מחזור 14 בלאומית: בת ים ממשיכה לנצח ולהיות ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏18/12/09.

1. הפועל אשקלון =] Member

משחק שהיה בידיים שלנו הלך ב5 דק':|

שיפוט כזה גרוווע לא ראייייתיי בחייים שלי אפיללו אוהדי ביתר שמשון אמרוו השיפוט היה חד צדדי לטובתם!

גם מלמיליאן אשם בזה שאחרי שהובלנו 2-0 החליייט להסתגר!

בסיום סוג של מהומה התפרצה במגרש כאשר 100 האוהדים של אשקלון שהיו במגרש והשחקנים וההנהלה החלו להשתולל במגרש ולבוא בטענות לעברר ה"שופטת" וצוות השיפוט הבזיוני שהיה במשחק הזה

2. אשקלוניי Member

כבר אי אפשר להאמין כמה חוסר מזל יש לאשקלון
    להוביל 2-0 ואחרי מלא הזדמנויות לגמור את המשחק ב 3-0
    בסוף שוקי נגר מקבל שתי צהובים בפחות מ 5 שניות והמשחק בורח

3. The best of The best Member

אם לאשקלון יש חוסר מזל מה אני הולך להגיד עכשיו?
    אני מדווח ישירות מדוחא שבסכנין עכשיו הדקה היא 80 במשחק של עראבה נס ציונה, במחצית הראשונה נס ציונה 45 דקות שכבה על השער של עראבה בבליץ מטורף שכמוהו נס ציונה לא עשתה העונה וזו המחצית הכי טובה של נס ציונה העונה היא הייתה צריכה להיגמר מפי 5 אנשים שונים ב-5:0 אנתוני פארקר החמיץ פעמיים מול שער ריק לשמוע ולא להאמין. השער נכבש בדקה ה-20 על ידי זיו כבדה שבעט כדור עונשין לחיבורים של שגיא שטראוס.
    בחצי השני שנפתח בסערה עבד ראבח לקח כדור 50 מטר משער נס ציונה ראה שבן חמו מחוץ לשערו וכבש שער מרהיב! מה היה בשאר דקות אינני יודע אני יודע שעראבה קיבלו פנדל בןו חמו הדף ואלכס לויט השתלט על הריבאונד ועשה 2:1 בניגוד גמור לחצי הראשון.
    לא עוברות 5 דקות ויוסי אסייג משווה ל2:2 מה יהיה הלאה?
    נחכה ונראה

4. The best of The best Member

וואלה אני מכאן יכול לחוש אכזבה אם אומרים לי שהמחצית הראשונה הייתה הכי טובה שלנו העונה וככה נגמר בסוף המשחק...
    פארקר צריך לשלם מחיר אישי על ההחמצות שלו העונה זו דעתי לא יכול להיות שהוא יגיע ל50 מצבים ויהיה עם 4 שערי ליגה הוא הורס את ההתקפה!
    ואז להתחיל מחצית אחרי דקה לקבל גול מ-50 מטר? בגדול מגיע לנו זה הנוסחא הידועה בכדורגל אבל גול מעפן לא מחויב מהמציאות.
    אחרי זה פנדל? נניח... בן חמו הודף ואז לקבל גול מהריבאונד? מעפנים.
    מזל שהצלחנו לכבוש כעבור 5 דקות.
    בגדול? נס ציונה משתפרת בצורה אדירה ממשחק למשחק וצפויים לנחות כאן שני חלוצים תותחים אז בהחלט הקבוצה הזו מכוונת גבוה ומוכיחה שהיא ראויה לכך.
    5 משחקים ללא הפסד 3 משחקי חוץ 2 בית 3 נצחונות ושני תוצאות תיקו, מאז מרשים בשביל הליגה הלאומית.
    אבל אני נחמץ כשאני שומע מה שהיה בחצי הראשון וזה פשוט תחושה של החמצה ענקית.
    לא נורא נתנחם בתיקו.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כמו שאמרתי-הפועל ירושלים בתנופה והנה היא מנצחת את כפ"ס, 2:1. שי אהרון הוסיף עוד אחד בפנדל...

6. idans Member

הייתי בלויטה משחק טוב מאוד של הפועל.
    זה התחיל לא טוב: שלומי עמר ממשיך לחשוב שהוא קאפלו כשהשאיר את אברטון (המגן שמאלי) מחוץ לסגל הקבוצה בגלל שאיחר ב5 דקות לאוטובוס ובמקומו תפס שי ניסים (קשר, שאחרי שי אהרון הוא השחקן הכי טוב בהפועל) את עמדת המגן השמאלי שזרה לו ובאמת ב20 דקות הראשונות כפר סבא שלטה והגיע לכמה הזדמנויות..אחרי זה הפועל יצאו מההלם התחילו לשחק כדורגל ובאמת שהפועל שיחקו טוב, כבשו שני שערים (כולל שני שערים נוספים שנפסלו בטענת נדבל...שאחד מהם המצאה של הקוון) והיו עוד מספר החמצות כולל הצלה מקו השער מבעיטה בתוך הרחבה של שי אהרון.
    עכשיו שני משחקים בית סופר חשובים נגד הכח ומרמורק, שוב אני אגיד אם היה לנו שוער סביר (למרות שהיום יניב בן הרוש היה בסדר אבל עדיין הגול באשמתו) היינו יכולים להיות בחלק העליון של הטבלה ללא ספק.

7. The best of The best Member

בנס ציונה לא נרגעו מהמשחק אמש ומההחמצות של החלוץ הניגרי אנתוני פארקר אתמול אומרים נשבר הגב של הגמל אם עד עכשיו אמרו שהוא יישאר אחרי אתמול שהוא במו רגליו לקח לקבוצה ניצחון בפעם המי יודע כמה ייתכן ובשבוע הבא הוא יימצא את עצמו מחוץ לקבוצה אחרי אתמול.
    אגב, היום בעיתון נכתב שעבד ראבח כבש שער מ20 מטרים ושעד המחצית נס ציונה כאילו התבנקרה, ליגה לאומית רבותיי הליגה השניה בישראל קצת כבוד לליגה ולקבוצות אף פעם אין סיקור ראוי לליגה הזו, עבד ראבח כבש שער מרהיב מ40 מטר אלכסונית לשערו של שלומי בן חמו, הכדור בכלל נראה עושה דרכו החוצה ופתאום נוחת בזויות של השער.
    יחד עם זאת בקבוצה עושים מאמצים גדולים והפעילו את חברת הפרסום שלה על מנת לשווק את המשחק הקרוב מול ראשל"צ הדרבי האזורי שבת ב-5. כניסה המחיר מוזל כרזות ברחבי העיר ו3 נקודות שהכתומים יהיו חייבים לקחת, אומנם גם ראשון כתומים...
    אותי זה מצחיק נס ציונה עיר של 30.000 אלף תושבים מול מטרופולין שלם של 250.000 תושבים ונס ציונה הקבוצה הבכירה באזור, ראשון האלה כבר שנים לא יודעים לנהל את עצמם כראוי.
    בכל אופן בשבת מתכננים כאן חגיגה אמיתית עם הרבהההה קהל הרבה צבע ואווירה מכובדת עם אחמים וספונסרים של הקבוצה.

רק שמחר יגמר תיקו בבתים עם עדיפות לבאר שבע... ורמת השרון נצרת, לא ממש איכפת לי.
    אגב, נצרת עלית דני גולן פוטר מתפקידו, ראש העיר גפסו שמעריך מאד את גולן היה החומה הבצורה שמנעה את פיטוריו של גולן עוד מהשנה שעברה, היום כשההנהלה שמה מקל בגלגלים לרצונו של ראש העיר היא בעצם שמה מקל לעצמה ברגל כי עכשיו ראש העיר בנצרת בכלל יעשה להנהלה המקומית צרות וחבל.

8. kfiros Member

פשוט מצחיק שככה מתנהלת קבוצת צמרת בליגה מקצועית. הסיבות הרשמיות לפיטורין הן חילוקי דעות בינו לבין ההנהלה ומספר התפרצויות זעם של המאמן. בכל מקרה זה רע מאוד מבחינת הקבוצה כשברגע השיא המאמן מוחלף והקבוצה עוברת זעזוע.הקבוצה פשוט לא מתקדמת ומובלת ע"י צוות הנהלה ועירייה שלא רוצים שהקבוצה תעלה לליגת העל וכנראה שבסוף הם יצליחו במשימה.
    עכשיו המושכות ניתנות למאמן כושר חסר כל ניסיון כשאין יותר מדי מאמנים פנויים ברמה נורמלית שיסכימו לקחת את הקבוצה. לפחות יכלו ללמוד לקח ממכבי באר שבע ולמנוע צעד כל כך קיצוני.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/09
  9. הרצליה Member

2-0 לבת ים נגד מכבי באר שבע, שוב במקום הראשון.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נצרת עילית ורמה"ש בקרב פסגה אבל 0:0 משעמם.

מכבי ב"ש היו מאוד אגרסיביים במשחק ובמהלכו הורחקו טאצ'י, זגר ואיפרגן שגם המאמן סיים את המשחק ביציע. ניצחון חשוב לבת ים, כעת הפער בפסגה 3 נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/09
  11. Ariel Member

אני לא חושב שצריך להיסחף ולהמעיט בערכה של הפועל ראשון- לעניות דעתי עדיין מדובר בקבוצה מובילה באיכותה על נס ציונה בכל הקשור למתקנים, אוהדים, תקציב ושלא לדבר על הפוטנציאל. הניהול שם החליף ידיים לא מזמן וגם הוא יעלה על דרך המלך בקרוב בדיוק כמו השכנים מבת ים.

כרגע הולך להם פחות, אבל זו בעיה של בערך חצי מהליגה.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם בראשון עסקינן-הקבוצה משיגה ניצחון ביתי קטן 0:1 על לוד המפורקת, פנדל של מסאיי דגו בדקה ה-30 קבע את תוצאת המשחק.

ראשל"צ עדיין בתחתית הטבלה (13) אבל פתחה פער של 4 נק' מבני לוד, שממוקמת במקום ה-15 שמוביל למבחנים בסוף העונה.

13. The best of The best Member

כמה דברים, ראשית באשר לבת ים הקבוצה הזו יש לה יותר מזל משכל אבל כל הכבוד להם על צבירת נקודות מרשימה למרות שאני עדיין טוען שהיא תסיים את העונה באיזור האמצע ומטה.
    היום להנות מאדום ופנדל (ששמעתי שלא היה מוצדק בכלל) ולגמור משחק מכלום.
    נצרת רמת השרון התוצאה בהחלט משקפת לאור יחסי הכוחות.
    לוד ראשלצ זה לא מפתיע אומנם ראשון קבוצה מאד חלשה אבל לוד היא לדעתי אפילו יותר חלשה ממרמורק.
    אריאל, לגבי ראשון לציון אני מתכוון שאם תקח את נס ציונה ותניח אותה איפושהו בראשון היא לא תהיה אפילו שכונה כי אנחנו קטנים מהעיר הרביעית בגודלה.
    קבוצה שירדה ליגה בכל עונה כמעט ב5 שנים האחרונות שיחררה את כל השחקני בית שלה החליפה הנהלה, להנהלה לא פחות חובבנית זאת תעודת עניות לעיר כמו ראשון.
    אם נס ציונה מקום קטן ושקט מצליחה איפה שהשכנה לא מצליחה כבר 10 שנים (הכל יחסי כמובן) אז יש בעיה, ברור שהפוטנציאל של ראשון הוא א ד י ר ולא מנוצל ב20% ממה שאפשר אם למשחק שלהם באים פחות מ500 צופים אז מה נשאר... קבוצה כמו ראשל,צ עם תנאים כסף (ויש כסף) צריכה להיות בפלייאוף העליון של ליגת העל אבל העיר הזאת דורכת במקום, איך אומרים - בראשון יש רק כדוריד.
    את איתן שלום שהפך לאגדה בראשון לציון ראשון לציון קנו בזמנו מנס ציונה ואגב משחקי הדרבי בין ראשון לנס ציונה לאורך ההיסטוריה הן חוויה ללקק את האצבעות.
    על הסגל של ראשון לא הייתי מרבה במילים סגל בינוני ומטה להגיד יותר מזה אם נס ציונה לא מנצחת אותם השבוע אז מגיע לנו לא להרגיש צמרת ואני לא מזלזל בהם אני פשוט אומר את האמת אנחנו טובים מהם.
    אופיר חמו שחקן שהוא בורג אצלנו הוא בכלל שחקן ראשוני שנתנו לו את הכרטיס ביד ואמרו לו לך תעשה מה שבא לך ויש כדוגמתו עוד הרבה שחקנים ככה נראה מועדון שרוצה להתקדם ? ההתנהלות שם חובבנית מספיק שתכנס לפורום שלהם ותראה מה האוהדים בעצמם חושבים על ההנהלה שלהם.

14. איתי שכן-טוב Member

יום שישי בע"ה הפועל אשקלון תעצור את הדהירה של בת-ים!!!

15. הרצליה Member

ביום שישי אנחנו מגיעים ללוד, אוי ואבוי אם לא נצא משם עם 3 נקודות.
    אבו סובחי דיבר יותר מדי בעונה שעברה, הגיע הזמן להשתיק אותו!