מחזור 14 בליגת העל: חיפה ממשיכה להתקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏29/12/06.

1. Gustavo Boccoli Member

שיחקנו מעולה, המשחק הכי טוב שלנו עד כה. כבר במחצית הראשונה היה יכול להיגמר 3-0. כמה החמצות שזה לא יאומן. גם אסף קינן הטמבל הזה רק חזר מהשעייה והיה עלוב (שוער תופס כדור מחוץ והוא לא עושה כלום). קולאוטי חוזר לכושר הבקעה, הקבוצה נראית טוב יותר, אני רק מקווה שהפציעה של ליאור לא חמורה.

2. Milevskiy Member

זה רק אני או שגל ניר הוא אחד השוערים הכי לא מוערכים אצלינו?
    כל פעם שנותנים לו הזדמות הוא לוקח אותה בשתיי ידיים, הוא גם היה השוער הראשון של האולימפית, נתן עונה טובה בכפר סבא וגם במכבי ת"א
    למה לעזעזל בכל קבוצה שהוא חותם הוא שוער מחליף!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. Don Joan Roman Member

זה ה"שם" שהוא תפס לעצמו וחבל מאוד כי הוא באמת מוכשר.

4. Milevskiy Member

מה פיספסתי? לפי מה שזכור לי הוא לא כזה בעייתי

5. Don Joan Roman Member

מה קשור בעייתי? הוא תפס שם של שוער שני ותו לא, הוא דווקא אחד השחקנים הכי מקצועניים והכי פחות בעייתים שיש בכדורגל הישראלי.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו הכל,את הרביעייה של ברדה או את הניצחון של חיפה או את המשחק עם ה-7 שערים בבלומפילד.
    איזה כיף לשמוע שוב שהעיט חזר לכבוש,מקווה שימשיך להרשית שוב חוץ מנגדנו.

7. Milevskiy Member

אהה סבבה אחי, חשבתי אולי יצא לו שם של אחד בעייתי בגלל זה הוא שוער שני או משהו אנערף
    בכל מקרה תודה על המידע.

8. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    יחי הנוסטלגיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מוטי קקון הוא אפילו לא 10% ממה שהוא היה פעם, וכל פעם שראיתי אותו העונה הוא דיי גרוע, אבל תמיד נחמד לשמוע שחקנים כאלו וותיקים שמשום מקום חוזרים וכובשים.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/06
  9. הרצליה Member

כדורגל לא היה היום בהרצליה ולכן אין גם מה לסכם ממש.
    חבל על הפנדל של אריאטה שכנראה היה הדבר האחרון שהוא יעשה פה וביום שני הוא כבר יחזור לספרד.
    אסולין היה כל כך גרוע, איזה כיף!

מבחינת הטבלה עשינו את שלנו עם נקודה נוספת במאבק כאשר הכח ופ"ת מאבדות נקודות.

10. burning soil Member

פאק גם עוד שנה לא היו מובקעים שערים במשחק הזה. מכבי נתניה שווה בדיוק מה שהיא
    הוציאה - נקודה. היא עוד לא קבוצה גדולה.

מכבי קבוצה חלשה מידי, אלי כהן יכול להמשיך לדבר על שליטה בכדור אבל בתכלס לא רואים
    כדורגל מי יודע מה. במחצית השניה היה שיפור ומכבי הגיעה לכמה מצבים, אבל זהו..
    צריך שיפור.

11. Riki Member

אחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו סיימתי לראות תמשחק !!
    ואחחחחחחח איזה משחק, יא אלוהים !! נהנתי, רבותי אני ממש נהנתי.
    כפרה על המסטולים האלה, איזה מחצית.
    בקיצר, שירד הסטלה, אני יגיב בשנית, ככל הנראה יערוך פה כמה דברים.
    משחק נהדר, מומנטום מצוין שלנו במשך מחצית שלמה. רק שימשיך הרצף, או אה.... רק שימשיך לנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

זיו יאללה עפולהההההההההההההה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גולת הכותרת של היום הזה היא ללא ספק הניצחון של חיפה ווהתקרבות שלה עד כדי נקודה לבית"ר ירושלים (שאומנם נמצאת עם משחק חסר... אבל הקירבה מספיקה כדי להמחיש את העניין) ומראה לכולם שחיפה פה חיפה נושמת, ומי שהספיד אותה טעה בענק.
    שוב, חיפה בשלב שהכי חשוב הנקודות, לכן השגת 3 הנקודות זה הדבר הכי חשוב ולא כל כך משנה הדרך למרות שחיפה הייתה יכולה להבקיע יותר ולנצח עם ראש שקט.

לפחות לפי התקציר מכבי נתניה עשתה למכבי ת"א מה שמכבי ת"א עשתה לבית"ר בבלומפילד.. אולי נתניה לא התכוונה לבונקר רצחני אבל החבורה של גוטמן לא מצליחה לייצר כדורגל ראוי. מכבי ת"א הייתה טובה יותר, הגיעה למצבים והפעם המזל לא היה איתה. מכבי ת"א מאבדת נקודות בצורה שלומיאלית ויחד עם זאת מאבדת גובה בטבלה ומתחילה להתרחק מראשות הטבלה. מכבי ת"א לא חזקה אבל מה שיש לה אמור להספיק לתת פייט על האליפות, כי כמו שמכבי חלשה זאת הרמה בליגה הזאת.

כמ מכבי חיפה גם הפועל ת"א מתקרבת עד כדי נקודה לבית"ר עם 24 (אגב גם למכבי פ"ת יש 24) וסוף סוף שומי מצליח לנצח בליגה. זה פשוט היה הערב של ברדה, תמיד היה במקום הנכון בתוספת לפעולות יפות.. שאפו על הרביעייה. הכח רמת גן כובשת 3 שערים יפים מאוד אבל כל זה לא שווה כלום.. עוד שבוע מתחת לקו האדום כאשר הקבוצות מאליה צוברות נקודה.

לא יאומן שבני יהודה הגיעה למצב שהיא משחקת בצורה חלשה ומשום מה קשה לי להסתכל שוב, כמו פעם, על בני יהודה בתור קבוצת תחתית כי באמת ראינו שינוי שם בעונות האחרונות, אבל כנראה שזאת המציאות.
    תיקו שהרצליה מין הסתם תהיה טיפה יותר מאכוזבת בגלל ההחמצה המיותרת של ארייטה אבל לפחות הפער בינהן לבין הקו האדום גדל..

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל ניר דווקא קיבל 2 הזדמנויות בעונה שעברה, שהראשונה הייתה מכאיבה עבורו. 4-0 מול בית"ר ירושלים. למרות שקשה להאשים אותו, כי שיחקנו בלי 8 שחקני הרכב.
    אני מאוד מקווה שהוא ימשיך לעמוד בשער שלנו, כי מול מכבי תל אביב הוא הוכיח שהוא ראוי.

אהבתי לראות את השערים במשחק בין הפועל תל אביב להכח עמידר רמת גן. לא כל יום אפשר לראות כמות כל כך נכבדת של שערים במשחק אחד. כל הכבוד.

14. ~ברבית~ Member

זה הכל יחסי..
    יחסית לכל המשחקים שהו עד כה זה אחד המשחקים הטובים..
    יחסית למכבי שאנחנו מכירים ואוהבים?על הפנים כמו כל השנה..

15. מיכל3 Member

בהחלט חיפה שחקה טוב אתמול. תקפה, שלטה ללא עוררין במחצית הראשונה והסיפור יכל להיות 3-0 לפחות. מחצית שנייה (כרגיל) רגועה יותר, שוות כוחות ללא ריבוי במצבי הבקעה לשתי הקבוצות. מה שחשוב זה שאנחנו נקודה מבית"ר, למרות שאני חושבת שהם ינצחו היום אבל אין לי ספק שאם נמשיך במגמה הזאת, נסגור את הפער. רק דבר אחד מציק וזה מספר ההחמצות-לא זכורה לי עונה שהחמצנו כ"כ הרבה..כל משחק חיפה רושמת 4-5 החמצות בטוחות ולא פעם אבדנו בגלל זה את הנקודות, אי אפשר להסתמך כל פעם על 1-0 קטן.