מחזור 12 בפרמייר-ליג: צ'לסי עולה לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/11/04.

1. THE STRETFORD END Member

נשבע לכם בחיים לא ראיתי מסכנים כמו אוהדי שיטי שבסך הכל הוציאו נקודה אחת,לא ניצחון אלא תיקו ומתלהבים כאילו היו קבוצה מהליגה החובבנית שמעיפה קבוצה מהפריימיר בגביע האנגלי.

איזה הבדל בין שיטי לבין קריסטל-פאלאס למשל,
    שיטי בוכים שמה היו להם 4 ילדים חסרי נסיון,בלה בלה בלה...
    השדר האנגלי אמר במשחק של פאלאס-ארסנל ששאלו את איאן דאווי לאחר תחילת העונה הלא טובה שלהם האם הוא מתכוון להורות לשחקניו להתחיל לשחק יותר מלוכלך,יותר חזק,יותר מלחמה ,פחות כדורגל העיקר להוציא נקודה לפחות באיזה משחק והוא ענה להיפך אנחנו מתחילים להניע את הכדור יותר טוב ויש התקדמות אז למה לנו לשנות את זה ופה טמון כל ההבדל!
    קריסטל-פאלאס לאחר כמה שנים טובות בליגה הראשונה,עם תקציב יותר קטן משל שיטי,עם סגל הרבה פחות מנוסה ואולי אפילו פחות טוב,מנג'ר פחות מנוסה ואכן בחודש האחרון פאלאס משחקת כדורגל!אני חוזר כדורגל ואפשר היה לראות זאת נגד פולאהם או נגד ארסנל אתמול וביום רביעי בגביע מיקי מאוס ישחקו באותו סגנון נגד יונייטד באולד-טראפורד ואני שואל מדוע שיטי לא היתה מסוגלת לעשות זאת היום?לשחק כדורגל!להוציא נקודה בזכות ולא בנס?
    למה?כי זאת מנצסטר(סטוקפורט) שיטי,קבוצה עלובה,קטנה ומסכנה שרק באה להפריע לאחרים כי היא לא מסוגלת למשהו אחר,גם לא נגד הנוער של ארסנל!

2. eastlands Member

דוגמא מצחיקה - פאלאס (ואגב לא שמעתי את אוהדי ארסנל מלינים על 20-3 מצבי כיבוש אתמול) כדורגל התקפי 7 הפסדים שבהם לא חיברו 2 פסים , כולל מישחק נגדנו שהיה לא כוחות , בשבוע שעבר בבירמינהאם גול במיתפרצת , בונקר , לא חיברו3 פסים , וגם אתמול דקות ארוכות של היתגוננות בבית , הלו שיחקנו נגד ארסנל בבית וההינו 4 דרגות יותר טובים מפאלאס של אתמול , - לך תישתה מים ותיתרחץ
    דאווי אמר יופי שמעת מישפט - סיטי סיטי סיטי - ליבלבו אגס וגם תפוח ליצן

3. THE STRETFORD END Member

תקרא טוב ליצן,פתיחת העונה של פאלאס לא היתה טובה כולל הפסד לכם אבל בחודש האחרון הם משחקים כדורגל,לא בונקר,כדורגל וכשמשחקים כדורגל ומנסים לתקוף אז ההגנה יותר חשופה כמו אתמול נגד ארסנל!
    אני לא ראיתי אוהד ארסנל מזלזל באיך שפאלאס שיחקו אתמול!
    אפשר לשחק מבוקר,הגנתי,לבוא להוציא נקודה אבל בדרך של כדורגל ולא כפי שאתם שיחקתם היום.
    מזל ששונאי הליגה שלנו לא ראו את המשחק ולא מגיבים עליו צורת המשחק של שיטי זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים בקרב על איזו ליגה היא הטובה,המעניינת,המרתקת,ההתקפית! ביותר שיש!!!

שיטי היום שיחקה כמו קבוצה איטלקית מהליגה השלישית ועמוק עמוק בתוך תוכך אתה יודע את זה,שיטי לא הוסיפה כבוד היום לליגה האנגלית,להיפך!

4. eastlands Member

שבוע שעבר בבירמינגהאם זה פתיחת עונה , תיקרא טוב ליצן
    אני אגיד לך לסיכום - אם היתי משחק טוב היום וגומר 2-2 לא הייתי נהנה כמו 0-0 בונקר
    וכל זה ביגלל חבורת המיתנשאים wankers שכל השבוע דאגה להזכיר לי שזה יגמר 5\6
    רק אותם הייתי צריך לשמוע מיתחנפים ומפרגנים לי על יכולת קבוצתי , לא לא היגע לכם התענוג הזה , תיסבלו תיסבלו תיסבלו היום וגם מחר , ותיכתבו על הבונקר
    וכמה זה גרוע לליגה שיש תחרות ולא כל יום ריילי

5. KirkH Member

ואיפה אמיר אפרת היום? למה הדביל הזה לא בא לעשות היום פינה על הלוזריות הגדולה של ארסנל לעומת הגאונות הנדירה של אלכס פרגוסון?!?

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/04
  6. eastlands Member

רובי פאולר תרם גם הוא את חלקו ברפש , בעת שהיתחמם הוא זכה להקנטות מהקהל של החלאות שזוכרים לו עדיין את עברו העשיר , רובי בתגובה החזיר להם עם הידיים ועם הסימון 4 שהם כל כך שונאים , והבונוס אולי ועדת מישמעת -
    פרגיסקאם הפך לבדיחת היום בעיתונות- סמיתי עשה רק 2 תאקלים ושילם ב2 כרטיסים , הוא רק שכח שכל תאקל בפני עצמו חייב כרטיס בצבע האף שלו לפני שהופך לסגול,
    תישאר תישאר תישאר אל תעזוב אותנו לעולם אוהבים אותך סקאמי
    מאזן הדרבים בליגה מאז שחזרנו בסערה מהליגה השלישית - 5 מישחקים (3 בחוץ) 2 ניצחונות 2 תיקו 1 הפסד יחס שערים 9-6 למתוקים להיתראות באיסטלאנדסcity city city

7. Maor321 Member

הוא לא הזכיר גאונות של פרגוסון

הוא סתם ירד על ארסנל שהם לא הגיעו למה שאנחנו עשינו אף פעם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. eastlands Member

לא צריך להיתיחס למר אפרת יותר מידיי , בסך הכל אוהד\עיתונאי בחצי מישרה
    אני לא אתפלא לקרוא שהוא יורד על הקוסם שלו היום , ובכך יתוסף לעשרות אים לא מאות אוהדי י,,,ד שעלו לתוכניות רדיו אתמול והיתלוננו על סר לוזר ועל העובדה שהם מודאגים מהאפשרות שה,,,ד לא תשחק בליגת השמנת שנה הבאה - זיכרון קצר