מחזור 13 בלאומית - רמה"ש מארחת את בת ים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/12/09.

1. idans Member

אסף עזו מגן שמאלי?!
    נגדנו תומר סולטן היה מגן שמאלי ועזו בלם, מה שלא ברור זה איך מוסא סלמן מגן ימני? הרבה יותר מוזר.

2. הרצליה Member

אחרי ארבעה ניצחונות רצופים והדבקות רצינית לחבורת הצמרת אני מאוד חושש מאיבוד נקודות נגד קבוצת מוקש כמו הפועל אשקלון במיוחד עם אורי מלמיליאן(אחרי כל מה שכתבתי עליו בזמן האחרון) ואחרי הזעזוע שהם עברו בשבוע האחרון.

אני ממש לא בטוח שלשחקני מכבי הרצליה יש אופי לנצח במשחק הזה אבל תמיד שווה לקוות, ניצחון מעלה אותנו למקום השני-שלישי בטבלה שבוע אחד בלבד לפני המשחק נגד המוליכה מקריית שמונה., כמה חבל שדווקא במשחק הביתי הכל כך חשוב הזה אני לא אוכל להיות בגלל הצבא.

אגב המגרש באשקלון הוא כמובן רק זכרונות נעימים אחרי ששם הבטחנו את העלייה לפני שלוש שנים וחצי למרות שהפסדנו 1-0.

שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/09
  3. איתי שכן-טוב Member

מצד אחד זה חג המכבים.. מצד שני אנחנו זקוקים לנס! אז שוב נראה תיקו ?? מקווה שלא .. ובע"ה ננצח כבר בבית ונצא לדרך חדשה. מה שעברנו בשבוע האחרון, לא חושב שזה זעזוע. יוסי רוזן וינון ברדה היו מאוד חלשים מתחילת העונה. רק השיחרור של יאיר אזולאי לא ברור. הוא באמת בלם מצויין!! ומה גם שאין יותר בלמים על הספסל.

בהחלט המגרש באשקלון נותן לכם מזל! אם זה שניצחתם אותנו 3-0 , ושהבטחתם את העלייה למרות שהפסדתם 1-0 שמהצד שלנו הבטיח את ההישארות בליגה עם שער של שי אהרון בדקה הרביעית.

למרות 4 תוצאות תיקו רצופים, אשקלון משחקת טוב לאחרונה, ואחרי תקופה ארוכה שלא שיחק, יחיאל צגאי חוזר מחר לסגל ואולי גם להרכב. חוץ ממנו אני מקווה שגורמז'נו ששבר את הקרח בשבוע שעבר ימשיך לכבוש.

4. הפועל אשקלון =] Member

איתי יש לך הזמנה?..זה חן

5. איתי שכן-טוב Member

לא אחי אין לי.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עירוני בת ים מנצחת ברמת השרון 1:0 קטן אבל עם משמעות מאוד גדולה, את השער היחיד במשחק כבש יניב סבג.
    בעקבות הניצחון היא חוזרת להוליך את הטבלה, בנקודה יותר מקריית שמונה, כל הכבוד להם, עד כה הפתעת העונה.

7. הפועל_כפר_סבא Member

מה זה שווה שהם מקום ראשון אם הם משחקים בונקר מסריח??
    הטקטיקה שלהם היא לכבוש ממתפרצת ואז להתבנקר עד סוף המשחק. אבל כמו שהפרטנרית שלה למשחק היום הולכת ודועכת אז גם הם ייפלו..

8. The best of The best Member

לבת ים יש יותר מזל משכל, זה הרבה מעבר ליכולת שפשוט אין שם, יש שם הרבה אמונה וטקטיקה של לתת גול לגנוב את הגול ולעשות הגנה ובונקר עד סוף המשחק כל הנצחונות שלהם לרוב זה 1:0 ובונקר כמו שהמזל הרע של נס ציונה לא ימשיך לנצח כך גם המזל הטוב שיש לבת ימים.
    אני עדיין לא שוכח את המשחק שלנו נגדם איי שם במחזור 5 6 שהם היו צריכים לקבל מאיתנו שישייה ואחרי המשחק חגגו במגרשם הבייתי את התיקו כאילו לקחו אליפות.
    ולסיכום עם כל הביקורת והבעת הדעה יש תוצאות ועל זה אני כן מפרגן וכל הכבוד להם למרות שבפאן המקצועי כבר אמרתי מה אני חושב עלייהם, מקצועיות לחוד ומזל לחוד...

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הללוייה!!! אשקלון ניצחה! לא ייאמן, ימות המשיח הגיעו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx (לא בכוונה להעליב אשקלונים יקרים)
    דווקא מכבי הרצליה שהייתה בשוונג ויכלה להצמד יפה לצמרת, כשלה באשקלון. עודד גביש הותיק כבש שער עצמי בדקה 75 והקנה למלמליאן 3 נקודות ראשונות מאז המחזור ה3[!]. להרצליה לא יהיה הרבה זמן להתאושש, היא תארח בעוד 4 ימים בדיוק את קריית שמונה (שידור ישיר ב5+ לייב), שתנסה להשיג מחר את התואר הראשון העונה-גביע הטוטו של הליגה הלאומית (מול עירוני ראשל"צ, 18:00 בוינטר)

גם החבר'ה מעראבה חשבו שאולי הפעם הם יצליחו להתאושש אחרי 4 משחקים ללא ניצחון, והם היו קרובים לזה, אבל כמעט זה לא מספיק. לירן דיאמנט (12) העלה את הכח ליתרון ראשון, שוורצמן (18) ולויט (62)הפכו את התוצאה אך שער יקר בשניות האחרונות של דיאמנט הצעיר חרץ 2-2. שתי הקבוצות נותרו בחלק התחתון של הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/09
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

האמת שעראבה יותר קרובה לצמרת מאשר לתחתית, 7 נקודות מהמקום הראשון לעומת 10 נקודות מהקו האדום, כיאה לליגה המשוגעת הזו.
    הרצליה מבחינתה פספסה הזדמנות אדירה להידבק לבת ים וקריית שמונה, הקבוצה של דראפיץ' צריכה לבוא בטענות אך ורק אל עצמה, זה משחק שהיא היתה חייבת לקחת בו את מלוא הנקודות.

11. איתי שכן-טוב Member

סוף סוף ניצחון!! אין לי קול כבר מצעקות השמחה בסוף המשחק!!

מחצית ראשונה רדומה שצד שתי הקבוצות, אבל במחצית השנייה תקפנו בלי סוף, והשוער של הרצליה נתן כמה הצלות יפות לצד כמה החמצות ענקיות של ג'ורמז'נו.
    דקה 75 דאבל פס יפה בין קוז'וק לצגאי מסתיים בהרמה לרחבה של הרצליה, עודד גביש ניסה להרחיק ונוגח לשער שלו ועושה 1-0 לאשקלון.

היום שי פטלק סוף סוף היה בהרכב והיה אחד המצטיינים! גם צגאי שנכנס מחצית שנייה היה טוב מאוד. אני מקווה שכבר בבמשחק הבא יבואו יותר מ-350 אוהדים.
    התאכזבתי לראות רק 6 אוהדים להרצליה, ציפיתי להרבה יותר.

12. הפועל_כפר_סבא Member

איתי אני מקווה שלא התכוונת ברצינות למשפט האחרון שלך.
    6 אוהדים להרצליה במשחק באשקלון זה השג נהדר בשבילם..

שמחתי מאוד לשמוע על הניצחון של אשקלונה אבל קשה לי להאמין שהם כבר יידבקו לצמרת העונה, אין להם את תעצומות הנפש האלה כל עוד מלמיליאן מאמן, אם יוחלף אז אולי אפשר לדבר על פלייאוף עליון..

13. איתי שכן-טוב Member

אני יודע שלהרצליה כמעט ואין אוהדים. אבל קבוצה שאם הייתה מנצחת הייתה נדבקת ממש לצמרת, הייתי מצפה ממנה שיביאו אוהדים.
    אני בטוח שאם הרצליה הייתה מארחת היו לפחות 30-40 אוהדים אשקלונים.

אני דווקא מאמין שהניצחון הזה יפתח לנו דרך חדשה.. אבל את זה נצטרך לראות ביום שישי במשחק מול שמשון.. ואם ננצח גם אותו בע"ה.. לא אמרנו את המילה האחרונה לעונה הזאת.

עוד שלושה מחזורים אתם אצלנו.....

14. הפועל אשקלון =] Member

סוף סוף איזה שמחחה הייתה באשקלון היום חחח

ביציע ישבו גם 3 שחקנים זרים שמעומדים להיות בקבוצה בינואר...אחד מהם כבר חתום מלפני חודש חלוץ סנגלי אם אני לא טועה

יחד איתו ישבו עוד 2 חלוצים שאמורים לחתום כאשר אחד מהם הוא חלוצה של סנט אטיין הצרפתית...(כן גמני לא האמנתי)

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני מאוד מקווה בשבילך שלחלוץ מסנט אטיין לא קוראים פטה בנגורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx