מחזור 13 בליגת העל: 2:2 מרתק בין מכבי חיפה להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/12/08.

1. שגיא Guest

אתה מציג את זה כשחור ולבן וזה לא ככה.

אפשר לשחק יפה ולנצח.

אפשר גם כמובן לשחק מגעיל ולנצח, ומן הסתם גם יש משחקים שצריך לנצח בצורה הזו, אבל לעשות להפוך את זה לאג'נדה זה כבר מוגזם.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שאמרתי לך, ביקרתי את הקבוצה שלי בשנים האחרונות גם שהיא היתה אלופה. יש דברים שאני כאוהד כדורגל לא מוכן לוותר עליהם.

3. King Kenny Member

שגיא, עם היחסי כוחות בין הפועל לחיפה או בית"ר פשוט אין ברירה לשחק הגנתי כי אחרת נחטוף. נגד שאר הקבוצות הפועל ממש לא משחקת הגנתי.

לירן, אני לא יכול להבין איך אפשר להיות מאוכזב גם כאשר אתה מנצח ולוקח אליפות (במקרה שלך זה שלוש אליפויות רצופות).

4. שגיא Guest

אני לא מסכים איתך. להפועל תל אביב יש אחד החלוצים הטובים בליגה, קישור כשרוני מאוד עם גילי ורמוט וטלקיסקי (כשהוא בכושר), קישור אחורי חזק (אני מחזיק מאבוטבול), הגנה טובה ואת אחד השוערים הטובים בליגה. אולי הסגל טיפה קצר, אבל לדעתי אף קבוצה לא הייתה מתנגדת לבן לוז כשחקן מחליף.

5. King Kenny Member

הכל נחמד ויפה על הנייר, אבל בתאכלס יש את טלקיסקי שנוטה להיעלם הרבה, ורמוט שמאוד חלבי ולא משחק טוב בעיקר בגלל שהוא משחק או בשמאל או באמצע וכמעט לא בימין שום הכשרון שלו בא לידי ביטוי. ככה יוצא שכמעט ואין משחק אגפים ובעיקר בצד שמאל שם אין אף אחד וכחלוץ יש לך את יבואה אבל אתה לא יכול להסתמך רק אליו, למרות שנראה שלאלה מתחיל להראות את מה שיש לו אבל חוץ משניהם יש סה"כ עוד חלוץ אחד בסגל וזה כמובן לא מספיק. שוב, בקישור יש לך רוחב לכל העמדות חוץ מאגף שמאל שם אין אף אחד חוץ מעובד שכרגע עוד לא משחק וגם כשהוא משחק יש לו נטייה חזקה לאמצע.
    יש לך ספק שחיפה היו פותחים את הפועל אם הפועל היו משחקים התקפי? לי אין.

ד"א, שמחתי למצוא עוד אחד שתופס מאבוטבול (אני מרגיש שאני די לבד).

6. Igi Member

אבירם, התכוונתי שהדבר שנתניה והפועל מצטיינות בו(עובדתית מהמשחקים שראיתי עד כה) זה להסתגר, "להרוג" את היריבה ולצאת למתפרצות , ובגלל שמול קבוצות נחותות מהן שיטת משחק שכזו לא יעילה, הן מתגלות בחולשתן ולא מצליחות להביא לידי ביטוי את התוצאות במשחקים הגדולים שלהן, כביכול.