מחזור 13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏18/11/05.

1. Jose Mourinho Member

!Give me a fucking link http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שער ענק, שהתחיל בכלל מפריצה אדירה של ג'ון באגף שמאל לפני שהכדור יצא לחוץ והגיע אליו שוב.

כמה דברים ספציפיים וכלליים אחרי הצפייה השבועית בתקצירי המחזור:

*למה לעזאזל המשטח בJJB כל כך נוראי? עם כל הכסף אין כמה לירות לשזרוע נורמלי?

*מישהו ראה את המשחק\תקציר של המשחק באנפילד? פשוט מצחיק איך השדר והקהל צורחים בכל נגיעה של קראוץ' בכדור, השער הראשון שלו כבר הופך להיות פרוייקט לאומי.

* למה כל אנגליה התחילה לקרוא לאנדי קול "אנדרו קול", כאילו אני יודע שאנדי זה קיצור למתחכמים שבינכם, השאלה היא מה קרה שפתאום קוראים לו בשם המקורי, הוא תמיד היה אנדי לא?

* מישהו ראה את השער השני של מידלסברו? זה באמת שאלה מעניינת אם זה נבדל או לא. למי שלא ראה - נשלח כדור רוחב והלסביינק ואיגביני פרצו לעברו, הסלביינק הגיע אליו כארבעה מטרים מהקו ופשוט בנגיעה שלח אותו לעבר השער, ואיגביני בדרך מעד והכדור פגע לו ברגל ונכנס. הסלביינק לא היה בנבדל, איגביני טכנית כן, אבל הכדור בסה"כ פגע בו והיה נכנס גם ככה, מה החוקה אומרת?

התשובה של הנרי לשופט אחרי השער השלישי שלו הייתה פשוט ענקית. הנרי אמר שהשופט אמרו לו לבעוט את הבעיטה מהר, אז הנרי בעט, ואחת המצלמות התרכזה לו בפנים, איך הוא עקב אחרי השער וכשזה נכנס הוא פשוט הסתובב אל השופט ושאל אם זה מהר מספיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ולסיום, שאקה היסלופ פשוט חסר כל מיקום וקואורדינציה, לא פלא שאפילו בנבחרת טרינידד וטובגו הוא שוער מחליף

3. Rudess Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41011000/Xxx/_41011454_bir_bol_0506.Xxx

תאריך: שני, 21 בנובמבר.
    אצטדיון: סט. אנדרו'ס, בירמינגהאם
    שעה 22:00
    שופט: פיל דוד (סטוק-און-טרנט)

דיוויד דאן, מאריו מלכיוט,דמיאן ג'ונסון,סטיבן קלמנס, ניקי באט וג'וליאן גריי כשירים למשחק הקריטי של בירמינגהם המקרטעת מול בולטון המפתיעה שבמקום השלישי.
    סטיב ברוס, מנג'ר בירמינגהאם אומר לפני המשחק "אנחנו הכנסנו את עצמנו לצרות האלה. השבועות הקרובים הם הקריטיים ביותר שלי בתפקיד מאז מוניתי למנג'ר. אנחנו חייבים לקחת כמה נקודות לפני שנכנסים למחזורי חג המולד". מן העבר השני לועס המסטיקים הידוע , סם אלרדייס,ממרומי המקום השלישי, מפרגן לברוס ואומר :"אני יודע בדיוק באיזה מצב ברוס נמצא כאשר הוא חייב להוכיח את עצמו ולנצח משחקים חשובים בבית". וזאת אכן הבעיה של ברוס, שלא ניצח עדיין משחק אחד העונה בבית ולא הבקיע שער ליגה במשך 465 דקות, ועם נתונים כאלה קשה לשרוד בפרמייר ליג, ובטח שלא כך רצה להגיע ברוס למשחקו ה-150 בתפקיד המנג'ר של הכחולים. המבצר של בולטון וחניכיו לא נפרץ מאז החמישייה שחטפו בצ'לסי, למרות זאת בולטון עם שני הפסדים מתוך 3 משחקי החוץ האחרונים, ובוודאי שלא תרצה לספוג הערב הפסד 100 בתולדותיה בפרמיירליג.
    בעונה הקודמת ניצחה בולטון בסט. אנדרו'ס בתוצאה 2:1, נצחון ראשון מזה 44 שנה, כאשר את שער הנצחון מבקיע קווין נולאן בדקה ה-90. נולאן עצמו נמצא בכושר הבקעה פנטסטי והבקיע ב-4 מתוך 5 משחקיה האחרונים של בולטון בכל המסגרות.

http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00170/Matthew_Upson__Birm_170745a.Xxx
    מת'יו אפסון יחגוג הערב 150 משחקי פרמיירליג, השאלה אם יחגוג גם נצחון בסוף המשחק.

הרכבים משוערים:
    בירמינגהאם: טיילור, מלכיוט,קנינגהאם,אפסון,קלפהאם,פנאנט,ירוסיק,ג'ונסון,קלמנס (גריי), הסקי,פנדיאני.

בולטון: יסקליינן, בן חיים,נ'גוטי,ג'הידי,גארדנר,נקאטה,ספיד,ג'יאנקופולוס,נולאן,אוקוצ'ה,דיוויס.

הסטוריית מפגשים:
    ליגה: בירמינגהאם 35 נצחונות,בולטון 42 נצחונות, 31 תוצאות תיקו.
    פרמיירליג: בירמינגהאם 3 נצחונות, בולטון 2 נצחונות, 1 תוצאת תיקו.

הסטוריית מפגשים בסט. אנדרו'ס:
    ליגה: בירמינגהאם 28 נצחונות,בולטון 12 נצחונות, 14 תוצאות תיקו.
    פרמיירליג: בירמינגהאם 2 נצחונות, בולטון 1 נצחון, 0 תוצאות תיקו.

4. Hammers Fan Member

הצלחתי לקבל כמה דקות של אינטרנט כאן, היה חשוב לי להכות בברזל בעודו חם ולדאוג שהתרנגולים כאן לא יהנו מההפקר!

התחלתי לראות מהדקה ה70, אין לי מושג מה התרחש לפני כן, אבל מאותו רגע שלטנו לחלוטין במשחק. טדי החמיץ מצב של 100% בתוך תיבת ה5, את'רינגטון לא הפסיק להוביל את הכדור על הקו, רפקה וקונצ'סקי היו יותר בחצי של הספרס מאשר בקו ההגנתי, ובעיקר התרשמתי מהבגרות והאחריות שמארק נובל הפגין במרכז המגרש בהעדרו של ריאו-קוקר.

בקרן האחרונה פשוט ידעתי שמשהו יקרה מהרגע שראיתי את שאקה עולה לרחבה, עצם הנוכחות שלו הכניסה את ההגנה לפאניקה, ואנטון (יותר גדול מאחיו) היה במקום הנכון והכניס כמו ליברו גדול. מרב צרחות כמעט איבדתי את ההכרה באותו רגע (ברצינות). אחד הרגעים הגדולים של השנים האחרונות ללא ספק, הדממה בליין הייתה יקרה מפז!

IRONS!!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Robin Member

הנה מה שיש לחוקה להגיד:

It is not an offence in itself to be in an offside position. A player is in an offside position if:

* he is nearer to his opponents’ goal line than both the ball and the second last opponent.

A player is not in an offside position if

* he is in his own half of the field of play or
    * he is level with the second last opponent or
    * he is level with the last two opponents.

Offence
    A player in an offside position is only penalised if, at the moment the ball touches or is played by one of his team, he is, in the opinion of the referee, involved in active play by:

* interfering with play or
    * interfering with an opponent or
    * gaining an advantage by being in that position.

אפשר לראות שמשאירים שיקול דעת מסוים לשופט והוא יכול להגיד שהשחקן לא היה אקטיבי מכיוון שהוא לא השפיע על המהלך והכדור היה נכנס במילא.

6. ThugLife Member

אני חושב שכל המגילות האלה בקשר לנבדל מיותרות
    האקטיביות והכל זה כבר נהיה מוגזם
    אם שחקן בועט לשער כששחקן אחר בנבדל והשוער הודף אליו והשני כובש בריבאונד זה נבדל
    אני מבין תהגיון שהוא הופך לאקטיבי אבל זה כה דפוקקקק כי הוא בכלל לא מסר לשחקן בנבדל!!

7. Robin Member

זה מכיוון שהשני מקבל יתרון לא הוגן על-פני ההגנה בהגעה אל הריבאונד. לפי דעתי צריכים לשנות את זה לאם השחקן היה בקו ההגנה כשהשוער הדף אז זה לא נבדל כי אז לא היה לו שום יתרון.

8. eastlands Member

הערפל הכריע את הסט -אנדרוס הערב , והמשחק בן בירמינגאם לבולטון בוטל.

9. ThugLife Member

באסה למי שהזמין..

10. barakrom Member

לא נורא, יקבל את ארסנל עוד פעם במשחק עצום בשבת נגד וויגאן

11. Alexander Hleb Member

מה זה הבולשיט הזה?
    ואם זה אוהד בירמינגהאם? טוב, כנראה שלא.......
    ואם זה אוהד בולטון?
    או מעריץ פטריוט של טל בן חיים?
    אתה יכול להגיד שהם צריכים לקבל את זה שבמקום ה-11.90 שהם שילמו הם יקבלו ארסנל-וויגאן ולא את כספם בחזרה? או לפחות שיקבלו בחינם משחק אחר לבחירתם ממחזור אחר?
    באמת מעניין להם תתחת שהייתה מחצית ראשונה אדירה במשחק שאין להם בו שום עניין.
    נו באמת...

ואתם עוד "מתנצלים שיש משחקים כל כך טובים"
    יש דברים אחרים להתנצל עליהם לא?........

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/05
  12. barakrom Member

זה לא קשור-אני מניח שיסדרו לאנשים פיצוי

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהפכתם את זה לטרנד להאשים את ברק וחבריו.
    חלאס, מה - ברק ומר זהבי נסעו לסט. אנדרוז והורידו את העננים למשטח?
    טענות זה מוצדק, אבל אתם כבר עושים מכל שטות רעש וכבר אני שוקל להגדיר זאת כספאם.
    טענות נגיד ששמים לי באמצע הליגה האנגלית את בית"ר ירושלים - הפועל פ"ת זה מוצדק, אבל אם ערוץ הספורט היה אמור לשדר משחק שהיה מבוטל והיה עושה אותו דבר שצ'רלטון עושים - דופק שידור חוזר, גם הייתם בטענות?
    חלאס, קיבלתם השבוע שני משחקים מהליגה האנגלית, ובסך הכל שמונה שערים. אין לכם על מה לבוא בטענות, ומי שהזמין את החבילה בטח לא עשה את זה בשביל קאמבק של דייויד דאן.

14. Alexander Hleb Member

אני לא סגור עדיין על זה שברק הוריד גשם בבירמינגהאם, העניין בבדיקה.
    אני פשוט מקווה בשביל האנשים שהזמינו תמשחק הזה בשביל לראות את טל בן-חיים,
    שהם יקבלו פיצוי הולם - משחק לבחירתם מהמחזור הבא. תודה
    זה היה נשמע כאילו ברק אומר שהפיצוי הוא המשחק החוזר בין וויגאן לארסנל.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים שמזמינים כדורגל אנגלי בשביל בן חיים צריך להרוג. לכן, אנא פקססו לי את פרטיו של האוויל חסר המושג בכדורגל שעשה כך.