מחזור 14 בלאומית: סכנין בורחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏29/12/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח זה עם הקללות לאיצ'ה היה גדול .

מקווה ששמעו בטלויזיה לפחות

2. Spanish Weapon Member

בולשיט : על בונפלד בדקה ה-90 היה פנדל ברור ואתה יכול לראות באלף הילוכים חוזרים , ואני כבר לא מדבר על שני נבדלים שהקוון סימן שבכלל לא היו.

3. Chievo Member

איזה משחק באום-אלפחם, היה היום, משחק חם, עם שער נהדר של לירון וילנר (חבל שלא תראו), קדוסי למרות שהוא כבש וכולם חושבים שהוא שחקן ענק, אבל היה יכול לכבוש לפחות שלושה שערים בטוחים, החמיץ הרבה היה חלש.
    מאיר כהן, חבל לתת לו כסף על משחק כזה, אף אייום על השער שלו, וסכנין הייתה יכולה לנצח בלי שוער.
    עבד רבאח, עוד משחק נהדר שלו, אולי השחקן המציין במשחק (או וילנר).
    ועוד צריך להגיד מילה טובה לאוהדים היקרים מאום-אלפחם, ששתפו את הקהל הסכניני ולא שתקו במשך כל המשחק, תודה להם.
    אלישע כשאתה רואה שהקבוצה שלך מובילה 0:3 במקום להכניס את חלוני וחדד, למה לא לתת את הצ'אנס לשחקני הבית הצעירים שלנו, עלי עות'מן ועלאא אבו-סאלח, זה היה הדבר היחיד שלא אהבתי במשחק, אבל לא משנה שלוש נקודות חשובות, מקום ראשון, נצרת מתרחקת גם באר שבע, הכל הולך סבבה.

עריכה: אה ועוד, חמד ר'נאים כבש, אבל יש לי ספק שהשער שלו, הוא בעט ת'כדור, פגע בשחקן בדרך אולי חדד ונכנס, אבל הכי חשוב הפנים שלו והשמחה הרבה לאחר השער, כמו הפנים של אדריאנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/06
  4. roeiuzan Member

פשששיייי איך התבאסתי על הפועל עכו...
    בלי סילבס ובלי זיו כמעט לקחנו עוד 3 נקודות וניצחון שלישי רצוף, ומשחק נוסף בלי לספוג.. עד ש..
    ביום שישי לא הייתי בבית ולכן לא יכולתי להתעדכן בתוצאה, התקשרתי לשירות של ONE למספר 0508-888333 מי שמכיר... כמעט כל 10 דקות אנ י מתקשר ועדיין 0-0..
    עד שבסוף אני שומע: עירוני רמה"ש 0, הפועל עכו 1 בדקה ה-90.., ישר רצתי לחבר שלי שבאותו זמן גם יתעדכן בתוצאה ישר שמחנו קצפנו התחבקנו במיוחד שראינו שק"ש בדרך להפסד חח ביקשת מחבר שלי סיגריה להתרעננות עד שבסוף משהומבפנים אכל אותי אמרתי אני חייב להתקשר שוב עד שאני ישמע שזה סופי... ומה בסוף?? עירוני רמה"ש 1, הפועל 1 ת-ו-צ-א-ת ס-י-ו-ם... וואי לא האמנתי כל השבת הייתי בבאסה בגלל זה.. עד שהובלנו עד שכמעט שוב לא ספגנו והיינו יכולים להיות רק 4 נקודות מק"ש..(מי היה מאמין שהקבוצה המאכזבת של תחילת העונה, עכו, תהיה במרחק כזה מול הקבוצה הדורסת של תחילת העונה.. ק"ש..) בכל אופן אני יכול להתנחם בעוד הפסד של ק"ש הפעם לקבוצה כמו אחי נצרת, הפער ירד ל-6 ומחזור הבא קרית שמונה הפצועה (לא ברור לי מה שרון אזולאי עשה בהרכב שלהם היום..) בלי שחקני ההרכב הראשון רן קוז'וק, איליה יבוריאן, עמיר נוסבאום ורן בן שמעון..
    עכו תשלח הרבה אוהדים כבר מעכשיו מתחילים להזרים את העיניינים בקשר להסעות וכו', המורקחים זיו וסילבס חוזרים וניצחון מקרב אותנו מאד.. המשחק אגב ישודר.. יאללה עכו!

5. צור שלום מלחמה Member

יום שני, 18:30
    ערוץ-33

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחחחחחחחחח עדיין יש את התוכנית הזו ????..

אגב מי זה 9 של אשקלון... שחקן נחמד מאוד .

7. הפועל אשקלון Member

היה רק נבדל אחד שהקוון עשה טעות
    והעבירה בסוף כן היה צריך להיות לכם פנדל אבל הפנדל בדקה ה 65 היה משנה את כל המשחק יכול להיות אם השופט לא היה שורק אשקלון היו גם מגיעים לשלישי כי באר שבע לא הגיעו להדמנויות בסוף הם רק שלטו במשחק במחצית השניה
    אבל אשקלון שיחקו יותר טוב וגם תקפו יותר
    ועדיין אני לא מבין איך אפשר להיות ככה בלי מזל גם נגד חיפה וגם קרית שמונה ועכשיו ב"ש
    נקווה שמשחק הבא אשקלון ינצחו את ירושלים כי אם לא אז הארצית תהיה קרובה מאוד
    ובהצלחה לבאר שבע...תעלו ליגה

9 זה חנן אלקיים הוא שחקן אשקלוני צעיר ששיחק מגיל 16 או 17 במחלקת נוער של ת"א והיה שם בנוער מלך השערים של הליגה וסוף סוף 3 משחקים אחרונים הוא כבש צמד (אחד מהם גביע הטוטו )
    והוא מלך שערים של אשקלון אם 6 שערים וגם ניר נחום מס' 14 חלוץ טוב מאוד

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התרשמתי יותר ממספר 9 .
    עושה תנועה , יש לו כוח פריצה וגם יכולת כדרור לא רעה , הוא לא ישאר באשקלון עוד הרבה

9. הפועל אשקלון Member

הוא ישאר הוא גם אשקלוני אז יש עוד יותר מצב שהוא יחליט להישאר אבל הכל יכול להיות
    ואני יכול להבטיח לך מעכשיו שאשקלון לא תירד ואם קצת מזל לסיבוב השלישי אשקלון יגיעו למקום 8 או 7
    כי הקבוצה בכלל לא גרועה והיא לוקחת יותר מחצי קבוצות בלאומית
    וכמו שאמרתי לפני המשחק פה באתר: מי שמשחק טוב לא מנצח,רק מי שיש לו מזל!!!!!!!
    ואם המזל הזה יגיע ומתי שהוא הוא חייב להגיע אשקלון יעשו רצף של ניצחונות

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. HBSFC Member

סכנין בדרך הבטוחה לליגת העל.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    אם היא יצאה בקלות ממשבר ההפסד להפועל ב"ש לפני שבועיים, קשה לי לראות אותה מועדת בשלב כלשהו העונה.

12. הרצליה Member

כל הפסד מכניס למשבר?

13. HBSFC Member

קטיעת רצף מרשים של ניצחונות, בבית מול הקהל שלך, ועוד תצוגת נפל של 3-1 שתסכים איתי שיכל להיגמר גם 6, לא אמור לעשות שמח בקבוצה. כנראה היה להם מזל שקיבלו את הפועל ירושלים לאחר מכן.

והכל בגלל ארקדי!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx :aaaprot:

14. Chievo Member

כל אחד יכול לתת את הדעה שלו, לפי דעתי המשבר נגד ב"ש היה זמני, לא משנה אם קבלנו את הפועל ירושלים לאחר מכן, מקום ראשון מגיע לנו ובצדק, אנו קבוצה הוגנת לפחות !!

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח, מה קרה לך , השחקנים קיבלו כסף ולא ההנהלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx