מחזור 14 בליגת העל: מכבי חיפה גוברת על מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏14/12/12.

1. שער 7 Member

הבנתי שסיפור החזרה של ערן זהבי לארץ לא קשור בכלל לסכום שהציעה עליו מכבי, אלא הוא פשוט תפס על זה טרמפ, בעיקר בגלל שאשתו עומדת ללדת בקרוב מאוד והם מעדיפים שהלידה תהיה בישראל. הוא פשוט עשה 1+1 (אני לא משחק בפאלרמו, אשתי עומדת ללדת, עכשיו פגרה באיטליה, משפחתי מתגעגעת וכו'). זה אולי יישמע ממורמר משהו, אבל מכבי לא חייבת להיות האופצייה היחידה של שחקן שלא ביסס את עצמו באירופה. אז ייתן 2-3 עונות טובות במכבי, ייסע לאירופה ואז מה? שוב ידשדש וירצה לחזור? (הפעם לקבוצה הבאה שאוליגרך יקנה)
    אז נכון שלא כולם הולכים אחרי הכסף (גילי ורמוט, וואליד באדיר) וערן זהבי כנראה הבין שהוא לא יוכל להגיע לרמה שמציגים ביבראס נאתכו ואליניב ברדה, אבל המגמה הזאת של שחקנים שהולכים אחרי הכסף פשוט חוזרת על עצמה.

על שי אבוטבול לא כדאי לבנות. הוא מבוגר ואנחנו זוכרים את מגמת הפציעות שלו. הרגל כבר לא טובה כמו פעם ואם בשיאו הוא הושבת לנו לתקופה ארוכה, אז בטח שאי אפשר לבנות עליו לעונה שלמה או ליותר מזה. טועמה לעומתו בערך באותו גיל, אך אין לו נטייה להיפצע למשך תקופות ארוכות.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/12
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מכבי נתניה (היקרים!) - המפלס התחתון היה מלא והמפלס העליון היה ברובו מלא. אני מזכיר לכם שמדובר ביציע שמכיל 6,900 מקומות ישיבה. בנוסף, היו כמה מאות שישבו ביציע הכבוד וביציעי הכסף. תעודת כבוד לקהל הצהוב.

3. ENGLAND Member

סוףסוף מצליחים לקחת נקודה מול הגדולות, האמת יכלו לקחת את כל הקופה.
    עד מתי טל חן והטעיות, אנחנו יודעים שאתה עצוב מאז שפרדי הלך ואין לך למי ללקק.

לגבי הפנדל של הפועל דקה 87, היה פנדל מאה אחוז. אבל שאבוקסיס צועק כל השבוע שהם לא מקבלים פנדל, זה מזכיר את הסיפור של הילד עם הזאב-זאב.
    כל השחקנים היו בסדר חוץ מטל חן.
    המשחק מול הפועל אתמול הוא בידיוק ההבדל בין אלי כהן לפרדי(המשחק מול מכבי)

4. Raulito Madridista

צופה משחק טוב היום במושבה, גם בית"ר וגם ק"ש קבוצות התקפיות. ברור שהליגה הזו שיוויונית ובית"ר הוציאה 4 נק' משתי התל-אביביות - אבל בכל-מקרה אני מגדיר את המשחק הזה כקרב על הקבוצה הכי טובה חוץ משלוש הגדולות(גם חיפה שם, לאט-לאט). קראתי ב'וואלה ספורט' שאייבינדר 'לא יודע איך הוא ישחק מול בית"ר'. ברור שזה מוזר לו אבל אולי הוא מקצוען? אני חושב שגם הוא וגם סולליך לא מספיק טובים העונה בק"ש ולא הביאו את הערך המוסף לו ציפו. לבית"ר יש מרכז שדה טוב בעיקר בגלל פרננדז ויהיה קרב מעניין עם רוצ'ט. לא באמת בדקתי אבל אלי כהן לא עלה הרבה זמן בהרכב התקפי כזה גם בן-שושן גם ערן לוי גם חן עזריאל וריקן שעושה הכל מאחורה.

גם מחר יהיה משחק כדורגל טוב. כל אליפות עוברת בקריית-אליעזר מה שנקרא - כך היה עם מכבי ב-2003(המשחק שהביא את הפוש הדרוש לקבוצה של קלינגר), בית"ר X2, הפועל ת"א ששברה מנחוס וגם ק"ש אשתקד. עם איך שהפועל נראית אני לא חושב שמכבי צריכה להוכיח אבל ניצחון מחר הוא דחיפה עצומה וגם פער שהיא פותחת על הפועל למרות שדווקא לאדומים היו שני משחקים קלים והם נכשלו. עטר כמובן שחקן המפתח יחד עם אלברמן וראדי. בחיפה, ניצחון יוכל לדחוף קדימה בצורה משמעותית ולהתסער על המקום השלישי כרגע. חן עזרא במגמת שיפור בצד של חיפה ועם קטן זה נראה יותר טוב. קשה להמר על תוצאה. לדעתי לשתי הקבוצות אין את האופי הלוחמני ככה שמי שתבקיע ראשונה אולי תנצח. תיקו תוצאה הגיונית וסבירה למחר.

5. Alta Tensione Member

טוב שנזכרנו באמצע העונה לעצב את התלבושת.

דורטמונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

6. אלי מתחן Member

מה יש לקהל שלנו עם ערן לוי? חתיכת שמן שלא זז על המגרש, כל קרן מנסה לסובב לשער ומדי פעם עושה איזו פעולה טובה.
    אלי כהן עשה בשכל שהחליף אותו הוא גם היה מקבל אדום עד המחצית.

7. Alta Tensione Member

הדמות התורנית שזוכה לעבודת אלילים מהקהל שזו היא המומחיות שלו.

עוד מעט יצעקו לאלי כהן להתפטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים בצד את האנטי שלך כלפי ערן לוי שגם אני לא מת עליו אבל זה חילוף הזוי שיכול להפסיד לנו את המשחק.
    חוץ מהצהוב המטופש שלו הייתה לו מחצית בסדר גמור - בישול+ קורה ובלי איבודי כדורים, כדרורים מיותרים ובעיטות סתמיות מרחוק, ראו גם על ערן לוי שהוא מת לנצח את המשחק הזה והוא עלה בטירוף, להוציא אותו דקה 40 זה לגמור את השחקן, לדעתי עם כל הכבוד וההערכה לשריף זה אקט של יהירות ושחצנות מופרזת.

ואת מי אלי מכניס? את גלאוינה התייר שיאסוף היום גלויה גם מהמושבה כדי לשלוח למשפחה בקרואטיה, ועזוב את זה שבן-שושן הצליח מתוך 14 מסירות לא לדייק בערך ב-15 מתוכן...וכן זה אפשרי עם היכולת של בן-שושן העונה.

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

האמת קצת התאכזבתי מהקהל של בית"ר
    דיברו על איצטדיון מלא, עברתי שם בדקה 15 ראיתי שרק חצי מזרחי מלא והופתעתי מאוד
    עכשיו אני קורא בוואן שיש 8000 ואם לוקחים בחשבון שהמערבי מלא אז זה מסתדר הגיוני עם החצי מזרחי

10. oranfu Member

הפועל גרועים ואבוקסיס בכיין, אבל האמת היא שהגיע להם פנדל..

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק משוגע עם תחושת פיספוס גדולה מאוד.
    היה לי ספק גדול לפני המשחק אבל עכשיו ברור לי שאנחנו טובים בהרבה מק"ש.
    ממשחק שבקלות יכל ללכת לניצחון קליל אנחנו מאבדים 2 נקודות חשובות וחבל שנזכור מהמשחק הזה את החילוף המיותר של אלי כהן שאולי גמר לנו את המשחק.

שבוע הבא וסרמיל וגם שם אני בטוח הולכת להיות אווירה נהדרת ומשחק משחק.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר נראית נהדר, יש שם קבוצה נפלאה, עם שחקנים טובים ורמת ביטחון שכרגע בשמיים ובצדק.
    בית"ר מגיעה פייבוריטית לווסרמיל, גם מבחינת טבלה וגם מבחינת כדורגל, יהיה חתיכת משחק.

13. אלי מתחן Member

להוציא את בן שושן לא היה מוריד את הסיכוי של ערן לוי לקבל אדום. הוא היה עצבני, אין לו טיפת שכל ופיוז קצר, רק עניין של זמן עד שהוא יקבל אדום.

14. Bensh Member

באחת שהוא כן דייק כביכול לדבריך הוא בישל שוויון לעזריאל
    על דבר כזה בונים לערן מסי פסל מחוץ למזרחי.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא כל כך מתלהב מהמשחק של בית"ר האמת. יש לנו הנעת כדור מצוינת, אבל היא שבלונית וכל הזמן אותו דבר. לצערי אחוז ענק מההתקפות שלנו מתחיל מהאגף של חיים מגרלשווילי, שהוא באמת אחלה מגן אבל חסר ראיית משחק ברמה מפחידה, ולכן כל פעם או שהכדור חוזר אחורה או שמתחילים מהלך כושל שאפילו לא מתחיל לייצר התקפה. בית"ר צריכה לשחק דרך האמצע, ורק שאנחנו כבר בחצי של היריבה להתחיל לשלב את האגפים במשחק, לא להתחיל מהאגפים.