מחזור 13 בליגת העל - הפועל מאכזבת עם 1:1 מול עכו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/12/09.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב קידר כקשר אחורי? עד כמה הוא לא סופר את דנדי אוקוגו כשגם שאייל שן נעדר הוא לא נותן לו לשחק?
    ואם כבר בלם שישחק כקשר אחורי אז לא עדיף לשים שם את פרגל שבעברו שיחק בסלביה פראג כקשר אחורי?

לירן, אם יהיה מזג אוויר טוב, אני צופה לפחות 1000 באר שבעים בת"א, אולי אפילו 1500. אם המזג אוויר יהיה גשום אז מניח שיהיו מאות אדומים ביציע, ועדיין כפי שאמרת יהיו מינימום 500 אדומים בבלומפילד מחר.

גם אני מגיע למשחק עם הרגשה לא טובה. לא הרגשה של תבוסה אלא הרגשה של משחק שנפסיד בו בלי לתת מאבק אמיתי.
    בכל מקרה, נסיעה לבלומפילד היא תמיד חוויה, המתקן הטוב בארץ לדעתי והמתקן שנותן לצופה באמת חוויה של צפיה, נתראה במגרש...

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חיפה מוכרחת לנצח את מכבי פתח תקווה אם היא לא רוצה להיכנס למשבר רציני ועמוק. אני זוכר שציינתי בעבר שאני לא אוהב את כל הפסטיבל סביב הקבוצה אחרי אותם 4 נצחונות רצופים וכנראה שזה באמת פגע בקבוצה, שהפסידה לעיתים משחקים שבהם היא הייתה טובה יותר מהיריבה שלה. למכבי פתח תקווה יש קבוצה כשרונית, שביום טוב יכולה לנצח כל קבוצה בליגה, אבל אני חושב שהמשחק תלוי בעיקר בכרישים, או לפחות רוצה להאמין. הפועל חיפה חשובה לכדורגל שלנו הרבה יותר מהלוזוניה.

יהיה מאוד מעניין לעקוב אחרי העבודה של ג'ון גרגורי. אני אהבתי מאוד את לואיס פרננדז וכמובן שאת לותר מתיאוס המלך ומצטער מאוד שהם עזבו. אני לא מצפה מהאנגלי לשנות דברים כבר בזמן הקרוב, כי בכדורגל אין קסמים, אבל יהיה שווה לראות מה הוא יצליח לעשות. מול ביתר ירושלים, אני חושב שהמשחק בעיקר תלוי באורחת, כי ביום טוב שלה יש לה מספיק כלים לנצח את המשחק.

בצל הידיעות על כך שהמכתש יהרס, אני מקווה מאוד שבהפועל רמת גן ידעו לשים את הכל בצד ולנצח יריבה שעל הנייר נחותה ממנה.

המשחק המסקרן ביותר של השבת לדעתי יהיה בין בני יהודה להפועל באר שבע, כי לשתיהן יש המון מה להוכיח. בני יהודה רוצה מאוד להיות הסוס השחור של מכבי חיפה והפועל תל אביב ובלי שום קשר אליהן, לפחות לסיים את העונה עם כרטיס לאירופה. הפועל באר שבע עדיין מנסה להבין לאיזה מקום היא צריכה לכוון. הכתומים מצהירים שהם המועמדים לנצחון ואני מסכים עם הקביעה הזו. עכשיו הכדור בידיים שלהם והם צריכים לנצח את המשחק הביתי מול יריבה שבטוח לא תעשה לה חיים קלים.

קצת לא נעים להגיד, אבל נראה לי שהשבת הקרובה תהיה נראה סוג של שחזור מאותה השבת שבו מכבי חיפה והפועל תל אביב דרסו את יריבותיהן. אני מקווה מאוד שאני טועה ושתהיה איזושהי הפתעה שתדליק קצת את הליגה.

3. Hapoel B"s Member

אוקונגו של אחרי הפציעה זה של אוקונגו של לפני הפציעה,במשחקים שראיתי אותו(לא הרבה)הוא היה מאוד כבד ומסורבל וממש לא התאים לקבוצה.חוץ מזה שהוא בכלל לא בסגל במשחקים האחרונים.

בקשר לפרגל,הוא עצמו אמר שהוא ממש לא אוהב לשחק בתור קשר אחורי,ולפי דעתי גם לא תריך לתת לו לשחק שמה.הייתי מעלה בהרכב במקום שן או את יוסי אלקיים,או את נאסר או את קדוסי.
    דראך אגב,בפראגל הוא דווקא שיחק רוב הזמן בעמדת המגן השמאלי ולא הקשר האחורי.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזג אויר טוב בטוח לא יהיה, לפחות לא צפוי להיות, כך שאני די מוכן לרע מכל- שלא יבואו יותר מדי אוהדים.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת העל 2010 - בושה.

אין לי מה להגיד, פשוט ככה בושה!

בושה שנתנו לעכו לארח במגרש הזה, אין מערכת ניקוז! המגרש כולו בריכה, לא אגם, בריכה! אין קרנות הכל מים, פשוט בושה!

ביזיון!

הליגה ה-6 בטיבה בעולם!!!

בושה שאין מערכת ניקוז!!!!!!!!

6. oFiRzZz Member

מגרש בלגית העל 2010 .. בושה ...

7. איגור .פ. Member

עלוב מאוד להוריד ליגה את עכו

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/09
  8. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/Black354X281/150651.Xxx

יואו, איזה קטע, לא האמנתי שבגלל הגשם המשחק יבוטל.
    לפחות הפועל לא איכזבו ביום-הולדת שלי.
    האיצטדיון הזה הוא בושה וחרפה, אין מילים אחרות להגדיר את המחדל שנעשה כאן.
    מאיר לוי הפעיל שיקול דעת נכון, אין ספק בכלל, אי-אפשר לבצע כדור קרן, לא רואים את הקווים וגם בכל המגרש אי-אפשר לתת פס פשוט.
    רק חבל שעכשיו המשחק יידחה ובינתיים שוב חיפה תפתח פער גדול מהפועל, ואז אנחנו ניהיה לחוצים.
    מצד שני, אפשר להסתכל על זה גם בצורה חיובית - אין שום פציעות נוספות לקראת המבורג והשחקנים יגיעו רעננים יותר.
    ודבר אחרון - הקהל של הפועל לא מיהר לעזוב את האיצטדיון ונשאר לעודד קצת, גם הכמות לא רעה. פשוט אוהדים נפלאים יש לנו, כל הכבוד למי שטרח והגיע לאיצטדיון, אני מצדיע לו. הקהל הטוב בארץ כבר אמרנו?

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/09
  9. alexshw Member

עלוב, שב - 28.2 כן אישרו לשחק בק"ש.

10. kfiros Member

באמת עצוב וחבל שנאלצים לבטל משחקים בגלל מזג האויר. אבל מצד שני אין תקנה מחמירה שמחייבת את הקבוצות לגבי עמידות הסימנים. סביר להניח שאם כמות המשקעים במרכז היתה שווה לזו של הגליל היינו בסכנת ביטול של רוב משחקי ליגת העל היום.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב את זה...איך אין מערכת ניקוז נורמלית במגרש?

יניב קטן לא ישחק היום במדי מכבי חיפה, דווקא עכשיו יש להפועל פ"ת הזדמנות לנסות אולי לעשות משהו. הנוכחות של קטן עצומה וראינו שבלעדיו מדובר בקבוצה אחרת, אם הפועל פ"ת תנצל את המזג אוויר הזה ולא תסתגר ותעמוד על ה-16 ותחכה לשריקת הסיום, שחקני חיפה עוד עשויים להילחץ ופ"ת עוד יכולה איכשהו לגנוב 0:0 וגם אם לשוער של פ"ת יהיה יום טוב כי מכבי חיפה תגיע ל-5/6 מצבים שלה בשקט...

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/09
  12. ofiry15 Member

מזה זה, בושה!
    בהתחלה דווקא לא ראיתי משהו רע בהגדלת הליגה, היום אני מבין למה זה כזה נורא.
    ולברוח למגרשים אחרים זה גם לא פתרון, פשוט צריך מתקנים ראוים גם של 3000 מקומות ישיבה אבל ראויים!
    אני גם לא רוצה לראות מצב ש4 קבוצות משחקות בבלומפילד 4 בקריית אליעזר 3 בטדי וכאלה.
    מספיק יש לנו 2 מתנחלים במקדש....

תיראו דוגמא שרק לקנא בה מהליגה האנגלית. ( רגע רגע אל תצאו עלי, בטח שאני לא מחשיב את הפריימר והצ'מפיונשיפ בכלל )

כאן אנחנו יכולים לראות תמונה של איצטדיון הסלע הלבן, איצטדיונה של קבוצת סוואנזי סיטי מהליגה השלישית באנגליה, האיצטדיון נבנה עוד שהקבוצה היתה קבוצת ביניים בליגה הרביעית באנגליה!

אחחח פשוט לאכול תדשא במגרש הזה שסופג פי 80 גשם יותר מבארץ...

http://www.ais-uk.com/fs2.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בוא תסביר לי? מה? למה קרית אליעזר זה נראה לך מגרש ראוי? הכל עניין של מערכת ניקוז, אם היתה במגרש מערכת ניקוז המשחק היה מתקיים, זה הסיבה היחידה שהמשחק הזה לא מתקיים. המתקן עצמו הוא מתקן טוב בנצרת עילית, הבעיה היחידה זה שהמערכת ניקוז שם שווה לחרא. מה הקשר בין זה לבין 3 או 4 קבוצות שמשחקות באותו מגרש. ובזה שמתנחלים לכם ב"מקדש"...אתה חושב שמכבי ת"א ובני יהודה מעדיפות את בלומפילד? אם זה תלוי בבני יהודה היא משחקת בשכונה או עוברת למגרש חדש משלה, ואם זה תלוי בגולדהאר ומכבי ת"א, מכבי כבר משבוע שעבר בונה מגרש מודרני משלה ורק שלה של 30 אלף מקומות. הבעיה היא ראש עירייה מטומטם שהרס את כל חלקת הספורט בעיר ועשה מהכל נדל"ן ועל הדרך לא יבנה מגרשים לקבוצות שמגיע להן ולא יבנה מגרש להפועל ת"א כדורסל אם זה תלוי בו שלא יהיה ספורט אפילו שיהרסו את היכל נוקיה העיקר שיהיה מגדלים.

14. Apu Member

אתה אמיתי? אתה בכלל יודע למה בוטל המשחק היום?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר למה נראה לך שיש למכבי ת"א את האופציה לבנות איצטדיון חדש משלה ועוד 30 אלף מקומות(!), אני בטוח שגולדהאר לא ירצה להשקיע את הבערך 100 מיליון שקל לבד שיש לו את בלומפילד, ולא נראה לי שיש מקום בת"א בשביל זה.
    מכבי ת"א לא צריכה איצטדיון של 30 אלף מקומות, ראינו כששיחקה בר"ג שהכמות גדולה עלייה.