מחזור 13 בספרד: הדרבי הגדול - ריאל מדריד נגד אתלטיקו מדריד, האלופה נגד המוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/12/20.

1. Raulito Madridista

כותרות העיתונים לקראת המשחק נגד לבאנטה הערב:

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1611996230606.Xxx

שער המארקה: “המדרון האחרון של ינואר”| ריאל מקווה להתגבר על מכת הפציעות (16 שחקני שדה בלבד כשירים) ולסיים את החודש בו איבדה שני תארים ורשמה עוד תיקו מתסכל בליגה - עם עוד ניצחון| מימין - רשימת הנעדרים הענפה: ראמוס, קרבחאל, לוקאס, נאצ’ו, ואלוורדה, רודריגו וגם המיסטר זיזו שעדיין חיובי לקורונה.

בפריויו באתר נכתב: הזאר מחפש לכבוש בשני משחקים ברציפות לראשונה מזה 21 חודשים. זה קרה באפריל 2019, נגד ברייטון ולאחר מכן נגד ווסטאם. "הזאר שלח סימני תקווה לריאל מוויטוריה (אלאבס). לא בזכות הופעה מדהימה אבל סוף סוף הוא היה נראה כמו שחקן מכריע. עם הרוח הזה, עכשיו, הוא מבקש להוסיף לעצמו עוד ביטחון במשחק נגד לבאנטה. האם יעשה את מה שעוד לא עשה בקבוצה?| עוד אזכורים: אודריוסולה רשם 415 ימים ברציפות ללא משחק שלם, מיליטאו מעולם לא פתח בהרכב ריאל שלושה משחקים ברציפות.

שער ה-AS: הולכים עם ההתקפה: “הטריו של 2021” - הזאר-אסנסיו-בנזמה, השלושה שהרשימו נגד אלאבס| אזכורים לפצועים, אודריוסולה ומנדי יפתחו כמובן| בפריויו באתר נכתב: “זה מריח כמו אבק שריפה בוולדבבאס” - ריאל פוגשת יריבה נועזת כשהיא בסגל חסר בדו קרב בין שלושה מעשרת המבקיעים הבולטים בליגה: בנזמה מצד אחד ורוג’ר מרטי ומוראלס מצד שני. עוד נכתב כי זידאן תמיד מוצא דרך לצאת מהברוך.

סגל חסר מאוד בהגנה, דרגת הקושי עולה מבחינת מיליטאו, הפעם זו לא קבוצה מהליגה השנייה או אלאבס העלובה. רוג'ר מרטי וחוסה לואיס מוראלס די מסוכנים. בכל מקרה את המשחק הזה צריך לנצח עם החלק ההתקפי שלנו, בעיקר השלישייה. הם כבר לא יעמדו בציפיות אבל זה הכי טוב שיש לנו כרגע, בטח כשרודריגו פצוע למשל. את ויניסיוס אני לא רוצה לראות, גם לא כשאנחנו בפיגור ושום דבר לא עובד. אולי יהיה אפשר לנצל קצת את המהירות של אודריוסולה שאם נביט על האגף המקביל עוד נחשוב שהוא דניאל אלבס. כמה המשכיות של הזאר חשובה היום, כמה. עד שיש משחק בשעה סבירה יותר (22:00 זה מאוחר כבר לזקנים\שבורים כמוני) - דווקא בשבת ולא בראשון, שיהיה. האללה מדריד!

2. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/2314f732c7d4bd469a6ac876f2633355ec62f33f.Xxx

עוד יום בעונת 2020/21, מה יש להגיד. לא אוהב לדבר על שיפוט אבל היום זה קצת היה מוגזם. לפעמים אין צדק, כל כך הגיע לנו נקודה בגלל הדיפת הפנדל המבריקה של טיבו. מבחינתי מיליטאו עשה שגיאה איומה בעצם “הספק” שהוא הותיר לשופט, ואראן לא יוכל להנהיג את החלק האחורי בחיים והשחקן שענד את סרט הקפטן הוא הקפטן העלוב שלנו איי פעם, ראינו מה הוא שווה. חבל כי ההתקפה התחילה את המשחק לא רע - הזאר עם הפריצה, אסנסיו עם סיומת אדירה (רץ כל כך לאט ועדיין הגיע לעמדה נוחה כדי לכבוש). לא מבין את החילוף של ויניסיוס, בלתי נסבל לראות אותו. גם אודריוסולה מהשחקנים הכי טפשיים שדרכו על כר הדשא שלנו.
    אני עדיין חושב שקבוצה רצינית לא מפסידה את המשחק הזה, קצת אופי, קצת שיניים, קצת ווינריות. אפילו במשימה העלובה של חמישה ניצחונות עד לאטאלנטה לא הצלחנו לעמוד. הפסד רביעי בליגה ב-20 מחזורים העונה לעומת שלושה בכל העונה שעברה. בליגת האלופות זה לא יהיה אחרת.

3. Jefecito Member

מיליטאו נתן משחק אחד טוב בריאל?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם כבר אתה רוצה לדבר על מיליטאו, אתה חייב להשוות אותו למריו הרמוסו, שחקן בית שזידאן ויתר עליו.

5. Raulito Madridista

היה בסדר גמור נגד מנצ'סטר סיטי בעונה שעברה בזמן שדווקא רפאל ואראן עשה במכנסיים והאמת לא ממש חזר לשחק באותה רמה מאז. אני לא מנקה אותו מאשמה היום חלילה אבל זו פעם ראשונה שהוא פתח בהרכב שלושה משחקים ברציפות. ואת "החניכה" עדיף לעשות לידו של הקפטן סרחיו ראמוס. בכל מקרה לא היה מקום לצרף אותו ב-50 מיליון יורו. יש לו 2,000 דקות במועדון בשנה וחצי וחבל, זה מה שקורה כאשר אף פעם זידאן לא נתן מנוחה לראמוס או רפא. הוא היה צריך לקבל יותר הזדמנויות. תמיד השחקנים הבכירים "אשמים" יותר.
    אגב, רק כדי להבהיר: אני לא מאשים את השופט בהפסד שלנו, לדעתי הוא נתן חוסר כבוד ולא אהבתי את ההחלטות שלו. קבוצה טובה יותר עם קצת אופי הייתה משיגה לפחות נקודה. קורטואה היחיד שווינר אצלנו בהרכב הנוכחי ומאמין כד לרגע האחרון שאפשר לנצח.

לחלוטין טעינו לגבי מריו הרמוסו שהיה יכול להגיע במחיר די נמוך ולהיות הבלם האחרון בהיררכיה שלנו. נאצ'ו כשהוא בריא לטעמי טוב ממנו. כל מדיניות הרכש שלנו לא טובה מאז 2016.

6. Ever Banega Member

אני אישית לא רואה במיליטאו כלום. מיקום גרוע, קריאת משחק גרועה, כיסויים מגושמים מאוד, ואפילו לפעמים נראה לא מחוייב.
    לא רואה שום סיבה לצפות ממנו להתפתח למשהו. להיפטר ממנו הכי מהר שאפשר לפני שהשווי שלו צונח לריצפה.

7. avicii Member

לא רוצה לנחס את אתלטיקו מדריד, אבל אליפות כנראה תהיה שלהם.
    העונה הזו יותר מדי מזכירה את עונת 14\13- ריאל וברצלונה כושלות,אתלטיקו הכי יציבה עד כה באופן יחסי. וכמובן הדימיון הכי בולט הוא ששוב ברצלונה מוכרת את אחת החלוצים הטובים בעולם תמורת 4 מסטיקים לאתלטיקו.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

שמע מאבק האליפות ב-2013/14 היה אחרת לגמרי, ההשוואה עצמה לא נכונה. ריאל ואתלטיקו הגיעו לגמר ליגת האלופות למשל, כל אחת העיפה אימפריות בדרך (ריאל רקדה עם 0:5 על באיירן), ברצלונה עדיין החזיקה בסגל את צ'אבי ואינייסטה וסוללת קראקים. העונה הזו היא אחלה לכל משמיצי ה-לה-ליגה, לפני שבע שנים עוד היו ימים יפים מה שנקרא. זו שריאל של הדסימה שלפי אוהדים רבים הייתה עם ה-11 הכי חזקים שלנו איי פעם -השלישייה באמצע עם די מאריה, בייל ורונאלדו בכנפיים, קרבחאל בצד ימין, קבוצה שכובשת מעל מאה שערי ליגה. התרומה של לואיס סוארס לאתלטיקו בינתיים מכרעת יותר מדויד ויאה אם כי גם הוא דעך בחצי השני של העונה. אפשר לומר ש-'אז' אתלטיקו הייתה מצוינת, היום היא קבוצה טובה.

9. Jefecito Member

ניצחון חשוב מאוד אתמול. אומטיטי עם משחק טוב, מסי הגיע לשחק חזק ויוצאים עם 3 נקודות מאוד חשוב.

10. Raulito Madridista

הואסקה - ריאל מדריד

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2021/02/04/16124541287074.Xxx

הואסקה שסומנה כיורדת בטוחה, רק רוצה לשרוד, לאחר הניסיון הלא מוצלח בעונת 18-19, אז ירדה מהמקום הלפני אחרון. היא מגיעה למשחק אכן מהמקום האחרון בטבלה ובאמתחתה שני ניצחונות בלבד העונה, אלא שאחד מהם הגיע בקרב תחתית חשוב נגד ויאדוליד במחזור שעבר. רפא מיר הכפיל בתזמון מושלם את מאזן שעריו בליגה וחגג שלושער אדיר (תשעה בכל המסגרות). מצד אחד - הואסקה, עם 0.76 נקודות בלבד למשחק, מדורגת במקום ה-12 מבין 20 הקבוצות מחמש הליגות הבכירות. מצד שני, הקבוצה הקטנה כבר ידעה לעשות את המוות לחלק מהגדולות. במחזור ה-20 היא סחטה תיקו מאופס בביתה נגד ויאריאל וגם אתלטיקו מדריד השאירה נקודה מולה כאורחת. למעשה יש לה עשר תוצאות תיקו, השיאנית של הליגה למעט ויאריאל. מאז המחזור השביעי היא נמצאת מתחת לקו האדום.

המאמן חואן חוסה רוחו מרטין או בכינויו, "פאצ'טה", פוגש את ריאל אחרי ארבעה משחקים על הקווים של המועדון. הוא החליף את מיצ'ל ב-21 בינואר וכמובן שזו פסגת הקריירה שלו - לפגוש את האלופה, ובכלל, לאמן בליגה הבכירה בספרד. קשה לדעת האם הוא יצליח במסע ההישרדות. "ריאל מפסידה יותר מבעבר אבל היא קבוצה גדולה, הטובה בעולם מבחינתי. אני רוצה שלא ניתן לנם לנוח. זה לא תלוי רק בנו. עלינו להמשיך בקו שלנו ולהיות נאמנים למה שאנחנו עושים. עלינו לצאת עם אותה תשוקה ואמונה כמו נגד ויאדוליד. הקבוצה התחזקה בזכות השבוע שעבר, כמובן שניצחונות מעלים את המורל והשחקנים מרוצים". הוא טוען כי שלוש נקודות הן שלוש נקודות אבל ניצחון על ריאל בעל משמעות אדירה - כמובן, ומצפה שראמוס יחזור".

ברמה המקצועית, סנדרו רמירס, שבקבוצה בנו עליו רבות והצליח לכבוש שני שערים בחמשת משחקי הליגה הראשונים שלו - בספק גדול למשחק וככל הנראה לא ייכלל בסגל. בקבוצה חוששים שיחמיר את הפציעה שלו. "אנחנו לא רוצים למהר, הוא שחקן מכריע ועלינו להיות מאוד-מאוד זהירים", אמר המאמן ברמז עבה. הקשר חואן קרלוס התאושש בזמן שקשר אחר, פדרו מוסקרה (שלישי במספר הדקות העונה בקבוצה), וכן הבלם פאבלו אינסואה - ייעדרו. למעשה, חאיימה סאואנה וחאבי אונבינטרוס נמצאים במקום השני בטבלת הכיבושים, יחד עם סנדרו - עם שניים בלבד. רפא מיר ששיחק בכל משחקי הליגה העונה וכמעט בכולם עלה ב-11,- ייצטרך שוב לקחת הרבה על עצמו. להואסקה התקפה מהחלשות בליגה - 17 שערי זכות בלבד, הכי מעט חוץ מאלצ'ה, וההגנה השישית הכי חלשה כאשר רק בטיס וגרנאדה (34), ויאדוליד (32) וסלטה ויגו וקאדיס (31 נקודות) ספגו יותר ממנה. מה צפוי לנו? מערך של שלושה בלמים.

נראה שהואסקה מקבלת מעין "שחקן חיזוק" לא כזה שהגיע בחורף כי אין לה די כסף לכך אלא שינג'י אוקזאקי שבשל פציעה בסיבוב הראשון לא הצליח להגשים את החלום שלו. נכתב ב-AS כי שינוי המערך מיטיב לא רק עם רפא מיר אלא גם איתו והוא עשוי להיות מכריע, כשיש לו את הגב של מליוני יפנים שייצפו במשחק. "הוא אגדה במדינה עם 50 שערים ב-119 משחקים, שיחק בשלושה גביעי עולם וגם זכה באליפות עם לסטר אבל הוא חולם על שער נגד ריאל מדריד", נכתב. "כולנו יודעים מיהי ריאל מדריד, יש לי המון מוטיבצייה כי מעולם לא התמודדתי מולה. אני לא יודע אם אהיה בהרכב והמאמן יסמוך עליי, אבל אהיה שם כדי לנצח". בשנה שעברה הוא תרם 12 שערים בליגה השנייה והיה מגיבורי העליה...

הואסקה - הרכב משוער: אלברו פרננדס| גאסטון סילבה, חורחה פולידו, דימטריוס סיובאס| פאבלו מפאו, אידריסה דומבייה, מיקל ריקו, חאיימה סאואנה, חאבי גאלאן| שינגי אוקאזאקי ורפא מיר

ריאל מדריד מגיעה אחרי עוד שבוע לא פשוט. ההפסד המתסכל 2:1 בלבאנטה, עוד פציעה, מי יודע כמה, של אדן הזאר, ברצלונה העפילה זמנית למקום השני על חשבונה – מה יהיה? נקווה שזינדין זידאן שחוזר לקווים ו- יעצור את כדור השלג והשחקנים יקחו ממנו קצת מרוח הלחימה. הבשורות הרעות הגיעו ממש עכשיו כאשר הקפטן ראמוס שוב לא התאמן ולא יגיע בזמן אך גם עם הגנה מאולתרות זה לא תירוץ. עד למשחק הקריטי נגד אטאלנטה בצ'מפיונס ישנם ארבעה משחקי ליגה וריאל, שפוזלת אפילו בחשש ליריבותיה לטופ4 - חייבת לנצח. אם תשאלו את זידאן, שהיה עצבני מאיי פעם במסיבת העיתונאים ואגר כעס במשך שבועיים - אליפות עדיין אפשרית, נו באמת. "יש עוד 54 נקודות, הליגה עוד ארוכה", אמר, יחד עם הרצון לנצח בכל משחק ולגמול לאוהדים, "ניתן הכל כדי לגמול לאוהדים שלנו". מאזן החוץ של ריאל עוד סביר עם 6-4-1, 22 נקודות מתוך 33 כשרק אתלטיקו הבלתי ניתנת לעצירה – מעליה.

העניין הוא שחשבנו שהסגל יהיה מלא יותר - קרבחאל שוב התאמן לבדו - "הייסורים של קרבחאל", נכתב. כמה מפתיע (לא החלטנו אם אנחנו ציניים או לא) - לא חוזר. זה משחק 16 שהוא יהיה בחוץ. גם לוקאס לא כשיר, על ראמוס דיברנו ומיליטאו, תחליטו אתם אם זה טוב או לא - מורחק. כך שנאצ'ו החלים מקורונה וישחק במרכז ההגנה. אודריוסולה הוכיח נגד לבאנטה שאי אפשר לסמוך עליו אבל אין ברירה. הסגל יהיה עמוס בקאנטרנוס שכן המושאלים עזבו, רודריגו שב לאימונים קלים בלבד כמובן ופדה והזאר פצועים ("זה רגע קשה עבורו, ללא ספק, הוא הכי רוצה לתקן את המצב. יום אחד נראה אותו משחק טוב, אני מקווה שכבר העונה") גם כן. השאלה האם נראה את ראמוס גם מאריך חוזה, אנחנו כבר פסימיים. זידאן אמר: "יש הרבה דיבורים. אני לא יודע כלום. ואף אחד לא יודע. גם אתה (העיתונאי) לא. אני מקווה שהכל יתוקן בקרוב, זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד. כקפטן ושחקן ועל מה שהוא עשה אני מקווה שהוא עדיין יהיה כאן".

כאמור, זידאן הגיע לוחמני למסיבת העיתונאים. הקטע המעניין באמת הגיע. בספרד עסקו באריכות השבוע במספרי האימה שלו, כשרק לופטגי, מבין המאמנים שפוטרו באמצע העונה במאה ה-21 - השיג אחוז ניצחונות נמוך ממנו. הוא דרש ריספקט מהתקשורת וטען כי "אתם רוצים לפטר אותו, תודו בזה עכשיו!". הוא הבהיר כי הוא לא הולך לשום מקום ואת השינויים צריך לעשות בקיץ - "בוודאי שיהיה צריך לעשות משהו". "ההרכב שלנו ראוי לעמוד במשימות עד סוף העונה. זה מה שננסה לעשות כקבוצה, לא נוותר, השחקנים רוצים להמשיך לנצח. אני לא יודע מה יקרה, מגיע לנו להתחרות. מדברים על הרבה דברים, החלפת מאמן. יום אחד אני בפנים, יום אחד בחוץ. אנחנו לא בסדר אבל נשנה את המצב. אני נקמן? ממש לא. זכינו באליפות בשנה שעברה, לא לפני עשור, תנו לנו להילחם. ברור שאני לא מרוצה ששואלים אותי אחרי כל משחק רע אם אני בחוץ. לא מגיעה לי ביקורת כזו. אני בר מזל שיכול להיות בקבוצה הזו. אם לא נצליח, אני הראשון לקח אחריות. אני קצת כועס, אני כבר שבועיים תקוע ורוצה לצאת, להראות את פניי ולהילחם עד הסוף".

מי שמקבל הזדמנות פז, בפעם המי יודע כמה - הוא ויניסיוס שלצערנו מציג את הכדורגל הכי גרוע שלו מאז הגיע. מי זוכר שאת העונה הזו הוא פתח עם כמה גולים בתחילת הדרך. ויני לא ניצל את הצ'אנס בגביע המלך, בקושי מסוגל לעבור שחקן ובששת משחקי הליגה האחרונים קיבל פירורים. הוא חוזר ל-11 בליגה אחרי חודשיים. בצד ימין נראה את אסנסיו, אולי נקודת האור בזמן האחרון. ויני נעדר נגד אייבר בשל דלקת, ושימו לב - 12 דק' נגד גרנאדה, ארבע נגד אלצ'ה, חמש נגד סלטה, לא שותף נגד אוססונה, 27 דק' נגד אלאבס וחצי שעה נגד לבאנטה, בה נזכור ממנו בעיקר את הפנדל המיותר. "בוולדבבאס מסכימים שאין שום קשר בין השחקן הזה לבין האיש העליז והנועז שהיה. הוא איבד את הביטחון", נכתב במארקה. "כעת יש לו מסלול חופשי לחזור לרכבת. נקודת מפנה או בדרך לדלת היציאה?". זידאן אמר: "הוא צריך לעשות את עבודתו, הוא בן 19 ועליו ללמוד דברים. אנחנו הולכים לעזור לו לשחק טוב. אני דואג לו ודואג לכולם. אנחנו 15 שחקנים עכשיו, אני לא הולך להתלונן אך זה המצב". בכל מקרה, כרגיל, נסכם שאת המשחק צריכה לנצח הגווארדיה הוותיקה - בנזמה שהיה חלש מאוד במחזור האחרון, וגם צמד הקשרים והקפטן ראמוס. אז מי ייתן גול בזמן שרונאלדו הכל יכול חוגג יום הולדת 36 בטורינו הרחוקה?

ריאל מדרידהרכב משוער: טיבו קורטואה| אלברו אודריוסולה, נאצ'ו, רפאל ואראן, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ'| ויניסיוס ג'וניור, מרקו אסנסיו וקארים בנזמה

כל המשחקים עד היום: ריאל מדריד והואסקה נפגשו שלוש פעמים בלבד. העונה, בסיבוב הראשון זה דווקא היה כיף, מהמשחקים הבודדים בהם נהנינו העונה. אדן הזאר נראה במהלך אחד כמו הקראק שהבטיחו לנו כשכבש שער אדיר ברגל שמאל. קארים בנזמה הבקיע צמד ופדה ואלוורדה שיגר כדור שטוח לפינה הרחוקה בדרך ל-1:4. המפגשים הראשונים היו בעונת 2018-19, עונה מחפירה של ריאל אבל לפחות נגדה בושות לא היו. במחזור ה-15, ריאל של סולארי ניצחה 0:1 משער מוקדם של בייל מהאוויר אחרי בישול של אודריוסולה מצד ימין.
    במחזור ה-29, עם זידאן כבר על הקווים בברנבאו (למרות שהוא לא הצליח להוציא אותנו מהבוץ), ריאל ניצחה 2:3 דרמטי עם שער מאוחר ויפה של בנזמה בדקה -89. צ'וצ'ו הרנדס העלה את האורחת ליתרון, איסקו (מבישול של ברהים דיאס) וסבאיוס (זרק את עצמו לכדור)הפכו אבל חאבייר אצ'יטה השווה בדקה ה-74.

11. riquelme1 Member

אמאלה, ואבאלה, איזה קבוצה עלובה חטאפה. ריאל בלי לעשו. כלום מנצחת אותה.

אנטי כדורגל, קוקריקו הזה שאוהדי בארסה מתלהבים מימנו הוא במקסימום שחקן ליגת על לגטימי.

12. Jefecito Member

מי בדיוק מתלהב ממנו? לא שחקן לרמה הזאת, אבל בדרך כלל עושה דברים יפים בחטאפה

13. riquelme1 Member

אני ראיתי, אין ספור רוהדי בארסה בוכים על זה שהוא לא קיבל צאנס בברצלונה.

אני זוכר שספרד הצעירה הגיי לישראל, יאפילו מגן ישראלי הוא ךט הצליח לעבור 90 דק. שחקן מוגבל טכני, שום יצרתיות ודמיון, גרוע הגנתית.

אין לו שום קשר לרמות הגבוהות.

14. Jefecito Member

אולי כי הם רואים עד כמה פירפו כושל, ובגלל שהוא שחקן בית. בכל מקרה מסכים איתך שהוא לא לרמה הגבוהות.

15. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/8/81dcdcd34fdfd8944ce5b5700c3f60cfa4cd0831.Xxx

היה טוב - וטוב שהיה| אם להיות הוגן במחצית הייתי פסימי, אנחנו לא יודעים לקחת משחקים בשיניים והיום עשינו את זה נגד קבוצה מעצבנת שאמנם נמצאת בעונה איומה אבל מה נגיד אנחנו? והאמת שבלי קשר לסגל האשפתות שלנו - היה משחק די מהנה, במחצית הראשונה התקרבנו ואז זה הגיע. אני לא יודע מה הזוי ולא הגיוני יותר - העובדה שוויני הרים כמו בן אדם לבנזמה, דווקא מצד ימין, או השער של מנדי אחרי בישול של מרסלו (שינוי מרענן, יש איזה פגיעה קלה לפי מה שהבנתי). אם מודריץ’ או ואראן היו נחים לכמה דקות אז בכלל היה כיף. אין לי בעיה בכל מחצית לכתוב דברים נגד בנזמה בתקווה ש"הנאחס ההפוך" או הביקורת תעבוד, מה ששלו - שלו. במצב הראשון הוא בעט לא מספיק טוב מזווית אלכסונית אבל תיקן, אני בהחלט חושב שמשחק הראש שלו אחד הטובים בעולם. אסנסיו צריך לתת קצת יותר אבל נתרכז בטוב - לא בעטנו לנו למסגרת, שיחקנו באחריות, ניצחון שייתן דחיפה, וכשמגיע-מגיע: אחלה ערב של מנדי!