מחזור 13 בליגת העל: 2:2 מרתק בין מכבי חיפה להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/12/08.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

oshri 18 gita,
    אני חושב שבמחצית הראשונה שתי הקבוצות היו חלשות, למרות הקורה של הפועל ת"א, עד לשער לא עשתה דבר. לשנינו ברור שלא הגיעה להפועל ת"א את היתרון, אבל ברגע שהקוון/שופט נותן לנו שער מנבדל ברור אז אסור לנו להתלונן.

אחרי השיוויון הפועל ת"א התחילה לצאת הרבה יותר קדימה ולדעתי השער הראשון של האדומים היתה הרבה יותר גניבה מאשר השער של לוז (שאני עדיין זוכר מתחיל בגיל 17 במכבי ת"א...נדמה לי שערך בכורה באשדוד וגם מיד כבש). הירוקים השוו בצדק כי פשוט שיחקו הרבה יותר חיובי מהפועל ת"א, אבל מצטער, הן לא שיכנעו אותי הערב. המשקוף של גולסה היה אולי אכזרי, אבל רגע האם השיוויון לא היה צריך להפסל?

זה מה שאני אומר, מכבי חיפה יזמה ורצתה יותר (הסטטיסטיקה במהלך השידור גם הוכיחה את זה), אבל בסופו של דבר להפועל ת"א יש תיק רציני לגבי השער של ארבייטמן. בוא פשוט נהיה מבסוטים מהתיקו הזה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי השער של ארבייטמן. אני חושב שהקוון לא ראה את הנבדל כי ארבייטמן עשה תנועה של חזרה לכיוון מרכז השדה, ברגע שקיבל את הכדור כבר לא היה מאחורי ההגנה של הפועל ת"א ולכן הקוון כנראה פספס את זה. אני הולך לבדוק את העניין עוד בתקציר של ערוץ הספורט.

אבירם, לגבי לאלה, על מה אתה מתכוון?

נכון, מכבי חיפה לא ממש משחקת עדיין כמו אלופה אמיתית, אבל אם תשווה אותה לקבוצות אחרות אתה באמת נשאר עם ההרגשה שהקבוצה הלא נכונה במקום הראשון? אני יודע שאתה אוהד מכבי נתניה, אבל למרות הכל ראית היום מכבי חיפה הרבה יותר יוזמת מהפועל ת"א. לפחות תודה בזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

"אם בליגה היו פחות קבוצות", לדעתי לא רלוונטי. המציאות של היום היא שמכבי חיפה לדעתי מובילה בצדק את הטבלה כמו שמכבי נתניה בצדק במקום השני. למתיאוס מגיע הרבה קרדיט על עבודתו כי מבחינת כשרון נטו הקבוצה שלך אבירם באמת פחות טובה מזו של חיפה, התל אביביות ובית"ר.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין לי תלונות, כל עוד חיפה לא מפסידה וצוברת נקודות אז בסדר.
    גם העובדה שחזרנו פעמיים מפיגור יחסית מעודדת, אם נסתכל מהצד של הפועל שהם הובילו פעמיים אך לא הצליחו לשמור על היתרון למשך זמן.

יש חוסר מזל בכדורגל, כמו שיש בעיות שיפוט, אני לא מנסה להתעלם מאי פסילת השער של ארבייטמן,
    גם רשמתי בהודעה הראשונה שהקוון היה בעמדה מספיק טובה כדי לראות שארבייטמן היה נמצא בעמדת נבדל.

הפועל ת"א השכילה לצאת קדימה במהלך המחצית השניה, מכבי חיפה מהעבר השני,
    כאשר קטן מקבל מסירת רוחב ברחבת ה16 של הפועל, מבוקולי נדמה לי, פשוט מחמיץ וזה סימל פחות או יותר את המשחק הרע שלו הערב.

אמנם היה להם חוסר מזל במחצית הראשונה כאשר הכדור (של לאלא נראה לי) פגע בקורה,
    אך אצלנו זה בא יותר לידי ביטוי במחצית השניה, גם ההחמצה של קטן ממש משני מטרים, המשקוף של גולסה ...

אני לא משוכנע שהתיקו מוצדק, אני בטוח שהרבה כאן יחלקו עליי,
    אז נכון שאישרו לנו שער שלמעשה לא היה חוקי, אך חיפה השכילה יותר לתקוף וחוסר מזל מנע ממנה לעשות מהפך.

נ.ב. אם אתה טוען שחיפה יזמה יותר מהפועל ת"א, אז איך התיקו מוצדק? ההסבר לא מובן לי ...
    אך מצד שני אין טעם להתווכח על זה, אנו לוקחים נקודה במשחק חלש שלנו,
    אמנם יותר טוב מהקבוצה הנגדית אך עדיין זו לא חיפה שאנו רגילים לראות מתחילת העונה.
    אלישע לא הצליח לפצח את המערך של הפועל ת"א, הזנחנו את ההגנה ונעקצנו משער של לאלא.

החל מהמשחק הבא גולסה חייב, פשוט חייב לפתוח בהרכב על חשבון בוקולי,
    בכושר הנוכחי של פאנטיני עדיף שארבייטמן יפתח במקומו, אני באמת לא מאמין שאני אומר את זה, אך זו המציאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/08
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א יכולה רק להצטער על השמטת היתרון פעמיים.. מאוד חבל מבחינתה.
    מחצית שנייה טובה של כדורגל, הגשם פגע האיכות המשחק והקשה על השחקנים לפתח משחק. מכבי חיפה הייתה טובה מעט יותר, יזמה, חיפשה את השער, אבל לא הייתה תכליתית מספיק. חיפה אומנם נמנעה מלהפסיד אבל החמיצה פה הזדמנות לברוח מנתניה ולשים את הפועל ת"א במרחק גדול. חיפה לא מצליחה לנצח בבית גם את נתניה וגם את הפועל ת"א וזה אולי צריך להדליק אצל אלישע לוי נורה אדומה, יחד עם זאת צריך להבין את זה, גם ת"א וגם נתניה באו יותר להקשות על חיפה מאשר לשחק כדורגל. אבל קבוצה כמו מכבי חיפה צריכה לדעת איך להתמודד עם זה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה כבשה שער בנבדל ואוהדי הפועל ת"א יכולים לטעון בשקט לקיפוח לכן אני אולי אומר שהתיקו משקף, הרי לעולם לא נדע אם השער של ארבייטמן היה נפסל מה היה קורה?

לדעתי מכבי חיפה לא שכנעה מספיק וכמו שלירן אומר אם היא היתה באמת יותר טובה היא היתה צריכה לנצח. במחצית הראשונה ההזדמנות הגדולה ביותר היתה של הפועל ת"א ובמחצית השנייה בסה"כ לדעתי המשחק היה די שווה כוחות. החזקת כדור לא אומר שמגיע לך לנצח, האמן לי אני נולדתי, גדלתי וחונכתי על הכדורגל ההולנדי. אני מודה שאני לא תמיד כל כך מציאותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לדעתי גולסה צריך להמשיך לשבת בשקט על הספסל. הבחור צעיר, כשרוני בצורה בלתי רגילה, אבל אי אפשר לצפות עכשיו שהוא ידחוף את העגלה. במשחקים פחות 'גדולים' הוא מבחינתי יכול לפתוח, אבל בעוד שבועיים בית"ר באה לחיפה...

פאנטיני בנתיים לא מרשים אותי, אבל גם ארבייטמן לא כוכב גדול. לא יודע, זר מביאים בשביל לשחק ולדעתי צריכים להמשיך לתת אשראי ל'טרור' (איזה כינוי נוראי). הישראלי מעולם לא הרשים לאורך זמן לכן מה רע אם פאנטני ימשיך בהרכב?

6. Igi Member

קצת קשה להגיד את זה על קבוצה שהיא היחידה, היחידה בארץ שעוד מחזירה את הצבע לכדורגל הישראלי. לא כדור ההרדמה האפור של נתניה ולא האדום של הפועל(לא נמאס, גוטמן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/puke.Xxx). היחידה.

נכון, זה מאכזב לאבד נק' בבית מול 2 קבוצות שרצו להוציא את החשק לכדורגל מהילדים של מכבי חיפה שבסה"כ ברוב המשחקים מתבססים על מומנטום של פתיחה טובה, אבל בסופו של דבר המשקופים של גולסה, ההחמצות של קטן, כל המצבים הרבים מול נתניה... בסוף המזל יתחיל ללכת גם עם הטובים(ואם לא המצב יהיה חמור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx ).

7. AVISEY Member

משחק גרוע של קטן , בכל זאת אחראי על 2 השערים , השחקן הכי חשוב שלנו בכל מצב.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כעיקרון אין לי ויכוח איתך, אבל מה עושים עם ההגנה? ראיתי העונה שני משחקי צמרת של מכבי חיפה (עד אז לא הייתי מחובר ללווין ודרך האינטרנט צריך תמיד להתפלל) ובשני המשחקים הירוקים היו יותר טובים מבחינה התקפית, אבל לא ניצחו בגלל בעיות קשות בהגנה.

לדעתי ברגע שהקבוצה תתקן אפילו במקצת מהריפיון המאד מעצבן הזה בהגנה, לדעתי היא יותר טובה מכל הליגה. באמת, מבחינת משחק ההתקפה רק בית"ר הראתה במחזורים האחרונים משחק התקפי אמיתי שיכול לאיים על מכבי חיפה.

לדעתי הליגה עוד ארוכה ושום דבר עוד סגור, אבל כעיקרון הכדורגל הישראלי מפסידה הרבה מאד אוהדים ניטרלים אם הפועל ת"א תזכה בצורה הזאת באליפות. מכבי נתניה פשוט כרגע לא יכולה, אבל הפועל ת"א עם שחקנים כמו יבואה או גיל וורמוט?

משום מה הפועל ת"א כבר שנים רוצה להרוג את ההנאה של משחק כדורגל ישראלי. נכון, פספסתי בעשור האחרון יותר מדי שנים (וכמו תמיד במקרה שלי הקבוצה העדיפה שלי לוקחת תארים), אבל אני זוכר היטב את השנים שהפועל ת"א או שזכתה באליפות או שאיתן טייב החליט לעשות דברים אחרים...בשנה הזאת בית"ר שיחקה אז כדורגל ולמרות השערורייה ופתיחת הרגליים של בית שאן הכדורגל של בית"ר היתה הרבה יותר טובה (עם ההונגרים).

אני לא יודע מה אוכלים בת"א, אבל משום מה אותו סיפור תמיד היה עם הצהובים. תמיד קבוצות משעממות שגונבות שערים. הכדורגל הטוב תמיד הגיע מחיפה (ולא מהפועל כי גוטמן היה אז המאמן של רוסו ושות') וירושלים ולכן אני מאד מקווה שההגנה של הירוקים תתייצב כדי שנוכל להחזיר את ההגמוניה לכרמל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פה יש ויכוח...איציק זוהר בצדק אמר ב'חדשות הספורט' שקטן צריך להבקיע יותר. מבחינתי הוא האיש שצריך לקחת את הקבוצה על הכתפיים ולא גולסה. כולם משבחים בצדק את הילדון הזה, אבל זה בעיקר כי קטן פשוט לא מבקיע ובאמת עושה במשחקו את ההבדל. אני אישית מצפה ממנו ליותר ולדעתי הוא פשוט עדיין לא אותו שחקן שראינו לפני שיצא לאנגליה. הצעקות האומרות שגולסה צריך להיות בהרכב לדעתי לא תמיד מוצדקות כי קטן הוא האיש שצריך להוביל את הקבוצה ולא ילדון, טוב ככל שלא יהיה. גולסה יהפוך תוך שנה שנתיים לכוכב אמיתי אם יש לו מנטליות טובה, כרגע לא פייר לדרוש ממנו כל שבוע שערים והצגות.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg - הייתה עבירה שהשופט שרק לזכות מכבי חיפה, בטענה שמהארן לאלה ביצע אותה (אני לא זוכר על מי), כשהוא בעצם היה עם הגב למשחק ורק ניסה לקום, מבלי שיראה מה קורה מאחוריו. למה הייתה טענה לעבירה? כי שחקן הגנה של מכבי חיפה נפל, מה שהביא למצב שהחלוץ הצעיר מצא את עצמו באחד על אחד מול אמיר אדרי.

רבים טוענים שמכבי חיפה נבלדת מהפועל תל אביב ומכבי נתניה וכשאני רואה את המשחקים שלה, קשה לי להבין במה היא שונה. משחק ביתי מול הפועל תל אביב והיא כמעט ולא רושמת שום איום על השער שהוא לא מכדור נייח, שלא לדבר על זה שהחלוץ המרכזי שלה נוגע בכדור רק פעם אחת וגם זה על יד דגל הקרן.

Igi - כשאתה אומר את המילה 'מזל', אתה צריך לקחת בחשבון שמכבי נתניה החמיצה 2 פנדלים שהיו יכולים להיחשב כ-4 נקודות, ושהפועל תל אביב החמיצה בסיבוב הקודם פנדל מולכם.

11. Number 8 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

מחצית ראשונה מזעזעת, שנייה יותר טובה. הפועל ת"א, כרגיל ולא מפתיע אף אחד, לא הגיעה לשחק, חיכתה לטעויות של מכבי חיפה והבקיעה שני מצבים. יחד עם זאת , גם מכבי חיפה לא הלהיבה וציפיתי ממנה ליותר.

למרות התיקו, הפועל ת"א למעשה הפסידה. הפסד או תיקו אתמול לא היה משנה הרבה כי הפער עדיין היה נשאר לפחות שבע נקודות, וכמו שהפועל נראית, אין לה סיכוי לזכות באליפות. אם נתניה והפועל הן היריבות שמתיימרות לתת מאבק על האליפות, מכבי חיפה בדרך לזכייה באליפות.

12. Igi Member

זה מתאזן במספר המצבים הלא מנוצלים של מכבי חיפה מול שתיהן.

ובמה היא נבדלת? בכך שהיא באמת באה לכל משחק בשביל לשחק את הכדורגל שלה, לא לתכנן איך להרוג את היריבה במשחק פחדני.
    (קצת קשה להגיע להרבה מצבים שהם לא מצבים נייחים מול קבוצות שברוב המשחק מגינות עם 11 שחקנים בחצי המגרש ויוצאות למתפרצות)

ואמנם חלק יגידו שהיא צריכה לשנות את זה ולהיות קצת יותר דומה לנתניה והפועל ת"א כדי לא להיגרר למצבים האלה של איבודי נק' בבית, אבל בתור אוהד כדורגל זו ממש לא הגישה שלי. מה שאנחנו באמת צריכים לשפר זה את הנאיביות שלנו עם החמצות לא נגמרות וטעויות מביכות בעורף...

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל המשמיצים, תעשו לי טובה. תאמינו לי שאני גם לא מרוצה מהמשחק היום, למה? בגלל שאיבדנו נקודות בגלל טעות שיפוט. וגם המשחק לא היה טוב(בניגוד לבית"ר שמשחק ההתקפה היה מצוין ומכבי שהמשחק היה טוב). גם אנחנו יכולים לבעוט מ30 מטר לשער בתקווה שהכדור ייכנס ואז בסטטיסטיקות יהיה כתוב שהיינו יותר טובים, זה יעזור לנו? אתמול חיפה שלטה מצוין במרכז ואני נותן לכם את הכבוד הראוי. אבל כל התקפה של הפועל הייתה הרבה יותר מסוכנת משל חיפה, וזה שלא בעטנו ישר לא אומר שאנחנו היינו פחות טובים. אתמול המחצית השניה הייתה שקולה עם נטייה אלינו. היה לנו מצבים הרבה יותר טובים מחיפה. אז למרות שהמשחק של הפועל היה רע אתמול, אבל בונקר זה לא היה ברוב שלבי המשחק. היו איזה 10 דקות שרק העפנו כדורים ליבואה, אבל חוץ מזה? היה לנו 2 אחד על אחד, כמה מצבים נייחים מסוכנים, מהלכים יפים בחלק הקדמי. ובקשר לשיפוט-איום. הגול הלא חוקי, האחד על אחד שנפסל ללאלה, הקרן בסיום, זה שהוא לא נתן למשחק לזרום.. ועוד דווקא במשחק מאוד ספורטיבי בין השחקנים, כל כך הרבה שריקות שלא היו צריכות להישרק. שערורייה. אני לא הבנתי בדיוק אם אניימה ביקש לפתוח או שהכריחו אותו בהתחלה, אבל היום קראתי באתר הרשמי שהוא ביקש לשחק, וגם בידיעות אחרונות. החלק ההגנתי היה די רע. האמצע היה טוב, באדיר התעלה על עצמו ונתן משחק מצוין. אבל האגפים, כל כך רעים! במחצית הראשונה המחורר היה אנטבי, במחצית השניה קנדה היה המחורר. דווקא במשחקים האחרונים כשהוא שיחק קנדה היה טוב, חבל. יש לי תחושה שלא נראה בקרוב את קנדה של העונה שעברה. דה סילבה היה רע, למרות הבישול הגדול לבן לוז הוא לא הניע כדור טוב ואיבד הרבה. ברקו אמר שכל שחקן נוגע כמה נגיעות ולא משחק בנגיעה אחת? יש לי תחושה שהוא ראה את דה סילבה לפני שהוא אמר את זה. נאתכו היה שקט וחבל. הוא בקלות יכל לתת את המסירה לגול, ציפיתי ממנו למשחק גדול למען האמת. וגם מורמוט ציפיתי למשחק כזה והוא לא היה מעורב בכלל. ידין היה טוב, עצר הרבה התקפות של חיפה אבל בהתקפה גם הוא לא יזם. לאלה היה השחקן הכי פעיל בהתקפה, חוץ ממנו ומיבואה ו2 המגנים אף אחד לא באמת עלה להתקפה. וגם בהגנה הוא תרם, ומזה אני לא מרוצה. אני חושב שאם הוא היה יותר מקדימה אז היינו יוצאים להתקפות הרבה יותר טוב. אני לא מבין מה קוטלים את יבואה. מה אתם רוצים, שהוא יעקוף 4 שחקני הגנה של חיפה וישים גול? כשהוא קיבל כדורים הוא עשה מהם דברים טובים וגם הוא יצר לעצמו מצב של 1 על 1, משחק לא רע שלו. בקשר לחיפה? אדרי מצוין. בהחלט גודל פה שוער, ואסור שהוא יהרס בגלל התקשורת. חרזי איכזב אותי מאוד. דווקא ממנו כל כך פחדתי, מההגבהות שלו. הוא היה גרוע אתמול. שי מימון במשחק די גרוע אני חייב לציין, הרבה מסירות רעות והרבה טעויות סה"כ. הגול נהדר. קרופניק סביר, מסיללה גם לא הורגש(לא ניסינו לתקוף כמעט מהאגף שלו והוא גם לא עלה המון). קולמה שחקן טוב, אתמול הוא היה בכל מקום על המגרש. בהתקפה הוא חייב להשתפר. כיאל במשחק פושר, בוקולי התחיל טוב אבל הנגיעה האחרונה גרועה. רפאלוב רע תינוק, פשוט ככה. אם אני אלישע לוי הוא לא מגיע עם הקבוצה לבלומפילד. העיקר שברקוביץ' משבח אותו על זה. קטן הורגש לרעה, לא עשה כלום עם הכדור. ופאנטני? כמו יבואה, מה זה אשמתו שכדורים לא מגיעים אליו טוב.

14. henry1 Member

אני מבטיח לך שהגישה הזאת תשתנה ברגע שיהיו לנו שחקנים שמסוגלים לעשות את השינוי. זאת לא הגישה של מתיאוס למשחק. הוא משתמש בכלים שיש לו ומנסה להוציא את המיטב. מבחינתי כל עוד זה לא כדורים ארוכים, זה בסדר. אני גם מחכה לראות את נתניה תוקפת יותר, מניעה את הכדור טוב יותר, מגיעה להרבה יותר מצבים, ובכלל להנות מהכדורגל שלה, אבל זה יקרה רק כאשר יגיעו השחקנים הנכונים.

15. Raulito Madridista

אתמול הייתה הפעם הראשונה שאני נוסע למשחק חוץ במקום כה רחוק. היה מאוד נחמד לנסוע עם ההסעה שהפועל אירגנו(עליתי באוסישקין)ועם כל האולטראס, שרו הרבה בנסיעה הלוך ובחזור לעומת זאת כולם כבר היו שפוכים. פגשתי אגב את עידן(שער 7) באוטובוס. אני חזרתי הביתה ב1 בלילה אבל הייתה חוויה ענקית, פשוט ככה. כשירדנו ליד המגרש אז הלכנו אליו תחת מנהרה תת קרקרעית כזאת וכולם התחילו לשיר ובגלל ההד שמעו אותנו ממש חזק. בדרך חזרה כמעט פיספסתי את ההסעה, הלכתי לרכבת בטעות ומזל שראיתי מישהו אחר ו'עקבתי אחריו'. נסעתי לבד למשחק בעיקרון אבל ראיתי שני חברים שאני מכיר.

על איצטדיון קריית-אליעזר אפשר לומר דברים טובים ודברים פחות טובים. יציעים 6-8 היו לא נעימים, הקהל היה רחוק מאוד מהשחקנים, בקטע הזה האיצטדיון היה נראה כמו איצטדיון של אתלטיקה. בנוסף, לדעתי הכניסה לאיצטדיון מאוד מסורבלת ואיטית, יש את המכשיר הזה שאתה שם את הכרטיס וזה מעביר אותך - לא התלהבתי בכלל, המזנון מאוד בינוני ואין נקניקיות(לא שאני אוכל במגרשי כדורגל, אבל עדיין. גם לא עבר אף מוכר בשער שלנו למכור אוכל. אחד סיפר לי שהוא ביקש נקניקייה ומהמזנון אמרו לו:"אין נקניקייה, יש לנו סנדווביץ עם נקניק, אבל זה על אותו עיקרון". על הזווית הרעה של הצפייה אגב מנסים בחיפה לכפות עם הצבת המסך.
    הקהל במשחק עצמו עודד יפה לדעתי, כמובן שאחרי ה-2-1 זה היה השיא, אבל גם אחרי זה הקהל תמך בשחקנים.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg845034.Xxx

המשחק אמש היה טוב מאוד לפי דעתי למרות ששתי הקבוצות מאוד לא דייקו. הייתה אווירה טובה מאוד מצד שני הקהלים, משחק צמרת אמיתי וגם מזג האוויר הגשום הכניס לאווירה. קצת קשה לי להגדיר את התחושות שלי אחרי ההופעה של הפועל אתמול. מצד אחד הפועל צריכה להגיד תודה על הנקודה, הרי חיפה שלטה בכדור לדעתי משהו כמו 70% מהזמן, הם שברו את הלחץ שלנו בקלות עם מסירות קצרות, ולמרות שחיפה הייתה לא מדוייקת, היא הגיעה להרבה יותר מצבים מאיתנו. מצד שני, הפועל נשדדה על ידי השופט בגול של שלומי ארבייטמן כמובן, הפועל הובילה פעמיים וחבל שלא ידעה לשמור על כך(הייתי בשוק שמימון נגח את השיוויון כל-כך חופשי, איך אף-אחד לא שמר עליו קשה לי להבין, טיפשות של השחקנים) ובדקה האחרונה הכדור של טופוזאקוב היה כל-כך קרוב לרשת, כבר הרחנו שער ניצחון באוויר והכי חשוב - התיקו הזה לא משנה את המצב בצמרת ויהיה לנו מאוד קשה לקחת אליפות.
    הייתי רוצה לראות את הפועל מפסיקה לשחק כמו קבוצה קטנה, אתמול יותר מידי העפנו כדורים לרחבה בתקווה לטוב. הבקענו פעמיים אבל את צורת המשחק לא אהבתי בכלל, גנבנו שני שערים. הסיבה למשחק ההתקפי החלש נובעת מחולשתם של וורמוט ויבואה(האחד לא עשה כלום והשני - ראו שהוא לא כשיר, הוא איבד המון כדורים והיה חלש מאוד) וגם מהמערך הלא טוב שלנו. דגלאס דה סילבה למשל היה לא רע אבל הוא לא קשר אחורי, ידין ניסה אתמול לעשות עבודה של ארבעה. לדעתי היה מקום לפתוח עם טלקיסקי בהרכב כי הפועל הייתה חייבת לנצח אתמול, צריך לעלות בהרכב התקפי ויצירתי. מה שכן, אני יכול להחמיא לגוטמן על הכנסתו של בן לוז במקום ידין, בתגובה למערך ההתקפי שהציב אלישע לוי.
    מהראן לאלא הבקיע אתמול שער שני נגד קבוצת צמרת וכל הכבוד לו, הוא מראה יכולת עקיצה גם כאשר הוא כמעט ולא נוגע בכדור, אני מאוד מרוצה ממנו.
    הנאחס בקריית-אליעזר אומנם לא נשבר וגם העונה לא ניקח אליפות(אם היינו מנצחים הייתי באמת מתחיל להאמין), אבל לדעתי לצאת לא מסופק מהתיקו אתמול זו חזירות, פשוט ככה.
    מה שכן, אני מצדיע לשחקנים על לחימה אדירה, הם באמת נלחמו אתמול כמו גברים. וואליד באדיר לדעתי היה המצטיין במשחק ההגנה כאשר טופוזאקוב לא הרבה מאחור. היה מצב אחד ששחקן של חיפה בעט טיל והכדור היה נראה מסוכן, ופתאום באדיר הגיח משום מקום ונגח את זה לקרן.
    ביום שבת ק"ש בבית ואסור לאבד נקודות, צריכים להמשיך בכל הכח להיאבק על המקום השני, אני צופה תקופה פחות טובה של נתניה כרגע. יאללה הפועל!!!