מחזור 13 בלאומית: חיפה עם עוד 3 נקודות, 2-0 ברעננה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/12/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומר שאין יותר יונה וסאסי בהפועל ירושלים?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני ממש ממש לא בטוח, למה מי מתאים מהסגל הנוכחי לליגת העל? מליקסון, אלול וזולו? ומי עוד?

זאת רחוק מלהיות קבוצה לליגת העל, קודם כל שנגיע לשם, אחר כך נעשה סדר.

3. Joni Member

ממש לא... ביום שזה יקרה אני גם יקיף את טדי בחוטיני (זוכרים את רוסו?).
    סאסי מחזיק כרגע ב50% מהבעלות על הקבוצה. כונס נכסיו של יונה מחזיק ב-50% הנותרים, והם מוצעים למכירה.
    קבוצת הניהול בראשותם של האלוף במיל' יפתח רון-טל ושחקן העבר אדיר שמיר עדיין לא חתומה רשמית אבל לפחות ע"פ פרסומים זה אמור לקרות בקרוב. אפשר לומר שגם כרגע הם מתפקדים בהנהלת הקבוצה.
    נראה מה הם שווים בינואר. הספתח שלהם היה חלוקת כ-200 מטריות לחורף במשחק היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. spurs Member

למה שחיפה תצטרך להחליף חצי הרכב?
    גליל בן שאנן-לגיטימי לליגת העל
    טרטצקי-מגן מעולה אנדרייטד
    רואש+ליפניה-מרכז טבלה בליגת העל
    עודד אלקיים-נצטרך למצוא מגן ימני חזק זה נכון
    אבוקרט וערן לוי מתאימים לליגת העל
    דורה ודודו אברהם כנראה יכנסו לרוטציה עם שחקני חיזוק
    איראקלי מתאים וחמודי מתאים לרוטציה בלי להזכיר בכלל את רן רול שהוא שחקן נהדר

עם 4 חיזוקים אני חושב שנשב טוב בליגת העל העיקר זה לשמור על המסגרת שהשחקנים רגילים אחד לשני ולא ליצור קבוצה חדשה של שמו תשכאילו יעזרו בליגת העל אבל במציאות לא יעשו כלום

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לשכוח שבעונה הבאה 16 קבוצות בליגת העל, יספיקו קבוצות חלשות יותר מהקבוצות הנוכחיות בליגת העל על מנת להישאר בליגה, ברור שעבור קבוצות כמו הפועל חיפה ובאר שבע המטרות יהיו גבוהות הרבה יותר, אבל בכלליות, בעונה הבאה יהיה הרבה יותר מרחב תימרון למאמנים והישרדות בליגת העל עבור קבוצות קטנות כבר לא תהיה בלתי אפשרית כמעט.

6. אבו Member

אני מסכים. אני באמת חושב שאפשר לומר שבדיעבד, כמה שזה היה נראה נורא בעונה שעברה, ההישארות הזאת עשתה לנו רק טוב, אין ספק שאחרי שנעלה השנה, אנחנו ניהיה הרבה יותר מוכנים לליגת העל מאשר היינו בעונה שעברה, אם היינו עולים.

מתוך ההרכב של היום, אני חושב שהחוד שלנו מצויין, מרכז ההגנה, הייתי מחזק 3-4 עמדות, את מרכז השדה ואולי את האגפים.

7. Hapoel B"s Member

חמודי כיאל לא מתאים לליגת העל...אולי באמת בליגה של 16 קבוצות הוא יבוא יותר לידי ביטוי זה נכון.אירקלי שחקן נהדר ואני חושב שהוא יכול להיות טוב גם בליגת העל,מפתיע אותי שהוא לא הצליח במכבי פ"ת.

בקשר לזה שאמר שאין לב"ש שחקנים שמתאימים לליגת העל,אתה טועה ובגדול.

אביתר אילוז,קידר,זולו,מליקסון,קדוסי,קוסטרוב(עדיין שחקן צעיר אבל אם הוא ישאר גם לעונה הבאה הוא יהיה מצויין),יוסי אלקיים.

כבדה,פדלון,אלול,משה אסולין,אוקונגו וכו.מה שנותר לך זה להביא שוער,בלם,קשר באמצע וחלוץ.

8. כחול לנצח! Member

מכל השמות האלה רק מליקסון מתאים לליגת העל.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה רואה משחקים של באר שבע העונה?

קוסטרוב? אני אוהב אותו אבל על כל משחק טוב הוא נותן 6 חלשים, לא מצדיק את זה שיפתח בהרכב בכלל, קדוסי? יש לו פוטנציאל, אבל ראית אותו מתחילת העונה? נראה חלש מאוד וכרגע זה קרוב לחשוב ולהסיק לגביו שהעונה הטובה שלו עם סכנין הייתה הבלחה חד פעמית, הוא צריך להוכיח את עצמו ובינתיים הוא לא עושה את זה. קידר? לא בטוח בכלל, מאוד לא יציב, הרבה טעויות של טירון, לא הבלם (בטח לא מגן) שהייתי רוצה לראות בהרכב שלנו בליגת העל, כבדה לא מספיק טוב, פדלון? בדיחה מהלכת.

מכולם, מליקסון מתאים ואין ויכוח על כך, יניב אלול גם כן, זולו יכול להיות קשר אחורי גדול, אוקונגו לא בטוח שמתאים.

בקיצור, הכל תלוי בשאיפות, אני בטוח שלא מתאים לנו כל כך הרבה שחקנים חלשים שכאלה בליגת העל.

10. Hapoel B"s Member

קוסטרוב שחקן צעיר מאוד עדיין,לדעתי אם הוא ימשיך שנה הבאה הוא יראה לכולם מה הוא מסוגל,והוא מסוגל להרבה.

קדוסי ברגע שלא יעבור קבוצה כל שנה הוא גם יהיה טוב מאוד גם בשביל ליגת העל.אין הרבה חלוצים כמוהו,עם זריזות ואני מאמין שאם וכאשר נעלה ליגה הואו ישאר אצלנו הוא יהיה חלוץ מצויין.

דווקא מקידר אני יותר מחזיק מאשר מאלול.אני לא בטוח שקידר פחות טוב מכמה בלמים ישרלאם בליגה,ולדעתי הוא יפתח בהרבה קבוצות בליגת העל.

כבדה הוא שחקן ספסל טוב בשביל לחיגת העל,כנ"ל אוקונגו ופדלון.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/08
  11. Joni Member

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

במשחק שנערך היום בין הפועל עכו לאחי נצרת, ניצחה הקבוצה העירונית, 2:1, את הקבוצה מהמגזר.
    דווקא אחי נצרת היתה זו שעלתה ליתרון מרגלו של רם סטי בדקה 19.
    אך עכו נעזרה בשער עצמי שהבקיע שחקן אחי נצרת, יקיר שינה, בדקה 42 שהישווה לזכות המקומיים ולחובת קבוצתו את התוצאה.
    כנראה שהמומנטום היה עם עכו כאשר היא עשתה מהפך והבקיעה את השער השני מרגלו של מושיקו חלפון.

לנצרת הורחקו לקראת תום המשחק שני שחקנים והם: אמג'ד סולימן (85), יקיר שינה, כובש השער העצמי, (90) והחלוץ המצוין שלהם סרג' איליי (90).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/12/08
  13. roeiuzan Member

כמה שהליגה הזו הפכפכה, אחרי חודש וחצי במקום ה-6 הגיעו 3 משחקים בהם השגנו 7 נקודות ופתאם אנחנו כבר במקום הרביעי, נקודה מב"ש ונקודה זמנית מהפועל ר"ג. סוף סוף גם התוצאות מגיעות בנוסף ליכולת הטובה וגם ניצחון ראשון כנראה בהסטוריה עם אבו זעילה הם סימנים של ליגת העל באופק... שער בנבדל פסל לנו.. שיהיה.

14. הפועל_23 Member

כמעט שכחנו, מחר יש משחק בכפ"ס.
    משחק מאוד מאוד חשוב לר"ג שהפער מהמקום השישי הצטמצם רק ל3 נק' ובר"ג כל המערכת כבר בלחץ.
    משה אבוטבול מחלים מהניתוח בפנים וצפוי להיעדר עוד כחודש וחצי ולכן לא ישחק מחר.
    שי חדד יחזור לאחר שהחלים מהפציעה במפשעה, לסוארז עדיין כאבים בקרסול אך יפתח בהרכב.
    לא ברור אם קובי חסן יפתח בהרכב או ישולב מהספסל.

הרכב משוער:
    רפי כהן, קובי מוסא, אלי לוי, אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, שי חדד (קובי שריקי), שי רביבו,רוברטו סאנצ'ז (קובי חסן), מור גולן, ג'ורג' דאטורו

15. הרצליה Member

אם היום מכבי הרצליה לא יורדת עם 3 נקודות מהמשחק ברמת השרון, שינעלו את הדלתות של המועדון הזה באותו הרגע.
    אם הניצחון על הפועל חיפה בגביע הטוטו נתן להם טיפה ביטחון שיתפוצצו היום, אתם יודעים מה לא צריך להתפוצץ שינצחו 1-0 משער עצמי בדקה 95 אחרי בונקר כל המשחק, רק שינצחו.