מחזור 13 בליגת העל: הפתעה? תיקו בין הפועל לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏15/12/06.

1. מיכל3 Member

למה רוני לוי מתעקש לשים את ארבייטמן מאחורי החלוצים?!
    ארבייטמן חלוץ חוד טבעי וזו העמדה הרגילה שלו, מאחורי החלוצים הוא לא יועיל במשחק ההתקפה (כמו שהיה נגד נתניה) והכי הגיוני שקטן ישחק מאחורי החלוץ וארבייטמן יהיה חלוץ לצידו של קולאוטי (קטן לא חלוץ, לוי מתעקש לעשות ממנו כזה...).
    בכל מקרה, חיפה חייבת לנצח את המשחק הזה כדי להמשיך במגמת השיפור ולהמשיך להתקרב לצמרת, הגיע הזמן שנחבר שני נצחונות ברצף. אבל כשמסתכלים על היריבה לא יהיה קל בכלל ואשדוד קבוצה מצויינת, במיוחד כשהיא משחקת אצלה בבית והולצמן משום מה תמיד אוהב להרוס לנו חגיגות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אם נציג את אותה יכולת נגד נתניה זה לא יספיק מול האשדודים, אם נמשיך במגמת העליה..אפשרי לקחת 3 נקודות היום.

והכי חשוב, מקווה שלא יחגגו היום על האגף של מגר(ע)לשווילי, אין ספק שהשינוי הזה בהגנה לא מוסיף ואולארה יחסר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/06
  2. Igi Member

ארבייטמן יהיה חלוץ שני.. ככה הוא היה גם נגד נתניה.
    החיסרון של קייסי ואולארה באמת גדול, אני כמוך מאד מקווה שזה לא מה שיקח מחיפה את הניצחון.

3. IsraeliSoccer Member

בקשר לקייסי,אין מה לדבר מגרלשווילי יכול לנקות לו את הנעליים.
    בקשר לאולארה,רוני לוי בטח ישים את חרזי במקום אולארה ואת משומר בעמדה של חרזי שזה מעולה.
    בצד שמאל זאת תהיה בעיה.
    מה שאני שונא אצל אשדוד זה הולצמן,הוא עומד כמו דחליל ומחכה שימסרו כדור הוא יקח ויכניס.

4. Riki Member

טוב, אשדוד לא באמת כאלה טמבלים, יש לנו עקב אכילס והם ינצלו את זה... צריך לחזק את אגף שמאל ופשוט לא להתקע במשחק פתטי של התגוננות ככיפוי על חוסר יצירתיות.
    ההתקפה חייבת ריענון בדמות שינוי הצבת השחקנים שאנחנו באמת ובתמים גורמים להם להיות אנמים עד להחריד.
    כרגע אין הרבה מה להוסיף, בסגל הקיים אנחנו צריכים לנצח. לאור התפוקה שלנו בליגה יש סיבה להיות פסימי במעט... אבל אני שמה את ההימור שלי על הירוקים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    מיכל תביאי צעיף ויאללה ביחד, מורנהההההההה אווו מורנההההההה

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קצת קשה לי לדבר על כדורגל ביום שכזה, נהייה טעם מגעיל, אבל אין מה לעשות.

מכבי ת"א בינתיים מובילה 1-0 מפנדל של אבי נימני אחרי ששלו מנשה הכשיל ברחבה את ג'ובאני רוסו.

המשחק המעניין של היום מגיע לדעתי מבלומפילד שם תארח בני יהודה את הכח ר"ג. שמעו אם בני יהודה מפסידה את זה... יהיה זעזוע בשכונה. בני יהודה יכולה להוכיח פה לכולם שהיא אכן לא קבוצת תחתית ולברוח קצת מאיזור הק האדום. עובד לא בסגל שבצדק, שחקן לא יכול לדבר בצורה כזאת כאשר הקבוצה שלו נמצאת במשבר עמוק מאוד וזו לא צורה. בני יהודה בלעדיו עדיין קבוצה מוכשרת יותר מהכח רמת גן ואבוי לניצן שירזי אם לא מוציא מפה 3 נקודות, הכח אומנם לא פראיירים אבל בני יהודה יותר טובה על הנייר וחייבת להביא את סוף סוף לידי ביטוי על המגרש.

יש לי הרגשה חזקה מאוד שהפועל פ"ת משיגה את הניצחון המיוחל דווקא בנתניה. הפועל פ"ת זקוקה נואשות ל-3 נקודות ונגד נתניה הלחוצה שיש שם רק בלאגן והרגשות רעות באוויר היא בהחלט פוטנציאל לקבוצה שפ"ת יכולה לנצח. או שיכול להיות תסריט אחר שנתניה יוצאת מהמשבר לדרך חדשה על חשבון אייל לחמן... אני בכל אופן מהמר על פ"ת.

באשדוד גם משחק חשוב ומעניין. לחיפה אין יותר מדי פריבילגיות להפסיד עוד נקודות, מצד שני אשדוד נמצאת על הגל וניצחון על האלופה.. יהיה פשוט משהו אדיר לקבוצה הזאת. אשדוד מחזיקה מעמד כבר סיבוב שלם במקומות 1-2, עבר סיבוב ואשדוד שם, והיום זה מבחן ענק לקבוצה הזאת לראות אם היא מסוגלת באמת לתת פייט לקבוצות באמת או שמא היא תתפרק שוב כמו שהיא התפרקה כאשר בית"ר הגיעה לאשדוד והירושלמים ניצחו ללא שום בעיה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קצת קשה לי לדבר על כדורגל ביום שכזה, נהייה טעם מגעיל, אבל אין מה לעשות.

מכבי ת"א בינתיים מובילה 1-0 מפנדל של אבי נימני אחרי ששלו מנשה הכשיל ברחבה את ג'ובאני רוסו.

המשחק המעניין של היום מגיע לדעתי מבלומפילד שם תארח בני יהודה את הכח ר"ג. שמעו אם בני יהודה מפסידה את זה... יהיה זעזוע בשכונה. בני יהודה יכולה להוכיח פה לכולם שהיא אכן לא קבוצת תחתית ולברוח קצת מאיזור הק האדום. עובד לא בסגל שבצדק, שחקן לא יכול לדבר בצורה כזאת כאשר הקבוצה שלו נמצאת במשבר עמוק מאוד וזו לא צורה. בני יהודה בלעדיו עדיין קבוצה מוכשרת יותר מהכח רמת גן ואבוי לניצן שירזי אם לא מוציא מפה 3 נקודות, הכח אומנם לא פראיירים אבל בני יהודה יותר טובה על הנייר וחייבת להביא את סוף סוף לידי ביטוי על המגרש.

יש לי הרגשה חזקה מאוד שהפועל פ"ת משיגה את הניצחון המיוחל דווקא בנתניה. הפועל פ"ת זקוקה נואשות ל-3 נקודות ונגד נתניה הלחוצה שיש שם רק בלאגן והרגשות רעות באוויר היא בהחלט פוטנציאל לקבוצה שפ"ת יכולה לנצח. או שיכול להיות תסריט אחר שנתניה יוצאת מהמשבר לדרך חדשה על חשבון אייל לחמן... אני בכל אופן מהמר על פ"ת.

באשדוד גם משחק חשוב ומעניין. לחיפה אין יותר מדי פריבילגיות להפסיד עוד נקודות, מצד שני אשדוד נמצאת על הגל וניצחון על האלופה.. יהיה פשוט משהו אדיר לקבוצה הזאת. אשדוד מחזיקה מעמד כבר סיבוב שלם במקומות 1-2, עבר סיבוב ואשדוד שם, והיום זה מבחן ענק לקבוצה הזאת לראות אם היא מסוגלת באמת לתת פייט לקבוצות באמת או שמא היא תתפרק שוב כמו שהיא התפרקה כאשר בית"ר הגיעה לאשדוד והירושלמים ניצחו ללא שום בעיה.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה מאוד שבני יהודה תצליח לנצח את הכח עמידר רמת גן ותצא לדרך חדשה. נורא אהבתי לראות את הקבוצה הזאת משחקת משוחרר בשנה שעברה ואני נורא אשמח להמשיך ולראות אותה עושה את זה גם השנה. אני לא רוצה שהכדורגל שלהם יתכער במכל מה שקשור למאבקי תחתית.
    הספסול של ראובן עובד היה מתבקש וניצן שירזי עשה את המהלך הנכון. איך שלא מסתכלים על זה, בני יהודה צריכה את הנצחון הזה כמו אויר לנשימה, אבל היא מתמודדת מול קבוצה שכמעט בכל משחק מראה עליונות על המרגש, גם אם זה לא מתבטא בתוצאה.

מכבי נתניה מארחת את הפועל פתח תקווה למשחק שיכול להכריע את עתידו של אלי גוטמן. אם הפסד, פירושו שאלי גוטמן הולך הבייתה, אז אני מוכן להפסיד כבר עכשיו, רק תגידו כמה. ישמע מוזר, אבל אני לא רוצה שמכבי נתניה תנצח ואז הבלוף ימשיך להתחבא. אני רוצה שהבלוץ יתגלה כבר היום, שמכבי נתניה אין קבוצת כדורגל.

מכבי תל אביב כבר מוליכה מול הפועל כפר סבא. את האמת? זה היה צפוי. הייתה לי תחושה שהפועל כפר סבא תתקשה להתרכז במשחק, אבל אפשר להבין אותה. בכל מקרה, מעניין יהיה לראות מהם יעשו במחצית השנייה והאם הם באמת יהיו מסוגלים להתעלות. אני, בכל אופן, מקווה מאוד שמכבי תל אביב תנצח. כיף לראות את הצהובים כחולים העונה.

מועדון ספורט אשדוד, לדעתי, הולכת לנצח היום את מכבי חיפה ולהראות לכולם שסדרת הנצחונות שלה מצביעים על כך שמדובר בקבוצת צמרת ולוא דווקא על קבוצה נחמדה בלבד. אישית, אני מאוד אתאכזב אם הם לא יצליחו לנצח את מכבי חיפה, המעט חבולה.

במשחק של מכבי פתח תקווה מול מכבי הרצליה, אני לא צופה שום הפתעה. לדעתי מכבי פתח תקווה הולכת לנצח את המשחק הזה, אולי אפילו עם נצחון רב שערים. כך לפחות אני מקווה.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

עוד תיקו... לא יאומן. לא ראיתי את המשחק, אבל שתי קבוצות שמבקיעות רק מפנדלים, זה בטוח לא היה משחק אטרקטיבי במיוחד.

9. לויטה Member

אין לי מילים כדי לבטא את התסכול, העצבים וגועל הנפש שלי מהמשחק היום.

אם יש הגיע בכדורגל, אז היום במי יודע כמה, הגיע לנו, חד משמעית. החמצות לא יאומנות (בעיקר של דוארטה) ומשחק שוטף. הנאיביות כרגיל חוגגת ומסתבר שאושרי לוי (בעצם הסתבר ממזמן) הוא לא הלארג' היחיד שלנו בקבוצה, כמה נקודות שכבר הפסדנו (הן בגלל אושרי, הן בגלל הנאיביות) ופשוט כואב הלב. כל כך רצינו נצחון שישכיח את הגועל נפש שעשתה הפרשה השבוע בבטן.
    כל כך כיף לראות את אוהד לויטה בשער, אני פשוט רואה אותו ומתמלא אושר, סוף סוף הילד קיבל דקות והוא מחזיר כל דקה שהוא על המגרש, בטחון, נוכחות, מנהיגות ו0 טעויות היום. פשוט כיף.
    לגבי מכבי תל אביב, או יותר נכון לגבי אלי כהן, פשוט מגעיל אותי לראות מה שהבנאדם הזה עושה ממכבי תל אביב, אמפריה, עם קהל האוהדים בין הגדולים בארץ אם לא הגדול שבהם שבאו מתל אביב כדי לראות את הקבוצה שלהם תוקפת, יוזמת ובאה לקחת שלוש נקודות בדרך לפסגה, אבל לא, הוא בשלו, כל המשחק בונקר, כולם שיחקו בהגנה חוץ ממרדיקוביץ' ופשוט עשו ב ו נ ק ר, במלוא מובן המילה. חבל לי לראות מועדון כמו מכבי תל אביב משחק ככה, אבל נו, מילא. מה שהכי הצחיק אותי, זו הצביעות של הבנאדם (אלי כהן), סוף משחק, במקום לבוא ולשים את הקלפים על השולחן ולדבר דוגרי, הבנאדם משקר פעם אחר פעם, ואני מצטט:
    "המשחק היה שקול" ==> המשחק היה שקול!? על איזה משחק שקול אתה מדבר בדיוק!? שום סיכון ממשי על השער וגול יחיד מפנדל, לעומת אינספור התקפות שלנו והחמצות מעצבנות.
    "שתי קבוצות עם יומרות התקפיות" ו"שתי הקבוצות חיפשו לנצח" ==> זה הכי הרג אותי, הבנאדם משתחצן שהוא עלה כביכול עם 3 חלוצים (מרדיקוביץ', פרץ וביטון) אבל בפועל, מה היה בפועל ??? עופר פרץ עבר לעמדת המגן הימני, שפונגין לבלם, פשוט בונקר רציני והוא מזיין לי, לאוהדי מכבי וכל עם ישראל את השכל, פשוט מגעיל.
    "חבל שאי אפשר היה לתת על תיקו יותר נקודות כי הגיע לקבוצות" ==> הגיע לשתי הקבוצות? הבנאדם בא להוציא נקודה והצליח, מה הוא בוכה לי עכשיו? כפ"ס הייתה צריכה לגמור פה עם 3 נק', מכבי עם 0. חבל.

ווסלי, משחק אטרקטיבי דווקא כן היה, רק שהוא היה די חד- צדדי.
    בתור אוהד מכבי, בטוח לא היית נהנה לראות את הקבוצה שלך מתגוננת 90 דקות. אלי כהן הורס את הקבוצה שלכם ופשוט מגעיל לראות את האמפריה של תל אביב משחקת ככה.
    אגב, לפי המיקום שלכם אפשר להיות מרוצים, לפי הכדורגל? בטוח לא. אתם צריכים לעשות חשבון נפש ולהחליט מה אתם מעדיפים.

10. -=Messi=- Member

טוב מאוד.
    פ"ת סיימה בתיקו (שיתרחקו קצת מבית"ר הקרציות האלה) ואשדוד מובילה על חיפה (בלי עין הרע טפו טפו טפו).
    חיפה מזכירה לי את מילאן בליגה האיטלקית...

11. מיכל3 Member

אכן שתי הקבוצות מאוד מקרטעות בליגה, רק שהמצב של מילאן הרבה יותר גרוע.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בקשר לשער של אשדוד, שער כ"כ מעצבן! המשרוקית כבר הייתה בפה של תבריזי..לא יאומן איך חטפנו שער
    בדקה כ"כ קריטית. לפחות אני מעודדת מהיכולת שלנו..חיפה תקפה ושלטה ברוב המחצית ואני מקווה שהיא
    תמשיך באותה מגמה והפעם תתרגם את זה בשערים.

12. Igi Member

אני ממש לא מעודד מהיכולת.
    אנחנו לוחצים את אשדוד כמו טמפון, אבל לא מגיעים למצבים נורמליים. אני מקווה מאד שרוני יסביר להם שלא צריך לבעוט מ-30 מטר מכל מצב.

13. burning soil Member

מזל שבא המשחק של היום והוריד אותנו לקרקע, אם עוד היו ספקות אחריי טדי. אנחנו קבוצה
    בינונית ולא יותר, אלי כהן, למרות שחזר ל-4-3-3 עם משה ביטון, נתפס למשחק הגנתי לא
    ברור. מכבי היתה בינונית היום כי זו היכולת ובאמת צריכים חיזוק.. אבל כפ"ס לא היתה בהרבה
    טובה כמו שמנסים לצייר. חלוקת נקודות הוגנת.

הקהל שוב היה טוב היום, הקבוצה נלחמה אבל זה מה יש פחות או יותר.

14. לויטה Member

איזה חלוקת נקודות הוגנת בראש שלך ? אנחנו ראינו את אותו משחק? הקורה של יבואה, ההחמצה של דוארטה מ5 מטר, ההחמצה של דוארטה מ16 מטר בסיום, ההחמצה של ישראלביץ', הכדור שהכניסו לישראלביץ' פנימה והוא הסתבך איתו, גם את המצב שהיינו 3 כפרסבאים על 2 תל אביבים ואבובקרי במקום להעביר שמאלה לשלו שהיה לבד לגמרי העדיף לבעוט חלש. היו לנו עוד מלא מתפרצות שרק דיוק במסירה האחרונה הייתה חסרה.

אלי כהן בא לבונקר ולא הגיעה לכם נקודה, לפחות תיהיו ישרים.

15. מיכל3 Member

דווקא בוקולי עושה שטות כזאת? לא מספיק לחטוף שער שנייה לפני שהשופט שורק לסיום המחצית, עכשיו
    גם בוקולי עושה שטות מטומטמת ו"מלטף" את שריקי. בוקולי כבר עם צהוב, למה הוא נוגע בו בכלל? למרות
    ששריקי עשה הצגה גדולה שחקן כמו בוקולי צריך לקחת בחשבון שהוא יקבל אדום ושזאת סתם שטות. אין
    ספק שהמשחק הזה של אשדוד עכשיו..חיפה נעלמה מאז.