מחזור 13 בפרמיירשיפ: צ'לסי מנצחת את ווסטהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏17/11/06.

1. Claret&Blue Member

מאיפה ההרכבים קירקי?
    אתה יודע מה שאר ההרכב אצלנו?

2. KirkH Member

Green; Spector, Ferdinand, Gabbidon, Konchesky; Bowyer, Mullins, Reo-Coker ©, Etherington; Tevez; Zamora.

Subs: Kiraly, McCartney, Dailly, Sheringham, Harewood.

מהאתר של צ'לסי

3. Claret&Blue Member

Cheers.
    פארדיו דווקא מפתיע. חשבתי שאחרי שהוא הבין ש4-5-1 עם זמורה כחלוץ בודד עובד(ע"ע ארסנל), נראה את אותו מערך מול צ'לסי. כנראה שהוא באמת מאמין שאפשר להוציא משהו מהמשחק. מסצ'ראנו עוד פעם לא בסגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

4. city4ever Member

סיטי ממשיכה להשיג נקודות בבית. סה"כ למעט המשחק עם ארסנל שבו לא הגיע לנצח, אנחנו ממש דומיננטיים בבית והמשחקים חד צדדיים. מצד שני בחוץ לא פוגעים... נראה מה יהיה באנפילד בשבוע הבא.

לא מבין מה קרה היום לקהל? האם יש כאן הבעת אי אמון? או פשוט שעמום וייאוש מקבוצת תחתית / מרכז טבלה שלא מצליחה להתרומם. היו כ- 35,000 איש ושנים לא היה ריק ככה בשבת... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

זאת למרות שברור שפולהאם לא הביאה יותר מ- 300 איש... אבל זה יכול להסביר רק 4000 מקומות ריקים ולא יותר.

5. Arsenal F.C Member

אצלנו הנרי לא בהרכב.
    ובאפטיסטה עם הופעת בכורה בהרכב!

בלי שניים מהשחקנים הכי חשובים שלנו, ג'ילברטו והנרי. כמו שגאלאס אמר השבוע, חייבים גול מוקדם

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ווסטהאם לקראת סיום קצת עשתה בלאגן אבל הכל בסדר. מגיע לאשלי קול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx על החלה בלימה בניסיון בעיטה של ריו קוקר מתוך הרחבה.

רובן הורג אותי עם ההחטאות שלו. איך איך מ-6 מטר לבד מול השוער אתה מחטיא איך

7. לא מצאתי כינוי Member

משחק נחמד בנתיים בגשר, ווסטהאם משחקת בלי רגשי נחיתות בכלל אבל בתאכל'ס חוץ מהמצב של התרינגטון ועוד אחד של ריו קוקר הם לא מגיעים למצבים. בצ'לסי ההחלק ההתקפי על הפנים, אני לקראת הדקה ה60 במידה ולא יהיה שינוי הייתי מכניס את קאלו או רייט פיליפס במקום רובן שכרגע חלש מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/06
  8. KirkH Member

אם לא כובשים רביעייה החלק הקדמי על הפנים?

משחק טוב של הקישור וההתקפה (מינוס רובן, למרות שדווקא היו לו כמה תיקולים יפים) התיאום בין קודו לבלמים לא קיים...

9. Claret&Blue Member

משחק מאכזב מאוד מבחינתי היום. כמעט ולא הגענו למצבים, אבל תחושת פיספוס גדולה בגלל השער של ג'רמי. טבז עוד לא התאקלם, והיה חסר היום הברק בקבוצה. ההגנה נראתה בסדר גמור, אבל ההתקפה במצב גרוע לדעתי.
    מבלי לחלק ציונים, מגיע לכולם ח"ח על ההקרבה. נקווה להמשך טוב יותר.

10. לא מצאתי כינוי Member

לא בהכרח, אם מגיעים למצבים. ההחלק התקפי בחלק הראשון בקושי הגיע גם למצבים. אולי על הפנים זה לא המילה הנכונה, אבל בינוני מינוס זאת בהחלט מילה מתאימה.

11. KirkH Member

החלק הקדמי במחצית הראשונה היה אחראי לכך שווסט האם לא היו במשחק.

זה שהמסירות האחרונות לא היו מספיק חדות לא מעיד על משחק בינוני. חוסר ריכוז במקרה הרע...

דידי ושבה רצו לפחות חמש פעמים כל אחד במחצית הראשונה מול מגן בודד. לרובן היה צ'אנס של מאה אחוז מטר וחצי מהשער ועוד אחד לא פחות גדול מ-16 מטר שבמקום להרים את הראש הוא ניסה לבעוט ונבלם.
    היו לפחות ר4 כדורי רוחב קצרים מהאגף השמאלי למרכז הרחבה ששחקנים בכחול השתעשעו איתם ובסוף נבלמו.
    היו שתי קרנות שבהן ג'וני לא היה רחוק מלסיים עם שערים.

הופעה טובה מאוד של החלק הקדמי.

ההגנה השתפרה מאוד במחצית השנייה. צ'לסי שלטה ללא קושי. שיחקה טוב מאוד ב-80 מטר שלה ורע מאוד ב-20 מטר האחרונים.

12. George Best Member

ליברפול שיחקה טוב יותר מבורו, סיכנה יותר את השער, אבל דווקא המצב הטוב ביותר היה של יעקובו, נגיחה של יואל שנהדפה ע"י ריינה הגיעה לחלוץ הניגרי מ3 מטר כאשר השוער הספרדי על הרצפה, אבל יעקובו פספס את הכדור.נגיחה נהדרת של קראוץ' שנכנס 10 דקות לסיום חולצה מהקו ע"י וודגייט במשחק מצוין.
    תיקו מצוין עבורי, הרווחתי 200 שקל, הרבה תודה ללואה לואה!

13. raanana4ever Member

חזרתי מסטמפורד ברידג' לפני חצי שעה.
    מגיע לבחורים כל הכבוד על ההופעה היום, בעיקר במחצית הראשונה בה ממש שלטנו במשחק בזכות הנעת כדור מרשימה ולא היה מגיע לנו לרדת למחצית בפיגור.
    פארדיו שיחק כמו שציפיתי עם ה-4-5-1 שהצליח מול ארסנל כשטבז מחליף את בניון.
    בוייר לא טכני מספיק ולא חזק מספיק וקשרים חזקים ממנו רומסים אותו. למרבה הצער ריו-קוקר נעלם במחצית השנייה וזו לדעתי גם הסיבה לדעיכה ביכולת במחצית השנייה. זאמורה מתפקד לא רע כחלוץ מטרה אבל חסר לו עוצמה ומהירות כדי להיות אפקטיבי באמת. איפה אשטון איפה.
    הקהל ביציע האורחים היה נפלא והתפלאתי לגלות שהיו עוד הרבה אוהדי ווסטהאם ביציע של צ'לסי.
    ישבתי עם בחור שמעורב בניהול בווסטהאם על תקן יועץ והוא סיפר לי שבראון דחה את קיה(שזה בעצם פיני זהבי שרוצה לשמור על יחסים מול שאר המועדונים) כי הוא קיבל רושם שקיה הולך לעשות מווסטהאם מועדון להעלאת שווי של דרום אמריקאים. הוא סיפר לי שהעסקה עם מגנוסון קרובה מאוד.

14. Bill Shankly Member

עם התיקו של ארסנל אפשר להגיד בבטחה שהמירוץ הוא שתי סוסים (צ'לסי ומנ.יו ).
    המנצחת בין צ'לסי ומנ.יו במחזור הבא תיקח את האליפות לטעמי,למרות שנשאר עוד מלא משחקים לשחק.
    לגבי ליברפול, כרגיל שולטת בכדור אך לא כובשת. גונזאלס עד כה אכבזת העונה .
    כנראה שליגה האנגלית קצת גדולה אליו.
    הדבר היחיד שאפשר להתעודד ממנו שהמירוץ למקומות 3-4 פתוח לרווחה . רק חבל שאי אפשר
    להגיד אותו דבר לגבי המקומות 1-2 .

15. פלג Member

יונייטד- שפילד:

לדעתי המשחק היום היה מעולה, אני לא האמנתי שיונייטד תמשיך לנצח, ההיתי בטוח שבמחזור, שני מחזורים האחרונים יהיו תוצאות תיקו או אפילו הפסד, אני עדיין פעור פה מהמצב של הקבוצה עכשיו, אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא חשבתי בחיים שתיהיה כזו פתיחת עונה. שוב בנוגע למשחק: יונייטד שיחקו מעולה, רק חוסר מזל הפריד בין 1-2 ל1-4. המון החטאות והחמצות, במיוחד מצד רונאלדו. המשחק מול צ'לסי שבוע הבא מן הסתם יהיה מאוד קשה, אבל אם המזל יפעל לטובתנו, ניצחון קטן זה ריאלי מאוד ואפשרי.