מחזור 13 - הכל כאן!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏8/11/02.

1. AFC Member

כן!!!
    סילביאן וילטורד, דקה 24, כובש! 1-0 לגאנרס!!!

ידענו שיהיה יותר קל לנצח אותם מאשר את סנדרלנד...הרי סנדרלנד הרבה יותר טובים מניוקאסל...

2. the_secand Member

איזה משחק איזה יופי סיטי הוכיחה סופית היום כי עידן מ יוניטד נגמר
    3-1 ענק ובמשחק ענק של איל אני אומר לכם כבר ראיתי את ה-5 המפורסם (החמצה של אנלקה והפנדל שלא נשרק)אנלקה פתח גוטר חגג גם צמד וגם 100 שערים

3. Julian Joachim Member

עדכונים... דקה 75 בכל המגרשים...

ארסנל עדיין ביתרון על ניוקאסל, מאותו שער של וילטורד בדקה ה25.

אסטון וילה מאבדת את היתרון לפולהאם, שמשווה עם שער של לואי בואה מורטה הפורטוגלי המצויין.

בולטון ממשיכה להראות רע, רע מאוד. היא בפיגור ביתי, 1-0 מול ווסט ברומיץ', משער של דובי (אוקיי, מודה. אני פשוט לא יודע מי זה).

אברטון מובילה על צ'רלטון, שמשחקת איום ונורא לאחרונה, משער של תומאס רדזינסקי הקנדי.

בורו' מצליחה להישמר מהבונקר של ליברפול עד עכשיו ושם עדיין 0-0. משחק בין שתיים מההגנות הטובות בליגה, ובין שני הצמדים המרתקים ביותר (הופיה את הנשוז וסאות'גייט את איגוהו).

סוטון מובילה 1-0 על בלקבורן משער של ג'יימס ביטי בפנדל בדקה ה-38.

וכמובן, צ'לסי מ-ו-ח-צ-ת את בירמינגהאם, 3-0 כבר במחצית, צמד של גודיונסן, שהיה בספק למשחק, ושער נוסף של זולה לפני המחצית. צ'לסי נראית מצויין ועוקפת את מנצ'סטר יונייטד בדרך למקום השלישי.

4. Reyes Member

אני לא אוהד סיטי ולא אוהד אף אחת באנגליה, אבל אני כל כך שמח שיונייטד הפסידה בדרבי.

אני פשוט שונא את יונייטד, כמו רובכם.

ראיתי את המשחק וסיטי הציגה משחק מצוין לעומת היכולת החלשה של היונייטד.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. RE-QL Member

תוצאות סיום:
    ארסנל 1- ניוקאסל 0 וילטורד
    מידלסבורו 1- ליברפול 0 סאוסגייט ( וצמד הבלמים של ליברפול הם הופייה וטאורה)
    צ'לסי 3- ברנינגהאם 0 גודיונסן 2X וזולה[
    סיטי 3- יונייטד 1 סולשיאר ליונייטד אנלקה וצמד של גוטר
    אסטון וילה 3- פולאהם 1 לפולהאם בואהמורטה לוילה אנחל אלבק ולאונהרדסן
    סוטון1- בלקבורן 1 לסטון ביטי לבלקבורן
    בולטון1 -ווסט ברום 1 דובי לברומיץ פרנדסן הישווה
    אברטון 1- צ'רלטון 0 רדינזסקי

הפסד ראשון העונה לליברפול העונה בריבר סייד של הבורו לצעיר אבל המקום הראשון נשאר הפאר בפסגה ירד...

6. Julian Joachim Member

במקרה יצא לי השבוע לקרוא את הטור של מישהו בספורטאנטר, שדיבר על הכשלון של החלוצים באסטון וילה ושלאונרדסן ואלבאק היו רכישות נוראיות...

7. RE-QL Member

לדעתי מרקוס אלבק היא קניה טובה מאוד לוילה אבל הוא עדיין לא מילא את הפונטנציאל שלו הוא היה באמת דיי אפס העונה אולי אחרי המשחק הזה הוא ישחק יותר טוב

8. arsenal the champions Member

קינג אואן אתה עדיין חושב שליברפול משחקת יותר יפה מארסנל?!?!?!??
    אם ראיתה את המשחק הייתה רואה קבוצה מניעה כדורגל נפלאה מהלכים מרהיבים
    משחק חד צדדי שניוקאסל הגיעה בו להיזדמנות אחת וגם זאת הייתה בעיטה מרחוק.

תמשיך לחלום שקבוצתך ליברפול תשחק ככה.
    אולי משחק פב ושם ליברפול משחק יפה (כלומר סביר) אבל בכללי ארסנל משחקת הרבה יותר יפה!

ו-וידוקה אני מאוכזב ממך ככה מזלזל אתה בסיטי?!?
    אתה כנראה לא יודע מה המשחק הזה אומר בישבילנו (הסיטי זאת הקבוצה השניה שלי) תאמין לי
    שסיטי רוצה לנצח את היונטיד לא פחות משארסנל רוצה והיא בהחלט מסוגלת כמו שראיתה בעצמך.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בכלל לא היה חד צדדי, במחצית השנייה ניוקאסל ישבה על השער של ארסנל שהתבנקרה.
    אבל,
    ארסנל שיחקה טוב יותר והגיע לה לנצח. הטעות הגדולה נעשתה עוד לפני המשחק, כשבובי רובסון בחר להציב את קיירון דייר כחלוץ חוד לפני שירר, וככה הוא פותח עם קישור של ויאנה, ספיד, ג'נאס וסולאנו. רעיון יפה, אבל מול סייגן קשה למטר שבעים של דייר לתפקד.

שוב הוכח: ניוקאסל חייבת את קרייג בלאמי ולורן רובר הפצועים. לא יעזור.

10. Ilan Member

בקשר לדרבי- היום אני נחוש בדעתי שאייל ברקובי'ץ השחקן הכי טוב בסיטי, וללא ספק אחד מעושי המשחק הכי טובים באנגליה... הוא הרבה יותר יעיל מעלי באנארביה ונראה לי שהקפטן של הסיטי הולך לראות עכשיו הרבה ספסל...

בקשר לויכוח כאן על הכדורגל של ליברפול- אין ספק שזה כדורגל מגעיל ומשעמם, אבל עם עובדות לא מתווכחים והיא מקום ראשון...
    חוץ מזה גם ארסנל לא הציגה כדורגל מבריק בזמן האחרון, ואני לא מדבר על היום כי לא ראיתי את המשחק.

11. arsenal the champions Member

על מה לעזעזל אתה מדבר ניוקאסל אולי החזיקה בכדור במחצית השניה אבל אף לא היזדמנות אחת במחצית השניה!!!

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אולי החזיקה בכדור?
    ניוקאסל החזיקה בכדור במחצית השנייה וניסתה ללא הרף לפרוץ את ההגנה המעובה של ארסנל ללא הצלחה.
    אני שוב אומר שלארסנל הגיע לנצח, אבל לא יותר מ 1-0, ואל תגיד לא היה לנו מזל כי גם לנו לא היה מזל עם הכדור של ויאנה. ראית איזו בעיטה אדירה הוא בעט, הכדור פגע במשקוף, בקרקע ועף. מילימטר למטה וזה היה משקוף פנימי. אז לא רק לכם לא היה מזל.
    חוץ מזה מה לעשות שלנו חלוץ נהדר כמו הנרי. בעצם יש לנו אבל הוא נמצא בטיפולים בארה"ב. קרייג בלאמי הוא בדיוק כמו תיירי הנרי, חלוץ נהדר עם שליטה טובה בכדור שיורד לפעמים אחורה ועושה דריבלים אדירים. מה לעשות שקיירון דייר הוא לא חלוץ ואת זה רובסון צריך ללמוד, זו לא פעם ראשונה שהוא מציב אותו כחלוץ.
    אני באופן אישי דיי התאכזבתי מגארי ספיד, שבמחצית הראשונה הפגין משחק איום ולא מרוכזף ובמחצית השנייה בכלל נעלם כשהקבוצה הייתה צריכה אותו. ספיד הוא מנהיג, שהבעיטות החזקות שלו יכלו לעזור לניוקאסל לפצח מרחוק את ההגנה של ארסנל. היה מקום להכניס את לואה-לואה ולא את אמאובי במקום ספיד, וככה לשמור על ה442. בשום אופן לא להוציא את ויאנה, שרובסון נזכר לעשות לו סדרת חינוך בגלל הצהוב המטופש שלו.

13. ראול המלך Member

ראיתי היום את הדרבי ואת המשחק של ארסנל
    אם ארסנל יצאה משמשבר שלה היא תצא כל הדרך לאליפות שניה אבל קשה לדעת
    בקשר למשחקם אז ככה
    בדרבי מה שהלך זה שמנצ'סטר במקום לנצל שחקן וירטואוז כמ ורון ולשים אותו מאחורה שיחלק מסירות שמים אותו מצד ימים שהוא לא תרם כלום שם
    ופיל נוויל בקישור מה התועלת פה
    הסיטי ששיחקה בלי שני בלמים דבר שהורגש שיחקה עם הלב שלהם מההתחלה וקיגאן של את החלוצים שלו והם ניצלו שתי טעויות של ההגנה של מנצ'סטר ועוד מסירה מצוינת של ברקו לגוטאר בדרך לשלישיה על היוניטד
    עכשיו לסיטי ולאוהדיה לא יהיה איכפת זה הרגע שהם יזכרו העונה גם אם הוא יסיימו בסביבות מקום 12-14 את הנצחון הזה הם לא ישכחו
    אנלקה קניה מצוינת של קידאן זה היה הימור גדול עקב הירידה היכולתו מאז ימיו בארסנל אך קנייה משתלמת ביותר כמו שנראה העונה
    הבעייה של הסיטי היא שהיא התקפית מדי ועקב כך היא חדירה ביותר ולכן היא חטפה שלישיה מחלוץ כמו אואן דבר שהיא חסר במנצ'סטר (יוניטד) וזה חלוץ מטרה איכותי כמו אואן אך בהעדר אחד כזה השיטה של קיגאן עבדה וכל הכבוד לסיטי ולקיגאן
    בקשר למשחק של ארסנל הצירופי מסירות מראים שהם חוזרים להראות את הכדורגל שהביא להם אליפות שנה שעברה וזה בהחלט משמח את אוהבי הכדורגל
    בקשר לליברפול נכון שהמשחקים שלהם משעממים מוות והם משחקים עם 4 קשרים הגנתיים אבל אני לא חושב שיש קבוצה עם גולים יותר יפים משל ליברפול ואת זה הרבה שוכחים להזכיר

14. AFC Member

דייר, חתיכת מניאק, אני הייתי צריך אותך כדי שתגיד לי את הכתובת של הרדיו של ניוקאסל כדי לשמוע את המשחק!!!! איפה אתה שצריכים אותך, יא אוהד סנדרלנד...

והפעם הבונקר המכוער, מגעיל, משעמם, פחדני, עלוב, מעורר רחמים, מזעזע, אנטי-כדורגל, מצחיק, מקומם ומעצבן של ליברפול ממש לא עבד. מידלסבורו ניצחה - הללויה!

15. Reyes Member

ראיתי לפני שעתיים בערך, את המשחק בין לידס לווסטהאם - היה משחק טוב, שבעה שערים לא רואים כל יום...
    הגול האחרון של ווסטהאם היה יפה, הגיע לווסטהאם לפחות תיקו.

משחק שמתקיים עכשיו:
    סנדרלנד 0-0 טוטנהאם. דקה 45.