מחזור 13 בליגת העל: הפתעה? תיקו בין הפועל לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏15/12/06.

1. נדב מיכאלי Member

בינתיים מה שרציתי קורה רק שימשיך ככה ,שחיפה יפסידו ושבית"ר תנצח מחר וזה יהיה מושלם.

2. ReL Member

עוד איבוד נקודות מול הפועל פתח תקווה , וגם את התיקו הזה השגנו במזל עם גול ממש מוזר . עכשיו גם ויסוקר מוכר משחקים?

למען האמת שיחקנו היום טוב יותר אבל זה רק בגלל שהשחקנים עלו עם מוטיבציה ונתנו את הכל בשביל גוטמן . אין שום תכלס במשחקים של נתניה , רק הנעת כדור ועוד הנעת כדור , עוד הרמה ועוד הרמה . עכשיו יאמר יצטרך לקבל החלטה גורלית או להשאיר את גוטמן ואז הוא ימשיך לבזבז לו כספים כמו עם טוטואנה ובונדאה(לטעמי הוא טוב) , או לפטר אותו ולהביא את רובן .

טימטום להמשיך עם גוטמן , עם כל הכסף שהוא מבזבז הוא ממש לא עומד במבחן התוצאה , ואם גם אין כדורגל וגם לא מבחן התוצאה אז בשביל מה בעצם צריך אותו ?? בושה לאבד נקודות מול הרצליה ופתח תקווה

3. burning soil Member

תפסיק תפסיק, 20 דקות אחרונות ישבנו לכם על השער, רק מתפרצות עשיתם. זה שאנחנו חלשים בהתקפה
    ולא ניצלנו הזדמנויות זה משו אחר. הדקות הראשונות של המחצית השניה שבהן שלטתם ומכבי התגוננה
    באמת היו הדקות שלכם.

אחרי השער שלכם אלי כהן התעורר והקבוצה שלחה שחקנים קדימה, היו מצבים טובים לנמני, פרץ, ורוסו
    שבעטו קרוב מאוד למסגרת.

4. נדב מיכאלי Member

כל המחזור תיקו אני מאד שמח,אני מקווה שבית"ר ינצחו מחר וזה יהיה מושלם עבור בית"ר.

5. לא מצאתי כינוי Member

גורה טל כל המשחק היה מס' 1 במגרש, ואז ברגע אחד.. הוא דופק לאשדוד 3 נקודות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. בית"רי מלידה Member

יותר מדי תוצאות מוזרות.חרא על כל הליגה הזו.

7. משוגע בירוק Member

אם מחר בבלומפילד תיקו - אז זה פשוט המחזור הכי מיותר בשנים האחרונות, הטבלה תשאר בדיוק כמו לפני המחזור הזה....

בקשר לחיפה - זה פשוט נהיה מעצבן שאנחנו יכולים לתקוף בלי הפסקה ואז פתאום ברגעים הכי לא קשורים לחיים מקבלים גול... דוידוביץ' אשם בגול כמו גם חרזי, קינן וכל ההגנה.. רוני לוי נכשל עם הקישור המרכזי שפשוט לא היה קיים... דירסאו מאחורה, בוקולי באגף ונוצר מצב שאין אמצע...

בוקולי ביום חלש חד פעמי והוא האחרון שאני אבוא אליו בתלונות.. שינוח קצת ברביעי ויחזור אחרי הפגרה בוקולי הגדול... רפאלוב וארבייטמן מדהימים היום, קולאוטי חלש כהרגלו, קטן סביר פלוס ומסודי קטסטרופה כרגיל...

יאללה מתי כבר צסק"א???

8. מיכל3 Member

שוב תיקו ושוב בית"ר המאושרת הגדולה של הערב. כל התוצאות היום שחקו לטובתה ובין היתר גם התוצאה
    בין חיפה לאשדוד לצערי. אחרי האדום היה לי ברור שלא נחזור עם 3 נק' הביתה, אבל לפחות השוונו משער
    של המחמיצן מס' 1 שלנו ארבייטמן, שהפעם הצליח לשים את הכדור ברשת ואפילו הייתה בעיטה יפה.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מה הולך פה? משחק אחד תיקו 0-0, 3 משחקים תיקו 1-1, ועוד משחק אחד תיקו 2-2... מה העניין עם כל התוצאות האלו? טוב שלא אמרו "בא לנו לשמור על סטטוס קוו בטבלה, יאללה נעשה תיקו בכל משחקי המחזור"..

מקווה מאוד שמחר תהיה הכרעה בין הבועל לבית"ר.

10. בית"רי מלידה Member

או החראה...

11. משוגע בירוק Member

אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה?

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני בטוח שאני לא רוצה עוד תיקו אחד במחזור הזה... 5 הספיקו לי.

13. משוגע בירוק Member

אתה אמור גם לחשוב על מה טוב לקבוצה שלך שיקרה בטבלה ואני בטוח שאתה לא רוצה שבית"ר תברח לכם (אתם הרי רצים לאליפות) או שיותר גרוע - שהפועל תעבור אותכם בטבלה...

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למכבי טוב מאוד שהפועל תנצח.

15. Igi Member

איך אתה לא מתבייש אני לא מבין..

בכל מקרה, משחק גרוע של חיפה. אין מה להגיד.. אשדוד קבוצה טובה ובהחלט הוכיחה היום שהיא מסוגלת להיות בצמרת. מסכן הבלם שלהם שהיה הטוב על המגרש לאורך כל המשחק, ואז ברגע אחד איבד להם 2 נק' יקרות.
    מה שאני לא מבין זה למה בן בסט לא מקבל צ'אנסים. מסודי חלוץ חוד? נו באמת, פעולה אחת טובה הוא לא עשה מאז שנכנס. זה כבר היה מוגזם.. בקשר למרכז השדה, האמת שלא היה הרבה מה לעשות. אני לא מאמין שרביד גזל היה משנה את המשחק אם הוא היה נכנס לאמצע, ובטח ובטח שלא סואן.
    בסה"כ, פה באמת אפשר להגיד חלוקת נקודות הוגנת ולהתכוון לכך, בניגוד למשחק של מכבי שניצלה מעוד הפסד.