מחזור 13 בליגת העל - הפועל מאכזבת עם 1:1 מול עכו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/12/09.

1. alexshw Member

הרמה היא אותה רמה כמו בעונה שעברה, לכל הפחות.
    אז מה עדיף - 0:0 או 4:2 כמו בין עכו להפועל חיפה?
    אומרים שבליגה של 12 קבוצות, יש הרבה מפגשי צמרת והם מעניינים.
    אז בואו תגידו לי כמה משחקים מעניינים היו בעונה שעברה באותם משחקים?
    אתם רוצים מלכי שערים עם 14 גולים?
    זה מביך.
    התוצאות של מכבי חיפה בכלל לא מדד. תסתכלו על משחקים בבטן הטבלה ומטה.
    וגם משחקי צמרת העונה יותר מעניינים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/09
  2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מעדיף את הליגה העונה על פני עונה שעברה, יש בטן לליגה וזה מה שטוב, לגבי התבוסות, נו באמת, אז מה אתם מעדיפים? נצחונות דחוקים של 1:0? מה שקרה לא מעט בעונה שעברה, איך שלא תסתכלו על זה יש העונה יותר עניין בליגה, הגיע הזמן שתפסיקו להתלונן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/09
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלאס עם הויכוחי מכבי חיפה/הפועל.
    תגובות שיהיו על זה ימחקו,אם זה לטובת חיפה או אם זה לטובת הפועל.

אגב אני לא רואה שום דבר רע בזה שאנחנו או הפועל הבאנו בראש להפועל פתח תקווה.

1.פתח תקווה הייתה גם כשהיה 12 קבוצוץ
    2. כשטוטנהאם מביסה 9-1,או בהולנד יש תוצאות כאלה וגם בגרמניה וספרד,מישהו מתלונן?באנו לראות שערים לא משחקים מגעילים של 0-0 אז גם כשיש הרבה שערים מתלוננים?

4. ארסנל ונגר Member

אותה רמה? אין פלא שעשיתם הסטוריה כה מבישה בליגת האלופות, ואני לא מתכוון לעקוץ כשאני אומר זאת.
    כוונתי היא שמכבי חיפה מתמודדת בארץ עם רעננה, עכו וסכנין ופתאום הקרש קפיצה לליגת האלופות, הבדל הרמות הוא עצום. אז נכון שאם מתכונת הליגה בשנה הנוכחית הייתה כמו שנה שעברה גם לא הייתם עולים לשמינית הגמר, אבל אני מאמין באמת שהייתם נראים הרבה יותר טוב בטבלה הסופית אם מבחינת כיבוש שערים ואם מבחינת כמה נקודות.

לפי דעתך 6 קבוצות מהליגה הלאומית עלו ליגה. לפי דעתי? קבוצות הצמרת של ליגת העל ירדו ליגה.

5. alexshw Member

ממש לא מסכים.
    הבעיה של מכבי חיפה הייתה איכות הסגל. בעונה שעברה הסגל היה פחות איכותי. אז לבטח שלא היינו משיגים יותר. לא חושב שהיינו עוברים את זלצבורג.

ושוב, דעתי היא שלכל הפחות אין ירידה ברמה.

אתה מתלונן על בונקר, ורוצה לחזור ל - 12 קבוצות?
    יהיו לך האמא של הבונקרים

6. מכביחיפהזהבדם Member

אם לחלוץ בינוני כמו ארבייטמן יש 13 שערים אחרי 13 משחקים,אז זה כבר אומר הכל על הרמה העלובה של הליגה.
    בעונה שעברה? גם בעונה שעברה הרמה היתה גרועה,אבל השנה הליגה גרועה הרבה יותר.

7. wings Member

משהו פה באמת מופתע ממה שקורה בהפועל פ"ת? מה כבר אפשר לצפות מקבוצה שמנוהלת ע"י ליצן כמו דני לוי?
    משחק אימון, לא יותר מזה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה אני אגיד... דבר ראשון, שוב, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לקהל המדהים שלנו, שהביא היום יותר מ- 1,000 אוהדים לבלומפילד, בספורט 5 רשמו 1,500, אני חושב שהיה קצת פחות, אולי 1,200 פלוס מינוס. מדהים איך הקהל הזה מגיע כאשר הוא יודע איזה זבל יש לו ביד, ואיזו הגנה עלובה יש לנו, ושאנחנו בוודאות נחטוף לפחות 2 שערים, אין דברים כאלה. 1,300 איש ש-99 אחוז מהם עשו את כל הדרך מהבאר שבע- בשביל מאמן חרא, קבוצה חלשה להחריד, ומזג אויר שהיה צפוי להיות סוער (בסופו של דבר היה משלם).

בנוגע למשחק, אין לי כבר מילים. עד מתי נפסיק לחלק מתנות? 2 שערים עלובים מבחינתנו, במיוחד הראשון שבאה מטעות איומה של מוריירה (אם אני לא טועה), טעות של טירון, כדור הגיע אליו לראש, משום מה חיכה שהכדור יקפוץ פעם אחת על השדא אבל אז עבר אותו ואלירן עטר יודע לנצל יפה מאוד טעויות כאלו, וזה 1-0 משום דבר, וגם הגול השני... כדור טועה שהגיע לעטר משום מקום, שהפציץ באמת בצורה יוצאת מן הכלל. 2-0 דקה שמינית, אותי זה גמר, אבל השחקנים הוכיחו היום שאנחנו פשוט לא נופלים מאף קבוצה בינונית, ובני יהודה היא פשוט הטובה ביותר מכל הבינוניות, לא יותר מזה.
    שימו לנו חוליית הגנה של קבוצות כמו אשדוד/נתניה/בני יהודה... לא יותר מזה, ואנחנו נאבקים על מקומות 3-5, אבל ההגנה הורגת אותנו, אנחנו כל משחק נותנים פור ליריבה. נגד יריבות כמו נתניה ובני יהודה זה בסדר כי אנחנו יכולים לחזור ויכולים להשיג אפילו יותר מזה, אבל נגד הגדולות יותר ראינו שזה גמור מבחינתנו. ואסור אסור להמשיך ככה, אלו משחקים שאנחנו יכולים בהחלט לנצח, מכלום... 2 כדורים מקריים ו-2 גולים.
    פרט לכך בני יהודה לא הגיעה לאף מצב נוסף ממשחק מסודר, פרט ל-2 הגבהות לרחבה קאלה לא נגע בכדור וזה אומר הכל, אנחנו מסוגלים להרבה יותר, אנחנו בטח לא נופלים מכל הקבוצות הבינוניות האלה-אבל ההגנה גורמת לכך שאי אפשר לומר שאנחנו טובים יותר, כי עם הגנה כזאת זה בלתי אפשרי. בדקה ה-11 פדידה החמיץ ממצב בלתי אפשרי... 3 מטר מהשער.. כדור לרגל, נמוך, שער ריק לחלוטין... והוא בועט החוצה, אלוהים יודע איך.

אבל הכי כיף... היה לראות את אוהדי בני יהודה (באופן יחסי, כי הכתומים לא הביאו יותר מ- 2,500 אוהדים, ואני לארג' איתם)... אחחחחחחח רק בגלל זה התגעגעתי למשחקי ליגת העל, שיש לך אוהדים מהצד השני שאפשר קצת להתגרות ולהרגיש במשחק. קיללו וירדו עלינו מהדקה ה-4 עד הדקה ה-85,86... ואז בסוף... אוי זה היה כל כך מתוק.

הקבוצה הזאת גמורה,אנחנו לא נשיג יותר ממקום 6 כי אנחנו לא שווים יותר מזה, אבל מבחינת קהל... אני מרגיש גאווה אדירה, אוהדי בני יהודה יצאו מאוכזבים ומתוסכלים, אבל היו כאלה מספיק בוגרים כדי להחמיא לכמות האדירה ולעידוד הנפלא. מספר 1.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה היה לנו היום בבלומפילד? אממ, איך אתם רוצים לאכול את זה:
    1. יש לנו הגנה בזיונית שבגללה הפסדנו 2 נקודות.
    2. שיחקנו היום מעולה, היינו שווים ואף יותר טובים מבני יהודה, וחזרנו עם נקודה מבלומפילד אחרי פיגור 0-2.
    ^ בחרו את התשובה הנכונה.

רוצים לשמוע בדיחה? ההגנה של הפועל באר שבע. אין משחק שכולם משחקים טוב. פעם אחת מוריירה טוב ופרגל גרוע, פעם פרגל גרוע ומוריירה טוב, פעם הרוש סבבה, פעם הרוש רע. אז היום היה התור של מוריירה לטעות כמו טירון ולתת לעטר להביא גולאסו. אחרי כמה דקות זה היה התור של גלרסה(עוד טעות מתוצרת עזורי) לתת לעטר עוד גולאסו. ואחרי זה? לא ראיתי מבני יהודה כלום. הגבתי פה בעמוד הראשון שהכל תלוי בהם, אז וואלה, התבדתי. מדקה 11 הם בקושי עשו משהו במגרש.

המחצית הראשונה, מדקה 11 כמובן, הייתה בשליטתנו המלאה. בני יהודה לא עשו כלום. אבל הם עמדו לא רע בהגנה, אנחנו שיחקנו שקוף מדיי, לא הצלחנו להעביר כדורים ולכן זה נגמר רק ב2-1 מרגליו הקצרות של אסולין. בלי להזכיר את ההחטאה של פדידה מול שער ריק, פשוט מול שער ריק! זה היה כואב לצפייה.

מחצית שנייה? חושך מצריים. מצד שתי הקבוצות. כמעט ולא היה כדורגל, הכדורגל היה יותר ברגליים של בני יהודה אבל לשם שינוי במחצית השנייה ההגנה שלנו עמדה טוב, שמרה על עטר (באיחור אני חייב לציין). פרגל ונאסר (שחקן ענק, זה הקטן גדול יהיה) נתנו לו כמה גליצ'ים שהוא נשאר בשוק מהם. ואז, כמובן, איך לא, הגיע מאור האלוהים. איזה בומבה שלו. 4 שערים, 3 מהם-ללקק את האצבעות.

להוציא נקודות מבלומפילד זה קשה, ובנתיים יש לנו 1 מ3. לא רע.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לירן, כפי שאמרתי לך, הקהל של באר שבע הוא המסור בארץ. ידעתי שיבואו 1000 איש, פחדתי שמזג האוויר שהיה צפוי להיות סוער יבריח את השאר, בסוף באו כמעט 1500 איש, מדהים.
    התקשורת יכולה לדבר עד מחר, הקהל של באר שבע הוא מהטובים בארץ ומגיע לו קבוצה טובה יותר.

2. יש חשש כבד שליאור אסולין גמר את העונה עם קרע ברצועה הצולבת, אם כך הדבר, אז אם כל הכבוד לנקודה היום, יצאנו בהפסד מהמשחק.

3. גיא עזורי שוב הוכיח שאין שום קשר בינו לבין כדורגל.
    אביתר אילוז כקשר אחורי? גולרסה כשחקן חיזוק?(אלוהים כמה הוא איטי) מורירה ממשיך לשחק בהרכב? והכי הזוי, אוהד קדוסי על הספסל ופדידה פותח כקשר ימני.
    גיא עזורי, לך הביתה.

4. מאור מליקסון שוב הראה שכשהוא רוצה הוא מהישראלים הטובים שיש לנו.
    הגול הראשון התחיל עם מבצע ענק של מליקסון שבישל את השער לאסולין, הגול השני הוא כולו מליקסון שבסיום מבצע אישי שלח טיל אדיר מ30 מטר לחיבור, מדהים.

5. אלירן עטר? מפחיד! השחקן הישראלי הטוב ביותר שיש לנו היום. פשוט אדיר.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אסולין גמר את העונה אנחנו יכולים לסגור את הבסטה.

חוץ ממליקסון, ההבדל בין המקומות 6-7 שאנחנו שם עכשיו לבין המקומות 11-13 הוא ליאור אסולין. סקורר טוב, המוציא לפועל הכי טוב שלנו, נכון שהיו לו החמצות, אבל בנוגע אליו אני תמיד בטוח שיחזיר בשערים. אם הוא בחוץ אנחנו אבודים.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

"אבודים". נסחפת קצת.

אוהד קדוסי = ליאור אסולין. אני ממש לא חושב שאסולין יותר טוב. שנייהם עם אותם נתונים, משחקים באותו סגנון. אסולין בחוץ? אז עזורי יעלה 4-5-1 עם קדוסי. זה לא יהיה כ-ז-ה משמעותי.

הבעיה היא שקורה משהו מתחת לפני השטח בין עזורי לקדוסי. זה פשוט לא ייתכן שהוא מעדיף את פדידה על קדוסי! אני רק מקווה שעזורי ישאיר את האגו בצד ולא יעלה 4-5-1 עם פדידה או בלומשטיין, כי הוא מסוגל לזה..

13. alexshw Member

אלירן עטר שחקן הישראלי הכי טוב?
    אולי כשיפסיק עם הפוזות והדאווינים. מבחינת נתונים אישיים והכושר שלו בשנה האחרונה שלו, אז השחקן הישראלי הכי טוב ישב היום ביציע בגלל פציעה.

ואני גם מציע לעטר לא לעשות פוזות למכבי חיפה. ואם הוא רוצה להצפין לכרמל הוא צריך להבין שהדרישות הן יותר גבוהות מאשר בבני יהודה.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx בני סכנין - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

ראשון, ה-13/12/09. 19:30 בערב. אצטדיון דוחא.

בני סכנין מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-13 ובמאזנה ישנן 10 נקודות. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 1-0 בחוץ למכבי חיפה של אלישע לוי.
    האדומים מדוחא נמצאים גם העונה במאבקי התחתית, כהמשך ישיר למה שהיה בעונה האחרונה ונדמה שכרגע גם חילוף המאמנים בין ערן קוליק למרקו בלבול לא מצליח להביא את הקבוצה לתוצאות טובות יותר והקבוצה קרובה מאוד לקו האדום.
    חלאד חליילה יחזור לפתוח בהרכב לאחר שריצה עונש הרחקה בן 2 משחקים וזה יהיה על חשבונו של סרג'יניו קאדו שנפצע במהלך השבוע. אחמד קסום צפוי לעלות בהרכב במקומו של סקוט סילי, שעדיין לא הצליח להשתלב בקבוצה.

הרכב משוער: מאיר כהן; יאיא פטי, טל חן, עלא אבו סלאח, מהארן אבוריא; עבאס סואן, חלאד חלאיילה, חמאד גנאיים, חיים בנון; ג'קו עראפת, אחמד קסום.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/008/346.Xxx
    אוהב מאוד לפגוש את היהלומים. מאיר כהן.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 15 נקודות. במחזור האחרון ניצחה הקבוצה 1-0 ביתי את מכבי תל אביב של אבי נימני.
    היהלומים נראים בשבועות האחרונים טוב, למעט משחק הנצחון על מכבי תל אביב, שלמרות היכולת החלשה, חיבר לראשונה העונה 2 נצחונות רצופים. נראה שלמרות הפציעה הקשה שעבר חן עזרא והעדרותו מן המגרשים, הקבוצה הצליחה ליצור תלכיש לוחמני, שנלחם בשיניים כדי להשיג את הנקודות. הצהובים יודעים שנצחון יוציא אותם סופית מהתחתית ואולי יתן אפשרות להסתכל לעבר מקומות אחרים בטבלה.
    מכבי נתניה עשויה להחסיר את אחמד סבע, מלך השערים שלה עד כה, עקב פציעה. את מקומו צפוי למלא דלה ימפולסקי.

הרכב משוער: אריסטד זוגבו; בוואן פרנסמן, אוראל דגני, קלמי סבן, טל מעבי; אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, שניר גואטה; דלה ימפולסקי, אוקוצ'ה.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/079/158.Xxx
    מסמל את מכבי נתניה הלוחמת. אלמוג כהן.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההבדל בין קדוסי לאסולין הוא גדול מאוד.
    דבר ראשון בוא לא נשווה בין השניים, קדוסי עוד לא עשה שום דבר בליגת העל הישראלית, לעומת אסולין שהוכיח, כמעט בכל קבוצה שהיה בא, שהוא סקורר מצויין.

קדוסי מחמיצן לא קטן, ונכון שהוא עד כה העונה די טוב וביחס לזמן שהוא מקבל הוא בסדר, אבל הוא צריך עדיין להוכיח מה הוא שווה ורק אז אולי יהיה אפשר להשוות בינו לבין אסולין.
    לאסולין יש סטיגמה של אגואיסט, אבל הוא עובד יותר מכולם על הדשא, הוא רוצה בטירוף, אכפת לו מהקבוצה והוא לוקח ללב, ושחקנים כאלה אני אוהב.

אסולין שחקן שבוודאות יביא את ה-10 שערים שלו לפחות בעונה, אם הוא ייעדר זאת תהיה מכה קשה מאוד.
    גם אם נגיד שקדוסי לא נופל ממנו, נגיד, נראה לך שאנחנו יכולים לסחוב רק איתו בסגל? מה יש לנו על הספסל? כלום ושום דבר.
    בלי אסולין בסגל אנחנו גמורים.

ומשה, נכון לעכשיו, וורמוט ושכטר טובים ומסוכנים יותר מאלירן עטר.