מחזור 14: ארסנל וצ'לסי שומטות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏18/11/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא האשים אותו יא אללה. רק ציינו שהוא היה חלש. זה הכל. אתה ראית פה מישהו מאשים אותו
    בהפסד של ארסנל? לא. אני דווקא, ראיתי שמאשימים את קולו, סיגאן ואשלי. אז תפסיק כבר, זה שיש
    לך רגשי נחיתות בגלל שאלוהים עשה אותך אוהד ספרדי, זאת בעיה שלך ולא שלנו.

2. ג'רמיין דפו Member

משחק נהדר של סיטי ובמיוחד בארטון שחזר מפציעה והוכיח למה ליברפול התעניינה בו. מי שראה היום את שוני רייט מבין שסוונגו צריך ללכת הביתה רק בגלל ההתעקשות על בקהאם על פניו של הילד גומיה הזה.

3. Yeste Member

בלי קשר לדיון,
    שוני רייט פיליפס ב-90 אחוז באתלטיקו מדריד לפי מה ששמעתי היום בבוקר בעיתונות הספרדית,המותג תוקע המשרתות,שבמקרה תופס לו את המשבצת המליץ לו לבוא לספרד.בהתחלה למדריד ,פרז לא רצה,ועכשיו סר בקאהם כיוון אותו לצד השני של הכביש.הוא צופה במותג ואואן כול שבוע בטלויזיה,ומסתמן שהא מאוד רוצה לעבור לספרד בעקבותיהם,למרות קבלת הפנים שהוא קיבל בברנבאו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/04
  4. ArsenalFan Member

כל מילה. אני מאוד מרוצה מהכושר של פרדי בשבועות האחרונים ובעיקר בשני המשחקים האחרונים, הוא חוזר לכושר טוב ואני מאוד מקווה שגם באיינדהובן הוא ימשיך ככה. הנחישות וההקרבה שציינת מתווספים גם ליכולת טובה מאוד, והיום היה לו קשה באגף הימני במץ'-אפ המעניין מול קלמנט הפיזי, אבל הוא הצליח לתת משחק טוב. לדעתי דווקא הוא איש המשחק בארסנל ולא ויירה.

בבקשה אל תשתמש במונחים האלו בהקשר של ארסנל, זו לא ממלכת השיווק של פלורנטינו...

תהרוג אותי, אבל ממש לא הבנתי למה אתה מתכוון. קודם כל, חיפוש אשמים זה קצת אינפנטילי, אני לא יודע במי לתלות את האשמה כי היא קולקטיבית. אבל אתה טוען שמצד אחד ויירה הוא האשם העיקרי כי הוא המנוע של ארסנל. מצד שני, המנוע חלוד שלא באשמתו, כי הוא עשה את העבודה שלו היטב (וזו העבודה שלו- לשלוט במרכז השדה). בחייאת יסטה, החלטת מה אתה רוצה לומר?

פירגון גדול למנצ'סטר סיטי על מחצית שנייה נהדרת עם הרבה התקפות טובות וחוסר מזל שזה נגמר רק ב-3:1. פעם בכמה זמן סיטי מראה שבכל זאת יש לה פוטנציאל לתת הצגות יפות (בעיקר שון רייט פיליפס. יופי של משחק), וביום כזה אפילו פאולר פוגע, עם בישול נהדר לסיביירסקי. הקרדיט גדול בעיקר בכך שסיטי הצליחה לשלוט ולתקוף כשרוב המשחק היא עושה את זה בלי השחקן הכי טוב שלה ומלך השערים, אנלקה. כל הכבוד, לטובתה של סיטי אני מקווה שהיכולת הזו תימשך קצת יותר זמן מבדרך כלל...

וברקושוויץ- חסרונו עדיין מורגש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. THE STRETFORD END Member

רובי כמה אפשר להבליג?

מצד אחד:"מי שלא הגיע עדיין לעונה הוא פטריק ויירה"
    ומצד שני:"ארסנל שלטה במרכז המגרש באופן מוחלט בעיקר בזכותם של ססק וויירה"

מצד שלישי:"אני מאשים בעיקר את פטריק ויירה....בינתיים,העונה הוא ממש לא עושה את זה"
    מצד רביעי:" איש המשחק בתיקו 1-1"

מצד חמישי:"הצלחתי לראות בקושי בבלוג"
    מצד שישי:"ה"אשם" העיקרי,ויירה הוא המנוע של ארסנל"
    מצד שביעי:"ויירה שלט במרכז המגרש"
    מצד שמיני:"ממה שראיתי,ססק היה מצויין"

ועוד כמה תירוצים:
    "תודה שציינת שהבן אדם,תלמיד בכיתה יב' שיחק השבוע -3 משחקים"
    ועוד מפי הגאון מוילנה:"לדעתי כי הוא ספרדי וזה אוכל אותך שהוא מככב באלופה בגיל -17"
    "אומנם הוא איבד מעט כדורים" ופתאום "אבל בשנייה הוא היה מושלם,כרגיל"

מעזיראל תצא תורה!!!

*** עריכת ההנהלה: בלי קללות והקנטות אישיות, תודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/11/04
  6. ג'רמיין דפו Member

עזוב אותו סטרטפורד הילד עדיין לא סגר על אולם לבר מצווה.

7. Yeste Member

פעם אחרונה בהחלט.
    התכוונתי שהוא "אשם" ,כי מן הסתם,למרות החלודה שנוזלת ממנו,הוא עדיין משחק ומציע את עצמו לשרות וונגר,האשמה מופנת בעיקר אליו,כי כמו שציינתי עשרות פעמים כבר,הוא לא תמוך מספיק במשחק ההתקפה,יכול להיות שבגלל מה שגונר אמר,הוא טיפה עייף,קצת איבד את הבטחון(שיחזור),ובתכלס לא מציג את היכולת שהוא יודע לתת,כמובן שכול זה לא באשמתו.
    אתה לא תצליח! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אתה שוב טועה.18 ...באפריל.

8. ArsenalFan Member

אני יודע שאני לא אצליח, להבין אותך זה באמת קשה מדי... עדיין לא הבנתי מה בדיוק האשמה, עם מרכאות או בלי, של ויירה. אבל עזוב, אל תתאמץ יותר מדי להסביר, זה נראה שאתה ממש מחפש אותו, עם כל מיני מנטרות כמו "איבד את הביטחון" (שחקן שמאבד את הביטחון לא מגיע ליכולת הזו). בכל מקרה, התרומה הכי מרכזית של ויירה למשחק ההתקפה היא בבניית שליטה במרכז השדה והכנת הקרקע לשחקני ההתקפה ליצור מצבים. בזה הוא מצטיין, גם העונה. את זה הוא גם עשה היום בצורה די טובה. על יותר מדי בעיטות לשער או בישולים, שלא לדבר על שערים, אנחנו לא בונים- למרות שגם את זה הוא מדי פעם עושה. המקום שלו ביצירת מצבים הוא יחסית שולי, אם פעם או פעמיים במשחק הוא מצטרף ליצירת מצב כדי להפתיע טיפה את ההגנה- אפשר לסמן V.

9. Yeste Member

אני בספק אם לא ראית את זה,הנרי ובקראפ לא מחוררים ביום רגיל סתם ככה את "הגנות הברזל" בליגה.
    הרבה מ"הקלות" שבהם מגיעים השערים של התותחנים באה בזכותו של ויירה,שתומך בהתקפה ויוצר עוד מימד של לחץ בהגנות היריב.היום? מצטער.הוא לא עשה את זה,וכאן,גם שחקנים גדולים ממנו(אין הרבה כאלה) ראול,רונלדו ועוד ריבדו את הביטחון לתקופות מסויימת.
    לנקודה השנייה שציינתי,ארסנל סופגת הרבה מאוד שערים,איך ורק באשמת הפציעות של קמבל?
    ממש לא! ויירה חלוד(בפעם -1000 ) והוא לא משקיע\מספק עושה באותם כמויות שהוא רגיל ויודע בבלימת והפרעת התקפות היריב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/11/04
  10. THE STRETFORD END Member

"לנקודה השנייה שציינתי,ארסנל סופגת הרבה מאוד שערים,איך ורק באשמת הפציעות של קמבל?
    ממש לא! ויירה חלוד(בפעם -1000 ) והוא לא משקיע\מספק עושה באותם כמויות שהוא רגיל ויודע בבלימת והפרעת התקפות היריב" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

,"אסנלפאן אני מצפה להבין את זה,כי אתה מבין כדרוגל,מסטרטפורד רובי קין ושאר האנשים ששולחים לבר מצווה ? לא ממש"

פשיי,נעלבתי עד עמקי נשמתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. ArsenalFan Member

כמעט כל השערים שאנחנו סופגים מגיעים מבעיטות נייחות או מהגבהות לרחבה, הבעייה שלנו היא בעיקר במרכז ההגנה ובמיוחד בכדורי גובה. אם היינו סופגים שערים מהתקפות מתפרצות או בגלל איבודי כדור במרכז השדה הייתי מסכים איתך, אבל זה לא הקייס. בכל מקרה, הטענות שלך די לא קשורות למציאות. אני לא ממעיט בחשיבותו למשחק השוטף של ארסנל. אבל אם לא שמת לב, גם היום וגם נגד קריסטל פאלאס ויירה בילה כמעט את כל המשחק בסביבות ה-30 עד 40 מטר משער היריבה, אך ורק בגלל הלחץ החיובי שהוא הפעיל שנתן לנו את השליטה במרכז השדה. בשני המשחקים האלו היריבות לא הגיעו ליותר מדי מצבים (בעיקר לא היום). אני גם לא חושב שהוא ממש חלוד, הוא כבר נכנס לעונה וכמו שאני גם אומר, בפעם האלף, דווקא בתקופה האחרונה אני מרוצה מהמשחק של ויירה. בזמן שרוב השחקנים בקבוצה בירידה ביכולת (כל שחקני ההגנה, ברגקאמפ ובעיקר רייס), הוא עושה רושם טוב ושומר על יציבות.

12. eastlands Member

יש יש יש 3-1 נגד הפומפות בחוץ ועם הרבה כדורגל ,
    אונוהה מצויין , ג'ורדאן טוב , ברטון עשה את ההבדל ושוני רייט רייט רייט הוא המלך .
    בראדלי ופלאד על הספסל , ואפשר להיסתדר עם הילדים .
    ריינה , מקמנמנמנמנ, סינקלר- אל תחזרו קחו את יסטה איתכם וסעו לטנריף תנוחו , אנחנו מיסתדרים יופי ,
    אני מקווה שקיגאן לא יקבל אפילו פאונד בינואר לא רוצה את הנצ'וז , ועוד שכירי חרב דומים .come on city שבוע טוב מתוקים.

13. Yeste Member

ArsenalFan-לדעתי אתה טועה,ארסנל לא מגיעה לכמות המצבים שהיא יודעת להגיע,בעיקר בגלל שויירה לא משתתף מספיק במשחק ההתקפה\ארסנל סופגת די הרבה שערים בעיקר באשמתם של הבלמים החלשים,וגם באשמתם החלקית של ויירה וססק.ויירה הוא השחקן הטוב ביותר בארסנל,ואחד הטובים בעולם,בינתיים הוא די חלוד ואני מאמין שבקרוב זה יעבור,כמובן שיש עוד הרבה אשמים,אבל במקרה הזה הקפטן הוא זה שסופג את רוב הביקורת שלי.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו מי מאשים את ססק?

15. KirkH Member

10 נסיונות לעבר השער (11 אם מחשיבים את הפצצה שאשלי קול הסיט החוצה) ועוד 12 קרנות זו בהחלט התפוקה הרגילה של ארסנל. זה שרק 3 מהן הלכו למסגרת, לא ממש קשור לויירה נכון?