מחזור 14 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/12/11.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל החורים שדגני עושה, אני מעדיף אותו, והאמת שגם את עותמאן על פני ימפולסקי כמגן ימני. הרי הוא פותח גם המשחק הזה בגלל שהוא בישל לבולייט את השער מול לראנקה. זה טוב ויפה, אבל זה לא צריך להיות השיקול להרכיב אותו כמגן. לשחק איתו בצד ימין זה לשחק עם 3 בהגנה, ועם טוואטחה בשמאל זה למעשה רק פאלח ובולייט. להשאיר את פאלח ובולייט מול דמארי ותמוז זאת התאבדות. חד וחלק.

2. alexshw Member

תמיר כהן הוא נקודת תורפה רצינית במכבי חיפה.
    מאז שהגיע הוא לא מפסיק לטייל. אם כבר יורד לגליץ', אז כדי לקחת רגל. בעיטות מפגרות מ - 200 מטר כשיש אופציה להתקפה טובה.
    אפס מחויבות. בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/11
  3. תומס מולר Member

איך גומרים פה שחקנים אחרי 2-3 משחקים לא טובים
    דגני ליצן? כמה מגנים ימניים בליגה יש שטובים ממנו?
    איציק כהן ליצן? כמה בלמים ישראלים בליגה יש שטובים ממנו?

אני גם לא מבין את העליהום על תמיר כהן
    אני רואה דווקא שהוא בתהליך השתפרות
    אני מצפה ממנו אומנם להרבה יותר
    אבל חושב שמגיע לו קרדיט בהרכב לפחות עד ינואר

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אם הוא במגמת השתפרות, אתה מסכים שלתת לו לפתוח כקשר אחורי בודד במשחק מול הפועל בבלומפילד זאת התאבדות? ורק אל תגיד לי שגולסה ישמש גם כקשר אחורי כי שנינו יודעים שהוא רחוק מלהיות מתאים לתפקיד הזה.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה באמת עם עלי עותמאן? פצוע? סתם לא מקבל דקות?

6. oFiRzZz Member

ימפולסקי שיחק כמה פעמים בנתניה בתור מגן ככה שהתפקיד הזה לא חדש לו אבל הוא לא בדיוק הרשים בתפקיד הזה.

7. הרצליה Member

ליצן במלוא מובן המילה.
    כמה בלמים בליגה יש שטובים ממנו? משהו כמו 50.

8. תומס מולר Member

60

שי

מי רצית שישחקו במרכז השדה?
    איזה אופציות עוד יש?

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לך את בוקולי שעם כל הכבוד לזה שהוא כבר לא מה שהיה פעם, למשחקים גדולים הוא נותן את הנשמה, וגם בלעדיה, הוא בטוח שיתקל ויראה יותר אגרסיביות מאשר כהן לבדו / גולסה שבכל הזדמנות טס למעלה.

אני הייתי עולה עם ההרכב הבא:

שארנוב
    דגני, פאלח, בולייט, טוואטחה
    כהן, בוקולי
    ורד, גולסה באגפים
    דבאשוילי ועמאשה בחוד.

ולהוריד או את ורד או את גולסה מההרכב בישביל קטן כדי להתאים לאלישע.

10. תומס מולר Member

גולסה לא מבקיע, לא מבשל ולא מאיים על השער
    עדיף אותו במרכז המגרש
    שיארגן את המשחק ויוציא את הקבוצה מהר קדימה להתקפות
    יש לו גם יכולות הגנתיות טובות

בוקולי? הוא שחקן למקסימום 30 דקות

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל בנין מדבר על כך שהוא מאמין שהפועל חיפה יכולה ומתאימה להגיע לפלייאוף העליון...

שוב קבוצת תחתית שמחליפה מאמן ועושה תוצאה יפה תופסת תחת וחושבת שזהו הגיע השינוי ומעכשיו הכל יהיה ורוד ויצעדו למעלה.. עכשיו מתחילה העבודה הקשה, עכשיו יתייחסו להפועל חיפה יותר ברצינות ויהיה להפועל חיפה רק יותר קשה מעכשיו..אם ישארו בליגה שיגידו תודה

12. Raulito Madridista

הפועל ת"א נגד מכבי חיפה - משחק העונה האמיתי של הכדורגל הישראלי, אלה שפחות מדברות ויותר עושות, אלה שתמיד שם. לא הייתי במגרש כבר קרוב לחודש וההתרגשות מבחינתי היא 'בלתי רגילה' אם אשתמש במונחים של קשטן, בטח אחרי ניצחון בדרבי וכשנראה שהפועל נכנסת לתקופה טובה - ניצחנו אפילו באירופה. אנחנו נמצאים רק לקראת פתיחת הסיבוב השני אבל למשחק הזה בהחלט יש השלכות. ניצחון שלנו יפתח פער טוב ממכבי חיפה ויעביר מסר לליגה.

אם יש קבוצה בכדורגל שתמיד אחשוש ממנה זו מכבי חיפה - קבוצה שהיא תמיד מאיימת, שמסוגלת לנצח נגד חוקי המשחק, שיכולה לשים הכל בצד ולתת הצגה 90 דקות. מי שקרא את הכתבה\טור בנוגע לקשטן ואולי גם מי שלא נוכח לדעת על המאזן האיום של הפועל של קשטן נגד מכבי חיפה. תמיד במשחקים קריטיים על הכתר היינו מפסידים ואוכלים את הלב - ובצורה קשה, גם אם לאו דווקא הובסנו. היום קשטן לא משחק נגד אותה מכבי חיפה 'גלאקטית' ובלתי-ניתנת לעצירה, אין לה כבר את הטריו רוסו-בניון-יעקובו והפועל יותר מסודרת ואני מקווה שאם הצלחנו ליצור עליהם כוח הרתעה בתקופה של גוטמן זה יימשך גם היום.

הקהל מאוד קריטי, במשחק כזה צריך להפסיק עם כל הריבים והפילוג ואני לא יודע מה, ופשוט לתמוך בקבוצה. בלי האולטראס בשיאו קרי שערים 4-5 - בלומפילד דומה לבית קברות ואני בטוח שתיהיה אווירה יוצאת דופן ביציעים, מה גם שהעונה חיפה קיבלה רק 2000 כרטיסים בניגוד לנוהל הקודם בו היינו מאפשרים להם למלא שליש איצטדיון בירוק.

אבל כן מעבר לחששות הרגילות מול מכבי חיפה פתאום פאצ'לקה שהחל להיות מעוז ההגנה נפצע לנו ופרנסמן האידיוט כנראה ייבשל כמה גולים לעמאשה - רק המחשבה על זה גורמת לי לחלחלה. הפועל חייבת לכבוש בכל-מקרה כדי לנצח כי עמאשה ודבאלישווילי שמים גול בכל משחק(סומך על טוטו ודמארי למען האמת אבל חושש מנפילת מתח בקישור, המשחק בהליכה של איגבור כן ישפיע במשחק כזה) - אבל אי-אפשר להראות משחק הגנה נורמלי עם היצור הזה. גם קנדה בהרכב ואצלו אתה לא יודע מה תקבל.

מצד שני גם בחיפה יש נקודת תורפה - ימפולסקי אולי מהיר ופיזי אבל מגן הוא לא ואם נדע לנצל זאת נוכל לחגוג דרך האגף שלו - הוא לא כל-כך יודע מתי לצאת לנבדל, איך לעמוד ואלישע לקח פה הימור. בגדול חיפה מתקנת את הליקויים מההרכב לצערי - עידן ורד מאוד מסוכן, קטן תמיד נותן נגדינו משחק וסיידו לא שווה הרבה.

אולי חיפה תגיע קצת יותר לחוצה בגלל הפער מהמקום הראשון אבל אני רוצה לראות את הפועל פותחת את המשחק בראבאק, הלוואי והיינו כובשים גול מהיר כמו בעונה שעברה עם בן-סהר אחרי פחות מדקה - הייתי ברקיע השביעי ממש וגם בהלם כמובן. הפועל צריכה לחשוב אך ורק על ניצחון בבית ולא 'להסתפק' בתיקו כי בשבוע הבא מול ק"ש ככל-הנראה נחזור הביתה בידיים ריקות. מתרגש לקראת המשחק - יאללה הפועל!

13. alexshw Member

עותמאן לא מקצוען. כנראה שבינואר כבר לא נראה אותו בירוק.

14. Mellow29 Kopite

כשהוא הגיע אלינו הוא היה עם פוטנציאל להיות המגן הימני הטוב בארץ by far. ציפיתי שאלישע יתן לו קרדיט מוגזם כמו שנהג לתת לשחקנים שמצאו חן בעייניו (למשל קולמה שהגיע איתו מסכנין), בפועל משומר תמיד היה הבחירה הראשונה. על ההשקעה של משומר אין מה לומר, אבל מבחינת היכולת שלו - ברור שהיה עדיף לתת לעות'מאן את הצ'אנס.

אחרי 3 שנים באמת קשה לומר עליו משהו. אלישע לקח וקבר אותו במו ידיו. שינסה את מזלו במקום אחר, מוטב מוקדם מאשר מאוחר (עבורו).

15. shlomydavid מנהלים

גם אצלי ההתרגשות בשיאה לקראת המשחק הערב. לפחות נרגעתי בעניין הכרטיס..
    גם אני חושש קצת מהשיבוץ של ימפולסקי, ואני מקווה שהוא לא יזנח את תפקידו ההגנתי.
    מקווה שהשחקנים ישכחו ממה שקרה ביום חמישי בקפריסין ויפתחו חזק את המשחק.
    רק שלא נקבל שער מוקדם ונאלץ לרדוף אחריהם כבר מההתחלה..