מחזור 13 בפרמיירשיפ: צ'לסי מנצחת את ווסטהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏17/11/06.

1. קינג לדלי Member

סוף סוף יש משחק עונה אמיתי וחם באנגליה.
    המשחק בשבוע הבא באולד טראפורד ממש מרגש אותי.
    חבל שתקעו את המשחק שלנו מול וויגאן שעה לפני המשחק הזה.
    לפחות אני אראה את המחצית השניה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וויגאן- אסטון וילה

ראשון, 15:30
    שופט: סטיב בנט

וויגאן שנמצאת חזק על הגל תארח את אסטון וילה במטרה להמשיך את הריצה המטורפת שלה ולהמשיך לדהור קדימה. וויגאן התחילה את המחזור כאשר היא ממוקמת במקום השמיני אחרי 4 ניצחונות רצופים מרשימים והביטחון ב- JJB הוא בשמיים. שבוע שעבר וויגאן ניצחה את נועלת הטבלה צ'רלטון בתוצאה 3-2. אבל פול ג'וול לא ממש הי המרוצה מהתצוגה של חניכיו ונתן את תשומת ליבו על 2 השערים המיותרים מבחינתו שהקבוצה ספגה שהכניסו את צ'רלטון למשחק ובמשך כל השבוע חזר על כך שהוא מתכוון לחזק את הקבוצה בינואר. גארי טייל, סקוקו ופיץ האל יחסרו ללאטיקס בגלל פציעות לא קלות שיכולת לקחת זמן, עוד בספק בגלל פציעות אמיל האסקי ואריין דה זייו.

http://www.goal.com/images/1063_hp.Xxx
    תואר שמגיע לו

מצד שני אסטון וילה תצפין כדי להמשיך עונה טובה משלה וקודם כל במטרה לסיים עוד משחק ללא הפסד. אסטון וילה נשארה דבוקה לחלק העליון בזכות 2 ניצחונות ליגה רצופים על אברטון ובלקבורן שהגיעו אחרי ההפסד הראשון בליגה לליברפול. כריס סאטון העניק לוילנ'ס את הניצחון 1-0 על אברטון ונראה שאוניל יעניק לו אשראי בהרכב לצידו של אנחל כאשר מילאן בארוש עדיין לא הצליח למצוא העונה את הרשת בליגה. בארוש אגב כבש השבוע במדי נבחרת צ'כיה שער שוויון בתוספת זמן נגד דנמרק. אצל אסטון וילה הקפטן גארת בארי שלא שיחק נגד אברטון צפוי לחזור להרכב, גאבין מקאן מושעה ולא ישחק וכמובן גם מרטין לאורסן שצפוי להיעדו 3 חודשים.

3. Rudess Member

היו היום שני שערים יוצאי דופן ביופיים:
    הבעיטה החופשית היפהפייה של טיירי הנרי, דיוק פנומנלי. הגול הנהדר של ארטטה ברגל שמאל ,מבצע גדול של הספרדי. אבל גם השער השני של רוני והשער של סיאול היו יפים.
    כריסטיאנו רונאלדו היום עם החמצת השנה, קיבל כדור רוחב ומול שער ריק שלח את הכדור לשחקים של שפילד!

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בלקבורן- טוטנהאם

ראשון, 18:00
    שופט: פיליפ דאוד

באיווד פארק ייפגשו 2 קבוצות שיש להן עוד הרבה לעבוד בליגה על מנת לשפר את מצבן בטבלה.
    בלקבורן מגיעה אחרי 4 הפסדי ליגה רצופים, הקבוצה של מארק יוז נראית חסרת ביטחון, חסרת חשק וחסרת תשוקה למשחק. מארק יוז מקווה לקבל חזרה להרכב את רובי סאבאג' שהקבוצה בלעדיו ואיתו נראית שונה לגמרי, בלקבורן צריכה אותו בהרכב. למרות הרצף הלא מחמיא מארק יוז מסרב לצאת בהצהרות שליליות ומאמין שזה רק עניין של זמן עד שהקבוצה תיכנס למסלול הנכון ואז דברים יראו הרבה יותר טוב. המפגשים מול טוטנהאם לא ממש עושים טוב לרוברס. הם לא ניצחו אותם בחמש מפגשים האחרונים בין הקבוצות כאשר באיווד פארק השיגה נגדם נקודה אחת ב-2 הביורים האחרונים של התרנגולים. רובי סאבאג' אם כן בספק למשחק, כמו גם לוקאס נייל ומורטן פדרסן. ג'ייסון רוברטס, סטיבן ריד וריאן נילסן יחסרו וזוראב קיזאנשבילי מושעה.

http://www.4thegame.com/media/00/03/65/hughes_mark_brfc_profile_2006.Xxx
    חייב להעיר את הקבוצה כמה שיותר מהר

אם הייתם שואלים את מרטין יול אם נראה לו שהקבוצה תהיה במחזור ה-13 במקום ה-13 הוא היה אומר לכם אין שום סיכוי. ואכן פתיחת העונה של טוטנהאם אכזבה רבים בגלל הכישרון הרב שיש בקבוצה והציפיות הרבות שנוצרו. טוטנהאם כבר עם 5 הפסדים העונה וכמה חבל שניצחון על צ'לסי הוא בגדר עילוי חד פעמי כאשר שבוע אחרי הניצחון הגדול טוטנהאם חזרה להפסיד. טוטנהאם בחוץ נראית על הפנים, מ-6 משחקים היא לא השיגה ניצחון וצברה בהם בסך הכל 2 נקודות אומללות. מרטין יול יודע שבצורה הזאת טוטנהאם לא תגיע לשום מקום ואיווד פארק הוא בהחלט מקום שטוטנהאם יכולה וצריכה להשיג את הניצחון הראשון שלה העונה בחוץ. מבחינת ההרכב אארון לנון נמצא בספק כמו גם לדלי קינג, סטולטרי, קאלום דבנפורט, גארדנר וצ'ימבונדה. טאיניו שהיה פצוע חזר לאימונים אבל לא בטוח ישותף במשחק. ג'רמיין ג'נאס לא ישחק בטוח.

5. raanana4ever Member

זה בסדר אני מרשה לו

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שצ'לסי ניצחה את ווסטאהם, פחדתי שמנצ'סטר יונייטד תאבד נקודות מול שפילד יונייטד. לשמחתי, זה לא קרה. אני לא ראיתי את התקצירים, כי אין אותם באתר, אבל אני כבר אראה אותם בתכנית הסיכום האנגלי.
    במחזור הבא מחכה לנו ה-משחק. אני כבר לא יכול לחכות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית ב- JJB עדיין 0-0. משחק סביר מנבחינת הקצב אבל אין מספיק מצבים, בגדול בגדול וויגאן החזיקה יותר בכדור אבל המצב הכי מסוכן או הכי קרוב לשער היה של וויטינגהאם שבעט לקורה. וויגאן חייבת להיות יותר מסודרת עם היא רוצה להבקיע כי היא מתקשה להגיע למצבים. (אני מקווה שלא פיספסתי יותר מדי כי הייתי עם חצי עין על המסך בסך הכל...)

8. George Best Member

חוליית הקישור של הוילנס מורכבת מ4 אנגלים, ובסך הכל יש 7 כאלו בהרכב(4 קשרים+סאטון+קיהייל+רידג'וול), בהחלט נתון יפה.
    משום מה דיוייס הנהדר על הספסל, אוניל ממשיך לתת קרדיט לאיסייה אוסבורן שחגג 19 לפני כמה ימים.

9. KirkH Member

לא חדש.

זה משחק ליגה רביעי בו סטיבן דיוויס פותח על הספסל. הפיחות במעמדו הושלם עם שתי הופעות בהרכב הקבוצה במשחקי גביע החלב - ככה שאי אפשר לדבר על פציעה.

מישהו עקב אחרי העיניינים במחנה של אוניל? בעיות משמעת? שיקול טקטי? כושר לקוי?

10. אבו Member

אירוני שאומר את זה מישהו שהקבוצה שלו מעלה את באלאק, למפארד מקאללה ואסיין, במשחק גביע החלב הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

11. KirkH Member

מה אירוני בזה בדיוק? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

מוריניו והצאר גם חולמים בלילה על הצ'מפיונס ליג - זה אומר שגם אני חייב?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש סיבה למה מלברג לא מתגלח....?

הוא נראה ככה כמו האדם הקדמון ביום רע

13. אבו Member

אל תגיד לי שאתה לא מצפה לצ'מפיונס, כי אפילו אתה בעצמך לא מאמין לזה.

14. KirkH Member

אל תגיד לי למה לצפות ולמה לא לצפות ובטח ובטח שאל תודיע לי קבל עם ופורום במה אני מאמין ובמה אני לא מאמין.

יש כאן רקורד של תגובות שלי מלפני משהו כמו חמש שנים. אתה מוזמן לפשפש...

15. George Best Member

כן, משחק שהיה רשום עליו תיקו 0-0/1-1, תודה לשתי הקבוצות שהביאו לי תיקו ביחס של 3.3..הלאה למשחק הבא!וויגאן ווילה רצו תוצאה שלא תעצור להם את התקופה הטוב וזה התבטא נהדר במספר המצבים הטובים(שואף לאפס), וויגאן אחרי 4 נצחונות לוקחת נקודה אחת, וילה עם תיקו טוב מאוד מבחינתה, עוד תיקו למרטין אוניל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06