מחזור 14 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/12/11.

1. Ajax Amsterdam Member

חזרתי מוסרמיל הרגע איזה ניצחון נהנתי מכל רגע ניצחון מתוק אחרי 10 חודשים

2. Raulito Madridista

ראובן עטר לא נקי מטעויות אבל הבעיות בהגנה נובעות גם מסנון המשחק הסופר-התקפי. נתניה אולי הקבוצה היחידה בליגה שמשחקת רק עם קשר אחורי אחד בלבד. שערים רבים נתניה סופגת כשקבוצות באות מולה עם יתרון מספרי. איפה הייתם אחרי השישייה נגד ראשון( נתניה נראה לי כבשה שישייה מאז ימי מכנס חוץ מהשחיטה מול אשדוד ב-2007/08) והנצחונות המרשימים נגד הפועל או ק"ש? לעטר בסגל הנוכחי אין יותר מידי אפשרויות תימרון. הספסל עמוק בחלק ההתקפי - מוגרבי, כליבאת ושות', ובהגנה נתניה די תקועה. עטר ידע לתקן את עצמו כשלחץ להביא את אמיר אדרי במקום השוער הפלופ שהיה קודם לכן.

רחוק מזה...אבל בכל-מקרה רמת-השרון נהדרת עד עכשיו. אגב, אני חייב 'להחמיא לעצמי' אבל ציינתי כבר מההתחלה שרמת-השרון נראית טוב ביחס לקבוצות התחתית. מייד ראו שהיא יותר טובה מראשון שעלתה איתה ליגה וגם בהשוואה לבאר-שבע או הפועל חיפה. דגו ומסודי הגיעו מאוד רעבים וזה הריח טוב, בטח עם צירופו של סוויסה.

3. yakov_y YNWA

מכבי נתניה משחקת עם קשר אחורי אחד?! מאיפה הבאת את זה, בן בנימין וקובי דג'אני הם באנקרים בהרכב ולא חושב שהם פיספסו אפילו משחק אחד העונה.
    עזוב אותך משטויות, משחקים סופר התקפי ולא הבקענו היום שער אחד?! הבעיות בהגנה נובעת בגלל ראובן עטר, מזמין אותך לצפות בכל משחק שלנו העונה ולראות את הצמד ליאור ראובן וליאו קרופניק, למה ראובן רצה את ראובן בקיץ? למה?! למה להאריך לקרופניק ולקאפרולה את החוזה אחרי עונה גרועה של שתיהם ולוותר על בלם שהוא במקרה קפטן קוסטה ריקה (ראובן וויתר עליו בגלל שהוא רק 178 ס"מ למרות שלדעתי זה בגלל שראובן לא רצה שחקו שהביא אוהד הקבוצה)
    אתה אומר שמרטינוביץ' פלופ, אמיר אדרי לא פחות פלופ והוא כולה פוזה, אני מבטיח לך.
    אין למכבי נתניה שום ספסל עמוק בהתקפה, יש הרכב התקפי מצוין ויש את מוגרבי מהספסל, כליבאת מחטיאן כרוני ואין לנו אף שחקו מוכשר בספסל.

הדבר שהכי הרגיז אותי היום הוא זה ששיחקנו עם 2 אחורים, בכנף ימין לא היה אף אחד, חן עזרא היה מתחת לחלוצים, מוגרבי בשמאל וסבע וטרטיאק בחוד. עכשיו אני שואל את עצמי, למה לא לשנות את זה במהלך המשחק כשאתה רואה שזה לא עובד לך, למה מוגרבי בשמאל כשאין לו שמאל בכלל, הוא ווינגר ימיני וזהו, לא ווינגר שמאלי ולא חלוץ, ווינגר ימיני.

4. אורי אדום בנשמה Member

אתה מתכוון אולי הכי פחות גרוע...

ואה... שהחיינו!

5. ertyo Member

אם לא ראובן אתם קבוצת תחתית.
    כל עונה יש לכם בין התקציבים הנמוכים בליגה{להוציא 2 עונות אצל יאמר}ובכל זאת אתם אמצע טבלה ומעלה.
    אולי אתם רוצים שוב מאמן כמו נתי עזריה?

6. תומס מולר Member

לאשדוד, עכו ולרמת השרון יש תקציב גדול יותר מהתקציב של נתניה?
    חלאס עם השטויות האלה שבלי עטר נתניה קבוצת תחתית

עטר מאמן נחמד
    לא מאמן כזה טוב כמו שעושים ממנו

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/11
  7. Don Joan Roman Member

רוצה להחליף?

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם אתה בטוח בכך? כבר שכחת כיצד אוהדי בית"ר קיללו את עטר ללא הרף ו"עשו לו את המוות" לאורך כמעט כל עונת 2008/9?

9. yakov_y YNWA

אמרתי שאני רוצה להחליף את ראובן? אמרתי שראובן לא מאמן טוב?

ראובן עטר מאמן טוב ולא יותר והוא הטוב בליגה יחד עם רן בן שמעון, פשוט מעצבן שעושים אותו מלך העולם ושחקני נתניה שחקני זבל, לא סתם יאמר העיף אותו אחרי 2 עונות רצופות במקום השני.
    כשצריך לבקר את ראובן, אני מבקר, במיוחד אחרי כל כך הרבה טעויות.
    אגב, ממה שאני קורא עכשיו בפייסבוק ובפורומים של מכבי נתניה, אני לא היחיד שתוקף את ראובן עטר, יש עוד רבים כמוני.

10. alexshw Member

יאמר סתם העיף אותו. בשוק המאמנים העלוב שיש לנו, עטר מאמן בכיר.
    אחרי שהוא יעזוב את נתניה(למכבי חיפה כנראה או לקבוצה אחרת לא משנה), אוהדי נתניה יתגעגעו אליו מאוד.

11. Don Joan Roman Member

עשו לו קצת מוות אחריי ההפסד המביך והמשפיל לנבלות האדומות 4:0 כשהוא עלה עם דאריו פרננדז כקשר אחד ויחיד, מרגע שהוא למד והתחיל לשחק עם קשר אחורי אמיתי, דאריו קצת לפניו, ורד ברק, עמית ואבירם בהתקפה לא היה אחד שלא עמד ומחא לו כפיים.

תן לי את עטר אני לוקח אותו ב2 ידיים, 2 רגליים, 2 עיניים ראש וגם מגדל זנב כדי להחזיק אותו.

12. ertyo Member

לאשדוד בודאות תקציב הרבה יותר גדול.
    הקציבים של עכו וסכנין זהים לתקציב של נתניה.
    אתה שוכח שאם לא מכירת דגני נתניה בכלל לא היתה פותחת את העונה.
    נתניה כבר עשו ניסויים עם מאמנים ובכל המקרים הם התגעגעו לעטר.
    עטר תפור על נתניה.
    נראה לכם שמאמן אחר יצליח להוציא מהקבוצה הזאת יותר? אני בטוח שלא.

13. yakov_y YNWA

התקציב של של מכבי נתניה הוא 20 מיליון שקל, רחוק מאוד להיות הנמוכים בליגה.
    מכבי נתניה הייתה פותחת את העונה גם בלי מכירת אוראל דגני, מכירת אוראל דגני נבעה רק בגלל שהוא היה מסיים חוזה בעונה הבאה.

14. oFiRzZz Member

המשחק הכי מגעיל שלנו העונה ונוציא את זה שבדקות הראשונות היו 2 שערים בטוחים שסבע ועזרא היו חייבים לכבוש, אחרי זה נראנו פשוט חרפה.
    כאליבת ואבו רוקון, שני חסרי מושג, איכשהו כליבאת תמיד נכנס למשחק ולא עושה כלום.
    הטענות שלחי הן פחות לעטר ויותר לשחקנים ש'זלזלו' במשחק. נגעלתי לראות את הקבוצה שלי ככה.
    לפחות מסודי הוא זה ששם.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון גדול של סכנין היום...ידעתי שיהיה קשה מול פ"ת אבל לא ציפיתי לשמוע (בONE) שפ"ת עדיפה במחצית הראשונה... שמעתי שמחצית שניה סכנין היתה יותר טובה והגיע לה המהפך הזה ויכלה להגדיל את התוצאה...