מחזור 14: ארסנל וצ'לסי שומטות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏18/11/04.

1. ג'רמיין דפו Member

ממקורות יודעי דבר...זה אכן ברק רום נקודה.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יסטה, מה לעשות שלא כולם נדב "רונאלדו השחקן הכי טוב שהיה פה איי פעם, אני רוצה לרדת לו" יעקובי.

ברק רום מבקש עצות כי אכפת לו. ובינתיים הוא עושה בדיוק מה שצריך. כל הכבוד לו.

3. תונל Member

דווקא קראתי את כל המלחמות העקובות מדם שלך עם אוהדי אנגליה (וגם את כל הביקורות על ברק רום, להמשך הודעתך),
    אבל מה הקשר בין זה לבין השאלה אם זה באמת ברק רום?

4. Yeste Member

א) לעולם לא אמרתי מילה רעה על ברק רום(אפילו לא שמעתי אותו משדר)
    ב)תמוהה בעינך שיכול לבוא בן אדם-לך תדע עם איזה אינטרס ולהתחזות לברק רום,עד אתמול לא האמנתי שאוהד אחד מפורום אנגלי ישלח לי הודעה פרטית ויאיים לקבור אותי בעיר מגוריי בגלל שאני חושב שצ'אבי אלונסו יותר טוב מניקי באט. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    פה הקשר. יש דברים הזוויים בעולם הזה.
    למרות שבתכלס,אני מודע שהסיכוי שזה לא ברק רום קלוש מאוד!

5. Hammers Fan Member

נוריץ' - סאות'המפטון (שבת, קארו רואוד, 17:00):

כמעט בכל עונה יש לנו קבוצה אחת שנראית מנותקת לחלוטין משאר הליגה, מציגה יכולת מחפירה, תקועה במקום ה20 ומתפללת שהסיוט שלה בפרימיירשיפ יסתיים כמה שיותר מהר, עם כמה שפחות כאבים והשפלות מיותרות. סנדרלנד לפני שנתיים היא הדוגמא הטרייה ביותר, כולנו זוכרים גם את נוטינגהאם פורסט לפני 5 שנים, גם אולדהאם זכתה בכבוד המפוקפק כשהפרימיירשיפ רק הוקמה (ותראו איפה היא היום). לנוריץ' סיטי יש את כל הסממנים של קבוצה כזו. 13 משחקים בתוך הליגה והקנריות במקום האחרון, עדיין ללא נצחון. גם משחקי תחתית לוהטים שהיוו עבור חניכיו של נייג'ל וורת'ינגטון פתח ליציאה מהמשבר כמו נגד ווסט ברום ובלאקבורן הסתיימו בתוצאות תיקו מאכזבות. על מנת להמנע מתואר בשר התותחים, חובה על נוריץ' לנצח את סאות'המפטון מחר. אחרת, ניתן יהיה להכין את ההספדים ואת התוכניות לקראת לעונה הבאה בצ'מפיונשיפ.

על סאות'המפטון עוברת עונה זוועתית לא פחות. לאחר שפתחה את העונה בבילוי ממושך מתחת לקו האדום, הצליחו הסיינטס סוף סוף להפוך את הקערה על פיה דווקא נגד היריבה השנואה פורטסמות' בשבוע שעבר, על ידי נצחון שהעניק לסטיב וויגלי סוף סוף נצחון פרמיירשיפ ראשון מאז המינוי לתפקיד. עבור הסיינטס המשחק מחר בקארו רואוד לא פחות קריטי מאשר לקנריות. הפסד- ושוב יפול המורל וכדור השלג המתדרדר ימשיך להתעצם. נצחון- וסאות'הפטון תוכל סוף סוף לצאת לדרך חדשה ואופטימית, במטרה להדבק למרכז הטבלה עד חג המולד.

על שולחן הניתוחים: לנוריץ' צפוייה התמודדות לא קלה עם העובדה שהשוער רוברט גרין, אחד מעמודי התווך בסגל, ישאר בחוץ כתוצאה מרגל רדומה. גם סאות'המפטון תעלה עם שוער מחליף מחר. העדיפות הראשונה בין הקורות בסט. מארי'ס, אנטי ניימי, עדיין פצוע.

http://skysports.planetfootball.com/images/playerpics04_05/football/managers/worthington_side.Xxx
    וורת'ינגטון - חייב לנצח מחר

6. תונל Member

טעות שלי, לא ניסחתי כראוי. התכוונתי שקראתי את כל הביקורות שהופנו על ידי אנשים בפורום לברק רום, לא שאתה העברת עליו ביקורת.
    בקשר לשאר, האמת שנראה לי יותר הגיוני שישלחו לך הודעות מאיימות, מאשר שמישהו יתחזה לברק רום.

ויאללה, נמאס לי לכתוב הודעות על ברק רום, שמישהו יגיד לי מה עם דרוגבה. מתי חוזר?

7. barakrom Member

אחת ולתמיד, מחר בפתיח של השידור אומר תודה לכל משתתפי הפורום על הטיפים כדי שתדעו שזה אכן אני. איךבכלל יכול להיות מצב אחר? למי צריך להיות כל כך אכפת כדי שיתחזה אליי ומה אז יהיה הרווח שלו? מה האינטרס? הכל שטויות. אני מודה על האכפתיות, מנצל את הטיפים ומשתדל ליישם הערות ממקום של אכפתיות ומצויינות. אני לא רואה בזה פחיתות כבוד אם שדר אולפני מקבל הערות וביקורות מאוהדים שלפחות בכדורגל האנגלי חיים את זה שנים ומבינים יותר ממני. מה קרה? הקץ לאגו הנפוח, הידד לצניעות ולתחושת הזכות האדירה שמלווה אותי בדרך לשדר את קודש הקודשים, כדורגל אנגלי.
    אכן שמעתי על הפורום מאבי מלר, בעיני אדם ענק, מקצוען וחבר אמיתי שאני מעריץ על הידע והאנושיות שבו. עושה הכל כדי לצמצם רווחים ולהתקדם לרמתו למרות שזה מאוד, מאוד קשה. השבוע הייתהלי שיחה מעודדת איתו והוא אמר שאני מתקדם נפלא. אני מת עליו, כל כך חם ואנושי. אפילו שאתם לעיתים משפילים אותי כאן, אני החלטתי לקחת את ההערות הבונות ולא להישבר. מקבל כל הערה בברכה, אוהב ומודה לכם על הזמן והאכפתיות. ברק רום

8. barakrom Member

ואגב, דרוגבה חוזר בעוד שבועיים...

9. ג'רמיין דפו Member

תגיד ברק עברת איזה סדנה בהודו?...כל הכבוד על הרצון זה הכי חשוב. מעבר לזה טיפ ליום שני צריך לבדוק אם טוטנהאם תכניס לסגל את קאלום דבנפורט שנקנה ב3 מיליון לישט מקובנטרי והושאל לווסטהאם לחודש,הכוונה הייתה להמשיך עם ההשאלה לפטישים אבל היכולת החלשה של נאייבט גרמה להזעקתו בבהילות לטוטנהאם והבלם שרבים מכנים אותו בלם העתיד של אנגליה(משחק בקביעות בצעירה)כנראה יהיה בסגל ואפילו אולי יהיה בהרכב,שווה בדיקה. אגב אנחנו באים אחרי 5 הפסדים רצופים בליגה ! זה משחק חשוב מאוד עבורנו. בתווך ניצחנו שני משחקים בגביע הליגה(בולטון בהארכה ובארנלי) וקיבלנו ברבע הגמר את ליברפול בבית(1 בדצמבר).

10. Hammers Fan Member

בזה הרגע קנית אותי ואת כל שאר משתמשי הפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

כל מילה בסלע.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הידד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ואל תגיד את כל הבולשיט הזה על דבנפורט. הוא סתם אפס. תרנגול, בלעאכס.

12. ג'רמיין דפו Member

וגם אני חלק מהציבור אומר לאנשי צארלטון שוב: קחו גם אלף שקל ותמשיכו לתת לי את נוריץ פאלאס ואם אפשר גם את פליימות נגד בארנלי. תודה על כל כך הרבה משחקים מהמולדת!!!

13. Hammers Fan Member

למה אתה סתם מלכלך על שחקן שלא ראית? הרי זה ברור שבעוד שנה שנתיים הוא יהיה בצ'לסי/ארסנל/מנצ'סטר יונייטד, לא חבל?

תכניסו את זה טוב טוב בין האוזניים- קאלום דאבנפורט הוא הבלם הטוב ביותר שגדל באנגליה מאז סול קמבל. טוטנהאם עשתה את עסקת חייה כשרכשה אותו ב3 מיליון עלובים מקובנטרי. פשוט חכו ותראו, הבחור פאקינג תופעת טבע.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/04
  14. eastlands Member

יסטה - אתה עדיין בפורום האנגלי , חזרת מכדורגל ברישון ישר לפורום האנגלי , היתמכרת ,
    אנשים מיתחננים ללוין ,מיסכנים מדינת מוכת אבטלה - מה קשור לשידורי הכדורגל בתשלום , מישחק אחד משודר בחינם כולל הסקירה השבועית , ומי שרוצה יותר צריך לשלם כמו בכל מדינה בעולם ,
    שפע השידורים בשנים האחרונות פינק מאוד את אוהדי הפלאסיק ,רק מי שגדל על שידור פעם בשבוע (בשנות השיבעים פעם בחודשיים) יודע להעריך את שפע השידורים והאפשריות היום, אגב חברות הכבלים ויס מציעות היום כימעט בחינם את החבילה המלאה .
    אבל תמיד יהיו מיתלוננים מפונקים כמוך שכלום לא יספק אותם

15. Yeste Member

טוב נמאס לי!
    אני לא יקלל ,כי סביר שיחסמו\ימחקו את ההודעה שלי(כו שעשו לחתימה)
    אני אומר את זה בנוסח הכי יפה שאוכל,אתה כרוב!!!!
    דברתי על אנשים מסכנים שאין להם בכלל כבלים!! האשמתי גם את ערוץ 5 וגם את צ'רלטון בלקיחת זכויותם של אנשים חסרי אמצעים לכבלים דיגטלים ואפילו רגילים,חס וחלילה שאני אפגע באוהד אנגלופיל חביב שכמותך שמתהדר בעובדה שבשנות ה-70 איפשרו ,רק פעם -1 בודדה בשבוע לראות אוהדים אנגלים ,לא גזענים וטובי לב רוצחים אטלקים בטריבונות,שלא בכוונה כמובן!
    אתה רודף אחרי,לך חפש לך מישהו אחר למצוץ לו את הדם,אוקיי,אני מבטיח לך שיותר לא תשמע ממני את המילה "ספרד" בפורום הקדוש הזה!
    אני מפונק,וצריך להמיס אוהדי פלסטיק שכמותי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/04