מחזור 14 בליגת העל: הפועל מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/1/08.

1. FelaKaT Member

המשחק הכי חלש השנה בליגת העל משוחק בשעה זאת בהרצליה. אל תחמיצו.

2. Emil Member

אני אלך איתך ראש

עונה שעברה יצאנו מהמשבר בפתיחת העונה עם רביעיה חלקה לרשת של בני יהודה
    וניצחנו 3-0 את הרצליה בסיבוב השלישי

אתה לא צריך להגזים, מכבי כבשה שלישיות חלקות בשנים האחרונות, לא צריך לעוף ארבע שנים אחורה...

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום היה אחד מהימים הטובים ביותר שחויתי כאוהד כדורגל. בדרך שבין עפולה לסכנין, עצרנו אצל חבר ערבי של דוד שלי והוא כיבד אותנו בבקלאוות. טעים, כמו שרק אוכל מזרחי אמיתי יכול להיות. לאחר מכן הלכנו לאצטדיון (מתקן ברמה גבוהה) דוחא ושם התחיל הכיף האמיתי, אחרי פתיחה קצת צורמת. הייתי אולי האוהד ה-12 (בתקווה שספרתי נכון) של מכבי נתניה שקנה כרטיס ואיכשהו כל כרטיסי החייל והנוער הצליחו להיגמר. האמנם? מילא.
    לאחר שנכנסו ליציע, דיברנו כמעט עם כל העולם: מוטל'ה שפיגלר, אבי סטרול, קובי בלדב, יורם ארבל, מאזן גנאיים. אפילו הייתה לי הזדמנות להגיד לדניאל יאמר "I love you, Jammer". מוטל'ה שפיגלר הוא אחד האנשים המצחיקים. מאבי סטרול ביקשנו שלא יצא לבלגיה. מקובי בלדב ומאזן גנאיים דרשנו לדעת מדוע נגמרו בשלב כל כך מוקדם כרטיסי הנוער. מהתשובה שלהם, משתמע שההתאחדות כלל לא מנפיקה כרטיסים שכאלו.

בסיומו של המשחק החלטנו למלא את הבטן עם שווארמה, פלאפל וחומוס. אנחנו נכנסים למסעדת 'איברהים אבו-עלי' ופוגשים שם את מאיר כהן מצד שמאל של המסעדה ואת אלישע לוי וגיורגי דרסליה מן הצד השני. יצא לי לדבר מעט עם אלישע לוי. אתם לא יודעים עד כמה זה כיף לדבר עם איש מקצוע אמיתי. ניצלתי את ההזדמנות ושאלתי אותו כמה שאלות על נושאים שעניינו (הבן אדם עונה לעניין, לא בסיסמאות כמו המאמנים האחרים) אותי, כמו למשל השחרור של לירון וילנר, המצב של מאור בוזגלו בקבוצה והאם הוא זה שהביא את ג'ון קולמה לארץ. כשהוא ענה לי שכן, בירכתי אותו על כך ולא הסתרתי את הרצון שלי לראות את הקולומביאני במכבי נתניה. בסיום לחצנו לכולם במסעדה ידיים ונפרדנו לשלום.
    האנשים בסכנין הם זהב טהור.

ועכשיו, הגיע הזמן לדבר על המשחק. כדורעף ברמה עולמית מהגבוהות שיש. רק לא הצלחתי להבין למה היו שערים בשני צידי המגרש.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גועל נפש.
    חיימוביץ' מתלונן, כשהיה לו לפחות 5 עברות מתוך ה20 של בני יהודה.
    הפועל הייתה היום מנצחת 5-0 אם שופט אחר, אז שישבו בשקט וישלימו עם זה שהם הפסידו.
    נכון שלא הגיע להם להפסיד, אבל זה לא הדרך.

5. beitar4ever Member

משחק מגעיל של בית"ר.המחצית ה-2 הייתה המשך ישיר ל-1 היא הייתה דלת מצבים מבחינת בית"ר ,כ"כ חלשה שאני לא זוכר מתי ראיתי דבר כזה בעונה הזו.
    היה לנו בעיות קשות בהגנה ,זיו ואלברז היו חלשים להחריד כשלו בסגירת השחקנים שלהם, בנוסף זיו ידוע בתור המחורר וכן גם במשחק היום היה לו לא מעט חורים בהגנה.
    השחקן שאני הכי מאוכזב ממנו היום זהו גל אלברמן, היום הוא היה חושך, השחקן לא תיקל כמו שצריך, לא ידע איך לסגור את השחקנים שלו, כאשר הגיע למצב אחד במשחק לא ידע מה לעשות איתו ובנאיביות בעט מעל השער, אכזבה גדולה מהשחקן הטוב של בית"ר העונה.
    אולי הנקודה היחידה של בית"ר, עידן טל שהזיע המון היום, יצא להרבה התקפות , סיכן את השער, הכניס כמה כדורים חכמים לחבריו, משחק טוב של עידן.
    בסה"כ ראינו מבית"ר משחקים בהרבה יותר טובים העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/08
  6. Raulito Madridista

זנדברג איכזב היום בכמה דברים, אותי לפחות:
    * הדבר הפחות קריטי שהוא היה איום ונורא במשחק פרט לדקות בודד.
    * דבר שלא אהבתי, שאחרי ניסיון של חן עזריאל לתת לו כדור-רוחב בהתקפה מתפרצת, הוא העיר לו ובא אליו בטענות, למרות שעזריאל עשה כמיטב יכולתו.
    * הדבר השלישי זו ההתנהגות אחרי החילוף. בושה וחרפה, זה לא מתאים לזנדברג.
    בית"ר הייתה היום קטסטרופה, אך בניגוד לשאר המשחקים בהם הייתה חלשה, זה לא הספיק לה לניצחון. הרצליה יכולה להיות מעודדת מהיכולת ומהעובדה שהיא עדיין בפער של 3 נקודות מהפועל ת"א.
    השער של שלו מנשה היה נהדר. סיומת גדולה כמו של שחקן גדול והמסירה שהוא קיבל עוד-יותר מרשימה, אנטויה הרשים באופן מסויים.
    אני חוזר ואומר, מערך של בואטנג-אלברמן-טל הוא פחדני ומיותר. בית"ר יכולה וצריכה לשחק כדורגל טוב יותר.

אבירם, אני שמח מאוד שנהנת לפחות מדברים אחרים, כי הקבוצה שלך שיחקה קטסטרופה, כרגיל.

עידן, למכבי היו בעונת האליפות כמה תצוגות לא רעות:
    * זכור לי 4-1 על אשדוד כאשר תורג'מן כובש את אחד מהשערים.
    * זכורה לי חמישייה לרשת של מכבי נתניה בסיבוב הראשון.
    * חמישייה לרשת של בני-יהודה מחזור אחד לתום העונה.
    * ראשון לציון ספגה שלישייה ממכבי ב-03\2002 במחזור ה-27.
    * ניצחון 4-1 על בית"ר.
    *שלישייה במשחק האליפות נגד הפועל פ"ת שמכבי הביאו 35,000 אוהדים לרמת-גן וזה היה מחזה יפה...
    אין לי כרגע אפשרות לבדוק סטט', אך אני בטוח שהיו עוד תצוגות יפות לפחות מבחינת מספרים, גם בעונות האחרות.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא קצת מדאיג כשפוגשים חצי קבוצה בדוכן שווארמה מיד לאחר משחק?
    העיקר שהם שומרים על חיים ספורטיביים..

8. הרצליה Member

אחח פנטסנטי, ואפילו אפשר לצאת מאוכזבים טיפה.

קרדיט ענק לפרדי דוד על ניהול משחק מצויין, הוא למד את הטעויות של קודמיו שרצו לקפוץ על ההזדמנות שבית"ר נותנת להם לשחק וחשפו את עצמם בחלק האחורי, הרצליה לא השתגעה עם התקפות שיחקה לאט ובזהירות לא פחדה לתקוף ועשתה את שלה על הצד הטוב ביותר.

עוד לפני השער של מנשה שתי מצבים ענקיים לאנטויה במשחקו הטוב ביותר עד עכשיו ומלכה שהצליחו להחטיא 3 מטר מקאלה ואז הגיעה השער של מנשה בעיטה נהדרת לפינה.
    גם שליו מנשה ואיתן עזריה במשחקם הטוב ביותר העונה.

השער של בית"ר הגיע משגיאה חמורה של מלכה שבמקום לעמוד צמוד לרומלו בחר לתת זינוק אקרובטי ופיספס את הכדור ועידן טל בקלילות.

איך אני שמח שהצלחנו לסתום לכל המזלזלים את הפה בפעם המי יודע כמה, אמרתי כאן ולא פעם בשביל לנצח את הרצליה בית"ר צריכה להזיע והרבה, אין קבוצה שבית"ר אחלה ממנה יותר חרא ממכבי הרצליה.

כל הכבוד!, מי חשב שאחרי ההפסד לקריית שמונה ניקח 2 נקודות מבית"ר ונתניה.

אבל עם כל הכבוד חובה לנצח בבלומפילד בשבוע הבא, המשבר העמוק של בני יהודה לא צריך לעניין אותי חובה לקחת 3 נקודות.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה דווקא בריא מאוד. מדובר בארוחה משביעה, שכוללת בתוכה לחם, בשר וירקות. במיוחד לאחר משחק, זה טוב לאכול ארוחה שכזאת, אם כי לא תמיד.

10. Mr.Eko Member

חח... כשתיהיה פה ליגה מקצוענית באמת אפשר יהיה להתווכח עם מה שאמרת.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בחרתי לצטט את ההודעה שלך, אך השאלה הזאת מופנת לרוב אוהדי הרצליה.
    במהלך השידור אמרו כי פרדי דויד מתכוון לוותר על שרותיו של אנטויה, משום שיש חלוץ אחר שנבחן ואמור להיות מוחתם. אני חייב להתוודאות כי זהו משחקו הראשון שבו אני צופה באנטויה, אך מההתרשמות שלי מדובר בחלוץ בהחלט כישרוני. על אף ההחמצה הגדולה שלו בסיום המחצית הראשונה, לאורך המשחק כולו היה אפשר לראות כיצד הוא מטריד את הגנת היריבה פעם אחר פעם, מהיר, ובהחלט שחקן שיכול לתרום לכם בהמשך. החלוץ הנבחן, הוא כל כך טוב שבהרצליה רוצים לוותר על אנטויה? כי אם לא, לדעתי זאת תהיה טעות.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. a.m Member

קודם כל שיפוט מזעזע לשני הצדדים.
    דבר שני לא נראה לי שחיים יעקב אוהד הפועל, כי אני רואה אותו לא מעט במשחקים בקרית אליעזר ואני יודע שהוא חיפאי וזו הסיבה שהוא לא שופט את מכבי חיפה וחיפאיות בכלל. כדאי שחיימוביץ' יבדוק לפני שהוא משחרר משפטים לאוויר.

13. Number 8 Member

אמיל ודור,
    קניתם אותי.

כל מה שנוגע לזכרון ומשחקים, לא הכי קשור אלי. בכל מקרה, בכל זאת טוב להיזכר בעונת האליפות, וכמובן איך שכחתי את משחק האליפות.. **סמיילי מת מבושה**

בקשר לשאר המשחקים,
    הפועל ת"א משיגה ניצחון סופר חשוב ובשעה טובה, עבורם כמובן, נפרדת מהמקום האחרון ורחוקה ממנו נקודה בלבד, אך עדיין לא עלתה אל חוף המבטחים. לא ראיתי את המשחק, עיניי היו נשואות לעבר מכבי שלי, אך הבנתי שסאלם אבו סיאם הורחק, שוב, לאחר שהפעם האחרונה שחטף כרטיס אדום הייתה רק מלפני שלוש מחזורים. ואחך כך הוא בוכה שאלי כהן נטפל עליו ורוצה לגמור לו את הקריירה.
    מכבי הרצליה ואשדוד מחלצות נקודה חשובה במאבקי התחתית, ושתיהן רחוקות ממנו בשלוש נקודות.

צריך לשים דגש על התיקו של בית"ר ירושלים, שלפי מה שהבנתי, אחד המשחקים היותר חלשים של הקבוצה. אם מכבי חיפה באמת מאמינה שהיא עדיין יכולה להדביק את בית"ר, המשימה שלה יוצאת רשמית מחר. ניצחון מחר על הלוזונים, והפער "רק" שבע נקודות, אבל זה כבר משהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/08
  14. הרצליה Member

עד היום אנטויה היה בעיקר מטרד להתקפה של הרצליה ולא להגנת היריבה,אם מוצאים חלוץ טוב אז בהחלט רצוי לשחרר אותו, לא בשביל שחקן שנבחן אלא בשביל שחקן שיוחתם כאן ובאמת יצור רושם של שחקן שיביקיע שערים שיעזרו להשאיר את הקבוצה בליגה.

שכחתי להוסיף את דעתי לגבי השיפוט היום, אסף קינן היה בסדר גמור היום אבל הייתה לו טעות קריטית ביותר, אדום ברור לקאלה במהלך המחצית הראשונה על הדחיפה על חיים מלכה, אם זה אדום זה גם פנדל.

חבל.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מהתקציר היה אפשר לראות שמכבי שיחקה באמת כדורגל חיובי, 2 השערים האחרונים היו ממהלכי כדורגל יוצאים מן הכלל, מכבי בדרך הבטוחה לצאת מהתחתית אבל השאלה מה יהיה אפשר להציל מהעונה הזאת בליגה.
    התיקו של בית"ר ממש לא מפתיע, גם אם הרצליה הייתה מנצחת לא הייתי מופתע. בית"ר יכולה להפסיד בכל מגרש, בכל משחק ולא צריך שיקרה יותר מדי בשביל שזה יקרה, נקודה חשובה להרצליה (או איבוד 2 קריטיות, תלוי איך מסתכלים על זה) ומחכה להם עוד מלחמה ארוכה בתחתית....
    הפועל ת"א אומנם ניצחה די בצדק את בני יהודה אבל אני די משוכנע שללא האדום לאבו סיאם המשחק הזה נגמר בתיקו. חיים יעקב היה חלש יחסית, היה חייב לשלוף ללוקמן אדום בחצי הראשון.