מחזור 14 בלאומית: הפועל חיפה מפסידה לראשונה העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏12/12/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לראות כמה משחקים של הפועל חיפה ושם יצא לי לראות הרבה כדורגל יפה , ולהזכירך הם מקום 1 בליגה ללא הפסד והבטיחו למעשה את העלייה אחרי סיבוב אחד.

אז פה בב"ש במיוחד עם שחקנים כמו מליקסון,בונפלד,קדוסי,סימיוני,פדידה,אילוז,אלול,פדלון ועוד שחקנים שלא הוזכרו פה אפשר ורצוי לשחק כדורגל התקפי ויפה ולגמור את העונה הזו אחרי סיבוב אחד בלבד בדיוק כמו חיפה.

2. הפועל_23 Member

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/08
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל רמת גן חוזרת לסדרת הנצחונות וחוזרת לעצמה לאט לאט, היא והפועל חיפה יהיו הראשונות להבטיח עלייה לדעתי.

4. Ringo Member

אם אני לא טועה (ואני די בטוח בכך) סימיוני לא הגיע אליכם בינואר.
    הוא הגיע מסכנין במחזור השני לפי זיכרוני.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טעות שלי, זה לא היה ינואר, זה היה במחזור 4-5.

בקשר לכדורגל יפה, אני אפילו לא מבקש כדורגל יפה, לא אכפת לי שלא ילך להם, אבל אני רוצה כוונות, אני רוצה אופי של קבוצה שבאה לשטוף את המגרש, אני מבטיח לך שגם אם זה לא ילך אף אחד לא ישרוק לו בוז, אבל הוא לא רוצה ולא מנסה, יש לו אופי משחק שממש לא מתאים לנו, בטח מול כל הקבוצות הקיקיוניות האלו שבאות נגדנו.

6. Spanish Weapon Member

קומץ של ערסים מטומטמים שלא ראו כדורגל בחיים שלהם שבורכו ביכולת לצעוק ולהביע את דעתם
    בקול ובקללות(כי ככה חונכו) גורמים לאנשים לחשוב שכל הקהל הבאר שבעי שונא את גיא לוי וסולד
    מהקבוצה.
    לפעמים יש לי תחושה שלאוהדים האלה לא מגיעה קבוצה כמו הפועל ב"ש ובעלים כמו אלונה ברקת,
    שלא לדבר על מאמן פנטסטי כמו גיא לוי.
    שאף אחד לא יטעה,הצעקות אתמול במגרש לא מעידות אפילו על עשירית האחוז מדעת הקהל של אוהדי
    הפועל ב"ש,אני אומר את זה משיחות עם הרבה אוהדים ואנשים שהולכים למשחקים כבר כמה שנים
    טובות.
    אנחנו נעלה ליגה,על אפם ועל חמתם של כמה עלובים שמחפשים דם,נעלה ליגה ונדחק אותם החוצה
    מהבימה ומהיציע.
    יאללה הפועל

7. הרצליה Member

אוףףףףףףףףף כמה אוויר,כמה דרמה,כמה לחץ.

זה התחיל כרגיל עם שער קל של שי אהרון אבל מאז שברק לביא החמיץ מצב של מאה אחוז שער, מכבי הרצליה התחילה לשחק כדורגל, אמנם היו שלוש החמצות אדירות של לביא,מסודי וביטון וכבר אני באמת הרמתי ידיים וכנראה הרגשתי שהכל מלמעלה ומכבי הרצליה לא מוסגלת להבקיע שער.
    אבל אז מסירה של ג'וש קנט לכיוונו של שי ביטון שמשך עליו שתי שחקני הגנה עזב את הכדור והשאיר את אלן מסודי לבד מול בן הרוש שבהקפצה יפה מצא את הרשת, 1-1 וסוף סוף שער ששווה משהו.
    עד המחצית עוד הזדמנות גדולה לאלי ביטון שהיה היום חלש מאוד, וממש לפני השריקה שי ביטון הדביק עוד כדור לקורה.

במחצית השנייה משום מה השליטה עברה לירושלים שאמנם לא הגיע למצבים מסוכנים אבל בהחלט הייתה עדיפה, פה ושם מתפרצות של מסודי הנהדר אבל לא יותר מזה.
    ואז בדקה ה-78 עוד מהלך שהתחיל במסודי,המשיך עם שי ביטון שהרים כדור לא ממש מסוכן שבן הרוש היה חייב לקחת, הוא אכן לקח אבל פתאום הכדור מגיע לאלי ביטון חופשי ומאושר מול שער ריק, 2-1 ענק למכבי הרצליה.
    אוהדי ירושלים באו בטענות לשופט אבל אני מציע להם לבוא בטענות אך ורק לשוער הסמרטוט שלהם שהפסיד להם את המשחק.

כנראה שלא הגיע לנו לנצח את המשחק הזה אבל גם ללא ממש הגיע לנו להשיג 0 נקודות מ-24 האחרונות.

שיהיה שבוע טוב ונקווה שזאת רק ההתחלה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מברוק להרצליה על האוויר לנשימה.

אני מאמין שמפה הדברים יראו קצת יותר טוב עבור הרצליה, בנוגע לירידה אין מה לדבר, קרית אתא החלשה בליגה ביי פאר, בטח שהרצליה טובה ממנה, אבל השאלה איך הרצליה תיצא מפה לדרך חדשה ואז יהיה אפשר לראות אם יש לה מה למכור בצמרת. אבל עזבו צמרת... בינתיים כל הכבוד על ה- 3 נקודות ואני מקווה שפה זה סוף המזל הרע שלהם.

9. הרצליה Member

יש לנו עכשיו שני משחקים שאם באמת יצאנו מהמשבר אנחנו חייבים להוציא מהם 6 נקודות(כפר סבא בחוץ וקריית אתא בבית).
    כמו שכבר רשמתי לא ממש הגיע לנו לנצח היום ככה שאי אפשר לדעת אחרי משחק אחד מה באמת יקרה עכשיו.

בכל אופן נתון נחמד, הניצחון האחרון של מכבי הרצליה היה במחזור השלישי נגד אותה הפועל ירושלים באותה תוצאה 2-1, כאשר בדיוק אותם שחקנים הבקיעו את השערים, אלן מסודי ואלי ביטון.
    רק נקווה ששאר הסיבוב לא יהיה אותו דבר.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תמיד יש פעם ראשונה

הפועל חיפה בדרך הבטוחה לליגת העל, בטח ובטח במתכונת הנוכחית של חמש עולות,
    אבל הערב היא נעצרה קצת, לראשונה העונה, עם הפסד בכורה, ביתי, 1:0 לעירוני רמה"ש.

השער של האורחים הובקע מוקדם במשחק, בדקה השישית, מרגלו של רביד אשר.

הניצחון העלה את רמה"ש למקום השביעי עם 18 נק'.
    חיפה עדיין מובילה את הטבלה, 5 נק' מהשנייה הפועל ר"ג ו-12 מאחי נצרת השישית.

במשחק מוקדם יותר נפרדו בני לוד והפועל עכו בתיקו 0:0 משמים. שתי הקבוצות לא זזו בטבלה.
    לוד במקום ה-10, חמש נקודות מהקו האדום. עכו במקום החמישי, 3 נק' מנצרת.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל הכבוד לרמת השרון שהצליחה לנצח גם בקרית אליעזר ועכשיו היא כבר נקודה מהמקום החמישי...

מבחינת הפועל חיפה זה לא אומר יותר מדי, אולי קצת אכזבה אבל באמת שאין לה ממה, הפסד ראשון אחרי 14 מחזורים זה הישג יוצא מן הכלל, הפועל חיפה בדרך הבטוחה לליגת העל.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני רק חושש מעלייה של עירוני רמת השרון, הקבוצה הזו לא תתרום שום דבר לליגה הבכירה.

ומסכים איתך לגבי הפועל חיפה, הפסד - אם כבר אז כבר שיהיה בשלב כזה של העונה לאחר שהקבוצה
    צברה לא מעט נקודות והפער עומד על 5 מהמקום השני, שזה נחשב לפער משמעותי בהתחשב בליגה הלאומית.

13. אבו Member

אין מה לעשות, קשה לבוא בטענות לשחקנים, כי באמת הם עשו הכל וכלום לא נכנס. שני משקופים, פנדל מוחמץ, מצבים של שער בטוח, מה כבר אפשר לומר. יום רע שכלום לא נכנס.
    ערן לוי כמובן היה חסר, היה חסר לנו את הרגל המסיימת.

לא נורא, ממשיכים הלאה.

14. roeiuzan Member

נקודה מהשישי, ארבע מהחמישי.
    אחרי התיקו החלש עם לוד עכו חייבת לנצח בשני הבא את רעננה ובכך לעלות למקום הרביעי ולתת לאוהדים לישון 3 שבועות בשקט.