מחזור 14 בליגת העל: חיפה ממשיכה להתקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏29/12/06.

1. FelaKaT Member

אמרתי כבר שגם את זה יש, אתה רוצה תמונות?

זה עדיין לא הגיהנום שכל חברי האירגון של בית"ר עוברים בשביל להכניס אביזרים ליציעים. היו לא מעט מקרים גם שקונפטי לא הרשו לנו להכניס.

2. Forza Parma Member

ממש אבל ממש לא עשיתם בית ספר לחיפה בטדי אלא ההפך
    איך שהבנתי מחברים שלי שראו את המשחק בטלויזיה שמעו רק את הקהל של חיפה חוץ מכמה דקות של אנחנו מאמינים בני מאמינים..

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב הרי זה ברור שאף אחד פה לא ממש אובייקטיבי והדיון הזה לא באמת יהיה לו סוף...
    הקטע עם הקהלים די נדוש וכל אחד צפוי יותר מהשני עם ההודעות שלו.

4. Forza Parma Member

לדעתי הקהל של ביתר עשה שיפור ענקי השנה, הלפה פמלייה התחיל להיכנס לעניינים והשתפרו התצוגות שלהם
    בכל מקרה אני חושב שהפועל ואנחנו עשינו להם בית ספר בטדי

5. Don Joan Roman Member

הפועל לא עשו שום בית ספר בטדי השנה.
    ואתם? עשיתם בית ספר כל עוד הובלתם, מרגע השיוויון של אלברמן או יותר נכון ואם להיות קצת מדוייקים יותר מתחילת המחצית השנייה המצב התהפך והקהלה בית"רי היה השולט ואחריי הגולב אמוציות ושירה אדירה שלא מביישת קהל ארגנטינאי וכן לא רק אני אומר את זה גם כמה אוהדים ירוקים שהם אנשים שמסתכלים לאמת בפנים.

6. a.m Member

מן הסתם 18 אלף עולים על אלפיים ומשהו, מבחינת העידוד, מהתחלה ועד הסוף לא הפסקנו לעודד גם אם לא שמעו אותנו וגם אחר כך כשהיינו צריכים להישאר ביציע המשכנו לעודד, עד המחצית השנייה לא שמעו כמעט את בית"ר, עד שהם התעוררו וכמו שאמרתי היה לכם רוב מכריע. צריך לומר שבמשחק הזה באמת היה עידוד נהדר שלנו, הייתה חוויה, רק חבל שלא יזכרו מאיתנו את תצוגות העידוד היפים שלנו אלא את שריקות הבוז של יציע 2 ו-4...

אבל באמת הקהל של בית"ר עשה קפיצת מדרגה גדולה מאוד, אבל שוב, למה לא לחדש קצת עם השירים?

7. Eyal Berkovic Member

בתור אוהד בית"ר אני מסכים עם a.m ההקהל של בית"ר אמנם בא בהמוניו, אבל בדקות רבות של המשחק לא שומעים אותם והשירים חוזרים על עצמם.
    אבל, לפחות הקהל של בית"ר מביא ממוצע לכל משחק מעל 10,000 צופים ובמשחקים מול הגדולות טדי מלא עד אפס מקום לעומת שאר הגדולות שמתקשות להביא מספר אוהדים כמו של בית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/07
  8. Don Joan Roman Member

בשנה שעברה הם עשו לנו לא בית ספר לעידוד אלא אוניברסיטה, השנה הם ממש אבל ממש לא.

A.M זה בדיוק מה אני אומר: כל עוד הובלתם שמעו אותכם, ברגע שהיה שיוויון או יותר נכון מתחילת המחצית השנייה שמעו רק את הקהל של בית"ר ולא מעניין אותי אם עודדתם או לא עודדתם בכל דקות המשחק כי החשוב זה שלא שמעו אותכם.

ודרך אגב: אני לא רוצה להשתחצן אבל זה מוכח סטטיסטית מבחינה קולית ש3000 ירושלמים באטרף שמים בכיס הקטן 8 אלף ירוקים/אדומים/צהובים כחולים ויש גם אוהדים אדומים שיודעים את זה כמו שחבר שלי אוהד הפועל ת"א שרוף אמר לי אחריי המשחק בין הקבוצות שהסתיים 1:1 וכתבו כך גם בפורומים שלהם, "אפשר להגיד על הקהל שלכם(של בית"ר) מה שרוצים אבל כשאתם באטרף ומעודדים בשיא שלכם, שזה דרך אגב רק כמה דקות וחבל אי אפשר בכלל לשמוע ציוץ בצד של היריב גם אם המשחק בבלומפילד".

ועוד משהו: התחילו להכניס שירים דחשים והתחילו לשמוע אותם בצפוני בעיקר, חבל שבמזרחי יש הרבה ילדודס שאוהבים רק לקלל ולשרוק בוז במקום לעודד ואני מקווה שכל אלו שיעברו לצפוני ימשיכו במגמת השיפור שלו וביחד עם אלי ארזי שתפקידו כיו"ר לגרום לכך שהיציע יהיה שלנו במשחקים גדולים נרים יציע מעודד, תומך וטוב עם רפרטואר שירים גדול ותצוגות יפהפיות כמו במשחק האחרון מול כפ"ס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/1/07
  9. MHFC Member

אני לא אצטט, כי יש לי הרבה מה צטט, אז אני אתייחס לכמה נקודות.

קודם כל הקהל של בית"ר השתפר העונה, בעיקר מבחינות האיכות שלו, אבל אני לא מבין דבר אחד, מדוע הארגון שלכם עבר יציע ? בכדי לא להיות עם אותם האוהדים ששורקים בוז מהיציע המזרחי ? בכל אופן עדיף שהארגון שלכם יחזור ליציע המזרחי, כי המזרחי דומם ללא הארגון, ובצפוני אין אתכ מות האוהדים שישנם ביציע המזרחי אני מניח.

הייתי במשחק האחרון מול מכבי פ"ת, והגיעו לדעתי 6000 אוהדים בלחץ, לטעמי זוהי המכות הנמוכה ביותר שהבאנו העונה למשחק בית, במשחקים מול כפ"ס, נתניה, הפועל פ"ת, בני היודה וכו', היו 7000-8000. לאותו אוהד מכבי ת"א שאמר שאוהדי מכבי חיפה מעודיים רק בהצלחות, אתה מה זה טועה. חלק מן הקהל אכן מעודד רק כשהקבוצה מצליחה, אבל הרוב מעודד גם ברע (מול כפר- סבא ב-2-1 היה טירוף ענקי).
    מול בית"ר בטדי, הקהל של מכבי חיפה שלט בעידוד במחצית הראשונה, עקב כך שאוהדי בית"ר פשוט לא עודד את הקבוצה, במחצית השנייה הם התעוררו עקב הגול של אלברמן, לכן לא שמעו את הקהל הירוק.
    אגב המשחק של מכבי חיפה מול מכבי ת"א העונה ב-1-1, תראו את זה;12 אלף צהובים מעודדים, לעומת 2000 ירוקים ושומעים את הירוקים.
    http://youtube.com/watch?v=q9fse30gb1U

burning soil
    הקהל של מכבי חיפה לא מקורי? העיקר לשיר שהקופים הירוקים מעתיקים שירים, כאשר אתם עשיתם פשלה והעתקתם שיר של מכבי חיפה, שכן אפילו האולטראס שלכם הודו בכך שלא לשיר את השיר הזה, בגלל שזה שיר של מכבי חיפה.

10. Don Joan Roman Member

כמה חבר'ה עברו לצפוני כי במזרחי פשוט אין אפשרות לעודד כמוש רוציםב גלל שכל מיני ילדים בני 9 ו10 התחילו לשבת שם רק כדי להרגיש "קוליים" וזה פוגע קשות.
    כרגע יש מיעוט בצפוני אבל התיכנון הוא לבקש מהנהלת המועדון להפוך את היציע הזה ליציע מנויים ואז גם היציע יתמלא וגם יעודדו כמו שצריך.

11. Apu Member

פיספסתם פה את כל הנקודה,
    בבונים, שורקים בוז בדקת דומיה, באים בכמויות על ילדים ונשים, גזענים, אלימים..
    לא דיברתי על כמות/איכות.

Boateng, מה נראה לך היה חודורוב אומר עכשיו?

12. Don Joan Roman Member

לא יודע מה היה אומר, אני יודע מה הוא אמר ואני גם יודע שכואב לך, מה לעשות.
    חודרוב ז"ל היה איש דגול והוא ידע להודות גם בדברים שהם לא פוליטיקלי קורקט ושהם לא מוציאים אותו בסדר עם כל העולם וזו אחת מהגדולות של האיש הנפלא הזה.

בקשר לכל השאר, זה קורה גם בקבוצות אחרות כל מה שאמרת כולל בקהל של הפועל ת"א.
    עם זאת אני מסכים שאותם אלו ששרקו וקיללו בזמן השמעת דקת הדומיה לכבודו של חודרוב הם אנשים שאני מעדיף שלא יהיו חלק מאלו שמגיעים למגרשי הכדורגל.

13. a.m Member

לא חושב שאוהדי הפועל ת"א היו שורקים בוז, יכול להיות שהיו צועקים שטויות כמו בכל משחק שיש בו דקת דומייה (שלדעתי זה הדבר הכי מכוער בקהל הישראלי, במקומות אחרים לא היית רואה דברים כאלה), לא היו מקללים אותו, אוהדי הפועל ת"א יודעים לעשות כבוד לשחקני עבר שלהם, חוץ מגרשון כמובן...

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/07
  14. Don Joan Roman Member

את חודורוב ז"ל הם לא היו מקללים, אף אחד מהם, אבל את סבא מאיר ז"ל ואת דוד עראק ז"ל הם קיללו בקללות איומות (כמובן מספר אוהדים מצומצם שהוא סוג של חולי ותופעה שגורמת חלחלה בכל קבוצה במדינה) ולא סתם צעקו באמצע דקת הדומייה.

מה שאני אורמ זה שאתה אל יכול להגיד שהקהל של בית"ר מורכב מבבונים על סמך האירוע הזה שמתרחש בכל איצטדיון כדורגל בארץ וחבל.