבה משחקים קשים בחוץ חבל.
    הליגה תהיה מרתקת העונה.

9. THE STRETFORD END Member

רובסון העלת נקודה נכונה,
    ארסנל בתקופה לא טובה מבחינתה עדיין להוציא את ההפסד ליונייטד מוציאה לפחות נקודה במשחקים פחות טובים כמו בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה,חבל.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סטרטפורד אם תשיב לב אז תראה שאני נמנע לחלוטין מלהעביר ביקורת או להגיב על המשחקים ת'כלס. כי אני לא רואה אותם אז אין לי איך להגיב. אני מגיב בכלליות, מסביב לא על המשחק עצמו.

11. KirkH Member

לדעתי ההספדים לארסנל באמת מוקדמים. משבר עמוק או סתם תקופה גרועה - הם כולה 2 נקודות מאחורי המקום הראשון. את מה שיש לשחקנים של ארסנל ברגליים אף אחד לא יקח, מה שעבד בעונה שעברה ובתחילת העונה הזו יחזור לעבוד בשלב זה או אחר, ככה שבאמת מוקדם מאוד לדבר על צ'לסי כעל אלופה בטוחה.

אגב, איפה לעזאזל נעלם רודאס?!? דווקא עכשיו? רק מלדמיין את התירוצים שלו אני מת מצחוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

צ'לסי נראית טוב כבר תקופה ארוכה ולמרות שהוא היה מצויין היום - ארחן רובן, לפחות לדעתי, הוא לא הסיבה המרכזית לשינוי. דווקא הפציעה של דידי שהכריחה את מוריניו לשחק עם חלוץ בודד כשדאף מקבל תפקיד חופשי, היא לדעתי הרבה יותר משמעותית.
    כמו שכבר אמרתי, וכמו שראו היום בבירור, התפקיד של גודיונסן (או כל חלוץ אחר) הוא לא לכבוש, אלא לפנות שטחים. הנסיך האיסלנדי שיחק היום הרבה מאוד דקות בסביבות ה15-20 מטר לפני הרחבה של אברטון ובכך גרם לבלמים שלהם לצאת קדימה ובכלל לקו ההגנה שלהם לשחק מאוד גבוה. זה נותן את הבמה לפריצות של הקיצוניים ולבעיטות של למפארד ממרחק.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם צודקים, ארסנל לא במשבר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה אוהדי ארסנל צריכים עוד כדי להבין שהקבוצה שלהם במשבר?
    היכולת החלשה ואיבוד הנקודות לא מספיקים?

נ.ב
    מילאתי טור בווינר, בני יהודה, מכבי נתניה, הפועל באר שבע והיוניטד.
    3 יש, נשאר רק האחרון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. robson Member

מאז אותה משימה שוונגר שלח אותו נעלמו עקבותיו.
    אני חושש לגורלו, לא ישן בלילות מרוב דאגה.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, אני אומר לך שארסנל במשבר. נקודה. להוציא תיקו בכל המשחקים מול היריבות העלובות האלה שקול בעיני להפסד, ואני בטוח שרוב האוהדים אכן רואים את זה ככה. את המשחק לא ראיתי (לא הייתי בבית), אבל הבנתי שההתקפה שלנו הית די עלובה ושלא היינו ראויים ליותר מנקודה. בכל אופן, לצ'לסי היו המון משחקים כאלו בתחילת העונה והיא ידעה לצאת מכולם עם 3 נקודות. למה אתם שואלים? כי יש לה הגנה נורמלית, בלי סיגאן ולהמן, הגנה שיכולה להחזיק יתרון יותר מפאקין 5 דקות מבלי להשתין במכנסיים בכל פעם שהיריב עובר את החצי. תשימו לב שבכל המשחקים האחרונים ארסנל שלטה עד שהובילה, ואחיר שהיא עלתה ליתרון, ברגע שהיריבות קצת תקפו, השויון לא איחר להגיע. סף השבירות של ההגנה של ארסנל הוא נמוך ביותר, ונראה לי שונגר מתחיל להצטער על שלא קנה בלם מחליף בקיץ כפי שכל העולם סבר שהוא צריך לעשות.

נקווה לטוב במחזור הבא, עכשיו יאללה בורו לנצח את הפנסיונרים! :aaarse:

15. Hammers Fan Member

התכוננתי, התרגשתי, אפילו הכנתי תזכורת בממיר, הכל לקראת שידור הפרימיירשיפ הראשון שלי העונה מהריברסייד, ציפיתי למשחק נהדר בין המקום הרביעי לחמישי, אבל בהתאם למזל האופייני שלי, קיבלתי מחצית ראשונה מאופסת, פושרת וחסרת הזדמנויות ממשיות מול השערים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בולטון חסרת יצירתיות כתמיד, בלי ג'יי ג'יי אוקוצ'ה במרכז השדה זה בכלל נראה על הפנים מבחינתם. אפשר לתת קרדיט לבורו שלפחות מנסה להעלות את קצב המשחק מעט, אבל עדיין מתקשה לייצר משהו בקישור הצפוף של הוונדררס.

לי זה נראה בעיקר מאבק בין סטיוארט דאונינג לניקי האנט בכנף השמאלית של בורו/האגף הימני של הגנת בולטון. שני שחקנים נהדרים, לצערי הם פשוט מנטרלים אחד את השני במשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/04