מחזור 13 בליגת העל: הפתעה? תיקו בין הפועל לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏15/12/06.

1. לא מצאתי כינוי Member

בן בסט זה השם החם של הקבוצות הקטנות בפגרה, בעיקר הרצליה. נכון לעכשיו רוני לוי לא משחרר אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx אבל יש סיכוי לא רע שזה ישתנה.

2. Raulito Madridista

לא ראיתי את המשחקים היום, הייתי בטיול וחזרתי בערך לפני חצי שעה, פלוס מינוס, אז אני אתן את דעתי בנוסח אחר.

בני יהודה של שירזי מידרדרת וזה לא חדש. היא לא יודעת כמה התיקו נגד עמידר סיבך אותה. הפועל פ"ת של לחמן צוברת נקודות לאחרונה, גם אם זה בצורה מאוד איטי ויותר מדיי נצחונות אין לה(אחד). ניצחון אחד של הקבוצה של לחמן, והפסד של ה"קבוצה" של שירזי, יכול להוריד את הכתומים למקום האחרון. זה יהיה מאוד מאוד עצוב. עושה רושם לפי מה שקראתי שהכוח הייתה טובה יותר. בני יהודה לא הפנימה שהיא קבוצת תחתית ובלי חיזוק היא לא תצליח להתקדם לאמצע הטבלה, והכוח יותר מגובשת כקבוצה כרגע. הדבר היחיד שבני יהודה יכולה לשמוח עליו זה שהיא לא הפסידה ושמטה בטורינה היה טוב.

נתניה של גוטמן למרות שינוי המערך לא שיפרה מספיק את היכולת, 1-1 בבית עם הפועל פ"ת זו תוצאה לא טובה. נתניה רחוקה מהקו האדום, אבל ייאמר לא יישמח לגמור את העונה במקום השמיני, שנתניה כבר הבטיחה את הישארותה בליגה עשרה מחזורים לפני, נתניה של העונה היא ללא כיוון. הפועל פ"ת הובילה במזל והייתה נאיבית אבל ניסתה ללחוץ אחרי השיוויון. עידן סרור מנהל את המשחק שלה טוב, הקבוצה של לחמן מתקדמת, ואולי באמת יש שם תהליך שיעזור לקבוצה להישאר בליגה. חבל על האדום של שכטר, באמת.

מכבי פ"ת זייפה נגד מכבי הרצליה, שהאחרונה יכולה להיות מרוצה מהנקודה, למרות שהוליכה פעמיים, מכבי פ"ת אחת הקבוצות החזקות בליגה, אני אגדיר את זה טוב יותר, היא מוקש רציני, ותיקו אצלה בחוץ זה טוב, הרצליה בהחלט משתפרת. אני שמח לשמוע שעומר גולן כבש צמד, אני חיכיתי הרבה זמן שהוא יחזור לכושר הבקעה, החלוץ הזה לא סתם הוגדר כפוטנציאל ענק ואני מקווה שהוא ימשיך בכושר הנוכחי, וגם פ"ת תמשיך לזייף, אני ממש שונא את הקבוצה הזו, אבל אני מעריך את המאמן ואת גולו וסופו. הרצליה תשחק נגד בני יהודה בקרב חשוב מאוד במחזור הבא ותוכל לעלות מעל הקו האדום.

טוב מאוד שמכבי ת"א לא באה לכפר סבא לשחק התקפי, והראתה שהמשחק נגד בית"ר, היה פשוט משחק רע של החלק ההתקפי, וככל שהלחץ גבר הם רק רצו לצאת עם נקודה. לפי מה שהבנתי היה שיוויון צודק מאוד בנקודות. לנמני נשארו רק עוד 17 שערים לעבור את מזרחי, אני חושב שבקצב הזה בתום העונה יישארו לו פחות מעשרה. כפר סבא רחוקה מאוד מהתחתית אבל גם לא במקום הרביעי או בצמרת הגבוהה, הקבוצה של אוחנה יציבה, אין לה את ההגנה בשביל להיות רביעית.

במצב של 1-0 לטובתך ועשרה שחקנים של מכבי חיפה, לצאת בסופו של דבר עם נקודה(או יותר נכון להשאיר בבית רק נקודה אחת), זה ביזבוז הייתי קורא לזה. לא מתאים לבוקולי ההרחקה הזו, מיותר. שריקי ממשיך את הכושר המעולה שלו מתחילת העונה ואני אוהב את הילד הזה. אני לא יכול לשפוט מי היה יותר טוב, אני רק ראיתי את השיווין של חיפה, שארבייטמן ימשיך בכושר הזה וגם מכבי חיפה חח. מקווה שאשדוד לא תאבד את המקום הראשון מחר. חיפה צריכה עדיין להשתפר לא יכול להיות שכל משחק היא תחמיץ הרבה.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

תאמין לי שאני רוצה תיקו, אבל אז הכל ישאר בדיוק אותו דבר ערב המחזור, ומה עשינו בזה?

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/06
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגו ושחטו את ארביטמן,איך שהבחור התחיל לקבל קצת יותר דקות הוא כבר עם 2 שערים,לכבוש הוא יודע
    טוב מאוד רק שיתנו לו את הצ'אנס ושהוא יסדר קצת את הראש[ולא עם ג'ל] ואנחנו[אוהדי חיפה] נהיה
    הרבה יותר שמחים-לא כמו היום.

5. לא מצאתי כינוי Member

שער אחד הוא קיבל במתנה מאושרי לוי ושער שני הוא הביא בגלל טעות של טירון של גורה טל, הוא עדיין לא עשה משהו רציני בזמן שהוא קיבל שגרם לי להתרשם ממנו.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רציני לפסול סתם ככה שערים כאלה,הוא היה במקום ובזמן הנכון ואין יותר מדי מקריות בכדורגל,לאט
    לאט אם יתנו לו דקות והוא לא יקבל אדומים אתה תראה שהשערים לא מקריים.
    מן הסתם שתוך 2 משחקים לא תראה רונאלדו ולא ראול גם כי הוא לא אחד מהם וגם כי הוא צריך זמן
    לנער את כורי העכביש של הספסל אבל חכה קצת שהוא ייכנס לרצף[והוא מתחיל] והוא יחזור להיות ארביטמן
    שהוא היה בבית"ר.

7. MHFC Member

כדאי מאוד שתראה את ההילוך החוזר של השער, ואז תגיד אם אושרי לוי מכר גם את השער הזהף השער שבאמת היה מוזר- זה השער של קולאוטי, והשער של קייסי בנגיחה, שבו אושרי לוי היה פשוט חייב לעצור.

נו ו...? היה לו מיקום מצוין, ובעיטה לעבר החיבורים שלא השאירה שום סיכוי לאדג'י לעצור את הכדור.
    תוסיף לזה שבמשחק מול נתניה במחזור שעבר הוא היה בסדר גמור.

לגבי המשחק, עוד משחק גרוע שלנו, אפשר להתנחם שבמשחק כזה גרוע ועוד עם 10 שחקנים שרובם לא נלחמים על המגרש, הצלחנו למצוא את שער השיוויון וגם זה לאחר טעות של הגנת אשדוד שהרחיקה לא טוב.
    היה משחק מאוד שקול משחק מהיר, עם המון מצבים בשתי צידי המגרש, חבל שלא ניצלנו את המצבים שהגענו אליהם במחצית הראשונה, והיו לא מעט כאלה.

מה שמוזר מאוד במחזור הזה, שכל המשחקים הסתיימו ללא הכרעה, 5 משחקים בתוצאות תיקו (!!), אני לא זוכר מתי פעם האחרונה שקרה דבר כזה. ממה שאני כן מרוצה, זה שנתניה לא ניצחה, כי אם הייתה מנצחת, הייתה עוברת אותו בטבלה, ולשמחת אוהדי מכבי חיפה, היא סיימה בתיקו.

יום רביעי מול בני יהודה, נקווה שאולי בבית נשיג את הניצחון.

8. לא מצאתי כינוי Member

השער של קולואטי מכור זה ידוע, גם השער של ארבייטמן היה מכור.ראיתי לפני 10 דקות בפעם ה200 בערך, אושרי לוי פותח את הידיים ובמקום לזוז ימינה ולעצור בקלות הוא פשוט נותן לו לכבוש בקלות.

בעיטה יפה, מיקום מצויין. אבל... כל בלם בן 3 היה מרחיק את הכדור הזה יותר נורמלי מגורה טל.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק הכדורגל בנוי בעיקר מטעויות ומניצול שלהם
    גם הגול המבריק של רונאלדיניו לא מזמן היה נמנע עם מיקום קצת יותר טוב של השוער או עם הבלם
    היה מקדים אותו,אני בטוח שלא אמרת שהגול של רונאלדיניו מגעיל בגלל שהבלם עשה טעות או שהשוער
    לא התמקם טוב.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א- בית"ר ירושלים
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574394hta.Xxx- http://www.liga.co.il/leaguespic/1151084427beutar.Xxx

ראשון, 20:50
    שופט: אלון יפת

בצל השחיתויות והגועל נפש שעובר על הכדורגל הישראלי יש מחר גם משחק, משחק שמבטיח לנו רבות בתקווה שגם יגשים.
    אחרי משחקי היום יש לנו סטטוס קוו בכל הטבלה, מהצמרת ועד לתחתית. תוצאות שמשחקות לטובת 2 הקבוצות שיעלו מחר על הדשא בבלומפילד. אם בית"ר מנצחת היא נותנת מכה קשה לאדומים וחוזרת למקום הראשון ותוך כדי כך מתרחקת מעט ממכבי פ"ת, מכבי ת"א ושאר הליגה. מצד שני אם הפועל ת"א מנצחת היא משתווה ליריבה העירונית שלה עם משחק חסר ותימצא את עצמה במיקום שיתן לה את האופציה לעלות למקום הראשון אם ינצחו את המשחק החסר שלהם.
    בקשר ליריבות בין 2 הקבוצות אין צורך להכביר במילים, השנאה בין 2 המועדונים האלה היא גדולה, שמעון גרשון חוזר לבלומפילד לראשונה בליגה בצהוב. תיקו יחזיר את בית"ר למקום הראשון ובגדול לא בטוח שיוסי מזרחי לא הסתפק בתיקו, כמובן שברור שתלוי איך המשחק יתפתח, מצד שני האדומים חייבים לנצח כדי לשפר את מצבם, בבית, אין כזה דבר תיקו מספיק ושם יודע את זה.

http://images.one.co.il/images/d/gg109029.Xxx
    גרשון מול אבוקסיס, במחזור השני

בהפועל ת"א המצב רוח די מרומם, אחרי העלייה לשלב הבא באירופה יכולים בוולפסון לנקות את הראש ולהתרכז במה שקורה בליגה. למרות אירופה ולמרות שהיה נראה שהפועל מאבדת גובה, היא עדיין נמצאת במצב שאפילו אפשר להגדיר טוב מאוד. ניצחון על בית"ר והיא משפרת את סיכוייה להיות אפילו במקום הראשון אחרי משחק ההשלמה שלה. הפועל ת"א אם כן גם אחרי הישג באירופה וגם אחרי שחזרה לנצח בליגה עם 3-1 על בני יהודה. יצחק שום סובל מבעיה לא פשוטה, וירוס מסויים מסתובב בחדר ההלבשה של הפועל ת"א מה שגורם לארבעה שחקנים, איבזיטו אוגבונה, יגאל אנטבי, סלים טועמה ותומר חליבה לסבול מכאבי גרון וחום גבוה. שום מודאג מכך במיוחד מחסרונו האפשרי של טועמה שמוכיח כל פעם מחדש שכשהוא רוצה, הוא יכול להביא לשער בלי כל מאמץ. טל חן שלא שיחק נגד מלאדה גם הוא נמצא בספק למשחק. בהפועל רוצים מאוד לנצח גם בשביל האוהדים בגלל כל סיפור גרשון ומאוד מקווים לא לאכזב את הקהל האדום הרבה שיגיע למגרש.

http://images.one.co.il/images/d/gg116594.Xxx
    פביאני, משפר את מעמדו בקבוצה

בבית"ר ירושלים הדבר האחרון שרוצים זה לאבד מומנטום ולחטוף מחר הפסד בבלומפילד. בבית"ר יודעים שהפסד להפועל ת"א הוא הרבה יותר מסתם עוד הפסד מה שיכניס את המערכת ללחץ גדול מאוד. בית"ר כאמור במחזור האחרון סיימה רק בתיקו 0-0 נגד מכבי ת"א במשחק שבו היא שלטה ללא עוררין ויצאה מאוכזבת, אבל מזרחי יודע שעדיין היכולת הזאת לא הייתה כמו שהוא רוצה והוא דורש שיפור.
    מבחינת ההרכב יש למזרחי כאב ראש לא קטן בכלל, טוטו תמוז, בן שושן, פינטו, פביאני ויצחקי הם חמשת החלוצים שלכולם יש סיכוים לפתוח בהרכב, בן שושן אולי לא נחשב כחלוץ שפיץ ומתי שהוא משחק זה יהיה על חשבון קשר באגף. פביאני משתפר, כך לפחות לפי יוסי מזרחי , ונראה שמזרחי ימשיך לתת בו אמון ולפתוח איתו בהרכב, פביאני שכבר הודיעו בבית"ר שישחררו אותו, נראה טוב יותר בתקופה האחרונה ויוסי מזרחי שוקל שוב האם לשחררו או להשאירו בקבוצה. לצידו של פביאני מזרחי נוטה לפתוח עם ברק יצחקי שחוזר מפציעה ארוכה מאוד. ההגנה תיראה אותו דבר כאשר תומר בן יוסף ימשיך לחמם את הספסל, בקישור יש סיכויים לברוכיאן לקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של מירוסביץ'.

תהיה אווירה נהדרת בבלומפילד זה בטוח, אני מקווה מאוד ששתי הקבוצות יתעלו על עצמם ונראה רמת כדורגל ראוייה שתשאיר אצלנו טעם של עוד ואולי תשפר במעט את מצב רוחנו, האוהדים של הכדורגל הישראלי, שספגנו מכות קשות השבוע בכל הנוגע לכדורגל הישראלי.

הרכבים משוערים:
    הפועל ת"א: שביט אלימלך, דני בונדר, חאבייר פאהס, וואליד באדיר, יגאל אנטבי (מאור פרץ), יוסי אבוקסיס, שי אבוטבול, גילי ורמוט, אליניב ברדה, סלים טועמה (ברוך דגו) ואיזביטו אוגבונה (איבן יוליץ').
    בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין, דוד אמסלם, אריק בנאדו, שמעון גרשון, יואב זיו, דרק בואטנג, גל אלברמן, מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן (מילובאן מירוסביץ'), כריסטיאן פביאני וברק יצחקי (טוט תמוז).

11. כפר סבא בנשמה! Member

לגבי אושרי לוי אין ספק שהייתה מכירה ואת זה כבר ידעתי בוודאות בשער השלישי (לגבי השער השני עוד היה לי ספק קל כי לא האמנתי שקורה במגרשנו דבר כזה).
    השאלה מה לגבי שאר המשחקים שבהם הוא חשוד וכמה נקודות הפסדנו בגלל הכלב הזה

היום כפ"ס שוב שיחקה כדורגל לא רע עם המון מוטיבציה למחוק את הפרשה המביכה.
    לא מובן לי מדוע אוחנה מדבר על עוד שוער במקום לתת ללויטה את הבמה והבטחון.סה"כ לויטה עד כה עונה על הציפיות וגם אם הוא יטעה (והוא יטעה) מדובר בשוער צעיר תוצרת בית ומוכשר

12. Raulito Madridista

אחרי שהיינו כאלה פראיירים נגד מאלדה שהיא הייתה אמורה להיות משוכה קלה, שהחמצנו כל-כך הרבה מצבים והצגנו משחק הגנתי נרפה וקפץ לי הלב בדקה ה-93 שכל ההגנה נרדמה ושביט הציל גול בטוח, אני פסימי מאוד לגבי המשחק נגד בית"ר ירושלים. אני בעד לשחק עם ברוך דגו בקישור, התרשמתי מאוד ממשחקו נגד מאלדה, הזעזוע שהוא קיבל עשה לו טוב, הוא פתאום ניהל את המשחק מעולה והיה אפקטיבי כמו במכבי, רק חבל ההחמצה בדקה האחרונה. ברדה חייב לפתוח כחלוץ, גילי ורמוט בימין(שייתן משחק טוב פעמיים רצוף לעזאזל!), סלים טועמה בשמאל(רק הגבהות יגיעו מהאגף הזה אני בטוח), דגו מתחת לחלוץ. חס וחלילה שיוליץ העגלה האפס לא ייפתח בהרכב וגם לא אוגבונה, שלא יחמיץ את מעט המצבים אלייהם נגיע.
    יגאל אנטבי נתן משחק איום ונורא ועשה טעויות של טירון נגד הצ'כים, לכן אני בעד לשתף את מאור פרץ, אני סומך על בונדר שהיה נפלא נגד הצ'כים. אני בעד שאבוקסיס יישחק כמו בלם שלישי, אין לו כוח גם לעלות למעלה וגם לחזור למטה ולחטוף כדורים, רצוי שאבוטבול יישפר את משחקו מהפעם הקודמת.
    כמה חבל שאני לא יכול ללכת למשחק בסוף ולא ייצא לי, במשחק הקודם היינו פראיירים ואני מאוד אתאכזב אם לא ננצח, תיקו בשבילי זה כמו הפסד, ניצחון יכול לדחוף אותנו קדימה ולתת לנו מוראל אדיר!
    אנחנו משחקים נגד בית"ר ירושלים ולא שמעון גרשון, רק שלא יהיה להם פנדל ולא אכפת לי אם גרשון יבקיע שער עצמי.
    עוד נקודה, שום חייב לשים דגש על ניצול המהירות של גילי מול אמסלם, או טועמה, שיישחק על מהירות ויגביהה כדורים למעלה. אני בטוח שנספוג אז לפחות שגם נבקיע! אסור להחמיץ כל-כך הרבה מצבים!
    שופט טוב יישפוט את המשחק - אני בטוח שייפת ייקח את ההחלטות הנכונות והמשחק לא יוכרע מטעות שיפוט. אינשאללה פביאני הבטטה ייפתח ותמוז יישב על הספסל, הוא כל-כך מסוכן. הפסד ואומרים שלום.

חוץ מגמרי הגביע המתוקים בעונות 99\1998 ו00\1999, זכור לי עוד משחק מעולה של הפועל ת"א נגד בית"ר ירושלים: עונת 03\2002, הפועל ת"א מפרקת בסיבוב השלישי 4-1 את בית"ר ירושלים בבלומפילד. 6-0 היה מעלה את הפועל למקום הראשון, אבל היא הסתפקה ב4-0. סיום המחצית הראשונה ותחילת השנייה הפועל כבשה רביעייה ולא הפסיקה להחמיץ. אפק(צמד), לוז ובלילי היו שותפים לחוויה ענקית. ברוכיאן צימק בסוף.

http://images.one.co.il/images/d/gg33305.Xxx

לכתבה מONE על אותו משחק

לי נותר רק לסיים ב... יאללה הפועל!!!!!!!! אל תאכזבו!!!!!!!!!!!!!!!

13. Nevermore Member

משהו חייב להיעשות לגבי יניב קטן...כמה משחקים ביציע, או לפחות להחליף אותו מדי פעם. הוא לא מספק את הסחורה(בטח לא לעומת מה שהוא מקבל).

גם בוקולי צריך מנוחה. לפחות הוא יחמיץ משחק לא יותר מדי קריטי, שחיפה חייבת לנצח גם בלעדיו.

בלי קשר לשער, משחק גדול לארביטמן, נראה שהוא התבגר.

14. burning soil Member

תכלס כשרואים את השערים שהוא ספג העונה ובעונה שעברה בנצרת עילית, זה נראה מוזר.

עדיף לכם לתת הזדמנות ללויטה שהוא גם שחקן בית. מה ההבדל בינו לאלמדון...?

15. הרצליה Member

יצאתי ברגשות מעורבים מהמשחק היום.
    הובלנו פעמיים ויכולנו גם להוביל 3-0 אחרי 10 דקות אם היה שם כל אדם אחר חוץ מפפי קימוטו אבל יש אבל גדול... לא צריך להיות מאוכזבים ממה שהוא שלא בנית עליו.
    לא בניתי על נקודה היום, ציפתי ממכבי פתח תקווה הרבה יותר חזקה והרבה יותר טובה, חוץ מעומר גולן כולם היו חושך אחד גדול.

מהצד של הרצליה מגיעה מילה טובה לכפיר אדרי שסוף סוף עושה בין היתר פעולות חיובית ולדייהו דיוויס הפנטסטי כרגיל.
    מילים קצת פחות טובות ליוסי שקל ופפי קימוטו, אגב לא הייתי ממהר לשלוף בחזרה את סמדג'ה אלא להמשיך עם שקל.

ביום חמישי משחק נגד הפועל תל אביב בבית ואם היכולת של היום אני מאמין שאפשר גם להוציא שם משהו.
    מאז המשחק נגד כפר סבא מכבי הרצליה משחקת כדורגל טוב מאוד ואני מאמין בלב שלם שאנחנו בדרך הנכונה להשגת המטרה, יהיה קשה אבל אפשרי בהחלט.

הקטע האחרון לקהל של מכבי פתח תקווה, גועל נפש אחד גדול.
    ואני בכלל לא מדבר על הכמות שגם שמביאים להם כרטיסים הביתה הם מביאים בסך הכל 900-800 צופים שהם נמצאים במקום ה-3 בטבלה, אבל במקרה הזה בכלל אין לי זכות דיבור כאוהד מכבי הרצליה.
    אבל עצוב לי לראות את שריקות הבוז הצורמת אחרי כל מהלך שלא הולך לשחקנים של הקבוצה שלהם, לא שמעתי אותם מעודדים פעם אחת בלבד חוץ מאיזה דקה אחת שהם שרו "מה זה הפועל", כאילו אנחנו קשורים לזה איכשהו.

אני יסכם את זה בכך שזה הקהל הכי מגעיל שיצא לי לראות כבר הרבה זמן, לא מגיעה להם קבוצה בצמרת.