מחזור 13 בליגת העל: תל אביב נשארת אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/11.

1. אלי מתחן Member

מישהו צריך לסתום לרמי וייץ את הפה. אני לא יודע מה עשו לו בבית"ר אבל שידור של ברצלונה עם יורם ארבל יותר אובייקטיבי מזה.
    חוץ מזה ברוכיאן עלוב היום. שי חדד נראה כמו היורש של עידן טל בבית"ר, מאבד כל כדור שמגיע אליו.
    אני לא יודע איזה דברים בן שושן לוקח מאז הקיץ, אבל לא רוצה שזה יפסיק. חבל שהוא משחק לבד לגמריי בהתקפה. גם דסה ופיליאבסקי טובים מאוד, חוץ מהם השאר סתם.

עריכה דקה 82. מדהים איך המשחק שלנו נראה טוב בלי שי חדד ועם 2 קשרים אחוריים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/11
  2. alexshw Member

שוב, כל הכבוד לק"ש על העונה שלה, אבל לדעתי בסופו של דבר תהיה ירידה אצלם.
    אני עדיין לא חושב שאליפות של קבוצה קטנה אפשרית עדיין.

בקשר לבית"ר, סרט מלחמה. כצפוי בקיץ.

3. Raulito Madridista

רק תביאו את הדרבי!
    ראיתי כמה קטעים מיוטיוב עם דרבים מהעבר - לא רק של הקבוצה הנפלאה של גוטמן אלא מעונות רחוקות יותר ולמרות שהשנה הליגה היא זבל אחד גדול - ההתרגשות בשיאה.
    לא הצלחתי להשיג כרטיס למשחק בגלל התנהלות מסריחה כרגיל של ההנהלה ומכירה באתר השפל של 'לאן' שלאן נגיע איתו לעזאזל אם כל רגע נתקע? אז בטח אני אשב בבית אם אצא הביתה מהצבא ויהיה לי פרפרים בבטן.

לא חושב שהתחושה הזאת נמצאת רק אצלי, אבל שתי הקבוצות מעט זרות. אני לא מדבר על הימים של גרשון, אלימלך ואבוקסיס - אפילו הדור שבא אחריו - ורמוט, שכטר, זהבי - לא נשאר אף-אחד וגם קשטן לא מוסיף יותר מידי סביב האווירה לקבוצה. גם במכבי מתגעגעים לימי הדרבי עם נמני ואחרים. מקווה שהשחקנים החדשים בשתי הקבוצות ידעו לכבד את הבמה וירצו לתת הכל למען הסמל בכל-זאת ושהסוף יהיה טוב ואדום כמובן!

כדורגל גדול בטח שאין לנו אבל גם היריבה ממול לא יכולה להתלהב מהכושר שלה לאחרונה. ההרכב של קשטן נראה טוב מאוד אולי חוץ מאיגבור שלא רק שהייתי משחרר אותו לנבחרת אלא גם אומר לו שאין צורך לחזור. מקווה שאלרואי כהן ימשיך את הכושר הטוב שלו ושצמד החלוצים ינצלו הזדמנויות כי יהיו. האמצע שלנו יהיה לוחמני יופי עם ידין ובעיקר גורדנה, שניים מהבודדים שאפשר להזדהות איתם בקבוצה הזאת. יש הזדמנות לפתוח פער יפה של 7 נק' ממכבי וצריך לנצל את זה אבל עם הפועל הזאת אי-אפשר לדעת ודרבי זה דרבי. יאללה הפועל!

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/11
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בקרית אליעזר, אבל אני כבר אומר לכם עכשיו שזה לא ייגמר כך. מכבי חיפה בצדק בעשרה שחקנים, אבל הגנת עכו צריכה להזהר. אין כרגע הרבה ברירה, דבאלישווילי צריך לצאת ועידן ורד או מוחמד גאדיר יכולים לגרום לנזק להגנת עכו.

הגנת מכבי חיפה שוב נרדמה ומשומר כמו גדול נתן לעכו פנדל מוצדק. זה שהפנדל מוחמץ כבר בונוס בשבילנו. העניין הוא שעכו נראית קצת לחוצה מהעניין שהיא עכשיו פייבוריטית לניצחון. לפני הפנדל והאדום ראיתי קבוצה אורחת יוזמת עם כוונות התקפיות טהורות. לא הופתעתי מהקלות הבלתי נסבלת של הגנת הירוקים ברגע שמשומר לחץ על בלם החירום.

אין לי מושג מה נראה במחצית השנייה, הכל לדעתי פתוח. יש לי הרגשה שאלישע לוי יוציא עכשיו את דבאלישווילי. במשחק שנוצר הוא רק מזיק לנו. קצת אירוני שלפני כמה ימים עוד היתה לי פנטזיה של 6 נק' במחזורים הקרובים כדי שאולי נעקוף את הפועל ת"א. עכשיו אני חושש להפרש 11 נק' בין הפועל ת"א למכבי חיפה...

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צפוי. מאכזב. מכעיס. מרגיז. בשגרה.

אין כבר מה להגיד. בשבוע הבא מול בני יהודה בבית שגם הם נמצאים בתקופה רעה..אולי שם סוף סוף תגיע הגאולה..

6. Don Joan Roman Member

איזה חלוץ דבאלשווילי, החמיץ החמצה גדולה מול גורש אבל לקח כדור מצויין וממצב לא קל שם אותו בדיוק איפה שהשוער לא יכול להגיע, סוקרר מצויין.

לא יאומן: עמאשה החמיץ מצב, נראה לי זו ההחמצה הראשונה שלו העונה, למה לא ביום שני? חח

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למה גורש יוצא לקו ה5 בכל נסיון בעיטה של חיפה?!

8. הרצליה Member

הפועל חיפה היא פשוט ביזיון מהלך, אין מילה אחרת לתאר את מה שהם עושים 13 מחזורים.

9. alexshw Member

שהחיינו והגענו לניצחון שני ברציפות. עם הרבה דם, יזע, אדום והחמצות.
    מטריף אותי שקבוצות אורחות שולטות בקריה. מטריף אותי שאנו משחקים על מתפרצות מול עכו.
    זה שוב לא היה ניצחון של יכולת,אבל גילינו אופי.

יש מומנטום חיובי, אבל צריך בדחיפות לאזן את הקבוצה. בדחיפות.

10. Mellow29 Kopite

סוף טוב הכל טוב. עוד נתגעגע לחלוץ שמבין את המשחק ולא רץ קדימה כמו תרנגול עיוור.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אולי עוד ייצא מהקבוצה הזאת משהו.
    משומר טמבל, זה לא חדש, דבאשוילי איטי, גם זה לא חדש, אבל בכל זאת משחק מלחמה של כולם מדקה 30, עמאשה עם החמצה שהייתה יכולה לגמור את המשחק הרבה קודם, אבל עדיין, כל הכבוד לשחקנים.
    לא אהבתי את הזלזול של השחקנים בדקות האחרונות, לא יאומן איך לא שמנו את השני, שני שחקנים מול כל שחקן ועדיין לא סיימנו עם כדור בשער.

אני דווקא אהבתי היום את איציק כהן, לדעתי הוא קורא הרבה יותר טוב את המשחק מאשר פאלח, יודע לצאת קדימה כשצריך. לא בטוח שהוא פחות טוב מפאלח או בולייט. דווקא כהן לדעתי היה לא רע במחצית הראשונה, התחיל להראות משהו גם בחלק ההתקפי.

איך אפשר לסכם את המשחק הזה? אם קטן יורד לשני גליצ'ים מה עוד אפשר להגיד?

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה עם ניצחון מוצדק לגמרי. בסופו של דבר התברר שעם שחקן פחות מכבי חיפה השקיעה 110 אחוז. כשמולה קבוצה נאיבית אז תוצאה הסופית עוד מקפחת את הביתיים. מילא שעכו הגיעה במחצית השנייה רק להזדמנות אחת טובה, ראיתם כמה טעויות ההגנה שלה עשתה?

הניצחון הזה נותן לנו אחלה נקודת פתיחה למחזור הבא. יש עדיין עוד הרבה מה לשפר, אבל אחרי האדום של משומר פתאום נראו עננים מאד שחורים מעל לקרית אליעזר...לשמחתי העניים נעלמו מהר מאד בגלל החטאת הפנדל ושער הניצחון של העצבני שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב - אם מכבי חיפה רוצה לזכות באליפות אסור לה לשחרר את דבאלישווילי. הוא מפתח אחלה שיתוף פעולה עם עמאשה. מצדי שיעזוב בקיץ מבלי שנרוויח עליו גרוש. אם יביא אליפות אז את התרומה הוא כבר החזיר.

13. alexshw Member

תבין דבר אחד. שורש הבעיות היא חוסר איזון משווע. תראה עם כל הכבוד לעכו או ק"ש, שהן באמת קבוצות חזקות העונה, אבל מתי ראית אותן שולטות נגדינו בקריה? הכל נובע מעבודה לקויה בבניית הקבוצה.
    צריך למכור את לדו ודה חסוס, להביא קשר זר שמאלי ואחורי נורמליים.
    חלוצים יש לנו מלא, אבל קישור טוב יותר יצור הרבה יותר הזדמנויות וגם צריך לתת לנו שליטה בכדור. שליטה בכדור תוריד עומס מהגנה שתעשה פחות טעויות.

לדעתי לדו מתאמץ רק בשביל לעזוב בינואר. ושוב כל הכבוד לו על התרומה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, אני לא פוסל את זה שההשתפרות שלנו נובעת בין היתר גם מכך שהייתה פגרה מהמשחקים באירופה. די מטריד כשיש לנו ב 5 ימים משחקים כל כך משמעותיים. מול לרנקה משחק שיכריע אם נעלה לבתים או לא ו 4 ימים אחרי מול הפועל. לפחות גם הפועל תגיע אחרי משחק באירופה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה, אלכס ידידי, שכחת ששיחקנו שני שליש מהזמן עם עשרה שחקנים? מתי ראית לאחרונה קבוצה שמשחקת כל כך הרבה דקות עם עשרה שחקנים ששולטת במגרש? אם יש קבוצה שצריכה עכשיו להתבייש היא עכו שבכל המחצית השנייה הגיעה לדעתי להזדמנות אחת גדולה.

הפעם מגיעים לחבר'ה רק מחמאות בטח אחרי מה שראיתי אחרי ההרחקה והחמצת הפנדל. אגב למה ההתעקשות על שחרור דבאלישווילי? לליגה שלנו הוא אחלה אפילו אם הוא לפעמים מחמיץ כמו טירון. אתה באמת רוצה שליד עמאשה ישחקו מוגבלים כמו תורג'מן, עזריאל הכסחן או דה חסוס?