מחזור 13 בליגת העל: 1-1 בין מכבי ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/12.

1. oranfu Member

א- גם תורג'מן (ואולי אזולאי) הוא לא בדיוק חלוץ אלא קשר-חלוץ.
    ב- אני מעדיף את סוויסה על כל מה שיש לנו, ואולי גם את גבאי.
    ג- אני מסכים. היתרון של הפועל ושל מכבי זה החלוצים. אני ממש לא מתלהב ממה שאני רואה ממכבי בינתיים. פשוט יש להם חוד קטלני, בעיקר עטר.

2. alexshw Member

כשאני מסתכל על קבוצות הצמרת, זה עוד יותר מעצבן מה שעטר עולל לנו.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/339152.Xxx

אין כמו בבית? משחק בית מול פאקינג הפועל עכו! ידעתי שיהיה לא קל אבל התיקו(הראשון העונה) כל-כך מאכזב. הלך המאזן הביתי המושלם ויש הרבה חומר למחשבה. כנראה ש-5 נצחונות רצופים זה יותר מדי עבור הפועל. העיקר לנצח דרבי, ק"ש ואשדוד אבל במשחק מול קבוצת ליגה א' לא עשינו כלום.
    אולי 10 דקות כדורגל נטו היו היום בבלומפילד ועכו קבוצה מביכה, אבל אני רחוק מלהאשים את השופט. עכו יצאה מנצחת. טעות אדירה של הפועל להיגרר לפרובוקציות האלה, כל-כך הרבה עצבים מיותרים. למה להתחיל לשחק כדורגל רק ברבע השעה האחרונה? הפועל משקפת את הכדורגל הישראלי\השחקן הישראלי המצוי - לא יודעת לשמור על יציבות, כשרונית אבל שכונתית, נגררת בקלות ולא שומרת על קור-רוח.

לא היו מספיק מצבים היום אבל דודו גורש לקח שתי נגיחות אדירות ותמיד השוערים הבינוניים האלה סטייל גורש, ניר וכן-הלאה תופסים יום נגד הפועל. אבל הוא היה צריך לעבוד יותר קשה.

בלט בחולשתו בעיקר היום הוא ג'ון פנסטיל שבקדנצייה הקודמת שלו בארץ היה אולי המגן הכי טוב וגם שיחק בקישור לעתים(גם בשל מצוקה אבל גם בשל כושר גופני טוב ומהירות). לא נשאר ממנו כלום ואני לא מבין למה חוטבה לא משחק. מה שכן, צריך להגיד שיש משהו מאוד שגוי בהפועל מבחינה טקטית(תנו לי להיות שגיא כהן לרגע) - לא יכול להיות שכולם נכנסים לאמצע ופותחים את הכנף לפנסטיל כאילו הוא מראדונה.

בקיצור ערב מורט עצבים בבלומפילד, אולי חנוכה הוא באמת 'חג המכבים'. לא נורא, נראה גולסטאר - הרי היא קבוצת כדורגל אמיתית ונקום מחר בסתלבט כי אין צבא. רגילה!

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על מה יוסי אבוקסיס מתבכיין ראבק? לא היו פנדלים.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזרתי רק עכשיו הביתה, ראיתי את התוצאה ואת הכעס של אבוקסיס. הלכתי לראות את התקציר בוואן ועכשיו שמישהו יתקן אותי אם אני טועה: על מה לעזעזאל אבוקסיס מדבר?

בתקציר ראיתי שער שנפסל לעכו בגלל נבדל. חבל שלא ראיתי הילוך חוזר, אבל האם בשער של עכו היה נבדל? אם המגמה היא לשרוק נגד האדומים אז השער היה מאושר...ההרחקה של שחקן עכו. בצדק גמור! עוד משהו בקונספירציה של העולם נגד הפועל ת"א?

על מה לעזעזאל אבוקסיס מדבר?
    למה כמעט אחרי תיקו או הפסד מינימלי השופטים אשמים? אם כולם נגד האדומים אז למה בשנים האחרונות הפועל ת"א גם קיבלה מתנות? ללא ספק שההרחקה של טוט תמוז היתה לא נכונה למרות ההתגרות של השחקן, אבל מכאן ועד התקפת חסרת הרסן של עוזר מאמן ישראל (...) זו בדיחה עצובה. יותר גרוע מזה אין כי לדעתי אבוקסיס ואנשים במועדון המכובד הזה מנסים בדרך שפלה לעבוד פסיכולוגית על השופטים כדי שהקבוצה תקבל מתנות מהשופט. במקום להתבכיין שאבוקסיס ידאג שהקבוצה שלו תשחק כדורגל ותכניע קבוצת מרכז טבלה ללא בעיות...מהתקציר עכו פשוט הגיעה להזדמנויות וזו לא הבעיה של השופט...

דווקא עכשיו ברצוני לברך את דור על איך הוא מגיב על משחקו של קבוצתו. שאבוקסיס ילמד מהאוהד השרוף הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  6. Telkiyski Member

משחק על הפנים של הפועל
    לא היה חסר הרבה שגם נפסיד 1-0 קטן

הרגע ה"משעשע" :
    שחקן עכו מוחלף 3 דק' לסיום וכחלק מהנסיונות שלו למשוך כמה שיותר זמן הוא כמובן מתבחק עם שחקני הקבוצה ומוחא כפיים לשער 11, ואז כשאתה מסתכל לשער 11 אתה רואה שאין שם אפילו בנאדם אחד.
    אלוהים איזה קבוצות שכונה יש פה

7. אלי מתחן Member

אל תאשים את הקבצות, תאשים את השופטים שנותנים לזה יד ולא מוסיפים את הזמן הזה בסוף.
    מכל הבעיות של הכדורגל, בזאת הכי קל להלחם.

8. Maroon 5 Member

יש לי הרגשה טובה שבית"ר הולכת לנצח את המשחק הקרוב ולתת תצוגה נגד מכבי!

9. ייא Member

מכבי הולכת הערב לנצח בגדול. הימור שלי 4-2. הדרך לאליפות צהובה לא הייתה קלה יותר

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא משנה מה מכבי או בית"ר יעשו, תודה לדיין ישראל שמעוני שלא מנע חגיגת כדורגל אמיתית, גם אם היא בר"ג. 25 אלף צופים, שתי הקבוצות עם הקהל הכי גדול במדינה(ויסלחו לי מכבי חיפה) והכי חשוב - שתי הקבוצות עם המומנטום הכי טוב בארץ.

ד"א, אופירע שוב מוכיחה עד כמה האתר שלה "מקצועי" - לפני יומיים היא כתבה ש-12 אלף אוהדים של מכבי יגיעו לר"ג, ועכשיו היא כותבת ש-9 אלף נמכרו להם(גם לא נכון). מעניין מה הולך עם התביעה שלנו נגדם.

11. יחי Member

קריית שמונה מתארחת הערב בסכנין, השופט הוא מנשה משיח.
    אתם יכולים לסמן 1 בווינר....

12. Telkiyski Member

ביתר תבעה את וואן?

13. אלי מתחן Member

אין ספק שהכדורגל הישראלי מנוהל ביידי אנשים חכמים ובעלי שיקול דעת.
    חסה לאיפה נעלמת?
    http://sports.walla.co.il/?w=//2595170

14. Muurad Member

שופט נמושה.

מול העיניים שלו, רואה את ההכשלה בלי ספק, אבל מפחד על החיים שלו בגלל שזה משחק גדול לשרוק את השריקה הברורה בפתיחת המשחק.
    להוסיף חטא על פשע, הוא אפילו לא מוציא כרטיס צהוב שחייב לצאת אם זו לא הכשלה, כי זה אומר שהשחקן הפיל את עצמו לדעת השופט.

פשוט יצא הכי גרוע שאפשר מכל הסיפור.

טוב, אולי לא הכי גרוע, הכי גרוע יצא דני נויימן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  15. abcd Member

שמע הוצאת לי מהפה כל מה שרציתי להגיד...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx